בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסשן הראשון שלי או שלא!

GREEK​(אחר)
לפני 16 שנים • 27 בנוב׳ 2007

הסשן הראשון שלי או שלא!

GREEK​(אחר) • 27 בנוב׳ 2007
הם הכירו באתר, החליפו הודעות החליפו חוויות הבהירו את עמדותיהם רצונותיהם ומאוויהם.
לאחר הבנה כי שניהם בעניין החליטו לממש את הפנטזיה אשר שניהם חולמים עליה.
הסיפור נכתב על ידי הנשלט (מן הסתם)!
הגעתי לדירתה ביום שישי בדיוק בשעה ובדקה שקבענו. היה זה יום שחור קודר גשום וקר כיאה למעמד.
4 דפיקות כפי שקבענו...חיכיתי לתשובה שלא אחרה לבוא:
כנס הדלת פתוחה, סגור אותה אחריך נעל עם המנעול וזרוק את המפתח לכיוון החדר ממולך.
כן גבירתי עניתי כאשר ליבי מתחיל לפעום אני סגור נעול כלוא נתון לחסדיה דמיוני מתחיל לפעול
שלום הצגתי את עצמי ושמי, נעים מאוד.סתום את פיך ענתה אינני חפצה בשלב זה לדעת עליך מאום מעבר למה שכבר שוחחנו עליו, כמו שאין לי עניין לחשוף את עצמי כרגע.פשוט את בגדיך קפל אותם ושים אותם בצד כשתגמור דווח ברור?.ברור!
כל תשובה שלך מרגע זה מסתיימת במילה גברתי ברור? ברור גבירתי!.....יפה, בצע!
סיימתי גבירתי אני מוכן גבירתי. יפה! קשור על עיניך את המטפחת אשר תלויה על הקולב בסיום רד על 4 וזחל קדימה לעבר החדר הקרוב. כן גבירתי ברור גבירתי!
סיימתי את מטלותיי והתחלתי זוחל בכיוון לא ידוע (קדימה).לפתע הרגשתי שנתקעתי במשהו ,היו אלה רגליה. הורד את ראשך כך שאפך בין סנדליי עבד.כן גבירתי. יפה!
עכשיו נבהיר מספר דברים שהולכים לקרות לך בזמן שהותך כאן.

א. כמו שקבענו אתה כאן כדי לשרתי במשך 48 השעות הבאות.
ב. מרגע זה אתה כלב הולך על 4. אין לך לא רשות ולא סיבה להרים את ברכיך וידיך או אמותיך בשום שלב ב48 השעות הבאות כיאה לכלב.כולל עשיית צרכים אכילה שינה וכל פעולה אחרת שתבצע עבורי ברור?......ברור גבירתי!......יפה!
ג. מרגע זה אתה אינך מדבר, מבקש, מתחנף, כלום! אתה אילם אלא אם הורתי לך במפורש לענות וזה יתבצע בנתינת אישור לענות ברור?...........................יפה! אתה מתחיל להבין.
ד. כמו כן מרגע זה ואילך אין לי עניין בשום אבר בגופך פרט לפיך וללשונך ושלא תעז אפילו לחשוב שמיתרי קולך הם חלק מהעניין ברור?............... יפה!
ה. אחרון ולא חביב מרגע זה אין לך זין יותר.הזין הזה שלי! וכך נתייחס אליו שנינו. ואם זה לא ברור לך מההוראה הקודמת אז היות והוא הופך כרגע לשלי ולא שלך אם יבוא לי עליו אני אשתמש בו להנאתי.ברור?..........יפה!

אתה רשאי להסיר את כיסוי העיניים ולהתמקם במקומך מתחת לשולחן בסלון. ראשך כמובן מתחת למפה אין לי כרגע עניין בו. אמותיך על הרצפה וראשך ביניהן. גבך קמור ושלא אצטרך להראות לך כמה קמור והתחת מורם למעלה. בצע.
ליבי פועם כמו שלא פעם מעולם דופק דופק. זה מה שפינטזתי עליו תמיד אך עדיין איני יודע איך נראית מלכתי.עקביה נשמעים לפתע בצעדים איטיים מתקרבת לעברי לוקחת את הזמן הולכת חוזרת מקיפה אותי במעגלים זה נראה כמו המון זמן שעות נצח. הדבר החזק כרגע וכנראה היחיד שעובד בגופי הוא הדמיון, המחשבות רצות מה, היכן, איך. אני מזיע מתרגש רועד מצפה לבאות .......

