שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לחובבי ההשפלות

kaly
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007

שאלה לחובבי ההשפלות

kaly • 4 בנוב׳ 2007
אתם נהנים מאקט ההשפלה גם אם לא נעשה במסגרת סשן?

לפני שיקפצו עלי,אני אחדד את השאלה...

ישנם דברים קטנים ביום יום שיכולים להשפיל אנשים,לא צריך לפגוע בהם כדי לעשות את זה.
למשל,אם במסגרת העבודה יש תחתייך עובדים ותשלח/י אותם לעשות "עבודה שחורה".
או למשל,יש כאלה שאוהבים ל"רדת" על אנשים,גם בפנים,הכל נתפס כהומור,אבל ביננו,אנחנו יודעים שזה צובט בפנים....

קאלי,חובבת השפלות
קרפדון
לפני 16 שנים • 4 בנוב׳ 2007

עבודות שחורות

קרפדון • 4 בנוב׳ 2007
אם מישהו מעז לנסות אפילו לרדת עלי בעבודה.....
טוב, זה מעולם לא קרה. אף אחד ואף אחת לא העזה.
עם נשים במצבים אינטימיים אין בעיה. אבל בעבודה? אין מצב.
דוקטרינה​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 בנוב׳ 2007

ומהצד השני

דוקטרינה​(שולט) • 5 בנוב׳ 2007
מהצד השני - של השולט - אני מוכן להישבע שבמסגרת העבודה שלי והחיים האזרחיים שלי, לא אעשה ולא עשיתי שום דבר במודע - שישפיל אדם אחר. ואם כן עשיתי לא בכוונה, אתנצל במקום או ברגע שאקלוט שפגעתי באדם.

אם גרמתי למשהו לכעס או צער או השפלה - התחושה שלי תהיה גרועה ביותר.

כאשר אני באמצע סשיין עם נקבה, היא תהיה הזונה המופשלת ביותר שלי.

ואחת כזאת אמורה להגיע אלי היום, בשעה שמונה בבוקר בדיוק.

דוק.
Diz
Diz

שאלה מעניינת!

Diz • 5 בנוב׳ 2007
לפעמים אני נהנת לראות איך משפילים אנשים בעבודה-מול כולם.. אבל זה רק אם מגיע להם!!.. אני לא בעד להשפיל אנשים בחיי היומ-יום..זה נוגד את העמדה הפוליטית שלי. אבל אני בהחלט אוהבת לפעמים להתנשא ... רק בשביל ההרגשה כמובן icon_smile.gif
icon_rolleyes.gif
סאב זירו​(נשלט)

זה תלוי

סאב זירו​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2007
ביחסי מרות זה ממש לא נראה לי לעניין
לי למשל היתה מפקדת בצבא ולא ממש נהניתי למלא אחר הוראותיה...
אבל כשלעומת זאת חיילת צחקה עלי מסיבה מסוימת, דווקא נהניתי מההשפלה.
אני מניח שכדי להנות מהסיטואציה צריך להיות משוחרר ושאי ציות להוראות ייגמר בהשפלה כמו הצלפה או סטירה, אבל לא בכלא או מכתב פיטורין...זה עושה כבר תורן אוף רציני...

למשל, מה שקרה בעירק עם החיילת שהשפילה אסירים עירקים כמו כלבים נראה לך משהו לגיטימי ומשעשע?
הכל תלוי בסיטואציה ובשחרור של הסאב
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 5 בנוב׳ 2007
ולי אני טועה אבל אני לא חושב שהכוונה לסתם השפלה,
אלא למצב בו חלק מהקטע של השליטה נעשה גם במקומות של יום יום,
לא בהכרח משהו שהסביבה מודעת לו, מלבד המשתתפים,
לי אישית זה עושה את זה אפילו יותר,
ייתכן שלא ארגיש שום דבר משפיל כשיקראו לי קריאת גנאי בזמן סשן, שם זה צפוי,
יחד עם זה אני יכול להדלק בשניה אם בזמן ישיבה עם חברים, אחת מהם שמכירה אותי, ויודעת מה אני אוהב, תזרוק לי משפט כמו "אני מקווה שלא אצטרך לחכות עוד הרבה זמן לקפה",

z
כרית​(אחר)
לפני 16 שנים • 7 בנוב׳ 2007
כרית​(אחר) • 7 בנוב׳ 2007
יש דברים שפשוט צריך לשמור למצבים אינטימיים, זה אחד מהם... ]=
אגב, חזרתי. ם:
המלכה ננה NNA

