שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הנשים רוצות באמת: סיפור מעניין ומוסר השכל בצידו

זר​(שולט)
לפני 16 שנים • 13 בנוב׳ 2007

מה הנשים רוצות באמת: סיפור מעניין ומוסר השכל בצידו

זר​(שולט) • 13 בנוב׳ 2007
לכל מי שהחמיץ את ציפורי הלילה עם שמעון פרנס, הנה סיפור יפה שסיפר, ומוסר השכל בצידו. השתדלתי ככל האפשר להיות נאמן למקור.

יום אחד, לאחר קרב עקוב מדם בגבול הממלכה, נהרגו כל חייליו של המלך ארתור, והוא נפל בשבי. השליט ששבה אותו החליט לחוס על חייו בתנאי אחד:

"אשאל אותך שאלה אחת, ואתן לך שנה שלמה למצוא את התשובה. אם בתום השנה תחזור אלי עם התשובה, חייך שלך. אחרת, אמצא אותך, ואהרוג אותך."
"מה השאלה?" שאל ארתור, והשליט השיב:

"שאלתי אליך היא: מה באמת הנשים רוצות?"

השליט שחרר את ארתור, והזכיר לו שוב שעליו לחזור אליו בעוד שנה עם תשובה. ארתור חזר לממלכתו, ושם חקר ושאל את כל מי שהיה. את הנסיכה, את הזונות בשוק, את האבירים, את בעלי המלאכה ואת האיכרים. אף אחד לא ידע לתת תשובה מספקת.

יועציו אמרו למלך ארתור שאין מנוס אלא לפנות למכשפה הזקנה הגרה ביער. היא בוודאי תדע את התשובה. אלא, שארתור ידע שהמכשפה תרצה מחיר גבוה מאוד עבור התשובה, ונמנע מללכת ולשאול בעצתה.

הגיע היום האחרון בשנה, ותשובה לא היתה. בלית ברירה הלך ארתור בלווית פמלייתו לבקר אצל המכשפה.

"שאלה יש לי אלייך, ותשובה אני רוצה", פתח המלך ארתור.
"מה שאלתך?", אמרה המכשפה.
"רוצה אני לדעת", אמר המלך, "מהו הדבר שהנשים רוצות באמת?"
"ובכן", ענתה המכשפה, "אני יכולה לענות על השאלה שלך. נותר רק עניין המחיר."
"מה מחירך?" שאל ארתור, והמכשפה השיבה:
"בתמורה לתשובתי אני רוצה שתתן לי את האביר גווין לחתן."

גווין היה האציל והיפה שבאבירי המלך, ולראות אותו נשוי למכשפה המכוערת היה מעל המחיר שהמלך היה מוכן לשלם. אולם, גווין האציל, הצליח לשכנע את המלך שחייו בסכנה, ועל כן, מוטב שיקבל את העסקה, וגווין ישא לאשה את המכשפה. לבסוף הסכים המלך.

"מהו הדבר שהנשים רוצות באמת?", שאל שוב המלך ארתור, והמכשפה השיבה:
"ובכן, הדבר שהנשים רוצות באמת הוא ..."

כאן, המכשפה פרנס, החליט לתקוע שיר של שלוש דקות בטרם תינתן התשובה. למה לגמור מהר, אם אפשר למתוח? אלא שאתם הקוראים צריכים לשלם רק מחיר של פסקה אחת, ובפסקה הבאה התשובה באה.

"ובכן", ענתה המכשפה, "הדבר שהנשים רוצות באמת הוא - לשלוט על חייהן."

התשובה מצאה חן בעיני המלך, והוא קבע את חתונתם של גווין והמכשפה ליום המחרת. מיהר ארתור אל הממלכה השכנה, ומסר לשליט את התשובה. התשובה התקבלה גם ע"י השליט, והוא הכריז שחייו של ארתור אינם עוד בסכנה.

ארתור חזר למחרת לממלכתו, והחל בהכנות לחתונה. מאחר וגווין היה אחד מאביריו, הוזמנו לחתונה כל המי ומי בממלכה. גווין האציל סך את בשרו בשמן, לבש בגדי אצולה והתנהג כג'נטלמן מושלם. ואילו המכשפה, לבשה בגד קרוע ומהוה, לא טרחה אפילו לשים את שיניה התותבות, ונותרה רק בשן אחת בולטת מפיה, שערה הדליל והאפור סתור, והיא אוכלת בידיה בכל פה, שותה לשוכרה ונופחת. האורחים מיהרו לברוח, ולקראת ערב נותרו גווין והמכשפה לבדם.

גווין ואשתו הטריה נכנסו לביתם. גווין הלך לרחוץ את בשרו, והמכשפה הלכה לחדר השינה. לאחר שסיים להתרחץ, פנה גווין ונכנס לחדר השינה. בלב כבד התייצב למלא את חובתו של החתן הטרי, לכלתו המכשפה הזקנה והמכוערת. אלא, שכשנכנס לחדר, לא את השער האפור והדליל של המכשפה מצא, אלא שפעת שער זהב פזורה על הכר, ובתוכה פניה של האשה היפה ביותר שראה מעולם.

