שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יותר קל ?

מכושפת
לפני 16 שנים • 28 בנוב׳ 2007
מכושפת • 28 בנוב׳ 2007
התחלת בהפרדה בין קשר זוגי ונילי וקשר בדסמי של שליטה.
אני סקרנית איך אתה רואה את שני הקשרים במקביל ואיך אתה חושב למצוא ונילית שתסכים לחיות בשתי המערכות.

אתה מתכוון שהונילית בקשר הונילי לא תדע על קשר השליטה?

איך תוכל בקשר בדסמי, שאינו זוגי, לשלוט על חייה של הנשלטת, מלבד הסשן המיני, כשנפגשים אבל לא חיים ביחד?

מה מפריע למימוש העצמי בקשר זוגי של שליטה?

לדעתי כל זוג יוצר מערכת אחרת אבל קשה לי לראות ונילית אמיתית מסכימה לקשר של שליטה, גם כשהשולט מנסה מניפולציות ולא אומר לה מראש שהוא מתכנן קשר של שליטה.

יש מקרים שנשים רוצות בן זוג שיחליט עבורן, אבל הן לא לגמרי ונילית ולא בטוח שהן מוכנות לבדסמ גם בחדר המיטות.
יש נשים שמוכנות למין כוחני אבל לא לשליטה אחרת.
יש בדסמיות משני הסוגים אבל הן מודעות לכל ולפחות יודעות על מה אתה מדבר.

איך חשבת להצליח לשלוט על ונילית או שאתה מתכוון לחפש אישה שרוצה גבר שיאמר לה מה לעשות בחייה?

הרעיון שלך על שתי מערכות מקבילות לא מובן לי.

לפי הפוסט בכלוב נשים נרתעות מקשרים כפולים ותהיה לך בעיה למצוא ונילית לקשר הונילי ובדסמית לקשר הבדסמי.

תספר לאחת על השניה?
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 28 בנוב׳ 2007
מכושפת כתב/ה:
התחלת בהפרדה בין קשר זוגי ונילי וקשר בדסמי של שליטה.
אני סקרנית איך אתה רואה את שני הקשרים במקביל ואיך אתה חושב למצוא ונילית שתסכים לחיות בשתי המערכות.

אתה מתכוון שהונילית בקשר הונילי לא תדע על קשר השליטה?

איך תוכל בקשר בדסמי, שאינו זוגי, לשלוט על חייה של הנשלטת, מלבד הסשן המיני, כשנפגשים אבל לא חיים ביחד?

מה מפריע למימוש העצמי בקשר זוגי של שליטה?

לדעתי כל זוג יוצר מערכת אחרת אבל קשה לי לראות ונילית אמיתית מסכימה לקשר של שליטה, גם כשהשולט מנסה מניפולציות ולא אומר לה מראש שהוא מתכנן קשר של שליטה.

יש מקרים שנשים רוצות בן זוג שיחליט עבורן, אבל הן לא לגמרי ונילית ולא בטוח שהן מוכנות לבדסמ גם בחדר המיטות.
יש נשים שמוכנות למין כוחני אבל לא לשליטה אחרת.
יש בדסמיות משני הסוגים אבל הן מודעות לכל ולפחות יודעות על מה אתה מדבר.

איך חשבת להצליח לשלוט על ונילית או שאתה מתכוון לחפש אישה שרוצה גבר שיאמר לה מה לעשות בחייה?

הרעיון שלך על שתי מערכות מקבילות לא מובן לי.

לפי הפוסט בכלוב נשים נרתעות מקשרים כפולים ותהיה לך בעיה למצוא ונילית לקשר הונילי ובדסמית לקשר הבדסמי.

תספר לאחת על השניה?

אני התחלתי בשאלה מה יותר "קל" ?
מיכאן שאלו אותי מה סותר בקיום זוגיות ושליטה במקביל ולכן עניתי את מה שעניתי .
אני כשלעצמי לא רואה באפשרות אמיתית לקיום זוגיות עם שליטה ( כזו שלא נתחמת בחדר המיטות ) למרות שיש דוגמאות שקשר כזה יכול להצליח לפי דעתי זה היוצא דופן שאינו מעיד על הכלל .
באשר לבילבול שלך אענה בפשטות וכפי שעניתי כבר. שלפי דעתי לא יכולה להתקיים מערכת של שליטה כפי שאני מציג אותה בתוך זוגיות . אין זה מחייב שזאת האופציה היחידה יש המון אנשים שנמשכים לשליטה ברמות שונות . אבל לפי דעתי בסופו של דבר כאשר מגיעים למערכת זוגית אז הקשר הופך לזוגיות רגילה עם סממן כזה או אחר של שליטה אבל לא מערכת יחסים שמבוססת על שליטה .
הנושא הזה עלה היות ושמתי לב שרבות מהנשלטות באתר מחפשות זוגיות כאילו זה מתקיים כבדרך קבע בקרב שולטים ונשלטות .
אני מאמין שבין שולטים/ות לנשלטים/ות יכולה להתקיים מערכת יחסים משמעותית גם ללא זוגיות .
באשר לעצמי לא מחפש את הזוגיות כמטרה . אני פשוט נהנה מעולם שיכול להציע הרבה דברים שונים ומספקים מבלי לנסות ולאנוס את העולם הזה ולהתאים אותו לתפישות המקובלות בקרב כלל האוכלוסיה .
מכושפת
מכושפת • 28 בנוב׳ 2007
אם הרוב מחפשים זוגיות כנראה שיש לחיפוש סיבה. ככל שיותר אנשים יחפשו קשרי זוגיות יהיו יותר נסיונות ויותר הצלחות.

