לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא החשק

לאסי​(מתחלף){עע}
לפני 16 שנים • 4 בדצמ׳ 2007

Re: תגובה

לאסי​(מתחלף){עע} • 4 בדצמ׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
בכל מקרה קשה למצוא מלכה, קשה למצוא בת זוג, קשה באופן כללי ולא רק כאן, אולי כדאי שתפסיק לחפש ופשוט תהיה כאן בשביל הכיף, הרי ממילא לא יוצא כלום ואתה מעביר כאן זמן אז לפחות תעביר אותו בכיף ובלי הלחץ של להכיר מלכה ומי יודע......

מילים כדורבנות דנה-דום - כולם יודעים שכשמפסיקים לחפש - מוצאים
גם אני בטוח שאם תבלה כאן בשביל הכיף (ויש כאן כמה וכמה אנשים יקרים ומדהימים) תגלה פנים אחרות לגמרי ממה שאתה מתאר.

חשבת אולי שכל הנצלניות שאתה פוגש נובעות כולן מאותו ערוץ חיפוש?
לא ברור אם זה מהלוח מודעות או מהפרופילים
כך או כך - אם אתה רוצה להכיר מישהי שבאמת אוהבת BDSM ולא משתמשת בזה כפלטפורמה לניצול ולעצלנות כדאי לך להתגבר על הבושה ולהגיע למסיבות/מפגשים/אירועים...
מוזר שאחרי 4 שנים זה מה שיש לך לומר...
לי-און
לי-און • 4 בדצמ׳ 2007
"מוזר שאחרי 4 שנים זה מה שיש לך לומר... "
זה מה שיש לי לומר כנראה לא קראת את כל הדפים,
ברור שהאופצייה הטובה יותר היא להגיע למסיבות ולמפגשים
ושם להכיר מישהי בעניין אבל סתם היה נחמד אם כמו שלונילים
יש אתרי היכרויות שיש להם שם עוד אופציה להכיר,
אז גם לנו יהיה...
הפיכת האתר למסחרי פשוט סותמת את הגולל על האופציה הזאת
ופשוט הבעתי צער על העניין...
חוץ מזה בלי קשר אליי, העלתי את קולם של אלה שנסחטו באמת
ולא יכולים לעלות פה מהבושה, כי זה הכל בערך חוקי...
אבל נעזוב את זה, העליתי את הבעיה, נקווה שלפחות החדשים
יבינו ויזהרו אז ייצא שכרנו בצידנו.
אם אתה בכל זאת רוצה שאני אגיד עוד משהו... אז לאחרונה נתקלתי במלכות בתשלום
מאתרים אחרים שנכנסות לפה כסתם שולטות, אחרי שהבינו שגם את הוצאות התפעול
אפשר לקזז על ידי אנשים תמימים שסך הכל רוצים קצת בדסם, בקיצור שימו לב...
little catty
little catty • 4 בדצמ׳ 2007
סיגריה כתב/ה:
lion כתב/ה:
מדובר על סחיטה גרידא,
לא מערכות יחסים וגם לא מלכות בתשלום,
אגב כדי לסבר את האוזן זה לא 300 400 שקל וגם לא 1000,
אולי ככה יבינו יותר...
בנות שעלו על איזה קטע שניצול כספי ללא שום תמורה,
(אה עם תמורה שיקראו לך מטומטם או בכיין,
למרות שמאוד יתכן שאותו אדם הרבה יותר משכיל מהם,
לעולם לא אקרא לאותם אנשים מטומטמים)
זה גם בדסם וזה הקשר היחיד של אותן בנות לבדסם,
הם פשוט שמעו מחברות על האופציה המעניינת הזאת.
תופעה מתפשטת, פשוט לא רוצים שהבדסם ילך לשם,
אבל אם כולם יצדיקו את התופעה אז זה יגיע לשם,

תביא טישו
אני בוכה פה...

