לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקחת את הנשלט\ת לסיבוב עם קולר ורצועה

the_drow​(שולט)
לפני 16 שנים • 9 בנוב׳ 2007

לקחת את הנשלט\ת לסיבוב עם קולר ורצועה

the_drow​(שולט) • 9 בנוב׳ 2007
מישהו לקח אי פעם לסיבוב את הנשלט\ת באמצע הרחוב עם קולר ורצועה?
איך היו התגובות? של הסביבה החיצונית ושל הנשלט\ת?
מסוכן או לא?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2007
אני ישבתי פעם בקפולסקי עם נשלט בפינה הכי רחוקה של בית הקפה כשהיה לצווארו קולר והרצועה הונחה בידי... היה זה בצהרי היום באמצע השבוע, כך שהמקום היה ריק למדי ושמתי לו אחרי שכבר קיבלנו את השתיה, כך שהמלצרית לא ממש שמה לב icon_smile.gif
זה היה מדליק לגמרי. הוא הציע להסתובב ככה בקניון או בחוץ, אבל אני כבר לא הסכמתי, מה גם שחששתי שמישהו שאני מכירה יראה אותי פתאום, ובכלל זה מביך מידי icon_biggrin.gif

נ.ב- אני מניחה שלהסתובב ככה בפורים זה לא נחשב icon_wink.gif
שמפניה
שמפניה • 9 בנוב׳ 2007
עדי אשכנזי צילמה תוכנית על הדנג'ן ולקחה מישהו לסיבוב בקולר ורצועה כדי להדגים על הדנג'ן.

מהתגובות בעבודה על התוכנית אתה צריך הרבה אומץ כדי לקחת מישהי לטיול כי התגובות בקשר לשפיות של השולט לא היו יותר טובות מהתגובות על השפיות של הנשלט.

משיחות עם חברים בעבודה הבנתי שהם חושבים ששני הצדדים חסרי שפיות וזקוקים לאשפוז דחוף. (ציטוט של רוב החברים בעבודה). אני שתקתי. בעבודה החמיאו לעדי אשכנזי שמצאה מטורפים מצחיקים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2007
חמוד ומשעשע, אם כי כמו שאמרתי פורים והאלווין לא ממש נחשב, הרי יש תירוץ icon_twisted.gif

אני דווקא זוכרת את הקליפ ששמו פה עם מישהי הולכת ברחובות תל אביב כשגבר על ארבע (!) הולך לצדה ואת שלל המבטים של האנישם ברחוב- היה שווה לראות icon_smile.gif

כמובן שתל אביב היא עיר הזויה ומה שיתקבל בה,לא יתקבל בשום מקום אחר... icon_rolleyes.gif

(הגם שגם שם לא ממש יכולים להיות שלווים אל מול מראה של זוג בדסמי מופגן).

מה שמנעיין אותי זה האם אנשים מתלהבים או רוצים ללכת ככה בגלל הצומי של הקהל הונילי והריגוש שבזה, או סתם ככה...
אם זה היה מקובל יותר ואיש לא היה מסובב את ראשו, האם זה היה כיף באותה מידה?
the_drow​(שולט)
שוקל לעשות דבר שכזה מתישהו... יהיה מעניין.
מבחינת הנשלטת, איך התגובות? חרדתיות משהו? או סבירות.
אני מדבר על נשלטת שהיא לא בקטע של פומביות כל כך.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2007
למי שלא כל כך בקטע של פומביות זו יכולה להיות חוויה מאוד טראומטית וקשה וסביר להניח שתתקשה לקבל מהנשלטת את ההתמסרות הזו כחוויה פומבית ראשונה.

שווה להגיע לזה באופן הדרגתי ולבחון בכל שלב איך זה משפיע עליה והאם היא מתמודדת עם זה היטב.

למשל - לעשות את זה תחילה בסביבה ידידותית כמו במסיבה בדס"מית (פליי פארטי או במועדון),
או קטע פומבי מרומז יותר בסביבה הוונילית (למשל, הייתי מורה לה ללכת מאחוריך במרחק של לא יותר ממטר ללא הרצועה - אבל כאילו יש שם רצועה, להגדיל ולהקטין את הצעדים כך שהיא נאלצת להדביקך וגם אם אתה נעצר עליה לעצור כמטר מאחוריך ולהמתין שתתחיל שוב ללכת...)

בהצלחה!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כשמשחקים בפומבי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 9 בנוב׳ 2007
כדאי לקבוע מראש סימן מוסכם, כמו גירוד אוזן ימין - סימן זה ישמש כמילת בטיחות, למקרה שיש צורך להפסיק את הסשן.

זה מספק פיתרון לתסריטים שבהם הבוסית/הכפיפים/דודה שרה בדיוק נראים חוצים את הרחוב...
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)

משחקים פומביים

יש משהו מרגש בהתמסרות פומבית.

לקחתי את השפחה שלי לטיול בקניון עזריאלי.
הושבתי אותה מולי עם ידים משני צידי הכוס.
כאשר אסור לה להזיז את ידיה מהשולחן ואת עיניה מעיני.

לפתע נעמד לידינו בחור צעיר וברך אותה לשלום.

את המבט המתחנן שלה ,
שנית ההתלבטות האם להמשיך לציית או לזוז,
את המבט הזה לא אשכח.

כמובן ששחררתי אותה במבט. כשאני גאה בה, שלא הפרה את ההוראה לפני שקבלה שחרור.

המבוכה שלה, הסומק, אנחת הרווחה היו רגע מתוק.

לשיטתי, את התמסרות הפומבית אפשר וצריך ליצור בלי לסכן את חייו של הנשלט(לא לסכן את התדמיתו בעיני אנשים בחייו , במשפחתו או בעבודה)

Q
the_drow​(שולט)
תודה על הטיפים. זה ממש עוזר.
עוד משהו שאני צריך לדעת?