בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נעצור את זה ביחד!

Kate McCannon
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007
Kate McCannon • 17 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
מי שלא ראו את הכתבה על הכלבים והחתולים,ביומן יום שישי בערוץ הראשון
מופנים לחפש אותה.

אנשים צועקים שמרדימים כלבים,
אבל אף אחד מהם לא הולך לאמץ כלב בצב''ח
כדי שלא ירדימו אותו.
קל מאוד להביא תאורים מזעזעים ותמונות כואבות ואחרי יום, להמשיך לנושא הבא
העיקר שצועקים ולא עושים שום דבר חוצ מיזה.
לי יש שניים, אחד מצער בעלי חיים ,אימצתי שהיה בן שנתיים לפני יותר מ 12 שנים והשניה,
בת חמש שקניתי ב שוק הכלבים בגינה בשנקין.
לפניהם היו לי שני כלבים שגדלו אצל ההורים שלי עד סוף חייהם, משהייתי ילדה קטנה.

במקום להפגין נגד צער בעלי חיים שגם ככה אין להם כמעט משאבים ועושים כל מה שהם יכולים
מוטב שלא לזרוק כלבים אליהם, ברגע שהם כבר לא גורים חמודים או כשעוברים דירה או כשסתם נימאס לצאת איתם שלוש פעמים ביום
או לחפש באינטרנט על ימי אימוץ של האגודות השונות וגם לגשת לצב''ח במקום המגורים שלכם.

הפגנה, וצעקות חמס,לא פותרים כלום ולא יפתרו
אבל
כל כלב שמאמצים, לא יומת.

כל מי שרוצה לאמץ כלב, אני יכולה לקשר אותו/ה עם חברה שלי שאוספת אותם ודואגת להם,
כשיהיו לה עוד כלבים לאימוץ, היא תשמח מאוד.

כן?? איזה תגובה מעצבנת, אבל אני לא מתעצבנת כי ברור לי שזה רק כי את לא יודעת את העובדות.
כנסי לכרטיס שלי, כנסי ל"האתר שלי" ותגלי.
קישור מצורף - http://www.spca.wip.co.il/
שמפניה
שמפניה • 17 בנוב׳ 2007
חבריי אוהבי בעלי החיים.
עומריקו, אם אתה רוצה לבוא.
הדיון בבית המשפט ברח' ויצמן ושמעתי שהוא אצל כב' השופטת ריבה ניב.

ההודעה לעיתונות ששיחררו תלל:
הודעה לעיתונות
15.11.07

בעקבות בקשה לצו מניעה שהגישה עמותת "תנו לחיות לחיות" כנגד אגודת צער בעלי חיים בישראל, מגן לחתול, נעמה אדלר-בלו, איל בלו ואבי סעד שיאסור המשך התעללות והתאכזרות בחתולי רחוב קבע בית משפט השלום בת"א דיון ליום 21.11.07

ביום 13.11.07 הגישה עמותת "תנו לחיות לחיות" לבית משפט השלום בת"א, באמצעות בא כוחה עו"ד ערן לב, בקשה לצו מניעה לפי סעיף 17א לחוק צער בעלי חיים (הגנה על בעלי חיים), כנגד אגודת צער בעלי חיים ישראל, מגן לחתול ולוכדי החתולים נעמה אדלר בלו , אייל בלו ואבי סעד.

"תנו לחיות לחיות" מבקשת מביהמ"ש ליתן צו מניעה אשר יאסור ביצוע פעולות לכידה של חתולים חסרי בית (חתולי רחוב או חתולי חצר) למעט לכידה שנעשתה לצורך טיפול רפואי בחתולים ו/ או סירוסם או עיקורם, תוך השבתם למקום בו נלכדו, איסור ביצוע פעולות המתה של חתולים חסרי בית, אם במישרין ואם באמצעות כל תאגיד, למעט במקרים בהם מצבו הרפואי של החתול מחייב את המתתו, בהתאם לחוות דעת של וטרינר מוסמך וכן איסור לכידה ו/ או המתה של חתולים חסרי בית, אם במישרין ואם באמצעות כל תאגיד.

עמותת "תנו לחיות לחיות" טוענת כי בידיה מצויות ראיות מצולמות בהן נראה הלוכד אבי סעד כשהוא מכניס, באזור מלון קרלטון, חתולים לתוך כלובים ומכסה אותם בשקי יוטה ונוסע עימם על גבי אופנוע למכלאת אגודת צער בעלי חיים בישראל.

