לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

No LiMiT - ENGLISH EDUCATION FETISH PARTY - שישי 14/12/2007

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 14 בדצמ׳ 2007

Re: כיתה אורגנית

amy​(נשלטת) • 14 בדצמ׳ 2007
BlackDragon כתב/ה:
Wild Rose כתב/ה:
אני חייבת לשנן את העונש שלי: לאלתתספנקיםלדומיםלאלתתספנקיםלדומיםלאלתתספנקיםלדומים...

זה לא שיעור קשה ללמידה...

פשוט תבואי לריפר, ברגע שהוא יקשור אותך באוויר ויחבר אותך לזרם חשמל (500000 וולט ניראה לי, או לפחות ככה זה הרגיש! icon_smile.gif ) את לאתביאיספנקיםלדומים יותר בחיים... תאמיני לי... icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif

זה אתה היית הקורבן המסכן משבוע שעבר?...
Hell Fire​(מתחלף){שיר כאב}
לפני 16 שנים • 14 בדצמ׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:
מי קרא למנהלת?
הלפייר, חוצפן. עכשיו תעזור לאיימי להתיישב על הספרים. הילדה צריכה ללמוד.

\

מגניב לגמרי icon_smile.gif
אריק1
לפני 16 שנים • 15 בדצמ׳ 2007

אני נהניתי

אריק1 • 15 בדצמ׳ 2007
לפחות מטיש אדמס ואורלי היפייפיות המדהימות
TOB​(שולט)
TOB​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2007
כאילו היה שיו מגניב כזה כאילו ,דה . ת'אמת שחכיתי לערב SCHOOL GIRLS המון זמן , לביגוד בהדרכתה ועל פי תעמה וכללי המשמעת של "ה-מורה" , להוראה/לפקודה " ממורתי " (יאמי של מורה icon_redface.gif ) לשבת כשהברכיים צמודות אחת לשניה "שלא יראו לי" icon_rolleyes.gif , שמישהו יסביר לי איך חשבתי לקפל את הנייר של השיעור ועוד לזרוק אותו לכיוון המורה שלי ,ילד רע וחצוף שכמותי נו, נו ,נו , אוף למה המורה שלי לא היתה כזאת מהממת ושמה אותי אז על ברכיה וסטרה לי על הסמול טוש שלי?! כנראה שהייתי אז "ילדה טובה מידי" icon_rolleyes.gif אבל כנראה הבנות השולטות של הכיתה ( ראה אדריאן ) דידרו אותי לזנות.

אני חייב תודה אחת ענקית למלכה דקלה לממוש , ולילדונת המקסימה נעמה , מצפה לראותך שוב .

לסיכום עוד שישי בנו לימיט , כרגיל מוצלח מתמיד ואני חייב גם לומר שהיה לי העונג לפגוש שוב את הידוענים שלנו וה-SO CALLED דיסקרטיים , די כבר היו חופשיים אפילו את הבוסים שלי עם האף בשמים פגשתי בעולמנו מלא "אפליליות" .
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 15 בדצמ׳ 2007
היית מקסים פוסי icon_smile.gif
המלאך גבריאל
לפני 16 שנים • 16 בדצמ׳ 2007
המלאך גבריאל • 16 בדצמ׳ 2007
היתה אחלה מסיבה והרבה כיף.
הרבה מופעים מענינים ומשעשעים.
פוסי היית מתוקה אמיתית, המחנכת שלך
עם המשקפיים היתה מאוד מרשימה.
רועי ואדריאן זה היה מאוד משעשע, נהדר. icon_biggrin.gif
ריפר והסאבית, בכל סשן רואים את הנאתך
המרובה . התלבושת מאוד החמיאה לך.
בהסכמתה של מלכתי, כורעת אני לרגליך. bowdown.gif cheer.gif

תודה למלכה שלי על סשן חינוך ומשמעת, אוהבת אותך. iloveu.gif
תודה לרוני על המועדון ולמלכה אורלי על הקמת המסיבות
המדליקותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת icon_biggrin.gif cheerleader.gif
כי אם לא המועדון והמסיבות לא הייתי מכירה את המלכה היפה שלי.

מחכה לשבוע הבא לעוד מסיבה כייפית. 10x2.gif
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2007
היה כיףףף. וגם סישנתי בפומבי בפעם הראשונה!
מקווה לראות את הסאבית ההיא שוב. icon_smile.gif
Na'ama

פוסייבוי יוווו הוווווווו!!!!!!!!!!!!!!

Na'ama • 16 בדצמ׳ 2007
pusy boy כתב/ה:
כאילו היה שיו מגניב כזה כאילו ,דה . ת'אמת שחכיתי לערב SCHOOL GIRLS המון זמן , לביגוד בהדרכתה ועל פי תעמה וכללי המשמעת של "ה-מורה" , להוראה/לפקודה " ממורתי " (יאמי של מורה icon_redface.gif ) לשבת כשהברכיים צמודות אחת לשניה "שלא יראו לי" icon_rolleyes.gif , שמישהו יסביר לי איך חשבתי לקפל את הנייר של השיעור ועוד לזרוק אותו לכיוון המורה שלי ,ילד רע וחצוף שכמותי נו, נו ,נו , אוף למה המורה שלי לא היתה כזאת מהממת ושמה אותי אז על ברכיה וסטרה לי על הסמול טוש שלי?! כנראה שהייתי אז "ילדה טובה מידי" icon_rolleyes.gif אבל כנראה הבנות השולטות של הכיתה ( ראה אדריאן ) דידרו אותי לזנות.

אני חייב תודה אחת ענקית למלכה דקלה לממוש , ולילדונת המקסימה נעמה , מצפה לראותך שוב .

לסיכום עוד שישי בנו לימיט , כרגיל מוצלח מתמיד ואני חייב גם לומר שהיה לי העונג לפגוש שוב את הידוענים שלנו וה-SO CALLED דיסקרטיים , די כבר היו חופשיים אפילו את הבוסים שלי עם האף בשמים פגשתי בעולמנו מלא "אפליליות" .

מתוק!!!!!!!!!!!!! תודה על "הילדונת", הלוואי ואני אשאר נראית בת 16 לנצח!!!!!! סתם לא..... הייתי רוצה להתכווץ ללפחות 14.....

פוסי, ממי, באמת שהיה לי העונג לפגוש אותך, פשוט מקסימה ואין מצב שלא נפגשים שבוע הבא!!!!

וד"א, זאת פעם ראשונה שאני עושה משהו פומבי, אז באמת תודה על המחמאות, וכמובן תודה לריפר על השיעור בפיזיקה-חשמל עכשיו אני צריכה להילחם כל היום ברצון לתקוע אצבעות בשקעים חשמליים בבית......

ולמחנכת המדהימה שלי, לא התכוונתי להיות חצופה, רק רציתי שתספינקי לי.... אני מקווה שתהיה לי הזדמנות גם שבוע הבא להתנהגות שובבה איתך.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 16 בדצמ׳ 2007
the_drow כתב/ה:
היה כיףףף. וגם סישנתי בפומבי בפעם הראשונה!
מקווה לראות את הסאבית ההיא שוב. icon_smile.gif

מזל טוב על הסשן הפומבי הראשון. אני חייבת לציין שהיה לי קשה במיוחד לראות את הסשן הזה, ייתכן כי מסיבות אישיות שלי.
אני סקרנית לדעת- כיצד מתרחש סשן כזה בין שני אנשים שהם בעצם זרים מוחלטים? (אם הבנתי נכון את מה שהתרחש...)
האם היה בינכם תיאום ציפיות לפני הסשן? הבהרת גבולות וכו'?