אני בדרך כלל לא מגיבה כאן אבל במקרה הזה מצאתי לנכון לומר שההתנהגות כזאת היא פשוט גועל נפש ,ולראות שמישהי לועגת לאלה שבתמימותם חיפשו היכרות וזוגיות מסוג מסוים קיבלו כוויית "סיגריה"-תרתי משמע ( וזה לא אישי סיגריה אבל נראה מה את תאמרי אם מישהו ינצל את הרצון הטוב שלך ויגזול בצורות מתוכמות שכאלה את כספך )
לדעתי מה שנכון הוא וזה עצה ממני לסאבים פה, זה או להכיר וונילית -ליברלית שתסכים להיכנס לקטע או להכיר מישהי ממפגשים ומסיבות ( וגם אז כדאי לא לאבד את הראש כי אדם שרע מיסודו הוא רע לעולם ויפסיק רק כשהוא עצור מאחורי סורג ובריח ) .
היודע איך
לפני 16 שנים • 5 בדצמ׳ 2007

הלוווו

היודע איך • 5 בדצמ׳ 2007
עם בראבו לא עושים קניות בסופר...
לי-און

וואלה

לי-און • 5 בדצמ׳ 2007
וואלה, "עבד קניות",
נברתי בארכיון לה זוכר מושג כזה...
דיי חדש, כל הכבוד לבנות החדשות שנכנסות, רואים
שהבדסם ממש מושך אותן...
זה טוב זה נותן סיבה לאופטימיות...
רק מזל

רק דעתי

רק מזל • 5 בדצמ׳ 2007
לפי דעתי הנשים שמבקשות כסף או כל דבר אחר שהוא חומרי הן פשוט לא מלכות וצר לי לבשר לכן מלכות בתשלום אבל אתן ז-ו-נ-ו-ת אני מתכוון ממש... לא במובן המעליב אלא פשוט במובן של המקצוע העתיק בעולם... אם גבר מקבל שירותי מין ובתמורה משלם הרי הוא הלך לזונה... זה שבמקרה הוא גומר מהצלפות והיא כותבת "ללא מין" לא הופך את זה לפחות בזוי בעיני... אותו תהליך נעשה רק ללא חדירה ואין הבדל... אז אתן לא מלכות אתן כמעט ההיפך....
ומי שהולך לכאלה נשים הרי הוא בעצמו בזוי...
אני לא שופט כאן אף אחד וכל אחד חופשי לעשות מה שטוב לו ומה שטוב לה... אבל אל תתסתתרו מאחורי שמות יפים ופרופילים מזוייפים. אני חושב שיש כמה מלכות שפשוט לא אומרות שהן רוצות שומדבר עד שהן מבינות עם מי יש להן עסק... שהן יכולות להוציא מהם כסף... לא רוצים שינצלו אתכם... תכתבו את זה בגבולות. אל תגידו אחר כך שעבדו עליכם. נראה לי שבשלב די מוקדם של ההיכרות צריכים להיות ברורים הגבולות והציפיות של כל אחד מהקשר.
כמו שאמרתי: בעיני כל אישה שמבקשת כל דבר... החל מהסעות, דרך נקיונות ועד כסף היא לא מלכה אלא זונה, היא נצלנית, היא לא רצינית ולא רומאנטית - איזה מין קשר בכלל יכול לצמוח מכזה דבר, אל תטעו את עצמכם עבדים שקניתם משהו בזה ששילמתם או ניקיתם האישה שעומדת מולכם כלל לא מעוניינת בכם אלא בשירותים שאת יכולים להעניק לה כביכול.
המלוכה באה משליטה לא מתשלום מעשר... אם יש קשר אמיתי ומשיכה אמיתית בין שני הצדדים אין שום סיבה לערב חומר בעיניין....
ולמי שכתבה לליאון שלא יתבכיין.. ובכן אולי זה לא סקסי, אבל הוא בהחלט צודק כי הוא מרגיש מרומה אחרי שחשב שהוא מצא חן בעיני מישהי אבל מתברר שהיא סתם רוצה אותו לסיפוק צרכיה החומריים (כמו לקנות איפור או מה שלא יהיה). עם זאת אני לא חושב שמישהי היתה עושה לו ככה אם היא לא היתה חושבת שזה יצליח.
ועוד מילה אחת לכל האנשים שלוקחים את השליטה מהמיטה אל החיים - תזהרו, אין סיבה להפוך לעבד אמיתי של מישהי, כבר שמעתי סיפורים על גברים שפשטו את רגלם או שנשותיהן הפכו אותם לעבדים והם חיים עם גבר שלישי בבית... בקיצור זה לא אמור לגלוש אל החיים שמחוץ למיטה לפי דעתי. כל אדם צריך להיות חופשי לגמרי להחליט ולחיות את חייו על כל אספקט שלא יהיה. התחום של שליטה הוא פשוט משחק מיני... הרי לא הייתם מצפים שמישהו שמתגרה מנכים ינסר לעצמו את הרגל נכון? אל תאבדו את עצמכם בתוך זה ובדרך אל המלכה\אדון, כי בסופו של דבר זה אמור להיות רק כיף.
רק מזל