אוי לי

המלכה ננה NNA • 7 בנוב׳ 2007
אמרתי לעצמי מה פתאום אני ממש לא כזאת אבל אז מישהו כתב שהמשפט אני מקוה שלא אצטרך לחכות עוד הרבה זמן לקפה הוא בעיני ו השפלה ואז פשוט קלטתי שאני כנראה לא באמת שמה לב איך אני מדברת . כלומר לא ידעתי שזאת השפלה .
מתחילה לשים לב מהיום .
וגם נזכרת בפעם שהמלצר שאל לפנות לכם ואמרתי לו זה העבודה שלך לא ? והואנעלב ומי שהיה איתי כעס עלי ואחרי שביקשתי סליחה הוא אמר לי שבעצם זה הצחיק אותו
נולי
נולי • 7 בנוב׳ 2007
מי שנמצא בעמדה ניהולית בעבודה (ולא חייבת להיות עמדה בכירה.גם סתם עמדת ביינים) מגיע להשפיל את הכפיפים מכורך הנסיבות. למשל מנהל אומר למזכירתו, או לכל מי שעובדת תחתיו "תביאי את תיק החשבוניות" .
אם המנהל שלי אומר לי את זה, אני מבצעת, אבל תוקעת בו מבט שאומר "כל כך קשה לך לקחת אותו בעצמך?"

עם זאת היו לי סיטואציות בעבודה שהשפלתי. לפעמים מבלי דעת ולפעמים בכוונה.

למשל עבד איתי מישהו שכל הזמן ניסה לסחוט ממני נזיפות. אין לי מושג אם הוא בקטע וזה גם לא ענין אותי. הוא היה שווה מעמד מבחינה היררכית אלי. בין שאר הפעמים קרה יום אחד שיצאתי מעמדתי וכשחזרתי הוא ישב בכיסאי. ללא מילה הצבעתי עליו באצבע וכיוונתי אותה הצידה, כך שהיה ברור לכולם שזה אומר "תעוף מהכסא שלי" והוא מיד קם מושפל ראש, אמר סליחה ויצא מהחדר. כן. היו עוד נוכחים בחדר. כולם צחקו עליו אחר כך שהוא "קם כמו שפן" אבל הוא המשיך לחייך ולא אמר לי מילה ואפילו לא הסתכל ב"עין רעה", אלא ניסה ליזום סיטואציות דומות וניסה להסביר לכולם שהם היו מתנהגים כמוהו במקרה דומה. (אני לגמרי לא משוכנעת)
אז זו השפלה? זה תענוג? מבחינתי זה היה פשוט מעצבן שהתישב לי בכסא שעה שאני צריכה אותו. זה הכל.

מקרה נוסף קרה לי בעבודה, כשפגשתי שם מישהו שידעתי שהוא כנוע (גם זה קורה) אבל זה לא היה רלוונטי ליחסי העבודה שלנו. הוא עשה משגה וגרם לי לכעס רב וממש הרמתי עליו את הקול בנזיפה. לפתע ראיתי חיוך חומק על פניו. זה שהוא הפיק תענוג מסיטואציה שהיתה "עניני עבודה" היה לא תקין בעיני ויצאתי בכעס מהחדר.
במקרה הזה הרגשתי מנוצלת. אני בטוחה שהוא לא קלט בכלל.

אז יש ויש. וזה לא תמיד בכוונה. אבל הנטיה שלנו זורמת החוצה לפעמים.
מלצרים אגב בחרו לשרת. שיעשו עבודתם כראוי ולא ינזפו. מלצרים שנותנים לי להרגיש טוב ומפונקת זוכים לטיפ גדול. מי שעושה לי טובה מקבל 5% כשאני במצב רוח נדיב. לעיתים גם זה לא. אחרי הכל - שרות זו העבודה שלהם. שישרתו.
T Bone
לפני 16 שנים • 9 בנוב׳ 2007
T Bone • 9 בנוב׳ 2007
לא נהנה שמשפילים אותי ואם מנסים אני מחזיר ...
אלא אם מדובר במישהי שיש לי רגש אליה ... אז אני מרשה לה icon_wink.gif ...