בבקשה לצו המניעה כותבת "תנו לחיות לחיות" כי גורלם של חתולי הרחוב הנלכדים בידי גופים כדוגמת מגן לחתול והלוכדים אדלר-בלו, בלו וסעד והנמסרים לאגודת צער בעלי חיים בישראל הנו מוות ודאי – כפי שאכן עולה מהפרסומים הנוגעים לחתולי "טיב טעם".

"מחומר הראיות עולה תמונה חד משמעית", נכתב עוד בבקשה "על פיה משמשים המשיבים 2-5 (מגן לחתול, אדלר-בלו, בלו וסעד) כקבלני לכידות של אגודת צער בעלי חיים בישראל. הם אלו אשר לוכדים את החתולים, במקרים רבים על פי פנייה של הגוף המעוניין "להיפטר" מהחתולים, ולאחר מכן הם מביאים את החתולים למכלאת אגודת צער בעלי חיים בישראל".

ביצוע לכידה והמתה של חתולים על ידי גורמים פרטיים, שאינם וטרינרים רשותיים, מהווה עבירה של התעללות והתאכזרות בבעלי חיים, בהתאם להוראות סעיף 2 לחוק צער בעלי חיים (הגנה על בעלי חיים), וזאת כפי שעולה, בין היתר, מבג"צ 4884/00 בו נקבע כי "המתת חתולי רחוב חייבת להיעשות במשורה תוך תחימתה לגבולות ברורים ככל האפשר של זמן ומקום והגבלת הנסיבות בהן ניתן להוציאה לפועל. עליה להיות הצעד האחרון, הננקט רק משלא ניתן להגן ביעילות על שלום בני האדם באמצעים אחרים"

בתעודת עובד הציבור שניתנה ע"י הוטרינר העירוני של תל אביב, הד"ר צבי גלין, אשר צורפה לבקשה למתן צו מניעה נקבע כי: "המתת חתולים חסרי בית בעיר תל אביב-יפו אסורה". וכן כותב ד"ר גלין: "בכל תקופת שירותי בעיריית תל אביב-יפו לא הסמכתי איש או אישה שאינם מצוות העובדים העירוני לקבל החלטות לגבי גורלם של חתולים חסרי בית".

שופטת בית משפט השלום בת"א, ריבה ניב, קבעה בהחלטתה מיום 14.11.07 כי הדיון בנושא יתקיים ביום 21.11.07 בשעה 13:30.

לקהל מותר לשבת בדיונים. חשוב לבוא! בואו ועזרו להציל את חייהם!
חואן!
החתולים והכלבים רוצים לחיות!
אין חסד בהמתה שלהם. נתת פעם לחתולים או כלבים טיפול ואוכל?
אני נתתי למאות כלבים וחתולים אוכל וטיפול והצלתי את חייהם.
הם לא רוצים שיהרגו אותם!
Kate McCannon
אתם יודעים מה הבעיה?
הבעיה היא לא ההמתה. הבעיה היא הדרך.

הבעיה היא שלעמותה יש 14 מליון ש"ח בחשבון סגור שרק הולכים ותופחים,
והבעיה היא שמנהל העמותה, גדי ויטנר, גר במבנה שנתרם לעמותה!!! מבנה שהיה יכול לאכלס 100 כלבים נוספים!!
הבעיה היא שהעמותה הזו הולכת בדרך הקלה, בעוד העמותות האחרות נאבקות על כל שקל, ותנו לחיות לחיות לא מרדימים גם במקרים קיצוניים. משקיעים הכל בכלב, ולתנו לחיות לחיות אין כסף..באמת שאין כסף.
הבעיה היא שב14 מליון שקל האלה, הם יכלו לבנות מכלאה שתוכל לאכלס כ500 כלבים, לשלם ל3 וטרינרים ולעקר ולסרס כל בעל חיים שמגיע אליהם, וכך לראות שיפור בתוך 5 שנים!

זו הבעיה!!!
Kate McCannon

Re: גם אני אהיה.

עומריקו כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
מי מתנדב/ת להעיר אותי?

כמו שעון

רק באיזה בית משפט זה כי יש לנו 2 בתל אביב icon_smile.gif

בית המשפט המחוזי אשר נמצא ברחוב ויצמן 1 בת"א
Diz
Diz

אתם בטח תשנאו אותי על זה אבל....

Diz • 17 בנוב׳ 2007
אתם לא תשיגו כלום.
שמפניה
שמפניה • 17 בנוב׳ 2007
בואו נתרכז בבעיה שכתבו תלל, שמארגנים את ההפגנה.

