סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא סאבית?

זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • 15 בינו׳ 2008
זאלופון​(שולט) • 15 בינו׳ 2008
Buttercup כתב/ה:

מי לעזזל תהיה מספיק מטומטמת ותלך ותיתן לבחור בן -19-18 שליטה כל שהיא על נפשה ועל גופה?
ואפילו,(ולא יודעת לגביו אישית) שבני גילו הולכים לשטחים ומסכנים עצמם שחבל על הזמן,במדינה הזאת ושלהרבה מהם ישנה אחריות עצומה בתחום
זה עוד לא מכשיר אותם ללכת ולהיות אדונים.

צודקת. לקרוא למישהי "כלבה" ולהגיד לה "היום את לא לובשת תחתונים" זו בהחלט אחריות כבדה יותר מאשר פיקוד על לוחמים חמושים בשטח אויב, ואין ספק שהיא מצריכה בגרות נפשית רבה יותר והכשרה מקיפה ויסודית.

זה כמו שאומרים למי שלא בטוח אם הוא יכול לגדל חיית מחמד שינסה קודם לגדל עציץ ואז נראה. אז שהדומים בני ה-18 האלה יתחילו קודם באחריות לבטחונם של תושבי שדרות או בשליטה על הכפתור של פצצת האטום, ואז אולי יהיה אפשר לשקול אם הם כשירים להספינק.
נוריתE
נוריתE • 15 בינו׳ 2008
the_drow כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:
the_drow כתב/ה:
תודה רבה שאת קוראת לאקסיות שלי מטומטמות...

חומד?
היו לך כבר שפחות? באיזה גיל בדיוק התחלת ?
12?

15... לא שזה משנה.
גם לפני כמה חודשים הייתה לי סאבית בת 27 שיכולה להעיד על כישורי. את מהירה לשפוט. בכלל לא הבטת בקנקן, אז תסתכלי אל תוכו?

15?
אוקי
וכמה שבועות או חודשים,בדיוק
מחזיקה כל אחת מעמד אצלך,עד שנופל לה האסימון?
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 15 בינו׳ 2008
שנינו מן הסתם צודקים.

ויש המון גוונים בין מוצארט לג'ון דואו

אני רק חושב שאת לא צריכה לשלול לגמרי אדם על בסיס גיל, תקראי מעט ממה שאת כותבת ותחשבי שאת מדברת על אדם פה לא על סטטיסטיקה.

אגב

אפשר לומר גם דבר דומה על אנשים מבוגרים......שהגיל והנסיון בעוכריהם, הרי נסיון חיים לא עושה אותך תמיד חכם ונבון........אני רואה רוב גדול של אנשים שנכוו, נפגעו, נבגדו וכו...... שפיתחו מיליון ואחד פאקים ותסביכים עקב זה.......

אז במקום שנכנס לדימויים של נעל חדשה שצריך ללכת בה קצת עד שתתעצב ותתרכך לנעל ישנה ומסריחה עם חורים ועובש, נאמר פשוט שלכולנו יש מקום תחת השמש ולכולנו יש אפשרות לעשות אדם אחר מאושר מאוד, בין אם אנו עושים מסע יחד של למידה, לבין להנות מפירות הניסיון.

בקיצור...לא לשכוח שלכל מטבע יש שני צדדים...גם לגיל.
נוריתE
נוריתE • 15 בינו׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:

מי לעזזל תהיה מספיק מטומטמת ותלך ותיתן לבחור בן -19-18 שליטה כל שהיא על נפשה ועל גופה?
ואפילו,(ולא יודעת לגביו אישית) שבני גילו הולכים לשטחים ומסכנים עצמם שחבל על הזמן,במדינה הזאת ושלהרבה מהם ישנה אחריות עצומה בתחום

צודקת. לקרוא למישהי "כלבה" ולהגיד לה "היום את לא לובשת תחתונים" זו בהחלט אחריות כבדה יותר מאשר פיקוד על לוחמים חמושים בשטח אויב, ואין ספק שהיא מצריכה בגרות נפשית רבה יותר והכשרה מקיפה ויסודית.

זה כמו שאומרים למי שלא בטוח אם הוא יכול לגדל חיית מחמד שינסה קודם לגדל עציץ ואז נראה. אז שהדומים בני ה-18 האלה יתחילו קודם באחריות לבטחונם של תושבי שדרות או בשליטה על הכפתור של פצצת האטום, ואז אולי יהיה אפשר לשקול אם הם כשירים להספינק.

