בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקי נאה בלתי נסבל

shuki boy​(נשלט)
לפני 16 שנים • 11 בדצמ׳ 2007

בוקי נאה בלתי נסבל

shuki boy​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2007
בצירוף מקרים לא ברור הזדמן לי להקשיב ל"הרצאתו" על עולם הבדס"מ במסגרת סיורי הפשע שלו.
אחרי כמה קריאות ביניים של "דבר בשם עצמך, אני לא בארון ואני לא סוטה", הסתלקתי לפני שזה נגמר.
זו היתה התייחסות פוגענית, מעליבה, ודכאנית כלפי הקהילה.

אני לא מבין למה הקהילה מאפשרת לו להמשיך לייצג אותה ככה ולא מקימה קול צעקה.

הרי, אם איזה עיתונאי פשע סטרייט היה מייצג ככה את הקהילה הגאה, ומדבר את ההוויה ההומואית במונחים של תיאורים פלסטיים של מין אנאלי בגן העצמאות, קורא לאנשי הקהילה סוטים, ומקשרת אותם לעולם הפשע - מזמן היו עושים עם זה משהו.

למה שום דבר לא נעשה במקרה שלו? האם הקהילה שלנו כלכך ארוניסטית ומלאה בשנאה עצמית שהיא באמת חושבת שהיא סוטה ופושעת?

כן, גם אני ביני לבין עצמי או עם חברים קרובים קורא לעצמי סוטה, בדיוק כפי שאפרו-אמריקאים משתמשים בינם לבין עצמם במילה ניגר. אבל השימוש של מילה שכזו, בידי אדם מהחוץ - היא כבר לא ניכוס מחדש, וזו לא העצמה - זו פגיעה קשה. פדופיליה היא סטיה, תקיפות מיניות הן סטיה. כשאדם ונילי מקשר בין פרקטיקות בדס"מיות לגיטימיות לעולם הפשע זה חמור מאד.
טמונה במסגרת

Re: בוקי נאה בלתי נסבל

טמונה במסגרת • 11 בדצמ׳ 2007
tranny boi כתב/ה:

למה שום דבר לא נעשה במקרה שלו? האם הקהילה שלנו כלכך ארוניסטית ומלאה בשנאה עצמית שהיא באמת חושבת שהיא סוטה ופושעת?

כן.
Kate McCannon
Kate McCannon • 11 בדצמ׳ 2007
ככל הזכור לי
לפני המסיבה שהייתה בגני התערוכה, יצאה כתבה של בוקי על זה, והוא קרא לנו "סוטים" ואחרי בירור, חשבון, דין ודברים, התברר שהוא לא התכוון לסוטים במלוא מובן המילה של סוטים כפי שאתה מציג אותו, אלא שהוא מרגיש "באדי" שלנו, ומרשה לעצמו להתבטא בלשון מתאימה.
זה שאולי זה לא באמת מתאים, זה משהו אחר.
אולי כדאי לעשות איתו בירור או שיחה, להסביר את העמדה בנושא כי אין ספק שיש אנשים שזה יותר ממפריע להם, ולבקש ממנו להפסיק להתבטא מול קהל בצורה כזו.
מה שכן, בקשר לקריאות "דבר בשם עצמך, אני לא בארון ואני לא סוטה" שמופנות לבוקי או למרצה מצד הקהל, אין הרבה מה לעשות, מלבד להמשיך את ההרצאה המדוברת ולקוות שיבין הקהל בסופה, כי פה זה לא מקור הרוע והרשע.

בוקי, אגב, אדם מקסים, ובהחלט יש על מה לדבר איתו. חבל לפסול אותו על אי הבנות, הוא נראה כמו מישהו שמבין עניין וכפי שאתה רואה על הכתיבה שלו - מרגיש נוח בכלללל מקום וסיטואציה 🙂
shuki boy​(נשלט)

באדי

shuki boy​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2007
Miss Tory כתב/ה:
ככל הזכור לי
לפני המסיבה שהייתה בגני התערוכה, יצאה כתבה של בוקי על זה, והוא קרא לנו "סוטים" ואחרי בירור, חשבון, דין ודברים, התברר שהוא לא התכוון לסוטים במלוא מובן המילה של סוטים כפי שאתה מציג אותו, אלא שהוא מרגיש "באדי" שלנו, ומרשה לעצמו להתבטא בלשון מתאימה.
זה שאולי זה לא באמת מתאים, זה משהו אחר.
אולי כדאי לעשות איתו בירור או שיחה, להסביר את העמדה בנושא כי אין ספק שיש אנשים שזה יותר ממפריע להם, ולבקש ממנו להפסיק להתבטא מול קהל בצורה כזו.
מה שכן, בקשר לקריאות "דבר בשם עצמך, אני לא בארון ואני לא סוטה" שמופנות לבוקי או למרצה מצד הקהל, אין הרבה מה לעשות, מלבד להמשיך את ההרצאה המדוברת ולקוות שיבין הקהל בסופה, כי פה זה לא מקור הרוע והרשע.