ועוד דבר

רק מזל • 5 בדצמ׳ 2007
ועוד משהו ליאון יקר - מה הקשר לאתר? איך האתר אמור להיות אחראי למשהו ממה שהזכרת, זה בדיוק כמו שאומרים פה - תלוי רק בנשים הללו ובגברים....
האתר הוא סך הכל מקום מפגש והוא אתר מעולה לפי דעתי... כל הכבוד למי שזיהה את הפוטנציאל העסקי של עולם הבדסם והחליט גם לעשות משהו בעיניין בלי לקרוע את כיסם של אלו שמעוניינים להיות חלק. היות האתר עסקי רק הופכת אותו לטוב יותר, מגדילה את היכולת שלו לגדול ולהתעדכן ומצדך בתור לקוח לבוא בבקשות - במידה ויש כאלה.
אני בכלל לא מבין איפה מצאת את הקשר בין השניים אבל מלכות בתשלום מפרסמות את עצמן מאז שאני זוכר את עצמי מאונן מול מול אתר PEEP ובטח גם לפני. ואלו שלא אומרות שהן רוצות כסף ואחר כך כן - כנראה שלא רוצות כלום.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 5 בדצמ׳ 2007
לדעתי הכלוב הנו אתר נהדר שכיף לקרוא בו, כיף לכתוב בו וכיף להחליף רעיונות וללמוד על התחום ומעבר. עם קצת מזל אתה גם יכול לפגוש אנשים מעניינים ולרכוש חברים טובים.

עד כאן הליקוק ולפני שההנהלה שולחת לי סופגנייה לחנוכה או מתנה לכבוד הקריסמס הממשמש ובא, אז בכל מה שקשור להיכרויות יש למקום, כמו לכל מקום דומה - מיגבלה בלשון המעטה.

בכל מה שקשור להיכרויות כולנו כאן כמו מכוניות משומשות שעומדות למכירה במגרש -

קנית פעם מכונית משומשת ממגרש? זה בד"כ לא משהו אטרקטיבי - או שזו מכונית טרנטה שלא שווה את הדלק שאתה הולך לשים בה או שזו מכונית שעולה הרבה יותר מדי ממה שהיא שווה ומחכה לפרייר שסוחר המכוניות ידחוף לו אותה כמו פלאג.

עדיף להתחיל עם מישהי ברמזור ולשאול אם היא מוכרת, או לחפש את המכוניות עם השלט הקטן מבפנים, או להגיד לחברה שכשתרצה למכור שתגיד לך ותיתן לה מחירון, או אם אתה מתוחכם אז תביא משהו בייבוא אישי.

זה המצב לעניות דעתי, אני לא מצפה שהמכונית שלי תימכר במגרש (למרות שאני מדי פעם מעמיד אותה שם - בשביל המזל והכיף כאמור), אני מסתובב איתה בעיר שכולן תתפעלנה ואז יש עסקאות על המקום. נכון שלא כל הצעה באה ממלכה - אבל יותר פשוט למצוא את השולטת מבין אלו שמוצאות חן בעינך מאשר למצוא את זו שמוצאת חן בעינך מבין אלו שמכריזות על עצמן מלכות.

שוב סליחה על הציניות, זו סתם ככה חוות דעת די כוללנית, כמובן שיצאו כאן מערכות יחסים נהדרות ובטוח שאפשר למצוא ולהכיר בדיוק מה שאתה מחפש - אבל כאמור לא לצפות יותר מדי לדעתי בעולם האמיתי הסיכויים טובים יותר.

ולמען הזהירות שיובהר שזו דעתי ויכול להיות שדעתי בלבד.