זאלו,
אם זה כל מה שאתה רואה בשליטה, זה מה שכתבת לעייל אז באמת,כל אחד מוכשר להחזיק סאבית.
ולא כל הצעירים האלו הם בוגרי סיירת מטכ''ל ושוב לא יודעת מה לגבי הינוקא שהתחיל לפי דבריו בגיל המופלג של 15 וזה באמת עושה אותו לבעל נסיון.

אנלא קולטת אתכם,

רק אני חושבת פה, שבנאדם צריך קצת נסיון בחיים האמיתיים לפני שהוא בא לפה ומכריז על עצמו אדון או שפחה?
אני היחידה פה, שחושבת שלא צריך לסגור את עצמך בכזאת דרך חיים ,בגיל כזה צעיר?לפני שמנסים דרכים אחרות ?
טוב.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 בינו׳ 2008
נילי ונילי כתב/ה:
אם אתה חושב ש*זה* קשה, רק תנסה למצוא אדון. דפוקים כולכם.

(מי אמר "ממורמרת" ולא קיבל?)

יאפ. דפוקים אחד- אחד selfbeat.gif
amy​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:
כמו בכל תחום בחיים, הכל עניין של שיווק נכון. זהה מה השוק רוצה ושכנע אותו שהוא מקבל את זה.

תתחיל בלשקר קצת בעניין הגיל. נשים עושות את זה כל הזמן, אז למה לך אסור? לא משהו דרסטי, רק מתיחה קלה, נניח, במקום 18 - תגיד שאתה בן 35. כדי שלא יישאר מקום לספק, תוסיף בפרופיל שאתה גבר מנוסה שכבר ראה הרבה בחיים. כבר המניות שלך נוסקות.

אבל ניסיון כללי זה לא מספיק. קהל היעד ירצה גם לדעת משהו על הניסיון שלך בבדסמ, לא? כאן אפילו לא צריך לשקר: פשוט תכתוב שאתה בבדסמ מאז גיל 18. זה גם אמיתי וגם יסנן סאביות שחלשות במיוחד במתמטיקה.

עבודה זה גם חשוב. צה"ל בימינו זה לא סקסי, בטח אם אתה לא איזה צנחן מסוקס או איש סיירת נועז. הדימוי שעולה לראש הוא מישהו שמפקדים צועקים עליו, אין לו כסף ואפילו לא מחליט בעצמו מה ללבוש כל יום. מי תרצה שולט כזה? נסה להחליף "חייל" ב"מנהל". זה לא כל כך שונה, שניהם עם ל' בסוף. אתה יודע מה? מנהל בכיר. שולט או לא? ואז אתה גם לא צריך לכתוב שאתה עשיר או דומיננטי, כי הן יבינו את זה לבד מהתפקיד שלך.

איך אתה שולט? קודם כל, אתה מאד מנטלי. לחלוטין. בשבילך הכאב הוא אמצעי, לא מטרה. אתה לא מתפשר על שליטה, אבל מתוך כבוד הדדי ואהבה. יש היררכיה ברורה אצלך, אבל לא כי אתה חושב שהמפגרת לא כשירה לקבל החלטות בעצמה. להיפך, אתה בטוח שצריך המון כוח ועוצמה נפשית כדי למסור את השליטה למישהו אחר, וסאביות הן כנראה יצורים טובים יותר מהאישה הממוצעת.
חוץ מזה עשית טוב בכך שציינת שאתה מחפש קשר רציני. מצוין לגמרי.

אפשר עוד לשפצר, אבל אלה עיקרי הדברים. מה קיבלנו? פרופיל לדוגמה:

מצב משפחתי: פנוי
מי אני: גבר מנוסה שכבר ראה הרבה בחיים. מנהל בכיר ביום, ישן טוב בלילה ושולט כל היממה, מגיל 18 ועד היום.
השקפות על עולם השליטה: שולט מנטלי, כי השליטה באה מבפנים. הכאב הוא אמצעי, לא מטרה. לא מתפשר על שליטה ועל היררכיה ברורה, אך מתוך כבוד הדדי, הערכה ואהבה.
דרושה עוצמה נפשית רבה כדי למסור את השליטה לאחר. מחפש את מי שיש בה עוצמה כזו, לקשר רציני של שליטה זוגית עמוקה ואמיתית.
גבולות: נשים שלא אוהבות לעשות שופינג.
חדשות: כרגע מציל ילדים מדארפור, כך שיתכן שיקח לי זמן לחזור אלייך. קבלי זאת בהבנה.

שומע את זה? זה הצליל של כסאות נרטבים.

