צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים ראויים

ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 18 בספט׳ 2007

Re: סיכום ביניים אומר ש:

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 18 בספט׳ 2007
Black Lotus כתב/ה:
ה-חור שלך כתב/ה:
למעט ייסאן שצעדה קדימה ואמרה בפשטות שהשולט שלה ראוי אף אחת לא קמה לומר שהשולט שלה ראוי וטוב.נשמע קצת מוזר בהתחשב בעובדה שיש כאן 2.5 מיליון קילורים. גם לשאלה מה לדעתכן הוא שולט ראוי ברחתן והעדפתן לנאום בשלילה. פחדניות או חסרות דיעה עצמית?

העובדה שהתשובה לא מצאה חן בעיניך לא אומרת שלא ניתנה תשובה. כפי שהסבירה free spirit, כשם שלבדס"מ אין הגדרה המוסכמת על כולם לגבי האופן בו הוא אמור להתבצע, מה כלול בו ומה לא כלול בו, אין הגדרה אחת לשולט ראוי. מכיוון שאין בחינות בכניסה לאתר בטרם מחליטים על ההגדרה הבדס"מית כל תשובה שתקבל כאן תהיה חסרת משמעות *בדיוק* כמו כל תשובת "השולט שלי הכי ראוי ומדהים בעולם" שתושמע כאן (שהרי סאבית צריכה להיות די מפגרת כדי להשתייך לדום שהיא חושבת שאינו ראוי). אם כן, לא מדובר בפחד או בחוסר דעה עצמית אלא בהבנה שלבדס"מ פנים רבות ולכן מתקיימים בו סוגים שונים של שולטים ראויים בדרכם. סיבה נוספת שבגללה לא קיבלת תשובות היא משום שלא כולנו עוסקים ב"למי יש יותר גדול".

לוטוס היקרה.
אם כתבת את זה ממש לבד אז כל הכבוד וכעת אומר לך למה כיוונתי בשאלתי. כולם שומעים על נשלטות מסכנות נורא שעוברות תלאות ועינויים נפשיים והן נורא למודות ניסיון. מכאן הרעיון הוא ללכת קדימה ולהבין מה עושה את הדום ראוי ,באופן כללי יהיה מספיק טוב. מאחר והצטרפת לחבורה מלמעלה שעסוקה בלומר מה לא, במקום לומר מה כן, הרי שלמעשה לא תרמת לנושא מאומה. נצלי את זמנך עד הסוף ובמקומות הנכונים לוטוס, המילים שהעלת לא ממש היו חשובות.
זאלופון​(שולט)

Re: סיכום ביניים אומר ש:

זאלופון​(שולט) • 18 בספט׳ 2007
ה-חור שלך כתב/ה:

לוטוס היקרה.
אם כתבת את זה ממש לבד אז כל הכבוד וכעת אומר לך למה כיוונתי בשאלתי. כולם שומעים על נשלטות מסכנות נורא שעוברות תלאות ועינויים נפשיים והן נורא למודות ניסיון. מכאן הרעיון הוא ללכת קדימה ולהבין מה עושה את הדום ראוי ,באופן כללי יהיה מספיק טוב. מאחר והצטרפת לחבורה מלמעלה שעסוקה בלומר מה לא, במקום לומר מה כן, הרי שלמעשה לא תרמת לנושא מאומה. נצלי את זמנך עד הסוף ובמקומות הנכונים לוטוס, המילים שהעלת לא ממש היו חשובות.

המילים שלוטוס "העלתה" היו חשובות עבור מי שמסוגל להבין את משמעותן.
בפשטות - אין דבר כזה "מה שעושה את הדום ראוי". לכל סאבית יש תכונות ספציפיות שהיא אישית מחפשת בדום שלה. אם תחפש מכנה משותף, תגיע לדברים טריוויאליים כמו "אחריות", "אכפתיות" וכדומה, ואני לא ממש יכול לכנות השחתת מילים על מסקנות כה ברורות מאליהן "ניצול זמן עד הסוף ובמקומות הנכונים".
זר חוחים
זר חוחים • 18 בספט׳ 2007
בחרת ניק שמקשה לכתוב לך. icon_confused.gif

אני חושבת שמספר הדומים הראויים בכלוב הוא לפחות כמספר הקולרים. יש דומים ונשלטות שלא מקולרים אבל לפחות כל המקולרים ראויים בעיני הסאביות.

אם נניח שכל הסאביות בוחרות והן נשארות מרצונן עם הדומים שלהן בעיניהן כולם ראויים ומתאימים לסאביות.

השאלה מי הטוב ביותר או הראוי ביותר היא כמו השאלה מי הסאבית הטובה ביותר או הראויה ביותר. כל אחת מתאימה לדום שלה וכל דום מתאים לסאבית שלו.

