אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדחיפות: צריך לשנות רוברה מלכות בעבדים

ביג-אן
לפני 16 שנים • 20 בדצמ׳ 2007

הגיע הזמן שגם אני אגיב לדרעק הזה

ביג-אן • 20 בדצמ׳ 2007
יודעים מה? אף פעם לא הצטרכתי נהג . אני מקווה שלעולם גם לא אצטרך. לא ממש רואה קשר בין מה שבא לי לעשות בקירות סגורים למה שניתן לעשות במונית/מכונית .. או רמת הריגוש שניתן לעלות אליה ... אבל נניח שהמלכות היו עושות זאת כחלק מהמשחק המקדים למשחק המקדים שמקדים.. קבלו תמונה icon_sad.gifמעולם לא נוסה)
אתה מגיע לפתח ביתה, מעולם לא ראית אותה.. היא התקשרה, אמרה לך שהיא צריכה אפב שיסיע אותה לאן שהוא...
היא מתיישבת מאחור. אומרת לך שאסור לך להסתכל עליה גם לא במראה האחורית. אתה מת מפחד, רועד כולך, נרגש... פתאום מרגיש את העקב שלה דוקר לך בכתף. היא מותחת את הרגל שלה ומציגה מגף עם עקב דק... אתה מנשק ומנסה לרצות אך מפחד להסיר את המבט מהכביש..
היא מצווה שתנקה כל מילימיטר....תוך כדי שאתה ממתין ברמזור האדום.. אתהמלקק כל מילימטר... והיא מצווהעליך לעצור את הרכב בצד, אור יום כל העולם דוהר וממהר ואתה עוצר בצד. הלב שלך דופק .. היא מצווה עליך לנשק וללקק גם את השניה.. אתה לא מבין איך תצליח לזחול לשם מבלי לרכון מעליה וברור לך שזה ירגיז אותה. לפתע היא מגלה אנושיות משהו ושולחת את הרגל הראשונה הצידה ואת השניה אחריה.. לשבריר שניה הצלחת גם לראות את המכנסון שלה שהתקמט לה בין שתי הרגליים, ראית ודמיינת איך זה נראה בלי המכנסון..
אתה מלקק את הנעל השניה... מזלך שאף אחד לא רואה... אחרי שאתה מרוגש כולך. היא שמה לך עקב על המשפעה ואמרת לך... שהיא כבר חוזרת. עולה לסידרים, אתה בינתיים מחכה ומצפה...
וכשהיא חוזרת היא באה עם חברה...
צוחקת קצת איתה.. אתה מבין שזאת עוד מלכה... ואז הן מובילות אותך למקום שהן רוצות. שם הן מבקשות ממך לסחוב להן את התיק עד לדלת...
אתה עולה כמו כלבלב , מצטער נורא שהשירות כבר הסתיים, מתפלל להיות קצת יותר מנהג....
ואז אתהמתחנן.. גבירתי.. אני יכול להיות גם עבד ניקיונות, עבד אוראלי, אני אהיה המאפרה שלך, הזונה שלך..
אבל היא לא באמת צריכה זונה ולא מעניין אותה עבד ניקיון כי היא מבינה את העבודה שיש בזה למלכה( לשמור, להעניש, ללמד,להפשיט, להשפיל). אז היא מצווה עליך לשתוק.. וכשאתה ממשיך להתחנן.. היא אומרת לך שהיא מבינה שאתה לא מחונך... תופסת אותך מהצוארון של החולצה וזורקת אותך פנימה לחדר. שם.. היא קושרת לך את הפה. כי אתה לא יודע לסתום.. ומתחילה לחנך אותך.. כמו שצריך... בלחישות, בהצלפות, בהשפלות..