דייייי!!!!!!! rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 15 בינו׳ 2008
Buttercup כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:

זאלו,
אם זה כל מה שאתה רואה בשליטה, זה מה שכתבת לעייל אז באמת,כל אחד מוכשר להחזיק סאבית.
ולא כל הצעירים האלו הם בוגרי סיירת מטכ''ל ושוב לא יודעת מה לגבי הינוקא שהתחיל לפי דבריו בגיל המופלג של 15 וזה באמת עושה אותו לבעל נסיון.

אנלא קולטת אתכם,

רק אני חושבת פה, שבנאדם צריך קצת נסיון בחיים האמיתיים לפני שהוא בא לפה ומכריז על עצמו אדון או שפחה?
אני היחידה פה, שחושבת שלא צריך לסגור את עצמך בכזאת דרך חיים ,בגיל כזה צעיר?לפני שמנסים דרכים אחרות ?
טוב.

אה? ואת חושבת שלא ניסיתי?
ושאני עדיין לא מנסה?
ניסיון לא חשוב כמו היכולת. ויש לי קצת ניסיון (פחות מלרוב השולטים כאן) והרבה יכולת.
הכי הרבה שהייתה לי סאבית זה חודש. והיא לא עזבה בגלל אלא בגלל שהיא לא פנויה רגשית. ותאמיני או לא היא רוצה לחזור אלי.
אחרת פשוט רק בדקה אם היא בקטע.
השאר היו סתם מטורללות\נפגעות אונס ובגיל שלי.
לפי מה את בדיוק אומרת שאין לי ניסיון חיים בכלל? לפי הגיל. אני הספקתי הרבה יותר ממה שאת הספקת לעשות בגיל 18.
אוי הויכוח הזה מיותר.
amy​(נשלטת)
בטי בום כתב/ה:
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

קח אותי זאלו.... תביא גם את לוטוס בדרך icon_lol.gif

ואם אתם כבר לוקחים את בטי, אפשר להצטרף? beatstang.gif
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 15 בינו׳ 2008
the_drow כתב/ה:
אבל הסיכויים הם יותר גדולים כי יש יותר...
חוץ מזה, אני פנוי icon_cool.gif icon_wink.gif (מי אמר תחמן ולא קיבל)
לא סתם... כן, כולנו דפוקים בשכל עם הורים זוועה.
אבל חלקנו יצאנו בסדר.
רק חבל שכל מי שמדברת איתי אושפזה לפחות פעם אחת בבי"ח לחולי נפש. או שהייתה נפגעת אונס או התעללות פיזית...
יש המלצות?

[color=red]

אם אני הייתי סאבית הייתי מכיר אותך...

ואז ברגע שרואה אותך גם בניק אחר פשוט מתעלם ממך

אם נפגעת אונס

או

נפגעת התעללות

היא פחות בן אדם מבחינתך בגלל זה

אז מבחינתי חושב שאתה פשוט טיפש ומגעיל!!!!

Av
[/color
]
amy​(נשלטת)
דרו, אני מאמינה לך שקשה לך למצוא סאבית. אין ספק שהגיל משחק תפקיד לא קטן. בצדק או שלא בצדק? זה לא ממש משנה. כשזה מגיע למציאת זיווג, אפילו דברים כמו ריח גוף שאתה לא אוהב, יכולים להפריע. לא סתם אמרו חז"ל: "קשה מציאת זיווג מקריעת ים- סוף". זאת אומרת שגם ככה קשה.

אני למשל- גם אצלי הגיל כבר מתחיל להיות בעיה- 31 מפחיד גברים לא מעטים. תסמונת ה "רווקה הזקנה", נו icon_biggrin.gif גם אני עצמי נרתעת מגברים שלא מחפשים קשר מחייב, או נשואים, או פוליגמים... ואז יש את אלו שלפחות על פני השטח נראים מתאימים, אך תפוסים (אגב, דבר ידוע הוא שהתפוסים, מרגע שהתפנו, כבר הרבה פחות "קורצים"). ויש דומים שהם באמת בסדר גמור ואחלה אנשים, אבל פשוט אין "קליק". קורה. תחשוב כמה התאמות אני צריכה- גם קשר מחייב, גם מונוגמי, גם דום, גם שיהיה "קליק" רומנטי... יוצא שהסיכויים למצוא בן זוג מתאים יורדים עד מאוד, ומשאירים את הבמה בעיקר למזל. אז אני כבר הרפיתי, והפסקתי ליילל לירח. "הכל מן אללה" icon_smile.gif

מציעה לכולנו לעשות את אותו הדבר, ומה שצריך לבוא- יבוא, בזמנו שלו.