שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תיאור סיישן אמיתי

המלכה ספיר המקורית
לפני 16 שנים • 9 באוק׳ 2007

תיאור סיישן אמיתי

המלכה ספיר המקורית • 9 באוק׳ 2007
הקדמה לקראת התיאור
רוב הנאמר כאן אמיתי לגמרה וקרה במציאות.
קצת על עצמי: אני מלכה בת 27 כמעט 28. שולטת מאז שאני זוכרת את עצמי.
בעיקרון אני אוהבת לשלוט בעיקר על נשים אבל נשים שאוהבות לצרף עבדים בשביל החוויה המינית- אין לי בעיה עם זה.
בעבר היה לי ולחברתי 2 חנויות סקס בצפון הארץ שהתמחו באביזרי בדסמ וסאדו, כך שיש לי כמעט כל אביזר מין שקיים מכל סוג שהוא. (כמובן שהמשכתי וקניתי מאז עוד אביזרים וציוד חדש).
עד לפני מספר חודשים הייתה לי שפחת 24/7 שעזבה עקב נסיעה לחול.
לפני הייתה עוד שפחה מסוג כזה שעזבה כי נמאס לה ולא רצתה להמשיך.

התחלה:

עוד יום שגרה, הולכת לעבודה, חוזרת הביתה וגולשת באינטרנט במטרה למצוא שפחה חדשה.
מדברת עם מספר שפחות שרק אחת נשמעת רצינית, לעניין ומתאימה.
כשנשאלה לגבולות, ענתה שאין מלבד דם,ילדים,חיות ונזקי גוף בלתי הפיכים, גבולות לגיטימים ומובנים לגמרה.
כנשלה לגבי ביזאר, ענתה: "בכיף".
בהמשך אותו ערב דיברנו בטלפון וקבענו מפגש היכרות ליום שלמחרת.
מראש נאמר לה שמפגש ההיכרות בעיקרו נועד להכיר את גופה ולדעת אם הוא מתאים כדי שהיא תשמש השפחה שלי.
פקדתי עליה רק דבר אחד בנתיים: להגיע עם תחתוני חוטיני וחזיה תואמים וחדשים.

מפגש ההיכרות
בסביבות השעה שמונה בערב, פעמון הדלת צילצל, פתחתי את הדלת והיא נכנסה,כלבה בת 24.
מכיוון שזה רק מפגש "היכרות" סיכמנו מראש שמפגש זה לא יכלול סיישן או שליטה.

אמרתי לה להתפשט ולשבת על הכיסא,( כיסא גניקולוגים עם אופציית קשירה, כמו מהסרטים.)
מיד לאחר מכן התחלתי "בבדיקות":היקף חזה, בדיקת כוס ותחת.
מהבדיקות יכלתי לראות שאכן מדובר בכלבה מושכת וראוייה לחינוך, מה שמשך אותי מכל שהיא הייתה בתולה בתחת, כך שהמקום המקודש לי מכל יוכל להיות רק שלי.
הכוס שלה היה מגולח חלקית, אמרתי לה שטוב שקח ושלא תגלח כי אני רוצה לעשות לה "טיפול יסודי" על ידי שעווה.
מיד לאחר הבדיקות ,לבשה חזרה את הבגדים וישבנו בסלון. שם ערכנו את החוזה בינינו, בו נאמר שהיא תשמש הכלבת 24/7 שלי למשך השנה וחצי הקרובים. במשך כל אותה תקופה היא תחייה בביתי ותעשה כרצוני ותיהיה שפחה לכל דבר.
מועד ההתחלה נקבע לשבוע אחרי זה (עד אז גרה אצל ההורים, וכעט אמרה שעוברת לגור עם שותפה).
כמובן שנאסר עליה באותו שבוע לאונן או לגמור.
בחוזה נאמר שהיא תוכל לצאת מהבית ללימודים או עבודה בלבד.!!!! כל יציאה אחרת תיהיה תלוייה בהסכמתי!!

היום הראשון
יום רביעי, שממונה בבוקר, היא דופקת בדלת, פתחתי לה את הדלת ומיד ציוויתי עליה לרדת וולכת כמו שכלבה צריכה ללכת, שמתי לה קולר חדש עם שמה והובלתי אותה לסלון.
בסלון אמרתי לה:" "ברוכים הבאים כלבה, לביתך החדש. מעכשיו את רכושי ועושה כל מה שאני אמרת לך. מרטתך לשרת אותי ושיהיה לי טוב. אם תעשי משהו לא כראוי תענשי, וכשאני אומרת תענשי אני מתכוונת לעונש קשה. לאט לאטתלמדי את הכללים בבית הזה. היום זה יום לימודים בו אני אלמד אותך כיצד משרתים מלכה. מחר זה יום "חגיגי". מחר יגיעו 3 חברות שלי , גם כן מלכות שיעזרו לי לפתוח אותך רשמית בכוס ובתחת.""

