בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצצה ראשונה לעונה הרביעית של "אבודים"

לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 27 בדצמ׳ 2007

הצצה ראשונה לעונה הרביעית של "אבודים"

לא סתם עוד עבד • 27 בדצמ׳ 2007
כמה חיכינו, והנה זה מתקרב: ב-31 בינואר 2008 מתחילה העונה הרביעית של "אבודים", אחרי שסיום העונה השלישית השאיר אותנו פעורי פה.

זו תהיה עונה קצרה, רק 16 פרקים במקום ה-24 המקובלים, אבל אין ספק שנבלע כל פרק בשקיקה ונשוב לסגוד לאלוהינו המודרניים - האימיול - ולהעניק לו כל מנחה שירצה, רק שיביא לנו את העונה במהירות ובשלמותה.

ובינתיים, הצצה קטנה למה שצפוי בעונה הרביעית. זה הולך להיות מעניין!

http://www.youtube.com/watch?v=hyzs07tcZ_A
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 27 בדצמ׳ 2007
cheerleader.gif cheerleader.gif cheerleader.gif

סוף סוף !

תודה לסעע
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 27 בדצמ׳ 2007
חשבתי ששביתת התסריטאים עוצרת זמנית את ההפקה ולאו דווקא מקצרת עונות

ואני שואלת את עצמי מתי אספיק לראות את הכל. מחכים לי פרקים של קליפורניקישן ודם של הסידרה ההיא עם הסקס שהמלצת עליה.
איפה הימים שהייתי מכורה לטלויזיה ולא למחשב..?
TorMentor80
לפני 16 שנים • 28 בדצמ׳ 2007

אבודים והשביתה

TorMentor80 • 28 בדצמ׳ 2007
אושה כתב/ה:
חשבתי ששביתת התסריטאים עוצרת זמנית את ההפקה ולאו דווקא מקצרת עונות

ואני שואלת את עצמי מתי אספיק לראות את הכל. מחכים לי פרקים של קליפורניקישן ודם של הסידרה ההיא עם הסקס שהמלצת עליה.
איפה הימים שהייתי מכורה לטלויזיה ולא למחשב..?

שביתת התסריטאים לא קשורה לעניין. מפיקי הסדרה רצו לסיים את הסדרה אחרי פחות עונות מאשר רצתה הרשת (LOST היא תרנגולת המטילה ביצי זהב עבורים). הפשרה היתה שהסדרה תשודר שלוש עונות נוספות (כלומר, שש בסך הכל), אך בכל עונה יהיו 16 פרקים במקום 24 כמקובל (כדי שלא יהיו יותר מדי מריחות זמן חסרות טעם רק כדי להגיע למכסה המוסכמת).

עם זאת, רק שבעה או שמונה פרקים צולמו טרם שביתת התסריטאים, כך שאם העניין לא ייפתר עד אז, אנחנו יכולים לצפות לפגרה נוספת אחרי פרק 7. זה כבר באמת יהיה מרגיז.