סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא סאבית?

TV_Eye​(שולט)
לפני 16 שנים • 17 בינו׳ 2008

קח לך כיבשה ובנה לה בית

TV_Eye​(שולט) • 17 בינו׳ 2008
דרו אני אצא ממנהגי שלא להגיב לפוסטים כאן, בעיקר כי אני מזדהה איתך.
גם אני התחלתי את דרכי בגיל דומה לשלך, 15. וגם אני ניתקלתי לא פעם במבט המזלזל הזה של "מה כבר דום בן 18 יודע" (זה היה לפני יותר מעשור) אבל דום טוב זה לא הניסיון, אם כי הניסיון עוזר ומפתח. אין ספק שעוד עשור אתה תיהיה יותר ממוקצע תלמד מטעויות שעשיתה לאורך הדרך ותתפתח כאדם. אבל אם התכונות טבועות באופי שלך זה הדבר החשוב. אם אתה יכול להרגיש את מי שמולך לחוש את הכאב שלה לספור את הנשימות ולהבין את שפת הגוף שלה והכל באופן אינטואטיבי, אז יש לך את זה ידידי.

ואם אתה רוצה ט'יפ קטן ממני ומה שאני עשיתי בשעתו. זה פשוט , "קח לך כיבשה ובנה לה בית".
הפירוש: במשך הזמן (אם אתה באמת כבר כמה שנים מתעסק בעולם האפל שלנו) אתה פיתחתה (אולי אפילו לא במודע) רדאר, בדומה לגי'דאר . תסתכל מסביב אם זה בבסיס , בשיכבה או היכן שלא תיהיה. ופתאום תראה שאתה קולט למי מהבנות שם יש את הפונטציל להיות סאבית. קח אותה בנה לה בית תגדל אותה.

אם יהיה לך מזל היא תיהיה שלך לנצח אם לא אתה תלמד רבות מהתהליך של לאסוף סאבית ולבנות אותה בעצם מאפס, לעצב סאבית זה אחרת מלקחת סאבית מנוסה.

בדבר כל המלעזים כאן התעלם, הם עוד ינסו הרבה לפגוע בך ולגרום לך לפקפק בעצמך. תזכור כמו בכל מקום שבו יש הרבה נקבות ומעט זכרים. הזכרים נוטים יותר לתוקפנות אחד לשני מאשר לשיתוף פעולה.

אז שיהיה לך בהצלחה
huan
huan • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: יש הבדל בין שולט לנשלטת
לשולט יש המון אחריות שהוא מוביל את הנשלטת שלו
קצת קשה לתת אמון בילד שהמפקד בטירונות עדיין מתזז אותו בין השירותים לפינת עישון
וגם,אני אאמין שאתה מסכים איתי שיש הבדל בין גבר בן 30 עם ניסיון חיים להבדיל מילד בן 18 שבקושי יודע מה הוא רוצה מעצמו..נורא קל.
אז אתה לא יכול לעשות את ההשוואה הזו,לפחות לא בנוגע לנושא הזה.
והאמת,בהודעה שרשמתי פחות התייחסתי לעובדה שהוא צעיר...למקרה שלא שמת לב,גם שכל זה חלק מהעניין

ומההתרשמות הראשונה שלי מההודעה הראשונה שקיבלתי ממנו,הוא לא הרשים אותי במיוחד..בלי לראות בכלל את הכרטיס שלו.

התרשמותך מאדם זה או אחר זה כבר נושא אחר לגמרי ואין היא שייכת לשירשור הזה.
מעבר לכך שהנחת היסוד שיש הבדל בין "גבר" בן 30 ל"ילד" בן 18 היא מוטעה - יש הבדל בין "ילד" ל"גבר", נקודה. וההבדל הזה רק לעיתים רחוקות באמת תלוי בגיל ולא סתם הפסיכולוגיה העכשווית מדברת על גיל 32 ולא על גיל 18 כסיום גיל ההתבגרות (וזאת לא מפני שתהליך ההתבגרות הפיזיולוגי התארך אלה מיתוך ההבנה שהתבגרות איננה פונקציה של גיל אלה פונקציה של משתנים רבים אחרים שהגיל הביולוגי הוא הנזיל מבין כולם).
לעיתים תכופות זבות חותם ו"להיות אבוד" היא תכונת אופי אותה ניתן למצוא באותה מידה אצל אנשים ביני 20, 30, 40 ו50 (באופן מיוחד גברים ונשים בין 40-50 - על תופעה זו המכונה משבר גיל הארבעים נכתב כבר רבות ולא ארחיב אליה).

