אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשר לחבר זוגיות ואת ה-BDSM ?

נמשכת{משויכת}
לפני 16 שנים • 26 בנוב׳ 2007
נמשכת{משויכת} • 26 בנוב׳ 2007
Aimee כתב/ה:
כששני אנשים נפגשים, הם יכולים לעשות מה שהם רוצים ביחד. אם הרצונות והצרכים מתאימים- למה לא? אל תלכי לאיבוד בהגדרות נוקשות. עשי מה שטוב לך, באמת. אחרי למעלה מחמש שנים בעולם הזה, אני מוצאת שכל ההגדרות לבדס"מ "אמיתי" ו "סתם קינק" הן שטויות. בסופו של יום אתם שני אנשים שמנסים ליצור פינה של אושר ביחד.

בהחלט חושבת שכל אחד צריך ללכת לפי רצונותיו ולא להסתכל על הגדרות וכששניים שנפגשים עם אותו רצון אז הכל אפשרי אם רק רוצים
אדון שי​(שולט)
לפני 16 שנים • 27 בנוב׳ 2007

הכל תלוי ...

אדון שי​(שולט) • 27 בנוב׳ 2007
הכל תלוי בעצם בתשובות לשאלות הבאות ...
מה היא הזוגיות ? מה היא כוללת ?
ומצד שני
באיזו מידה של שליטה מדובר ?
אם אנחנו מדברים על מערכת יחסים זוגית שמתובלת במעט שליטה או אולי קשירה פה ושם ... זה בהחלט אפשרי !
אבל אם אנחנו מדברים על שליטה ! שבה יש אדון ויש שפחה . אז מערכת כזו לא יכולה להתקיים בהתנהלות יום יומית במשך זמן מבלי שמשהוא אחד יפגע או הזוגיות או השליטה .
הנטיה הזו לחשוב שהכל אפשרי ... נובעת בעיקר מתוך הרצון שלנו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה .
לעיתים צריך פשוט להנות מהפרוסה שנמצאת עכשיו בצלחת ולא לפזול לצדדים .
NelieL

אפשרי!

NelieL • 27 בנוב׳ 2007
עיין ערל אני והחבר סייאון...
יחד זמן רב, יחד גם כBDSMIM וגם כ"ונילים" למרות שאף פעם לא היינו נורמאליים מידי...

הכי כיף.
אין, אין מה להשוות בין סשן או סשנים בין אנשים בתוך קשר זוגי ולא בתוכו.
נמשכת{משויכת}

Re: הכל תלוי ...

נמשכת{משויכת} • 27 בנוב׳ 2007
אדון שי כתב/ה:
הכל תלוי בעצם בתשובות לשאלות הבאות ...
מה היא הזוגיות ? מה היא כוללת ?
ומצד שני
באיזו מידה של שליטה מדובר ?
אם אנחנו מדברים על מערכת יחסים זוגית שמתובלת במעט שליטה או אולי קשירה פה ושם ... זה בהחלט אפשרי !
אבל אם אנחנו מדברים על שליטה ! שבה יש אדון ויש שפחה . אז מערכת כזו לא יכולה להתקיים בהתנהלות יום יומית במשך זמן מבלי שמשהוא אחד יפגע או הזוגיות או השליטה .
הנטיה הזו לחשוב שהכל אפשרי ... נובעת בעיקר מתוך הרצון שלנו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה .
לעיתים צריך פשוט להנות מהפרוסה שנמצאת עכשיו בצלחת ולא לפזול לצדדים .

לדעתי אפשר שתהיה הזוגיות עם השליטה
יש כאלה שמחפשים את זה כמו שמוגדר 24/7 ויש אפשרות לחיות חיים רגילים של זוגיות וכשנכנסים לסקס שזה יתהפך לשליטה.
הרי לרוב לא כל קשרי השליטה הם על בסיס יום יומי
אפשר תמיד למצוא את המינון הנכון יחד
נמשכת{משויכת}

Re: אפשרי!

נמשכת{משויכת} • 27 בנוב׳ 2007
ייסאן כתב/ה:
עיין ערל אני והחבר סייאון...
יחד זמן רב, יחד גם כBDSMIM וגם כ"ונילים" למרות שאף פעם לא היינו נורמאליים מידי...

הכי כיף.
אין, אין מה להשוות בין סשן או סשנים בין אנשים בתוך קשר זוגי ולא בתוכו.

מי מגדיר נורמאלי?האנשים ומי אמר שהם לא טועים?לכל אחד יש את הנורמאלי שלו ולפיו צריך ללכת כמובן כשזה לא פוגע באחרים.
הרבה הצלחה ואושר
המאסטר
המאסטר • 27 בנוב׳ 2007
יש כל מיני אנשים שחלק מהם לא מסוגל לחיות חיים אישיים בגלל זה הם כותבים שאי אפשר לחיות חיים כאלה אבל עם את מעוניינת אשמח לדון איתך לחיוב לחיות יחד
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 27 בנוב׳ 2007
זו שאלה שהתשובה אליה כל כך נמצאת בגוונים האפורים.

