לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

באוטובוס 8)

Tmm
Tmm
לפני 16 שנים • 13 בדצמ׳ 2007

באוטובוס 8)

Tmm • 13 בדצמ׳ 2007
זה היה אחד מאותם ימים, סתם אותם ימים חורפיים אפורים, האנשים נראו ממהרים לתפוס מחסה מהגשם, לי היה נעים וחם באוטובוס בדרך הביתה מהמוצב, אחרי 35 יום בלי לראות את הבית, תאמינו לי שלא היה לי אכפת משום גשם. התחיל להחשיך בדיוק כשהגענו לאזור חדרה ולי חיכתה עוד נסיעה ארוכה.. נרדמתי כשראשי מורכן על החלון, לפתע העיר אותי קול נעים אבל סמכותי "יושבים פה?"... בהיתי בה. "חייל?", וואו, כל כך יפה.. "אהה.. אהה, ל ל לא לא יושבים, זאת אומרת שש.." גימגמתי, מחייך אליה נבוך. קמתי והזזתי את התיק שהיה על המושב שלידי. "אני אוהבת ליד החלון", "כ..כן כן כמובן סליחה" קמתי, היא התקרבה ונתנה לי שנייה או שתיים לבחון את גופה האלוהי.. הערכתי אותה כבת 35-40, לבושת חליפה נשית מחמיאה, שיערה שחור ועינייה ירוקות מהאלה שחודרות לך לתוך הנפש. היא הייתה בסנדלים סקסיות שחורות והחצאית הזאת שחשפה רגליים סקסיות כל כך.. אחחחחח וואו כמה שהיא עושה לי את זה.. היא נצמדה אלי על מנת לעבור לשבת על יד החלון. כשנצמדו לרגע היא הסתכלה לי בעיניים ואמרה בקול שקט "הרבה זמן לא בבית הא?" חייכתי "משהו כזה.. מצטער" ואז היא דחפה באגרסיביות רגל בין רגלי וכיוונה את הברך ליד הזין, קצת מכאיב אבל נעים כזה.. "מרגישים" והחלה לצחוק. היא התיישבה ואני גם על ידה, קצת בהלם ממה שהרגע קרה, אבל חרמן כמו כלב מיוחם.
"אז מה בן כמה אתה?"
"19 וחצי.."
"פשש ממש גור קטן"
חייכתי אליה מבוייש מעט, אבל קצת יותר בטוח בעצמי..
"אפשר לשאול מה השם?" שאלתי..
"לא, ושלך?"
"אני אלעד"
"נעים מאוד" אמרה והגישה אלי את ידה. שלחתי יד ללחוץ את ידה, פתאום סטירה "חצוף!", הייתי בשוק לא הצלחתי כל כך להגיב בהתחלה, מה היא חושבת לעצמה?!
"אף פעם לא לימדו אותך לנשק יד של גברת?"
הסתכלתי ימינה ושמאלה, איזה מזל שכולם ישנים וחשוך, עוד סטירה "אחחח למה?" "שתוק חוצפן קטן תסתכל לי בעיניים חייל!" "אוקיי אוקיי.." לא יודע למה אבל כל הסיטואציה התחילה ממש לגרות אותי. נשקתי לידה. "יפה חמוד." היא שמה לב לבליטה שמתחילה להווצר אצלי בין הרגליים..
הזמן עבר והיא שאלה אותי שאלות עליי, על החיים שלי, ובמיוחד על סקס, פנטזיות שיש לי וכאלה.. אבל כל פעם ששאלתי אני שאלה קיבלתי במקרה הטוב "מדברים עכשיו עליך" ובמקרה הרע סטירה קטנה ואיזה "סתום ת'פה שלך!" אז פשוט עניתי וסיפרתי והתחרמנתי כל כך..
"אני יורדת באזור הרצליה" היא אמרה, "זה כבר קרוב" עניתי.
היא התקרבה לאוזני ולחשה "רד על הברכיים בין הרגליים שלי, אתה הולך לענג אותי לפני שאני יורדת."
איכשהו נפלט לי "כן גבירתי" בדיוק שירדתי על הברכיים, בזווית העין קלטתי אותה מחייכת, מרוצה.
היא פתחה מעט את רגליה, הרימה קצת את חצאיתה, אני הכנסתי את הראש בין רגליה והיא הסתירה אותנו עם התיק שלי איכשהו.. התחלתי לנשק את יריכה הפנימיות ואט אט להתקרב אל הכוס החם שלה.. התקרבתי ונשפתי עליו מעט אוויר חם בעדינות, היא הצטמררה מעט ותפסה לי את הראש מעט חזק.. היא התחילה לדחוף את הראש שלי פנימה ולחצה עם הרגליים, כל השתלטנות הזאת גברה עליי ורק חירמנה אותי יותר. התחלתי ללקק את כל הכוס החם והרטוב שלה, ואז לאט לאט עליתי קצת והתמקדתי יותר בדגדגן הנפוח שלה שסחט ממנה אנחות עונג קטנות שכל כך חירמנו אותי.. התחלתי ללקק ולנשק אותה כמו מטורף. "מממממ כןןן ככה.. לקק אותי כלבלב קטן...." וואו היא כל כך עושה לי את זה, כל כך חמה ורטובה וטעימה אוךךך.. ליקקתי אותה עוד ועוד.. ממשיך מהר מהר ומדי פעם עוצר לנשק את כל הכוס המדהים הזה.. ללקק את כולו כמו שאני אוהב.. היא גנחה בשקט והניעה את אגנה מרטיבה את כל הפרצוף שלי במיצי הכוס הסמיכים שלה.. הרגשתי שהיא מתקרבת לגמור והיא החלה ללחוץ את רגליה כנגד פרצופי חזק יותר ויותר, תפסה לי את השערות בראש חזק ולחצה את ראשי פנימה "כןןןןןןן כןןןןןןןןן אחחחח תלקק אותיייי כןןןן תלקק אותייייי ככה כןןןןןןןןןן אההההההה מממממ כלב קטן שכמוך! אתה החייל שלי?" "כ.. כ... כן גבירתי, כמובן" וואו כמה שהיא מצליחה לחרמן אותי. היא קמה במפתיע, מותירה אותי על הברכיים ומסובבת אותי כך שראשי מוטה אחורה ונשען על הכסא ואני יושב על התחת.. היא התכופפה אליי פותחת לי את הפה עם ידיה "כלב מושפל" סיננה וירקה לתוך פי. בלעתי את רוקה, והיא התיישבה לי על הפרצוף כשכל הכוס שלה על הפרצוף שלי, אני בקושי נושם אבל לא מפסיק ללקק, היא נעה קדימה ואחורה על הפרצוף שלי, מרטיבה את כולי, עוד עוד ועוד גונחת ומסננת איזה קללה לעברי.. ואני ממשיך חזק יותר עמוק יותר מהר יותר.... כל כך רוצה שתגמור לי על הפרצוף.. היא החלה להזיז את אגנה מהר יותר קדימה ואחורה חזק יותר ויותר ואני כבר התחרפנתי מזה ליקקתי אותה עוד ועוד, הרגשתי שהיא מתחילה לרעוד ולהיות רטובה מאוד.. ידעתי שהיא קרובה, אז ליקקתי מהר יותר, "כןן כןןן בבקשה תגמרי עליי, בבקשה" אמרתי, "אתה רןצה שאני אגמור לך על כל הפרצוף עבד קטן? אווו כןן כןןן אני קרובה כןןןןןןןן אחחחח כןןן אההה" היא גנחה ואני ליקקתי מהר יותר ומהר יותר כשהיא החלה להאנק בשקט ולרעוד על כל הפרצוף שלי .. "אהה אהה אהההה אנייי גומרתת אההה כן כן כן כןןןןן עכשיו עכשיו אל תפסיק אההה אויייי כן כן כן כןןןן תלקק אותי אהה אוווווו ככה כן כן ככה.. מממממממממממממ כןןן" המשכתי ללקק גם כשהיא הפסיקה לזיין לי את הלשון, אבל לאט לאט ונעים.. אוסף את כל מיציה ללשוני ומתענג על הכוס המושלם הזה.. היא קמה, ניגבה את עצמה ולחצה על לחצן העצור, לאחר 2 דקות, אני עדיין על הרצפה חרמן כמו כלב ובהלם מכל מה שהרגע קרה לי.. היא הסתדרה והתכופפה לעברי "דרך אגב, אני שלי" לחשה, הסתובבה, האוטובוס נעצר ודלתותיו נפתחו, שלי ירדה מהאוטובוס, אני כבר ישבתי במושב שלי, מסתכל עליה, המום מיופיה, נחרד מהעובדה שאני לא אראה יותר את הדבר המושלם הזה יותר.. "ר.. רג... רגע אחד.." אמרתי, אבל היא כבר הייתה רחוקה מדי כדי לשמוע אותי, הסתכלתי עליה דרך הזגוגית המכוסה טיפות קטנות.. מושלמת, פשוט מושלמת.. האוטובוס החל לנסוע.. המשכתי לבהות בדמותה עד שהיא נעלמה באופק השחור..
לפתע העיר אותי קול נעים אבל סמכותי "יושבים פה?" icon_biggrin.gif
קוזו​(שולט)
קוזו​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2007
ואי פאדיחה
בטח התעוררת כשעומד לך כמו טיל ובדיוק היית צריך לרדת (בתחנה,בתחנה)
icon_cool.gif
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