כמו שכבר אמרתי באותו יום הסברתי לה כיצד משרתים מלכה:
תחילה לימדתי אותה כיצד מגישים דבר מזון או שתיה למלכה - שמתי לה את המגש שנתפס לצוואר ולפטמות והיא הייתה צריכה ללכת עם זה, שכל פעם הגדלתי את המשקל שהיה מונח על זה. ההליכה הייתה צריכה להיות רגל אחרי רגל. כמובן שלקח מספר שעות עד שהצליחה לעשות את כל זה- בל בכל פעם קיבלה מספר הצלפות שהזכיר לה שעליה להתעורר- שהיא שפחה.

אחר כך למדה עוד מספר דברים בסיסים שכל כלבה צריכה לדעת.

(תפקידה של כלבתי בבית הוא: לנקות,לשבל,לכבס,לעשות קניות וכל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו)

היום השני
היום השני, היה היום הגדול.
מהבוקר היא עמדה במטבח והתחילה בבישולים לקראת הארוחה חגיגית של הערב.
הכינה סלטים, 3 סוגי פשטידות, 2 סוגי עוגות ועוד מספר דברים לקראת הארוחה.

השעה 18:00 הגיעה, 2 החברות שלי הגיעו דאי סמוך לשעה זו.
חברה אחת הגיעה עם העבד שלה.(אותו סמנו בכלוב בחדר נפרד לבנתיים).
ישבנו ארבעתנו ליד השולחן,אוכלות שותות ונהנות, כאשר הכלבה החדשה מגישה ומשרתת אותו כמו שלמדה (עם המגש ההוא).
כשהייתה בחוסר מעש עמדה על שש ליד השולחן מחכה לפקודה.
(הכלבה אף פעם לא אכלה איתי ביחד ,תמיד קיבלה מהשאריות שהיו בצלחת שלי לתוך קערת מזון של כלב.)

מיד אחרי הארוחה כל הכיף התחיל:
הובלת אותה עם הרצעה לאותו חדר בו הייתה ביום שבאה ל"הכרות", באותו חדר היה גם שרפרף הצלפות שמבליט את התחת כלפי מעלה.
פקדתי עליה לעלות עליו ומיד אחרי זה היא נקשרה כדי שלא תוכל לזוז.
הלכתי לארון והוצאתי כל מה שנדרש לאיבוד בתולים של תחת: פלאג אנאלי בינוני, פלאג אנאלי מתנפח,חרוזים(שרשרת של 5 חרוזים גדולים),פלאג בינוני זנבות ויברטור וגינלי, גאנג לפה,חוסם עיניים,בקבוק חוקן ושמן.

עמדנו שם שלושתנו חושבות כיצד להתחיל, עד ששאלית :" למה שלא נעשה לה חוקן יסודי?!?!" עם קריצת העין.
כמובן ששתיהן נענו בחיוב, כל אחת השתינה בתורה לתוך כלי ואת שלושת הנוזלים שפכנו לתוך בקבוק(כמו בקבוק מים חמים). הבקבוק היה מחובר עם צינור, עמוק בישבנה.
היא החלה מיללת טיפה, יללות שהפכו לצרחות כאב ככל שהלחץ הלך וגבר. פקדנו עליה לא להוציא את הנוזלים החוצה עד שתקבל אישור, אך מכיוון שזאת העם הראשונה שעוברת חוקן לא שלתה בזה ופלטה הכל תוך 2 שניות.
על חוצפתה זאת החלטנו שנתחיל ב50 הצלפות ואת המשך העונש תקבל בהמשך הערב.

