בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשוב ביותר לגבי ה- NO LIMIT

שולט תמיד
לפני 16 שנים • 5 בינו׳ 2008

חשוב ביותר לגבי ה- NO LIMIT

שולט תמיד • 5 בינו׳ 2008
במסיבות שהייתי שם , לא היה יותר מסתם ריקודים וכמה סשנים בודדים , אך להפתעתי
גיליתי בתגובות של האנשים שהמסיבה היתה מ ה מ מ ת מ ט ר י פ ה ה ז ו יי ה
וכל שאר ספקולטיבים שקריים , כנראה שהשם של המועדון NO LIMIT = אין גבול , כלומר אין גבול לציניות של מספר אנשים לרבות כמה מהמלכות כמו יסמין שכנראה לא ביקרה באף מסיבה אחרת ( אנא קחו אותה לעוד מקומות לפני שהיא תזיין לנו את השכל מידי שבוע על כמה שהיא נהנתה וכ"ו וכ"ו icon_mad.gif ) קצת אמת ופרופורציות חברים , אה ועוד משהו אחרון אלה שסופרים את הזמן לפני כל מסיבה, אתם ממש פתטיים
קליבר​(שולט)

ואולי , רק אולי

קליבר​(שולט) • 5 בינו׳ 2008
זה מה שעשה טוב לאנשים הללו ? , ולך זה לא "עושה משהוא טוב" , אם תשים לב , בכל המסיבות הללו גם אם בדאנג'ן ( ובממלאי מקומו ) וגם אם ב-"נו לימיטס " זה מה שקורה , מוזיקה , ריקודים , וסשנים בכמות זו או אחרת .
לאחרונה , המסיבות הללו לי לא עושות "טוב" אז אני מדיר את רגלי מהן , יחד עם זאת ממפגשים שקטים ופעילות אחרת לא , אז אולי המסיבות האלה לא לטעמך אך הן מתאימות ומספקות רבים וטובים( מאד טובים ) אחרים ?
אנקת גבהים

Re: חשוב ביותר לגבי ה- NO LIMIT

אנקת גבהים • 5 בינו׳ 2008
שולט תמיד כתב/ה:
וכל שאר ספקולטיבים שקריים , כנראה שהשם של המועדון NO LIMIT = אין גבול , כלומר אין גבול לציניות של מספר אנשים לרבות כמה מהמלכות כמו יסמין שכנראה לא ביקרה באף מסיבה אחרת ( אנא קחו אותה לעוד מקומות לפני שהיא תזיין לנו את השכל מידי שבוע על כמה שהיא נהנתה וכ"ו וכ"ו icon_mad.gif ) קצת אמת ופרופורציות חברים , אה ועוד משהו אחרון אלה שסופרים את הזמן לפני כל מסיבה, אתם ממש פתטיים

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
Alexey90210​(מתחלף)

Re: חשוב ביותר לגבי ה- NO LIMIT

Alexey90210​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2008
שולט תמיד כתב/ה:

מה זה כל מה שיש לך לומר??
אולי הבעיה שעף שיפחה לא הסקימה להישלט אלידיך??
ואולי אתה סתם זיין שחל שלא יודאע להנות מהחיים??
בקיצור, תחפף..
ברברה

צודק

ברברה • 5 בינו׳ 2008
איפה אתה מסתובב שיש מסיבות יותר טובות?
Alexey90210​(מתחלף)

Re: צודק

Alexey90210​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2008
ברברה כתב/ה:
איפה אתה מסתובב שיש מסיבות יותר טובות?

הבעיה שוא הוא לא מסתובב, אלה מסובבים אותו.. )))
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2008
שולט תמיד- התוקפנות שלך אינה במקומה. למה לא תגיד פשוט מה היה חסר לך במסיבות, איך כן יוכלו לשפר...
אני מגיעה לנו לימיט ולדנג'ן (במבנה הישן), כיוון ששני המועדונים האלה מספקים בית לחובבי בדס"מ. אני פשוט מרגישה בבית בין סוטים קולגות... אז אישית, אני לא מתה על מועדונים, ואם זה לא היה בקטע של בדס"מ, לא הייתי הולכת כלל. יכול להיות, מן הסתם, יש מועדונים שמציעים מוזיקה מגניבה יותר בעיניך, אטרקציות בתחום הריקודים וכו', אבל בתחום הבדס"מ- זה מה יש.
לגבי הסשנים- אתה לא יכול לצפות מצוות המועדון לספק את כולם. אם יותר אנשים יעשו סשנים, יהיו יותר סשנים. בגדול- האנשים הם שעושים את המסיבה, ולא להיפך.

אגב, אישית התרשמתי שצוות הנו לימיט פתוח וקשוב במיוחד להצעות לשיפורים, ורוני ואורלי יכולים להעיד אישית שקיבלו ממני כמה וכמה כאלו.
TOB​(שולט)
TOB​(שולט) • 5 בינו׳ 2008
לא ראוי וחבל מאוד שככה אתה תוקף את צוות הנו-לימיט, שבאמת מנסה לגרום לחברי הקהילה להרגיש בבית ולספק את צורכי הבליינים , אני יכול לומר לך בוודאות שלו היית ניגש לדבר עם האחראים ומסביר להם מה מפריע לך , היית בהחלט מוצא אוזן קשבת . אישית יש לי תחושה שהדרך בה בחרת להגיב מעורר תהיות 'שונות' לגבי מניעיך.
שולט תמיד

לכל המלעיזים

שולט תמיד • 5 בינו׳ 2008
אין כאן כל ביקורת כלפי המקום עצמו , הביקורת היא ...עליכם, על ההתלהבות המזוייפות ממסיבות
שאין בהם כל ממש , זר שהיה קורא את ההודעות שלכם היה לבטח חושב שכל מסיבה היא המסיבה בה"א הידיעה בעוד שהמציאות מה לעשות אחרת לחלוטין , הרבה ריקודים מעט מאוד סשנים ו...זהו , אין לי דבר וחצי דבר כלפי בעלי המקום נהפוכו אני בטוח שהם אנשים נחמדים
רק שחלק מהקהילה מתאר את המסיבות בצורה ממש מטומטמת , ילדותית וחסרת פרופורציה למתרחש , זאת ועוד , כמות ההודעות שקיבלתי מאנשים שמסכימים איתי אך אינם רוצים להחשף מקבלת משנה תוקף לטענותיי ,

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 06, 2008 12:40 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2008
icon_rolleyes.gif