באמת מזל....

שמתןך שינה לא ניסית לרדת לסבתא שישבה לצידך....אחרת היינו קוראים עליך בעיתון icon_smile.gif
כלבלב אנושי

להיצמד לעובדות :)

כלבלב אנושי • 13 בדצמ׳ 2007
"לבושת חליפה נשית מחמיאה, שיערה שחור ועינייה ירוקות מהאלה שחודרות לך לתוך הנפש. היא הייתה בסנדלים סקסיות שחורות והחצאית הזאת שחשפה רגליים סקסיות כל כך.."

אין נשים כאלו שמטריחות עצמן להצטופף באוטובוס של הפרולטריון...בטח לא בנות 35-40.

אך הסיפור מעולה icon_smile.gif))
Tmm
Tmm

אף אחד

Tmm • 13 בדצמ׳ 2007
לא אמר שהסיפור אמיתי..

icon_smile.gif
שקר
לפני 16 שנים • 14 בדצמ׳ 2007

חלום

שקר • 14 בדצמ׳ 2007
פאנטזיה נחמדה ביותר
זה מזכיר לי את החלומות שהיו לי בזמנו, כשהייתי חייל
הרבה שעות שמירה במוצבים ובכלל עברו עלי בפאנטזיות מהסוג הזה
תקראו עד הסוף, זה הכל היה חלום
לכן בחלום מותר הכל
נחמד ביותר
זכותהשתיקה
לפני 16 שנים • 14 בדצמ׳ 2007

WOW

זכותהשתיקה • 14 בדצמ׳ 2007
אחלה סיפור

אגב מי שרוצה להיות גם חלק מסיפור כזה מוזמנת אלי לפרטי ...
Tmm
Tmm
לפני 16 שנים • 15 בדצמ׳ 2007

תודה

Tmm • 15 בדצמ׳ 2007
לכולם icon_wink.gif