אחרי ההצלפות, יכלנו עבור סו סוף למטרה- פתיחת הישבן.
מרחנו את הויברטור הבינוני במעט שמן והחדרנו אותו לתוך ישבנה במכה. הצעקה היא פלטה באותו רגע אי אפשר לתאר, סטרתי לה ושמתי לה מוקדם מהצפוי את הגאנג לפה שלא תוכל להשמיע הגה.
השארנו לה את אותו פלאג בתחת למשך 10 דקות כאשר בזמן זה כל אחת בתורה מצליפה בה פעם בתחת ופעם בכוס.
כעבור 10 דקות יכלנו לעבור להרחבה קצת יותר רצינית-פלאג מתנפח.
משכתי לה את הפלאג הבינוני במכה מישבנה, שימנתי את הפלאג המתנפח והחדרי אותו לישבנה.
כל מכה פימפה בתורה במפוח, פימפנו ופימפמנו קרוב ל12 פעמים. אם הייתה ללא הגאנג בפה הייתה צורחת צעקה שהייתה מעירה את כל העיר. ואז החלטנו לשים לה את המחסה עיניים.
כך שהפלאג על מצב של 12 פימפומים היא נאלצה במשך 20 דקות בערך ללקק את הכוס והישבן של שלושתינו. לקראת סוף ה20 דקות פימפמנו את הפלאג בעוד 2. (סה"כ 14).
כך התענוג היהלראות את ישבנה כשמשכנו את הפלאג החוצה- חור רחב גדול ויפה.
ואז עברנו לחרוזים האנאלים- 5 חרוזים גדולים מאוד מחוברים בחיבור יחסית עבה.להזכירכם עיניה מחוסות,פיה עם פלאג והיא קשורה לגמרה).
לאחר הוצאת החרוזים הוצאנו את הגאנג מפיה והיא נאלצה לטעום ולנקות את כל הצעצועים שביקרו בטוסיק שלה.
הטוסיק שלה נראה יפה מתמיד, אדום עם חור רחב וגדול כמו שצריך.

ואז הבאנו את ההפתעה: אלון, עבד של חברתי המלכה בר.
(אלון לא היה בעונש ונאלץ לא לגמור במשך חודש,חוד שלם הייתה לו חגורת צניעות שמנעה ממנו גמירה ואוננות.
הפעם האחרונה שזיין אישה היה מעל שנה. בפעם האחרונה שגמר - נאלץ לגמור לתוך האוכל שלו ולאכול אותו.)

לענינו: הבאנו את אלן לחדר בו הכלבה טופלה, היא לא ראתה שהבאנו כלב(עבד) כי ענייה היו מחוסות- אמרנו לה הפתעה וציווינו עליו להתחיל לזיין אותה בתחת, שתרגיש סוף סוף זין בתוכה(כמובן בלי קונדום). (את בתוליה בכוס איבדה על ידי ויברטור כך שבחיים לא חוותה גבר והחוויה הראשונה שלה מגבר זה בתחת).
היא צעקה וגנחה תוך כדי שהוא מזיין אותה ומצליף בה בהוראתנו.
כעבור מספר דקות החלטנו שמספיק ומגיעה לה סוכריה- אלן ניגש לפיה והחל לזיין אותה בפה עדהשפריץ הגיעה ישר לפיה.
פקדננו עליה להשאיר את הנוזל בפיה 3 דקות רצופות. כעבור 3 דקות פקדתי עליה לבלוע.
היא נראתה מושפלת ופוחדת.
מיד לאחר מכן אמרתי לה: "לא סיימנו כלבה".
לקחתי חגורת צניעות (כזאת עם אפשרות להשתין) והחדרתי לה פלאג זנבות.
"מהיום תמיד את תלבישי חגורת צניעות ותלכי עם פלאג זנבות- לכל מקום שתלכי אם זה לבחוץ ועם זה בבית, אם זה עם בגדים ואם זה בלי בגדים , תמיד את תיהיה עם שניהם".
"נכון עכשיו לא פתחנו אותך בכוס, אבל בפעם הבאה זה יהיה גם שם."
"הכוס שלך יפתח אך ורק פעם בחודש לגמירה!!-שאר הזמן הוא יהיה סגור והתחת שלך יספוג הכל".

שיחררנו אותה מהכל והובלתי אותה למקומה- הכלוב- שם ישנה עד הבוקר.

המשך יבוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נ.ב

*****כל הנאמר כאן מציאותי לגמרה וקרה במציאות!!!!!!!!!

***הסיפור נכתב כאילו היא הייתה בעבר הכלבה שלי, אך היא עדיין הכלבה שלי.

*******************לכל השואלים- פירסמתי את הסיישן הזה כבר לפנ מספר ימים באתר סקס-מסטר.************
    התגובה האהובה בשרשור
מירני המלאך
לפני 16 שנים • 16 באוק׳ 2007

אווי חוויה מרתקת הייתי אומרת.

מירני המלאך • 16 באוק׳ 2007
חחחחחחחחחחחח מסכנה שפחה.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 16 באוק׳ 2007
גאג.
כותבים גאג.
המלט
המלט • 16 באוק׳ 2007
flashback כתב/ה:
גאג.
כותבים גאג.

כן.. אבל נסי להגיד גאג כשיש לך גאג בפה. מה יוצא לך? גאנג!
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 16 באוק׳ 2007
אוי המלט. אתה אמור להכיר אותי.
עם גאג בפה אני יכולה להקריא סונטות של רילקה. לומר "גאג" זה אלמנטרי icon_smile.gif