שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת שמח מאסטר מיינד

sweet​(נשלטת){MM}
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008

יום הולדת שמח מאסטר מיינד

sweet​(נשלטת){MM} • 6 בינו׳ 2008
מאסטר יקר,

היום יש לך יום הולדת. אני יודעת שאתה לא מרגיש שונה ביום הזה, אבל בשבילי זו הזדמנות לצעוק לכל מי שמוכן לשמוע (מה שאי אפשר להגיד למי שאני מכירה), כמה אני שמחה שנולדת.
אני שמחה שנולדת כי אני מרגישה שלימדת אותי מה זאת אהבה באמת ועם כמה שפחדתי להרגיש בהתחלה, הכל נפתח אצלי בזכותך ואני כבר לא מפחדת משום רגש (אפילו לא מקינאה או מהפחד עצמו).
אני שמחה שנולדת כי אני מרגישה ש"שידרגת" אותי, הוספת ואתה עדיין מוסיף לי כל הזמן ביטחון, גאווה להיות שלך, הכרה בערך של עצמי, מקדם אותי מכל הבחינות והכי חשוב- נותן לי להרגיש שייכת, מוגנת וילדה טובה.
אני שמחה שנולדת כי סבלת אותי בתקופות הקשות והיית אז היחיד.
אתה נותן לי גב איתן ומכוון אותי תמיד למה שטוב בשבילי, גם כשלי קשה לראות את זה. (בעצם אני רואה שאני שמחה שנולדת מכל הסיבות האנוכייות שקיימות- סלח לי).

אני מאחלת לך שנה הכי טובה שיכולה להיות (גם לכבוד ה-4 שנים שנחגוג מאד בקרוב).
הלוואי ותמצא את השיפחה הנוספת שאתה מחפש, זו שתגרום לך להרגיש הגשמה מלאה, שתעניק לך כל מה שאתה צריך ורוצה ותשאר לטווח ארוך. אני יודעת שאצלך אהבה היא כמו הנקה, ככל שאתה נותן יותר, יש לך יותר לתת ולכן אני מבטיחה לך לפרגן ולהשתדל לא לקנא, כי אני באמת רוצה שתהיה מאושר וזה הכי חשוב לי בעולם.
אני מאחלת לך שבעבודה תעשה רק מה שאתה אוהב (רצוי בשבילי,עם הרבה "חשבוניות" ו"מאזנים" icon_biggrin.gif ) ותעבוד רק עם אנשים חכמים שמבינים מה רלוונטי ומה לא.
רוצה שתמשיך להיות האלוהים שלי בדיוק כמו היום ומקווה שביומולדת הבא תתרגש ותהיה מאושר לפחות כמו ביום הולדת הקודם.

נשיקה על גב כף היד ושתי נשיקות על כל רגל (שיספיק עד מחר),
כולי שלך ורק שלך,
{sweet{MM
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 19 בינו׳ 2008

שמחה איתכם

birthday.gif

מזל טוב לך מאסטר מיינד וגם לך sweet
יחסיכם הם דוגמא ליחסי שליטה של אהבה ומסירות, המעוררים השראה וכבוד.

אז לאור יום ההולדת ולכבוד 4 שנות שליטה והתמסרות
אני מאחלת לך ולשניכם,

שפע
שפע של אהבה, שמחה והתרגשות
שפע של עונג, חוויות, וסיפוק.
שפע
של התגשמות כמיהות וחלומות.

מחייכת אליכם

cheerleader.gif