המבט שלי ראה כבר דבר אחד או שניים בחייו, ראיתי זוג שהתחתן מתוך הכרות

בדס''מית וחי באושר ואושר, ראיתי זוג שסיים 10 שנות זוגיות כי היא נשלטת והוא שולט

ויום בהיר אחד ביקשה להתנסות בצד השני ולא חזרה לעולם להיות שפחה. כחבר חוויתי

איתם את כל המהלך עד לרבנות..

בין שני בני זוג ונילים כמות המישתנים במישוואה ענק, נוסיף לכך את אלמנט הבדס''מ

והוספנו עוד מקום שעלולות להיוולד בו בעיות מסוגים שונים.

כמו כל דבר, עוצמת החוויה הזוגית בבדס''מ נמדדת בעיני המתבונן,השקפת עולמו,

רצונו וחלומותיו.

אין פסול בעירוב רגשות במערכת בדס''מית ,נהפוך הוא, יש שם מקום ענק להכלה

ונתינה ,אולם מכאן ועד זוגיות- בכמעט 18 שנים בנישה זכיתי להכיר זוגות בודדים שצלחו

ונשארו יחד כשהכניסו זוגיות למערכת.

בכל מקרה איחולי הצלחה לכל אלה שנמצאים שם.. icon_wink.gif
נוריתE
נוריתE • 27 בנוב׳ 2007
כשזוג מתחבר,על בסיס גורם משותף אחד עיקרי, ומיתמקד לרוב וכמעט כל הזמן המשותף שלהם ביחד,רק בגורם הזה,
אז הסיכויים לזוגיות "רגילה" הם נדירים.

אבל אם הם מנסים לגלות ולהכיר אחד את השניה, מעבר לאותה משיכה ראשונית, יש אולי סיכוי
גם לקשר שמעבר לזה.וזה כמובן בתנאי, ששני הצדדים רוצים את אותו הקשר, שמעבר.

אבל תמיד צריך לזכור שישנו סיכוי שאותו גורם משותף,גם עלול לחבל בזוגיות "רגילה", אם היא תתפתח.

ובכלל, שמתי לב, שלרוב רק נשים מחפשות את הקשר הזה שמעבר ושואלות עליו בפורומים..
וזה כבר, צריך להראות משהו לגבי הנושא הזה.
שמפניה

צריך שניים לטנגו

שמפניה • 27 בנוב׳ 2007
לא מתחברים רק על סמך הנטיה לבדסמ. אם היינו מתחברים רק על סמך הנטיה הבדסמית יכולים לשדך כל שולט וכל נשלטת. מתחברים לפי כל הקריטריונים של זוגות וניליים, אבל בהתאמה המינית דורשים בדסמי. אנחנו לא זוג ותיק, אבל אני חושבת שההתאמה המינית הבדסמית עוזרת לחיי הזוגיות.

אני יכולה לבכות כל היום: אוי, אוי אוי, למה הוא קובע לאן נצא לבלות? או שאני יכולה לחשוב שיותר נעים כשהוא קובע. אני יכולה לספר שיש מקום שאומרים שהוא טוב או לומר שאני לא יודעת לתקן את הקרמיקה שנפלה. חיים כמו כל זוג.

הרבה זוגות מתגרשים. לא רק בדסמים. לפי מה שכותבים יש יותר מ 10 זוגות בדסמים בכלוב ובטוח שיש הרבה שאנחנו לא מכירים.

שליטה לא מפריעה לזוגיות כי לא חושבים עליה כל היום.

אם הופכים את הנטיה יכולים להרוס את הזוגיות כמו שגבר שהופך להיות הומוסקסואל יכול להרוס את הזוגיות או אישה שהופכת קרה יכולה להרוס את הזוגיות.
כמה מהבדסמים הופכים נטיה מצד אחד לצד שני? אני חושבת שלא הרבה.
אדון שי​(שולט)

שמתם לב ?

אדון שי​(שולט) • 27 בנוב׳ 2007
שמתם לב ? שלאורך כל הדיון כמעט . אלה שטוענים שאי אפשר לשלב זוגיות ושליטה תמיד משאירים מרחב לטעות ומדגישים שמביעים את דעתם ונסיונם ואילו אלה שחושבים שאפשר , הרבה יותר מיליטנטיים בדעותיהם ועל פי רוב פוסלים מראש את דעת אלה שאבוי חושבים אחרת מהם .
כאילו שאלה שטוענים שאי אפשר על פי נסיונם ומיטב הבנתם לשלב זוגיות ושליטה באים להרוס את הפנטזיה עליה עמלו במשך שנים אלה שמצדדים בשילוב של זוגיות ושליטה .