צב"ח מרדים למוות כלבים וחתולים, כשעמותות אחרות נותנות כלבים לאימוץ ומאכילות חתולים בפינות האכלה מסודרות.
ת.ל.ל. טוענים שיש תפיסה של חתולים בניגוד לחוק.

חתולים, שהואכלו וטופלו ע"י בני אדם או שחיו בחוץ בשקט נתפסו, לפי תלל, בניגוד לחוק.

בעלי החיים רוצים לחיות! תופסים בעלי חיים, שאנשים מטפלים בהם, והורגים אותם.

הצילו אותם!

רבינה, למה שלא נשיג? בית המשפט העליון אסר פעם על אותם אנשים ללכוד חתולים.

השופטים בבית המשפט העליון היו יותר רחמנים ממך אבל הם לא התגאו שהם סדיסטים לבעלי חיים. השופטת כתבה על האנושיות הרגילה של בני האדם כלפי בעלי החיים וכתבה שהיא מקובלת אצל הרבה בני אדם.

אני מתפלאה על אנשים שאדישים להרג של כלבים וחתולים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון נוב' 18, 2007 12:44 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Kate McCannon
שמפניה כתב/ה:

צב"ח מרדים למוות כלבים וחתולים, כשעמותות אחרות נותנות כלבים לאימוץ ומאכילות חתולים בפינות האכלה מסודרות.

חתולים, שהואכלו וטופלו ע"י בני אדם או שחיו בחוץ בשקט נתפסו, לפי תלל, בניגוד לחוק.

הצילו אותם!

נכון. וזה לא מסתכם רק בזה.
בבקשה כנסו לאתר - http://www.spca.wip.co.il/
קראו קצת עובדות, קראו סיפורים.

והנה עובדה מצולמת. במיוחד עבורכם.

http://img337.imageshack.us/my.php?image=23410257kg4.jpg
jem's
jem's • 17 בנוב׳ 2007
שמפניה כתב/ה:

הצילו אותם!

רבינה, למה שלא נשיג? בית המשפט העליון אסר פעם על אותם אנשים ללכוד חתולים.

השופטים בבית המשפט העליון היו יותר רחמנים ממך אבל הם לא התגאו שהם סדיסטים לבעלי חיים. השופטת כתבה על האנושיות הרגילה של בני האדם כלפי בעלי החיים וכתבה שהיא מקובלת אצל הרבה בני אדם.

אני מתפלאה על אנשים שאדישים להרג של כלבים וחתולים.

רוב האנשים אדישים להרג אנשים אחרי אז אחת כמה וכמה על הרג בעלי חיים
talula

אני לא מצליחה להבין

talula • 17 בנוב׳ 2007
את העדות המצולמת ואת הקשר שלה למאבק,
אשמח להסבר
Kate McCannon

Re: אני לא מצליחה להבין

גבולית כתב/ה:
את העדות המצולמת ואת הקשר שלה למאבק,
אשמח להסבר

הקשר שלה פשוט מאוד.

1. 14 מליון שקלים אשר יושבים בחשבון סגור ורק נחסכים שם, שלא נדבר על תרומות שהגיעו מ2005 כפי שכתוב שם ועד היום.
2. חתולים שמומתים כי "אין דרך אחרת"

3. אי שימוש בכסף מסעיף 1 על מנת לעזור לחתולים מסעיף 2 בדרך מקובלת והגיונית יותר כמו עיקור וסירוס כל בע"ח שמגיע לעמותה.

מה גם שמדובר בהרג של חתולים שאנשים מאכילים, חתולי חופש (חתולים שאנשים מגדלים והם נכנסים ויוצאים מהבית כאוות נפשם), חתולים שחיים טוב ואנשים שמחים לגרום להם לחיות ככה.

אם היית מאכילה 50 חתולי רחוב, מדי ערב, כבר מכירה אותם ונתת להם שמות, כבר שנים שאת מאכילה אותם ערב ערב, דורות על דורות של חתולים, ובבוקר יום אחד היית שומעת על מבצע לכידה והמתה איזורי, ובערב של אותו בוקר, היו מגיעים רק 6 חתולים?
איך היית מרגישה?
לא כאילו רצחו לך את הילדים?

והאמת שצילום המאזן הפיננסי היה קשור יותר להודעה של באטרקאפ. אבל זה עניין שחשוב להיות מודעים אליו.