לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למלכות בתשלום ושאר השולטות-ללבכן והגינותכן

סמרטי
לפני 16 שנים • 24 בנוב׳ 2007

למלכות בתשלום ושאר השולטות-ללבכן והגינותכן

סמרטי • 24 בנוב׳ 2007
הייתי "בממלכת העינויים" מספר פעמים...זו בהחלט ממלכת הניצולים

"הדומינה" שירז - לא מקשיבה,מאוד תופסת מעצמה (לא בצדק לדעתי)
מעניין אותה אך ורק כסף,לצערי היא כמו רוב "המלכות" בתשלום - לא רגישות לצרכי אותם גברים אשר באים אליהן,בטח לא "החתיכות" שבהן,אשר חושבות באמת ובתמים שהן עליונות ולא מבינות שזה צורך מיני ולא שהן באמת על-אנושיות.

כסף,כסף ואם אפשר עוד הרבה כסף...נצלניות בלי בושה ,רוב המלכות ,גם }"המלכה קרן" ,אשר הייתי אצלה בסיישן לפני שנה ,כמעט ונרדמתי אצלה משיעמום וחד הגווניות,חושבת באמת ובתמים גבר נופל שדוד לרגליה בגלל שהיא טובה ממנו בעצם היותה אישה - צאו מזה בנות!! כולנו בני אדם ,שווים למרות השונות המינית.

במיטה ,אני נהנה לסגוד לאישה ולציית לה טוטאלית,אך אנחנו שווים,כמו שאוכלוסיית ההומוסקסואלים/לסבית אינה נחותה מן האוכלוסיה ההטרוסקסואלית

למען האמת,אני חוזר בי - אותך מלכות בתשלום אינן נשים "נצלניות" בטח שלא מרוע אלא מבורות.כנראה ישנן כאלו שלא הבינו שחלק מלהיות "מלכה בתשלום" הינו בעצם להיות נותנת שירות,אפילו סוג של מטפלת.
תפקיד זה טומן בחובו הרבה מאוד פריבלגיות ומחאמות וחיזוקים אידרים למבנה הנפשי של אותה בחורה,אך צריכה היא גם להבין שיש שם עוד נפש עם מבנה מסויים שהיא לא רק מסבסבדת אותה אלא עם רגשות ,אישיות,עולם שלם ואולי אף "מוצלחת" יותר ממנה (במובן גשמי בלבד כמובן)
בקיצור,אני לא אמק את החלק הראשון של ההודעה כדי לא להיות יפה נפש,אך בנות ,בעיקר מלכות בתשלום,גלו לא קצת-הרבה רגישות ללקוחות שלכן ואם אין לכן הרבה סבלנות וסובלנות - בבקשה חפשו כסף קל במקום אחר,גם למי שמרויח משכורת דו ספרתית ובטח מי שמרויח לא הרבה - 400 שקל לשעה זה לא כסף שצומח על העצים וחשוב מכך - הנפש שלנו היא לא צעצוע בטח לא האגו הגברי שלנ.
הלוואי ולא הייתי נולד עם הצורך הבלתי נשלט הזה לסגוד לאישה ולהיות שפוט שלה(לפעמים אפילו 24/7) ,אבל זה מה שקיבלתי בגלגול הזה.

מקווה שתבינו את רוח הדברים ולא תעלבו...אך רובכן צריכות להיות הוגנות וישרות - ואין זה משנה אם יש לקוחות/גברים "חראות בעולם" -בסופו של דבר כולנו בני אדם.

אם מישהו קרא עד הסוף,תודה רבה!
Black Roses
לפני 16 שנים • 24 בנוב׳ 2007
Black Roses • 24 בנוב׳ 2007
מפליא אותי כל פעם שאנשים מתלוננים על מלכה זו או אחרת ויש אחת ספציפית שמתלוננים עליה המון אז למה ללכת אליה מלכתחילה?
או למה לא ללמוד משירשורים שנפתחו כלפיה בעבר ולקחת את זה בצורה מאוד ברורה בשיחת תאום הצפיות?

לגבי הנושא הכספי....
מן הסתם מלכה בתשלום חושבת על הכסף אחרת היא לא הייתה עוסקת בזה( כמוני בעבר)
אבל החוכמה היא לדעת לחשוב גם ובמיוחד על הלקוח
(מעבר לכך שלפעמים ההוצאה הנפשית שהייתי מוציאה בסשנים לא שווים גם מיליון דולר)

בממלכת העינויים קוראים שינויים כל הזמן חבל שנפלת אצל המלכה הלא נכונה כנראה בשבילך
לא חסרות מלכות מקצועיות ואף מתחשבות....

אתה מדבר על שוויון אתה בא בעצם להגשים פנטזיה\לשחק משחק
שבו אתה נשלט ע"י מלכה איזה שיוויון לעזאזאל אתה מחפש ?(מלבד לפני הסשן ואחרי)
ולא הבנתי במה בדיוק נוצלת בממלכה
סיגלית​(אחרת)
לפני 16 שנים • 25 בנוב׳ 2007

לתגובתי

סיגלית​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2007
מלכות בתשלום הן סוג של נותנות שרות בכסף למי שאינו יכול למצוא מלכה שתשלוט עליו ( למען הכיף של שני הצדדים )
לדעתי כל נשלט יכול למצוא שולטת ולכן לא צריך כלל לגשת למלכה בתשלום כפי שכל וונילי יכול למצוא אשה למטרת יחסי מין ולא ללכת לזונה
זוהי כאמור דעתי האישית
מאדאם אלינה​(שולטת)
מאדאם אלינה​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2007
הניק שלך כאן מאוד מוצאת חן בעיני,
רק שהוא לא כל כך תואם למציאות