בהצלחה בחיפוש שלך.
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 28 בנוב׳ 2007
ותגובתך מביאה אותי שוב חזרה לנושא . אם לחפש זוגיות אז למה לא בג'יי דייט או קופידון ?
ואם נניח יש כאלה שמחפשים גם כאן וגם באתרים שהזכרתי . ומתוך ההנחה שאינם מתכוונים לוותר על עולם השליטה אז מה יותר " קל " ............?( ראו את נושא הפורום )
אבל מישהוא כאן כבר אמר כי להתחיל קשר ונילי ואז לנסות למשוך אותו לכיוון השליטה אז זה מעשה שפל ...
תחום ההצעות שלכם הוא דיי מצומם ועל פי רוב כולל בתוכו רק את המקרים הפרטיים שלכם ...
בסופו של דבר התשובה שלכם היא : תמצא זוגיות עם מישהיא שמתעניינת בשליטה או שתמות ... icon_wink.gif
הלוואי שהחיים היו כאלה פשוטים ... אבל הם לא !
ועכשיו בדף 4 אנחנו סוף סוף מתחילים לגעת בנושא עצמו ואשמח לראות התייחסות לנושא השיחה .
וכמובן קחו בחשבון את ההיצע המוגבל של הקהילה שמתעסקת בשליטה ויודעת שהיא מעוניינת בקשרים מסוג זה .
מכושפת
לפני 16 שנים • 29 בנוב׳ 2007
מכושפת • 29 בנוב׳ 2007
מחפשים פה כי יש פה כבר קרוב ל 26,000 חברים ומבין כולם חושבים שיש כמה שיתאימו.

מביטים בפרופילים ובבלוגים ורואים שכמה מהשולטים הרווקים מרשימים מאוד. המבחר לא נראה מצומצם והוא מתאים יותר מלחפש גבר ונילי ולהסביר לו על שליטה.

ל"חנך" גבר ונילי להיות דומיננטי מחייב את הבדסמית להיות דומיננטית מלמטה ולשלוט.
אפשרי ולא קשה, אבל מתאים עד לגבול מסוים ותמיד היא תצטרך להיות דומיננטית מלמטה.

בסדר להתחיל קשר ונילי ולמשוך אותו לכיוון השליטה, כשאתה מסביר לה מה זה בדסמ. ג'ק כתב שצריך להודיע מראש מה אתה מתכנן ולא להעמיד אותה בפני הפתעות. בהמשך לג'ק שכתב מה יקרה אם תצליח, אני אוסיף שלדעתי הסיכוי להצליח עם ונילית שאינה בדסמית הוא נמוך.
אפילו בדסמית בקשר זוגי לא תמיד תסכים שתשלוט עליה. ונילית יכולה לשלוח אותך לחפש את החברים שלך. icon_smile.gif

אם גבר היה מנסה להשפיל אותי, בלי שדיבר איתי מראש שאנחנו מנסים בדסמ, הוא היה נשלח לחפש את החברים שלו, למרות שאני בדסמית.

אתה לא רוצה קשר זוגי של שליטה, אלא קשר זוגי ונילי, ולכן מתאים לך לחפש ונילית, אבל לדעתי קשה לשמר שתי מערכות מקבילות.

לא כל הגברים פה מחפשים שליטה של 24/7 בזוגיות. הרבה שולטים אומרים שזה גבול מבחינתם והם לא רוצים שליטה מוחלטת בזוגיות ולכן יותר נוח לחפש פה.

אתה יכול לבדוק גם פה וגם בג'יי דייט וקופידון. הכלוב מכיל הרבה יותר מהחברים בקהילה. הרבה פניות אלי מתחילות ב: "אני לא חבר בקהילה ומחפש זוגיות. אני שולט, אבל לא אכסטרימי."

הכלוב לא מגביל אותך. אני מחפשת בדסמי, שלא רוצה 24/7.

מה שאתה קורא: זוגיות בתיבול בדסמי ואני קוראת בדסמ.

אתה מחפש דבר אחר לגמרי ממה שאני מחפשת.
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 29 בנוב׳ 2007
ציטוט: מכושפת אמרה:
אתה לא רוצה קשר זוגי של שליטה, אלא קשר זוגי ונילי, ולכן מתאים לך לחפש ונילית, אבל לדעתי קשה לשמר שתי מערכות מקבילות.......
הכלוב לא מגביל אותך. אני מחפשת בדסמי, שלא רוצה 24/7......
מה שאתה קורא: זוגיות בתיבול בדסמי ואני קוראת בדסמ......
אתה מחפש דבר אחר לגמרי ממה שאני מחפשת.