המשך יבוא...........
GREEK​(אחר)
לפני 16 שנים • 23 בדצמ׳ 2007
GREEK​(אחר) • 23 בדצמ׳ 2007
הקולות נפסקו שומע ומרגיש שהיא התיישבה.
2 כפות רגליים מסונדלות נדחפות אל מתחת למפה.התחל ללקק.
מלקק ומלקק ומנשק ומוצץ כאילו אין מחר דקה שתים שלוש תמיד פינטזתי על זה, כל כך טעים וכל כך נקי ומריח גן עדן .לא יודע כמה זמן עבר אבל המון הרגשתי כבר שאני עושה סיבוב חמישי או שישי על כל חלק כל אצבע כל מרווח שבניהן אבל היא כנראה נהנית .שקט.
אחרי פרק זמן נזרקת שוב המטפחת אל מתחת לשולחן ,כסה את עינייך! אני מבצע.
גרמת לי לפיפי ! צא החוצה! קולר נקשר לצווארי ואליו רצועה תופסת את הרצועה ומושכת מתחילים ללכת לא רואה כלום אני על הברכיים והיא בצעדים איטיים ,דלת נפתחת בחריקה (לא יכולה לשמן קצת את הצירים אני והקונטרול פריק שלי) נגרר נמשך עד שראשי נחבט קלות במשהו קשיח .
לפתע שתי רגליים אוחזות אותי מהצד וקול של שתן נשמע .לא לזוז! הבולבול שלי מקבל חיים לפתע.
אופס נגמר הנייר כנראה שבכל זאת יהיה לך שימוש היא אומרת ותופסת את צווארי מלמטה .מושכת אותי אליה עד שפי מגיע לאבר מינה .לקק כמו שצריך ושלא תעיז להתקרב לדגדגן ברור?. ברור. טראח סטירה מצלצלת .לא נתתי לך רשות לענות .
מלקק למעלה למטה שמאלה ימינה בסיבובים עד שקמה.תחתוניה מגרדים את פניי בדרכם למעלה.המים יורדים .
שוב נמשך נגרר בחגורה הולכים לא יודע לאן דלתות נפתחות נסגרות ואני מוצא את עצמי נקשר בצווארי לעמוד כלשהו בריצפה
תחת למעלה ככול האפשר וצוואר למטה נשמעת ההוראה.אני כמובן מבצע.
שומע קולות יד שחודרת לתוך כפפה בקבוק נפתח נוזל נשפך והופס....
אחחח אצבע בטוסיק בלי התראה נכנסת יוצאת יוצאת נכנסת מהר יותר מהר יותר תחושה מוזרה משום מה לא כואב כמו שחשבתי .מפסיקה.
אייייי עכשיו כואב האם לעצור אני חושב נורא כואב נמשוך עוד קצת.
זהו נשמע קולה הפלאג בפנים ועכשיו נמתין .הולכת.
לאט לאט הכאב נהיה יותר נסבל אבל עדיין ממש לא נעים מתחיל להזיע
כבר לא שומע את קולה את צעדיה מה עכשיו כמה זמן אהיה ככה .מה אכפת לי אני חושב ורועד ללא הפסק רעידות שחלקן קור חלקן התרגשות .
אני יוצאת לקניות ואחזור בעוד חצי שעה המפתח למנעול תלוי מעלייך אתה מורשה להשתמש בו בחרום בלבד ופיפי זה לא חרום מתחת לגזר הגמדי שלך יש קערה במידה ותרצה להשתין .ביי
מרגיש לבד בחושך חוסר תחושת זמן אבל נהנה מכל רגע מה כבר הייתי יכול לעשות עכשיו שהייתי נהנה ממנו יותר.
...............................
HEAD MISTRESS

מעולה

HEAD MISTRESS • 23 בדצמ׳ 2007
תמשיך...
ג'וני

וואו ענק..

ג'וני • 23 בדצמ׳ 2007
עוד!