בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמת על מידה 0

FrozenLips
לפני 16 שנים • 9 בדצמ׳ 2007
FrozenLips • 9 בדצמ׳ 2007
שווה לצפות בכל התכנית.
שיעור חשוב לחיים.
never

מזעזע

never • 9 בדצמ׳ 2007
אדם בריא לחלוטין שבוחר לעשות ניסוי רק על מנת לבחון את ההשפעות ולא בגלל תשוקה אמיתית לרזות.
אם היא הגיעה למצב שאמרה "אתה מגיע למצב שבו תחושת השובע מפחידה אותך"
אז מה עם אחרות.. שנמצאות שם כדי להגיע לתוצאות...

מפחיד.

ובכלל.. קצת ריפוד זה הרבה יותר יפה!! בעיקר לנשים (גברים, להמשיך ללכת למכון כושר. האמת.. ממה שזכור לי אתם נראים פה בסדר גמור icon_smile.gif)
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2007
מה זה הקשקוש הזה? נתחיל מזה, שמעטים הגברים שיעדיפו אשה שהיא עור ועצמות על פני אשה רזה 'שמלאה במקומות הנכונים', דהיינו בעלת עכוז מספק ושדיים נאים, אך משקל כולל שאינו גבוה. מעטים מאוד.

שנית, ישנן נשים בריאות לחלוטין שהן 'מידה אפס', או מידה 32, או מה שזה לא יהיה. יכול להיות שהן רזות באופן טבעי, או פשוט קטנות (אך בעלות פרופורציות נכונות). זו לא בושה. לרוב הנשים, אולם, לא צריכה להיות שום שאיפה להיות במידה הזאת.

ומה לגבי נשים שמנתחות ומזריקות כל מיני חומרים, כדי להיראות יותר עגלגלות ממה שהן באמת? זה איכשהו מקובל. למה אשה שיש לה חזה B-קאפ צריכה לשאוף דווקא לD-קאפ? למה אף-אחד לא אומר משהו על זה שנשים רבות מספור מכניסות לתוך הציצים המסכנים שלהם חומרים בלתי-טבעיים? לא חבל? לא, ידברו על אנורקסיה, כי יש מלא שמנים שבשבילם לדבר על הרזייה בתור דבר רע, עושה להם טוב. זה יותר פופולרי.

לכל אחד יש משקל טבעי, ואפשר קצת לרדת ממנו או לעלות מעליו, אבל בלי להשתגע. בעידן שבו מצד אחד אנשים כל הזמן שואפים להיות משהו שהם לא, ומצד שני לא מוכנים לעשות מאמץ מינימלי בכדי לשפר את המצב שהם נמצאים בו כרגע, קצת קשה למצוא את האיזון.
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 10 בדצמ׳ 2007

Re: מזעזע

Brave Dwarf • 10 בדצמ׳ 2007
never כתב/ה:

(גברים, להמשיך ללכת למכון כושר. האמת.. ממה שזכור לי אתם נראים פה בסדר גמור icon_smile.gif)

זה כי לא ראית אותי. אני נמוך שמן ועם כובע פומפון.

בנות! אנחנו לא כלבים אז אנא, בשר על עצמות ובלי ציצים מתנפחים (עפ"י מקבי) אם נרצה כאלו, נבנה בלון פורח.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2007
התשובה הפשוטה, מקבי, שסיליקון בשדיים לא גורם לבעיות בריאותיות ואף למוות כמו שהפרעות אכילה קשות גורמות.

יש בעיה עם הפרעות אכילה, בין אם מדובר במשקל יתר באופן משמעותי או משקל מופחת באופן משמעותי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 10 בדצמ׳ 2007
ציטוט: התשובה הפשוטה, מקבי, שסיליקון בשדיים לא גורם לבעיות בריאותיות ואף למוות כמו שהפרעות אכילה קשות גורמות.

ניתוח, הרדמה מלאה, זיהומים, דחיה של השתלים... לא חסרות בעיות ואפילו מקרי-מוות. לא שמדובר בתופעה נרחבת, לרוב התהליך עובר בצורה חלקה, אבל אני די בטוח שיותר נשים נפגעות מזה מאשר ממוות כתוצאה מהרעבה עצמית (שהוא, בתורו, תוצאה של דפיקות מוחית כללית. אדם בריא לא הורג את עצמו לאט לאט... הוא עושה את זה מהר. icon_razz.gif )
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 בדצמ׳ 2007
די. הבלונים מפריעים לגילוי סרטן השד בזמן שיש להם גם כלמיני דפקטים אחרים עליהם לא חסרים מאמרים נגישים לכל. אבל די בעובדה הראשונה כדי להעיד על כך שמקבי צודק.

(אגב, הגדלת פין מגדילה את האף ואת האוזניים. מקורות - פינוקיו.)
קליבר​(שולט)

תגידו בנות ..

קליבר​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2007
אתן חושבות שאנחנו כלבים שנקפוץ על עצמות ?
ואלה שהם "כלבלבים" לפי מה שאני ראיתי , גם לא קופצים על עצמות .. אז מאיפה הדברים האלה ?
הכל התשקורת אשמה !!!