לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Is there any meaning for money in a BDSM relationship?

Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 2 בספט׳ 2004

MEANING FOR MONEY

Mistress Gatta • 2 בספט׳ 2004
meaning for money exists in every sphere of life- whether it's bdsm, vanilla or any other. people tend to respect people who have certain positions in life, and by having those positions they of course have money. now, in specific relationships of bsm, perhaps money means less then say in vanilla- i will try to explain what i mean. if mistress is married and has one or several slaves , and have sessions with them say once a week, what difference does it make who has more money- slave or mistress

may be i misunderstood the question, but seems to me that sometimes money is overated
Mistress Gatta

A FEW MORE WORDS

perhaps, like i said, money is overrated, but at the same time it is nice to have them! but most important, at least for me, is ability to communicate on the same level, something that no money can substitute
Mistress Gatta

OOPS, ONE MORE QUESTION

if slave brings gift to his mistress, how should she react? is he dominating her now by giving her something that let say has value?
מיינד

הצלחה נמדדת בכסף ?

מיינד • 2 בספט׳ 2004
קפיטליזים או לא הצלחה נמדדת באושר האישי של האדם/אשה ולא בזכות הכסף שיש לו/ה בבנק
וכבוד לא מקבלים בגלל הכסף שיש אלא בגלל מי שאתה/את
אדון לשפחה ושפחה לאדון
teacher​(שולט)

הפרד ומשול

teacher​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
זה נכון שצריך לראות תמיד את הקונטקסט.
מתנות, מעמד כלכלי וכו'..

אבל זה בעצם הכל בראש.
הידיעה שכסף יכול לקחת אותך עד לנקודה מסוימת ולא מעבר לה.
ההכרה שיש דברים שכסף לא יכול להשפיע עליהם.

וכמובן תפיסת העולם.
קמצוץ של רגשי נחיתית עלול לתקוע טריז גם במערכת היחסים הכי מרגשת.
אך אם אדם מבין את מקומו ויודע להיות עצמו גם ללא הג'ובות העודפות,
אני לא רואה סיבה לדאגה.

גתה,
לכסף יש גם משמעות BDSMית. ולפעמים ניתן להשתמש בו כמשהו משפיל,
כחלק מסשן. וכמה שפחות כסף ככה משפיל...

כסף אולי מסובב ת'עולם, ואולי גם את השוט,
אבל עדיין לא את הלב...

teacher
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

הממממ..., רגע

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בספט׳ 2004
ציטוט:
but when it concerns the relationship between a master and a slave it can be driven to the edge of the extreme, DOM , MASTER as he is Must be well established in every sense of the word, financially , mentally (most important), socially

האם מה שנאמר כאן הוא שדומ/ית שעובדים בעבודה זמנית, שעובדים בתפקיד שחברתית נחשב נחות, או שאינם במעמד כלכלי שפיר הם לא "דומ/ית אמיתיים"?

האם העובדה שאני זה שהולך לבנק לשלם חשבון מים, שוטף כלים ומוריד את הזבל בבית עושה אותי פחות דום/מאסטר/קיסר-היקום?

בעיני, הדבר היחיד שמתנגש כאן הוא הפנטזיה במציאות.

ובשפת השאלה המקורית:-
“I am a Jew/ Hath not a Jew eyes? Hath not a Jew hands, organs/ dimensions, senses, affections, passions; fed with/ the same food, hurt with the same weapons, subject/ to the same diseases, heal’d by the same means/ warm’d and cool’d by the same winter and summer/ as a Christian is? If you prick us, do we not bleed?/ If you tickle us, do we not laugh?"

ובדיוק כשם שדומ'ית הם בני אדם, כך ייתכן שבמערכת יחסים שבה הם נמצאים יהיה אדם שמבחינה כלכלית נמצא במצב טוב מהם, בדיוק כשם שיהיה אדם שיהיה במצב כלכלי טוב פחות.

בעיני, הפיתרון של הבעיה הוא במישור של מערכות יחסים אירוטיות/אינטימיות בין בני אדם, ולא במישור של בדסמ.
הוא​(שולט)

הערכה עצמית

הוא​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
כמו בספורט אקסטרימי לא משחקים אם הציוד לא מאובטח ומהודק למנוע אסון

אחד האלמנטים החשובים שבונים את התצריף הדומי- הערכה עצמית שחיבת להיות במינון הנכון
(לכל אחת המינון שעושה לה את זה)

אם זה רופף בגלל ש"אין לו כסף", "בגלל שהוא שמן" "מרגיש טיפש" וכד'
ספציפית לבדסמ חוט ברזל לא יחזיק את זה, זה חייב להיות מעוגן חזק באישיות. לדומים כמו גם לסבים דומיות סביות. אחרת זה יצוץ בעיתוי רע.
Matok​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 בפבר׳ 2005

מישהו קרא בשם שלי? - תרגילים תזמורתיים בחשיכה (ובשיווק)...

Matok​(שולט) • 28 בפבר׳ 2005
nerissa כתב/ה:
אני בטוחה שתמצא לך מישהי שהציוניות שבך כמו גם הדומיננטיות עצמה, היכולות שלך כמאסטר, התכונות שלך כאדם וכחבר - הן אלה שיעשו את הרושם הנכון ולא המצב הכלכלי icon_wink.gif

אתה יודע.. לא כל הסאביות בסביבה הן רדודות ונעולות רק על דומיננטים גבוהים, כהי שיער, עשירים, עם זין גדול, רווקים, חוש הומור.. מה עוד שכחתי??
בנות! תעזרו לי כאן!

<סתםםם.. סתם.. ג'ורדנו - זה ממש לא משהו אישי.. רק צוחקת> icon_lol.gif

בהצלחה ממני

לובי
מתוק: שלום, ערב טוב. אההה. הייתי בבריכה והיה נדמה לי שמשהו קרא בשם שלי ברמקול
פקיד: כן היה משהו... אה הנה:
הסאביות בסביבה הן רדודות ונעולות רק על דומיננטים גבוהים, כהי שיער, עשירים, עם זין גדול, רווקים, חוש הומור..
מתוק: המממ... טוב תעביר אלי לחדר.