שיהיה לך בהצלחה בפעמים האחרות icon_rolleyes.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 25 בנוב׳ 2007
מעולם לא הייתי אצל מלכה בתשלום, וגם אינני מתכוון לבקר
(לא משלם על מה שאני יכול להשיג בחינם icon_wink.gif icon_wink.gif )

אבל כמו בכל עסקה כלכלית (וסשן בתשלום הוא עסקה לכל דבר), לפעמים יש נפילות.
כפי שיש רופאים/עו"ד/רואי חשבון עם יחסי אנוש גרועים ולעמתם רופאים/עו"ד/רואי חשבון הנותנים יחס אישי וחם ללקוחות
אז יש מלכות בתשלום סנוביות שמצליפות איפה שאסור ולעומתן מלכות בתשלום המשקיעות בסשנים ובקליינטים שלהן.

לך אני ממליץ לעשות בדיוק מה שהיית עושה לו היית נתקל בכל נותן שרות גרוע.
להצביע ברגליים ולהזהיר את האנשים הרלוונטיים מפניו

אז שיהיה יום טוב icon_smile.gif
never
never • 25 בנוב׳ 2007
Lady Mod כתב/ה:
כסף קל ??

הרשה לי להעתיק לך תגובה שלי מדיון אחר באותו הנושא. מקווה שאתה גם תקרא עד הסוף ...:

[/color]
***************************************************************************************************

אהבתי את מה שכתבת.

ולאמיתי בלב.. אם כבר בחרת ללכת למלכה בתשלום (למעשה, גם אם בחרת מלכה ללא תשלום) אז מצטרפת לקודמים וממליצה לך בחום לבדוק עם מי אתה יוצר קשר.. נראה לי שחשוב לבדוק המלצות (או לתת לקשר להתהוות באיטיות, גם אם רק ע"י צפייה מרחוק, אם זה מה שניתן) במקרה כזה עוד יותר משחשוב לגבי בעלי מקצוע אחרים. כי זה אדם שיתעסק עם הנשמה שלך ולא רק עם הכסף.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 25 בנוב׳ 2007
יש כאן מישהו שמבין בסטטיסטיקה והסתברות, ויכול בבקשה לחשב את סיכוייו של השרשור הזה לשרוד כאן יותר מ-24 שעות? מישהו? המלט? icon_smile.gif
המלט
המלט • 25 בנוב׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
יש כאן מישהו שמבין בסטטיסטיקה והסתברות, ויכול בבקשה לחשב את סיכוייו של השרשור הזה לשרוד כאן יותר מ-24 שעות? מישהו? המלט? icon_smile.gif

one rises to the challenge (ג'ימס בונד)

הענין הוא, לסע"ע, שהתכונות הפיזיקליות של שרשורים בכלוב דומות לתכונות
של מערכת קוונטית -- ששם כל התערבות מבחוץ משפיעה מידית על הסיכויים
של השרשור לשרוד, וחשיבותו של הפוסט שהתחיל את השרשור הולכת ופוחתת
במהירות סופר-אקספוננציאלית. במקרים כאלה חל עיקרון אי-הוודאות של דולי.
התוצאה הסופית היא : יש סיכוי של 0.50000001 שהשרשור ישרוד.
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2007
המלט כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

one rises to the challenge (ג'ימס בונד)

הענין הוא, לסע"ע, שהתכונות הפיזיקליות של שרשורים בכלוב דומות לתכונות
של מערכת קוונטית -- ששם כל התערבות מבחוץ משפיעה מידית על הסיכויים
של השרשור לשרוד, וחשיבותו של הפוסט שהתחיל את השרשור הולכת ופוחתת
במהירות סופר-אקספוננציאלית. במקרים כאלה חל עיקרון אי-הוודאות של דולי.
התוצאה הסופית היא : יש סיכוי של 0.50000001 שהשרשור ישרוד.

או שתמיד יבוא מישהו ויתקע תגובה שלא קשורה לעניין עצמו בשום צורה שהיא..

{עם כל חיבתי אליכם המלט ולסע"ע היקרים icon_wink.gif }
מביט Nהצד​(לא בעסק)

מלכות בתשלום

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 25 בנוב׳ 2007
ליידי מוד, התגובה שלך מצויינת, ואני מסכים איתך לגמרי, אבל אני לא בטוח שהיא מתאימה לשרשור הזה כל כך...

אמיתי בלב לא התלונן שלא מגיע למלכות בתשלום הסכום שהן דורשות. לדעתי, לכל אחד מגיע את מה שמוכנים לשלם עבור השירות שלו. הכל זה עניין של היצע וביקוש. נראה לי, שאמיתי בלב התלונן על מלכות בתשלום שכל מה שמעניין אותן זה לקבל את הכסף, ולא איך לתת ללקוח שלהן את החוויה לה הוא ציפה...

אני יכול רק להצטרף להמלצות של אחרים לפני - לפני שהולכים למלכה בתשלום, לבדוק מה כתבו עליה באתרים השונים באינטרנט. מי שמחפש, ימצא המון מידע שימושי.

לכן, גם אני חושב שמה שאמיתי בלב כתב כאן חשוב מאד, וכך צריך להתייחס לזה - כאל ביקורת על שני סשנים שהוא עבר, כדי שלבאים אחריו שירצו לבדוק כאן לאיזה מלכה כדאי ללכת, יהיה מה לקרוא...