בוקי, אגב, אדם מקסים, ובהחלט יש על מה לדבר איתו. חבל לפסול אותו על אי הבנות, הוא נראה כמו מישהו שמבין עניין וכפי שאתה רואה על הכתיבה שלו - מרגיש נוח בכלללל מקום וסיטואציה =]

יכול מאד להיות שהוא אדם מקסים, אבל בו זמנית הוא גם אדם בור וחשוך, שקורא לבדס"מים סוטים, ומדבר על נשים טרנסיות, שכבר 20 שנה חיות כנשים לכל דבר, בלשון זכר ומתייחס אליהן כגברים סוטים בשמלות. לדעתי שפשוט יקח צעד אחורה. אין שום סיבה שאדם שהוא מחוץ לקהילה יתיימר לייצג אותה, יהיה זה האדם המקסים ביותר.

אז מה אם ב. נאה התכוון למשהו חיובי כשהוא אומר סוטה, זה משנה במשהו את הנזק שהוא עושה מעל גבי העיתון ובהרצאות שלו? התבטאויות כמו שלו נובעות מבורות וחוסר רגישות, לא מרשעות ורוע. יש הרבה אנשים שחושבים שהם עוזרים ויש להם כוונות טובות, בעצם הם משרישים דעות קדומות וסטראוטיפים.

ועם "באדיז" כאלה, לא צריך אוייבים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2007
אני לא מכיר את בוקי אישית, אבל מקריאה של כתביו, גם בנושא הקהילה וגם בכלל, מצטיירת תמונה של פרובוקטור בגרוש שלא בוחל בהעלבות, השמצות וירידה נמוך מאד, אם למען הרייטינג ואם משום שזו אישיותו. אני לא ממש מבין באיזו זכות (או באיזו מסגרת בדיוק) הוא "מייצג" את הקהילה, אבל אני סבור שאנשים נבונים שבאמת רוצים לדעת ולהבין ישכילו לחפש מידע נוסף ויידעו למי לא להאמין.

מה שכן, אני חייב לציין שבדרך כלל כשאנשים מתוך הקהילה מתראיינים בתקשורת, אני מרגיש שהייצוג שלי נעשה באופן גרוע בהרבה משבוקי אי פעם יהיה מסוגל.
הוא​(שולט)

עיסוק בשטויות

הוא​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2007
אתה בוחר להיות דרמה קווין ולהיות בהעלבות זאת זכותך
מה שחשוב זה איך אתה נתפס בעיני עצמך
ואם אתה שלם אתה לא צריך יחצנים ועיתונאים ש"יזיקו" לתדמיתך

ספציפית בוקי נאה עיתונאי בחסד, אדם מצחיק ושוה לעיתים להתיחס בהומור גם על בדסמ
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 11 בדצמ׳ 2007
האמת שאחרי הכתבה על המסיבה בגני התערוכה, גם אני הרגשתי נפגעת מהתייחסותו, אבל לאחרונה כשדיברתי על כך שהוא "לא מחבב אותנו", אמרו לי שאני טועה, ושדווקא לאחרונה עשה עלינו כתבה אוהדת, כך שאני כבר לא יודעת... קשה לי לשפוט אותו בעניין זה לחיוב או לשלילה, כיוון שלא שמעתי מספיק מהתבטאויותיו בהקשר לקהילה.

בלי קשר, יש לו אכן אישיות מעניינת (הגם שפרובקטיבית מאוד), והוא ידוע ככתב פורץ דרך, שכבר הפך למותג.
מישלי

הכתב הזה... שאני לא רוצה להגיד את שמו...

מישלי • 11 בדצמ׳ 2007
רק כי אני לא רוצה להסתכן בתביעת דיבה....
(אבל זה שפתחו לגביו את הפוסט הזה)

מכיוון שהוא תמיד זה שכותב על ה"שערוריות והסקנדלים" בעולם הבדס"מ -
לפני כמה שבועות עלתה לי מחשבה, מגוחכת ומופרכת,
אבל שהצחיקה אותי מאד -
אתם זוכרים את האיש ההוא במסיכה שתמיד הסתובב בדנג'ן ?
שהיה מושיט לנשים את הרצועה המחוברת לקולר שלו ?
ואף פעם לא מוציא מילה ? ומבקש במבט שישלטו בו ?
ואף אחד מעולם לא ראה את פניו...?

אולי זה הוא ???
רק אולי ??

רק מלחשוב על זה, אני כבר מתפקעת מצחוק !
אפילו שזה הדימיון המוטרף שלי...

אושר ושמחה לכולם
מיש
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: עיסוק בשטויות

פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בדצמ׳ 2007
[
ספציפית בוקי נאה עיתונאי בחסד, אדם מצחיק ושוה לעיתים להתיחס בהומור גם על בדסמ[/quote]

בוקי נאה עיתונאי בחסד? בחסד? איזה חסד בדיוק? איזה עיתונאי?
הבן אדם בקושי רב מחבר מילה למילה, הכתבות שלו מגוחכות.

הוא אולי מותג., אבל עיתונאי הוא ממש לא.
amy​(נשלטת)

Re: עיסוק בשטויות

amy​(נשלטת) • 11 בדצמ׳ 2007
פרלין כתב/ה:
[
ספציפית בוקי נאה עיתונאי בחסד, אדם מצחיק ושוה לעיתים להתיחס בהומור גם על בדסמ

בוקי נאה עיתונאי בחסד? בחסד? איזה חסד בדיוק? איזה עיתונאי?
הבן אדם בקושי רב מחבר מילה למילה, הכתבות שלו מגוחכות.

הוא אולי מותג., אבל עיתונאי הוא ממש לא.[/quote]

פרלין, אני רוחשת כבוד לכתיבתך, אבל דעי לך שהרבה מאוד כתבים ציינו לשבח את כתיבתו.