תודה שהיה שווה להיות נהג..
Ocean​(נשלט)
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007

Re: ועוד מחשבה קטנה על חרמנות וניצול

Ocean​(נשלט) • 21 בדצמ׳ 2007
Lanya Colson כתב/ה:

אם תסתכלו על הפרופיל שלי - אין בו שום דבר שמעיד על כך שאני שואבת הנאה כלשהי מכך שמשרתים אותי, או עושים דברים עבורי. נהפוך הוא, בחינה מעמיקה של הפרופיל מותריה מסקנה אחת בלבד - אני בחורה שאוהבת ללכת מכות, ועוטפת את החיבה הזו להתנהלות אגרסיבית באצטלה בדסמית.

"מכות", או "היאבקות"? בניגוד להיאבקות, במכות אין פייט.

ולגבי הנושא עצמו, איפה שיש מנצלות, יש נראה גם מנוצלים.

עניין של היצע וביקוש.
היודע איך

ביג אן

היודע איך • 21 בדצמ׳ 2007
זה היה נסיון יפה אבל הרסת להם בסוף את הכיף כשנתת להם את מבוקשם.
הם מתאכזבים כשהם מקבלים את מה שהם מנסים לקבל כי אז נמנעת מהם תחושת הניצול.
היה עדיף להם שבסוף הסיפור היא היתה דורשת מהם תשלום עבור הזכות לשרת אותה, לוקחת מהם טלפון ולא מתקשרת יותר לעולם (כי הם לא קנו לה ביג טוק)
Alexey90210​(מתחלף)

כן, צריך!!

Alexey90210​(מתחלף) • 21 בדצמ׳ 2007
קחה..
לכל מי שיש לו בעיה רצנית עם העברית שלי, - כל מה שיש לי לומר לכם: "טוסו לאוסטרליה, תלמדו מקנגורו מה לעשות"..
ועם העברית שלי יותר מדי גבוהה עבורכם, אומר בפשטות - "תקפצו!!"..

לגבי כל האלה שנדפק להם המוח, וחושב שזה עוד פורום של תלונות בנושה ניצול..
גם אתם לאוסטרליה!!

ותודה לאלה שמבינים!!

ולמי שלא מבין, הסבר שני:
ביקשתי ממר קלובי יקר, לפתוח רובריקה חדשה בנושה "דרוש נהג"..
שנדע בועדאות עם הרכב שלנו מספיק טוב קדי לשרת.. ועם הווטק על הכביש מספק..
והעם זה משרה חלקית או מלאה.. ומה עם זה רק טוסטוס..
ואלי יש מלכה שתדרוש עבד טייס בעל הלקופטר פרטי???
בקיצור ליעל את החיים..

PS
לי בכלל אין רכב, ואין רישיון..
לכן לו לפנות אלי לפרטי עם דרישה להסעה מיידית.. ))
Diz
Diz

חברים יקרים!

Diz • 21 בדצמ׳ 2007
icon_lol.gif לקחתם את הבחור יותר מדיי קשה... בסך הכל הוא שאל שאלה מאוד מעניינת:
"מה מרגיש עבד-הסעות, שגורם לו לרצות לשרת את הגבירה למטרה זו?"
ייתכן והוא מרגיש שזה הצעד הראשון-ומשם זה יהיה יותר ויותר אינטימי...
יכול להיות שהוא מדמיין את עצמו בתור נהגה הפרטי של דמות מפורסמת..וזה גם כיף מאוד!
הכל יכול להיות...

אתם חייבים לקבל יותר בקלילות אחד את השני!
רק האהבה תנצח!
אם אני אוהב אותך..אתה תאהב אותו..הוא יאהב אותה... יהיה בעולם מספיק אהבה בשביל להמיס את הרשע!
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2007
ציטוט: יהיה בעולם מספיק אהבה בשביל להמיס את הרשע!

מניסיון, רשע זה לא נס-קפה.
Diz
Diz
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007

לא רק נס-קפה- נמס!

Diz • 22 בדצמ׳ 2007
מנסיון! icon_redface.gif