צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניעת גמירה של העבד.

שקר
לפני 16 שנים • 1 בדצמ׳ 2007

מניעת גמירה של העבד.

שקר • 1 בדצמ׳ 2007
מלכתי אהובתי אוהבת להשתעשע בזנבזנבון אבל אסור לי לגמור.
זאת אומרת אני מגיע עד כמעט וצריך לא לגמור, אם אני גומר ולו גם טיפה אחת אני נענש.
זה יכול להימשך ימים ולפעמים שבועות.
האם גירוי ומניעת גמירה לתקופה ארוכה יכולה לגרום נזק?
מה דעתכם?
וכמובן דעתכן?
Grey / Green
Grey / Green • 1 בדצמ׳ 2007
לא רק שזה לא גורם נזק, אם אתה מאמין לכל מיני טנטרות, זה יכול לעשות לנפש שלך רק טוב. או משהו. שים לב שאורגזמה היא אחד האמצעים הטבעיים והחינמיים האחרונים שנשארו לנו להפגת מתחים, לרגיעה, להעלאה במפלס האושר -- ככה שאם אתה לא גומר ומגלה שאתה לחוץ יותר, משתמש בצופר של המכונית שלך יותר בקלות, מפתח חשקונים וכן הלאה, חפש לעצמך דרך הרגעות אחרת. כמה דקות של שקט בכל יום במקלחת חמה. קצת מדיטציה. שעה על האופני כושר.

מה שכן, כשאתה לא גומר ומישהי דואגת לחרמן אותך כל הזמן, הגוף שלך מייצר כמויות של זרע שנאגרות בשק האשכים שלך עד להתפקע, ורצוי שמישהי (...) תרוקן אותם מדי פעם. חפש בגוגל prostate milking, הדפס והבא לאהובתך.
כנוע ומאולף​(נשלט)

אני לא גמרתי חודש

כנוע ומאולף​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2007
שהייתי עם מלכה חודש בחו"ל 24/7 והיא לא אישרה לי לגמור
אני רק יכול להגיד לך שזה כאב מאוד
אבל אני היום בסדר גמור!
לאסי​(מתחלף){עע}
לפני 16 שנים • 4 בדצמ׳ 2007
לאסי​(מתחלף){עע} • 4 בדצמ׳ 2007
חחח

אני הייתי גומר בכל הכח...
ואח"כ אוכל כל עונש שהיא יכולה לתת לי

עוד לא נולד ה-CB4000 שיעצור אותי
Just4U
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007

זה לא בריא

Just4U • 7 בדצמ׳ 2007
בזמן גירוי מיני, הגבר מייצר נוזל זרע בקצב גבוה פי 10 מהרגיל. כאשר יש גירוי מיני לזמן רב ולא מתרחשת פליטה, ה-urethra מתמלאת בכל חלקיה, ונוזל הזרע נאגר גם ב-prostatic urethra. כשלא גומרים נוזל הזרע "חוזר אחורה" מצינור השופכה ומתחיל להיספג בגוף, מחקרים אחרונים מצביעים על כך שחזרה של נוזל זרע ל-prostate (בלוטת הערמונית) מגדיל את הסיכון להתפתחות סרטן הערמונית אצל גברים.
עבד_נאמן​(נשלט)
עבד_נאמן​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2007
לא סובל את זה שהן אוסרות עליך לגמור.
זה אחלה לשעה-שעתיים של הסשן. זה יכול להיות מעניין לעוד כמה שעות אחריו, אבל רבאק! איך אפשר ככה להתאפק? גבר יכול להתאשפז באברבנאל בגלל דבר כזה!

ואתה מדבר על שבועות? איך אפשר?
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2007
כבר הגבתי בפוסט האחר שנפתח באותו נושא,
וכבר העירו לי ש"רק אישה יכולה להתיחס כך לעניין הגמירה המנועה" (ציטוט חופשי של מה שנאמר שם),
אז כן, רק אישה,
אבל בהחלט יכולה להעריך את האיפוק ומאוד מאוד מתגרה מהמחשבה שההנאה המינית שלו תלויה באישורי, ועוד יותר מתגרה כשזו לא מגיעה!

ולא זה לא מזיק.
אלא שאם מדובר במשכי זמן מאוד ארוכים של שבועות יש לדאוג לריקון של הפרוסטטה, אבל בשביל זה לא חייבים לגמור. גם חליבה של הפרוסטטה מביאה לריקון שלה....
כואב? וואלה..... גם הצלפת השוט כואבת....

במילים אחרות - מעדן לאחד רעל לאחר.
    התגובה האהובה בשרשור
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 7 בדצמ׳ 2007
דווקא אותי זה מאוד מגרה, למרות שכמעט ולא התנסיתי בזה בתוך יחסי שליטה,
אבל מעבר ליחסי שליטה, הייתה לי תקופה בה הייתי גומר אחת לחודש, לפעמים יותר מחודש,
ואני לא יודע בקשר לבריאות, אבל אין לי ספק שזה הוסיף חיות ועשייה לחיים שלי אז...
Grey / Green
Grey / Green • 7 בדצמ׳ 2007
Queencie כתב/ה:
כבר הגבתי בפוסט האחר
אז כן, רק אישה,
אבל בהחלט יכולה להעריך את האיפוק ומאוד מאוד מתגרה מהמחשבה שההנאה המינית שלו תלויה באישורי, ועוד יותר מתגרה כשזו לא מגיעה!

תענוג.
aleks​(נשלט)
לפני 16 שנים • 25 בדצמ׳ 2007
aleks​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2007
מניעת גמירה על ידי המלכה היא דבר מאד מגרה, וגם מועיל בתנאי שזה לא עובר את הגבול. מבחינתי הגבול הוא שבוע - 10 ימים מקסימום. ואני אסביר מה מועיל כאן מבחינתי - כאשר אני לא גומר מספר ימים,הצטברות הזרע גורמת לי להיות עבד יותר טוב,ולשרת את המלכה בצורה יותר טובה.בגלל שאני מחורמן ומגורה,ולא גומר, אני יכול לסבול כאב יותר חזק,ומוכן לעונשים יותר כואבים ומשפילים מידי המלכה.זה תרתי משמע שהזרע עולה לי לראש - אני מתחיל לדמיין שאין גבול ליכולת הספיגה שלי בתור עבד. ואם אני אני לא נענש פיזית או מנטלית בזמן הזה, אז חוסר הגמירה גורם לי לחשוב כמעט ללא הפסקה על כך שהמלכה משפילה ומענה אותי בצורה קשה ביותר.ואיך שאני גומר,ההזיות האלה על עונשים קשים נפסקים,ואז אני יותר "מרחם" על עצמי,עד הפעם הבאה שאני לא גומר הרבה זמן.
לכן לדעתי זו הצעה טובה למלכות איך לאלף את העבדים בצורה יותר מועילה.
תקנו אותי אני טועה

icon_razz.gif