"מי את?", התפלא גווין.
"אשתך", ענתה, "הן זה עתה התחתנו!"
"אבל, איך, מה, כלומר...", התבלבל גווין, "אני הרי התחתנתי עם המכשפה..."
"אני זאת המכשפה", ענתה היפהפיה, "אני החלטתי לחלק את חיי לשני חצאים. בחצי אחד של היום אני זקנה ומכוערת, ובחצי האחר, צעירה ויפהפיה. ואתה, בהיותך בעלי, עליך לבחור מה אתה מעדיף. שאהיה יפה ביום ומכוערת בלילה, או שאהיה מכוערת ביום, ויפה בלילה."

הרהר גווין לעצמו, וחשב. אם אומר לה להיות יפה ביום, אוכל להתרברב באשתי היפה בפני חבריי. אבל בלילה ... אלוהים ישמור. ואם אבחר להיפך, שתהיה יפה בלילה, מצפים לי לילות של זהב, אבל ביום בוז יבוזו לי ויצחקו עלי כל חבריי. חשב גווין וחשב, עד שלבסוף החליט לענות ככה:

וכאן שוב, תקע הפרנס את "בסמה מוצ'ו", ומאחר וזה שיר כל כך יפה, אני מביא כאן את אחת הגרסאות למלים שלו:

Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez

Bésame, bésame mucho
Que tengo miedo a perderte
Perderte después

Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez

Bésame, bésame mucho
Perderte después

Quiero tenerte muy cerca
Mirarme en tus ojos
Verte junto a mi
Piensa que tal ves mañana
Yo ya estaré lejos
Muy lejos de ti

Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez

Bésame, bésame mucho
Perderte después

Bésame, bésame mucho
Perderte después

Perderte después

ובכן, בסיומו של השיר, החליט גווין לענות לה ככה:
"אני משאיר לך את ההחלטה, מתי להיות יפה, ומתי להיות מכוערת."

המכשפה צחקה ואמרה:
"מאחר והשארת את ההחלטה בידי, אני מחליטה להיות בשבילך יפה, גם ביום וגם בלילה."

מוסר השכל:

כאן, למרבה הפלא, הג'ינג'י לא התמהמה. אולי בגלל שהשעה הלכה והסתיימה, והחדשות היו בפתח. יכול להיות שאילו היה לו זמן, היה דוחף כאן שלושה רמבטיקו לפני שהיה גומר. על כל פנים, הוא לא השתהה, ועל כן מן הדין שגם אני לא אשתהה יותר מדי:

מוסר השכל:

לא משנה אם אשתך יפה או מכוערת, ולא משנה אם היא חכמה או טפשה. ביסודו של דבר היא ... מכשפה.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 13 בנוב׳ 2007
LOL

מכשפה אהה icon_smile.gif

סיפור יפה שמעתי אותו בעבר .
לילה טוב זר icon_smile.gif
diamond​(נשלטת){Protocultu}

נו באמת ....

diamond​(נשלטת){Protocultu} • 13 בנוב׳ 2007
אני לא יודעת באיזה עולם של נדמה לי הפרנס הזה חי .
בעולם שלנו , אישה לא מחפשת גבר שיחליט בשבילה .

אם הוא עוד לא הבין אני יכולה לגלות לו ,
מה שנשים מחפשות מתסכם במילה אחת : גדול .

גבר גדול
מוח גדול
זין גדול
ח-ן עו"ש (וקופת גמל) גדול
בית גדול
אוטו גדול
ובעיקר ...
סיר גדול . בשביל לרקוח את המזימה הבאה , ברור ....

(לכל המרעמים למיניהם , ובייחוד למתרעמות .... BITE ME icon_lol.gif )
המרקיז דה גנרט​(שולט)

אז למה כשאני פוגש כוסיות ברחוב

ואומר להן "הלו בובה, יש לי גדול" אני חוטף כאפה והן בורחות?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 13 בנוב׳ 2007
יאסו ,זר, יאסו...

אפרופו פרנס-

בחיים שלי לא ראיתי ג'ינג'י רגוע כל כך..כנראה שהמוסיקה היוונית, מעבר ליופי

הצרוף בה, באמת נושאת שלווה ...

יאסו.
נוריתE
נוריתE • 13 בנוב׳ 2007
סיפור יפה, עוד גירסה של "היפה והחיה" ויש הרבה כאלו
אבל המוסר השכל הוא גברי אופייני
למה? כי בתכל'ס
הוא נתן לה לבחור והרי כל אישה רוצה, שליטה בחיים שלה.
המרקיז דה גנרט​(שולט)

אהה

diamond כתב/ה:
כי אתה לא אומר את זה כנראה באינטונאציה הנכונה ,
והן כנראה לא מאמינות לך ....

אולי אני צריך להוסיף מבטא
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 14 בנוב׳ 2007
Brave Dwarf • 14 בנוב׳ 2007
אתה יודע מה זר?
תמיד אני נמנע מלהגיב לך אבל הפעם כמעט נכנסת לי לפה משל היית זבוב סורר שלא יודע את מקומו. אני מכיר מקום אחד בו ניצבת מול נפש רוטטת וטענת דבר אחר לגמרי.

שם אמרת שכל הנשים הן... תשלים את החסר.

אני שמח שראית את התכנית ושינית את דעתך. (ואני לתומי חשבתי שדווקא לנפשות רוטטות יש את הכוח לחולל. כן, כל זבוב וחוקיו הוא).

LOL חה חה חה.... מוזר השכל.