דבר ראשון איך הצלחת להבין ממה שרשמתי שאני מחפש קשר זוגי ונילי ?
דבר שני איך הגעת למסקנה שאני מעוניין ב2 מערכות מקבילות ?
ודבר שלישי אף אחד לא הציע לך כלום אז משפטים בנוסח .... " אתה מחפש דבר אחר לגמרי ממה שאני מחפשת " ממש לא רלוונטיים ... כי יש נושאים בעולם שלא סובבים רק סביבי או סביבך
היה עדיף אם היית אומרת נניח ...
הכלוב יכול להתאים לאנשים אשר מחפשים זוגיות עם בי די אס אם בחדר המיטות .
ובכך היית גם צודקת .
מכושפת
מכושפת • 29 בנוב׳ 2007
Figure of speech
לא הבנת אותי.

לדעתי הכלוב מתאים לבדסמים שמחפשים שליטה בכל הסוגים והרמות. איפה הם יחפשו בג'יי דייט? הסיכוי למצוא פה בדסמי מכל הגוונים גבוה יותר.

כתבת בכמה מקומות בפוסט שקשר שליטה מפריע לצמיחה האישית הזוגית ובפרופיל שלך כתבת שאתה מחפש קשר שליטה שאינו זוגי.
מכאן המסקנות שלי אבל אתה יכול לתקן אותי. כתבתי רק שכאשר תנסה לקיים שתי מערכות מקבילות, תתקל בקשיים, כי רוב הנשים דורשות בלעדיות.

השאלה שלך היתה מה יותר קל. אני עניתי שלדעתי האישית למצוא ונילית, שתסכים לקשר מקביל, קשה יותר מאשר למצוא בדסמית בכלוב לקשר זוגי בלעדי.
עניתי שלדעתי יהיה קשה לשכנע ונילית להיות בדסמית. לא לא מוסרי, לפי מה שג'ק כתב.
לדעתי כמעט ללא סיכוי, אלא אם מצאת במקרה בדסמית, שלא יודעת שהיא בדסמית.

ההערות שאני ואתה מחפשים דבר אחר היו Figure of speech.
שאלת למה אנחנו פה ולא בג'יי דייט.
עניתי שאני מחפשת דבר שלפי הבנתי אתה לא מחפש וראיתי שיש פה הרבה מועמדים.
אם אתה מחפש דבר דומה לא משנה.
עניתי לשאלה שלך. זה הכל.
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 29 בנוב׳ 2007
אני רק אבהיר שאני לא מחפש קשר זוגי ובוודאי לא קשר ונילי .
ובאשר למה שאני כן מחפש או לא , אין רלוונטיות בכלל לנושא המדובר .
לא העליתי את הנושא כדרך של התייעצות לפני פעולה .
שאלתי לדעתכם מה יותר " קל " לפי דעתכם ונסיונכם .
לצערי רוב המשיבים בחרו לא להתייחס לשאלה עצמה אלא להתעסק בסיבות הנסתרות של שואל השאלה לשאול כזו שאלה , או להתעסק שוב בעניין הפעוט שיש אנשים שלא מעוניינים או מחפשים אחר זוגיות .
זה נפלא שאתם מחפשים אחר זוגיות .
עתיד האנושות תלוי בכם .
וכמובן שיהיה לכם המון בהצלחה עם זה .
אתם תזדקקו לה .
המלט

Re: מה יותר קל ?

המלט • 29 בנוב׳ 2007
אדון שי כתב/ה:
מעניינת אותי דעתכם ( בהקשר של הנושא הקודם ) מה יותר " קל " כאשר אתם מחפשים זוגיות עם שליטה .
למצוא פרטנר ונילי ולנסות להכניס לקשר איתו אלמנטים שבאו מעולם השליטה ?
או להכיר מישהוא שבא מעולם השליטה ולנסות לפתח איתו זוגיות ?

אם נניח כי הקושי (או הקלות) בפיתוח זוגיות אינו תלוי בוניליות/בדסמיות, אז
טריביאלי שיותר קל להכיר מישהו שבא מעולם השליטה ולנסות לפתח איתו/איתה זוגיות.
Gentlewhip​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 בנוב׳ 2007

אל תשתפו וניליים

Gentlewhip​(שולט) • 30 בנוב׳ 2007
מנסיוני,המון וניליים (לא כולם אבל רובם)יגיבו מאוד קשה לנושא
לא קל להביא או אפילו לספר לבת\.בן זוג וניליים על בדסמ
במקרה שלי הדבר הביא לתגובות קשות של הלם ,הבעת הסתיגות קשה ובסוף גרושין
עדיף בעיני לחפש מישהוא שלפחות נחשף לנושא או איש\אישה מאוד מאוד פתוחים חופשיים עם עצמם ומשוחררים פסיכולוגית,או הכי פשוט לחפש בקהילה