בבלוגים יש פוסטים של אהבה מהסאביות לדומים ולהיפך: זאלופון, בודיגארד, צ'יטה, לא זוכרת בלוגים חוץ מהם אבל אני חושבת שהדומים שנשארים בקילור הם ראויים בעיני מי שלא עוזבת.
ה-חור שלך​(שולט){ק}

אני בכלל מישהו שקשה איתו אבל:

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 18 בספט׳ 2007
זר חוחים כתב/ה:
בחרת ניק שמקשה לכתוב לך. icon_confused.gif

אני חושבת שמספר הדומים הראויים בכלוב הוא לפחות כמספר הקולרים. יש דומים ונשלטות שלא מקולרים אבל לפחות כל המקולרים ראויים בעיני הסאביות.

אם נניח שכל הסאביות בוחרות והן נשארות מרצונן עם הדומים שלהן בעיניהן כולם ראויים ומתאימים לסאביות.

השאלה מי הטוב ביותר או הראוי ביותר היא כמו השאלה מי הסאבית הטובה ביותר או הראויה ביותר. כל אחת מתאימה לדום שלה וכל דום מתאים לסאבית שלו.

בבלוגים יש פוסטים של אהבה מהסאביות לדומים ולהיפך: זאלופון, בודיגארד, צ'יטה, לא זוכרת בלוגים חוץ מהם אבל אני חושבת שהדומים שנשארים בקילור הם ראויים בעיני מי שלא עוזבת.

הנה תגובה ראשונה שמעבירה מידע. זו דרך מסויימת לדבר על ראוי. כל הכבוד זר חוחים.
אם הבנתי נכונה הרי שדומים שתקופות הקילור שלהם לא מסתיימת ב-48 שעות מצטיירים כאנשים רציניים יותר. אם לא הבנתי נכון נא תקני אותי.
זר חוחים
זר חוחים • 18 בספט׳ 2007
כן.
אני נותנת את הכבוד הראוי לסאביות שהן בוחרות בחוכמה.

אם הן נשארות עם הדום ואוהבות אותו הוא דום ראוי. הרבה פעמים קוראים בבלוגים על השליטה האוהבת ביניהם.
בעיני אם הסאביות מרוצות הדום ראוי.
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 19 בספט׳ 2007
Brave Dwarf • 19 בספט׳ 2007
החור של מי?
לוטוס וזאלופון נתנו לך תשובות מצוינות אבל אוסיף לך אחת משלי. (סליחה, לוטוס, אני מודע לאלרגיה שלך אבל לא יכולתי להתאפק) מי שהוכרז בתואר נשגב "דומסוכן" יש לו מעלה על אחרים. כי הוא הוכרז "דום" תוך כדי מסוכן. ולגבי כל האחרים זה אינדיווידואלי. יש מי שרואה בו דום (גבר דומיננטי) יש מי שלא. יש ראוי ויש קרוי.

כמו בחיים מחוץ לכלוב. וקיימים גם כאלו (הוי לא עלינו) אם לכיוון שליטה ואם לזו הכניעה ואם לכיוון וניל החף מצבעי מאכל. יש מי שסוטה מין ויש אלו שמעדיפים מיץ גזר.

אבל אם שאלת. אזז.... אין ראוי ממני.
אם יש לך ספקות אסביר לך לאט.

ובכלל מה זה הדבר הזה? קבוצה של אנשים מבוגרים שלאחד מהם קוראים "חור של משהו" שדנים במי יותר טוב? LOL
ענק!

לובה עברית קטנה משכנתא גדולה דום מסוכנה אבל מה זה טובה על הקופה.
קליבר​(שולט)

ואני מכריז על "הגמד האמיץ "

קליבר​(שולט) • 19 בספט׳ 2007
כעל דום ראוי .
אם מישהוא רוצה לערער , להגיש ב-3 העתקים
.
למה דווקא הוא ?
התקבלת ...

( זה במקור בדיחה גזענית אז לא נפרסם אותה )
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Re: קול תרועת האבירים.

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 19 בספט׳ 2007
ה-חור שלך כתב/ה:
העולם על פי זאלופון. כעת ניתן לעוד שאולי ירצו להתבטא במטותא מכבודו.

את יודעת, חשבתי אולי לענות למרות שנתנו לך תשובות בהחלט לענין. אבל היחס שלך לעונים שלא לטעמך בהחלט גרם לי לחשוב שוב. כולם ענו לענין. גם מי שהללת את תשובתו וגם מי שלא. כולם בעצם אמרו את אותם דברים. לחלקם הגבת בזלזול לאחרים לא.
אולי הגיע הזמן שתשבי ותחשבי מה עושה אותך ראויה?