אל אף החשיבה הסטראוטיפית המהווה בסיס להערכת האחר אצל כל אדם, מגיע "הגיל" בו צריך להתחיל להיות מודע לכך ולהתחיל להשתמש ביכולות נוספות של המוח האנושי.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 17 בינו׳ 2008
Toothfairy כתב/ה:
huan כתב/ה:
כמו שמישהי שהכרתי היתה אומרת על בני ה17: "איכס, קטינים". אותה מכירה היתה בת 18 וחודש.
אני מקווה שהמסר היה מובן מספיק. למרות שלא כתבתי באטרקפ או פיית שיניים במקום "מישהי שהכרתי".

stupid huan

יש הבדל בין שולט לנשלטת
לשולט יש המון אחריות שהוא מוביל את הנשלטת שלו
קצת קשה לתת אמון בילד שהמפקד בטירונות עדיין מתזז אותו בין השירותים לפינת עישון
וגם,אני אאמין שאתה מסכים איתי שיש הבדל בין גבר בן 30 עם ניסיון חיים להבדיל מילד בן 18 שבקושי יודע מה הוא רוצה מעצמו..נורא קל.
אז אתה לא יכול לעשות את ההשוואה הזו,לפחות לא בנוגע לנושא הזה.
והאמת,בהודעה שרשמתי פחות התייחסתי לעובדה שהוא צעיר...למקרה שלא שמת לב,גם שכל זה חלק מהעניין

ומההתרשמות הראשונה שלי מההודעה הראשונה שקיבלתי ממנו,הוא לא הרשים אותי במיוחד..בלי לראות בכלל את הכרטיס שלו.

מה שרשמתי היה כנה לחלוטין. אם לא אהבת זה לא קשור לבגרות שלי.
בהודעה ששלחת לי דווקא מאוד מאוד התייחסת לגיל למרות שההפרש ביננו הוא רק שנתיים.
כל אחד וההשקפה שלו אבל, אם לא מתאים לך אני לא אכריח אותך.
בכלל העובדה שאת מתייחסת לגילי אומרת שאת לא מתאימה לי. זה לא פרמטר בכלל אצלי (כמובן שקטינות זה לא רלוונטי בד"כ... אבל בחיים יש הפתעות).
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: מה שרשמתי היה כנה לחלוטין. אם לא אהבת זה לא קשור לבגרות שלי.
בכלל העובדה שאת מתייחסת לגילי אומרת שאת לא מתאימה לי. זה לא פרמטר בכלל אצלי (כמובן שקטינות זה לא רלוונטי בד"כ... אבל בחיים יש הפתעות.

אתה יודע מה אתה בעיקר?זיין שכל!
איף...מילא,היית עושה את זה בטעם,שיהיה מעניין,אבל ל-א
הדבר היחיד שיש להסתמך עליו באינטרנט עם כל הכבוד,זה מה שבן אדם כותב והגיל שלו.
אז אל תגיד לי שזה שהתייחסתי לזה,זה לא שיש פה יותר מדי פרמטרים
ובנוגע למה שכתבת,זיינת את השכל,אז התייחסתי לגילicon_smile.gif
the_drow​(שולט)
Toothfairy כתב/ה:
ציטוט: מה שרשמתי היה כנה לחלוטין. אם לא אהבת זה לא קשור לבגרות שלי.
בכלל העובדה שאת מתייחסת לגילי אומרת שאת לא מתאימה לי. זה לא פרמטר בכלל אצלי (כמובן שקטינות זה לא רלוונטי בד"כ... אבל בחיים יש הפתעות.

אתה יודע מה אתה בעיקר?זיין שכל!
איף...מילא,היית עושה את זה בטעם,שיהיה מעניין,אבל ל-א
הדבר היחיד שיש להסתמך עליו באינטרנט עם כל הכבוד,זה מה שבן אדם כותב והגיל שלו.
אז אל תגיד לי שזה שהתייחסתי לזה,זה לא שיש פה יותר מדי פרמטרים
ובנוגע למה שכתבת,זיינת את השכל,אז התייחסתי לגילicon_smile.gif

כתבתי שאני מחפש אהבה. טוב, לא אתווכח. חבל על הזמן שלי ושלך.
היילני
היילני • 17 בינו׳ 2008
הי דרו,
זה באמת לא הגיל, ואתה אכן נשמע כן וחביב, אבל כשאני הייתי בת 18 נשמעתי יותר תבונית ממך icon_smile.gif הייתי מציעה לך לפנות לנשלטות בגילך או לחילופין לשולטות מבוגרות ממך שרוצות להשתכשך במי הנעורים (זאת בתנאי שאתה אוהב לרדת). בהצלחה!
the_drow​(שולט)
היילני כתב/ה:
הי דרו,
זה באמת לא הגיל, ואתה אכן נשמע כן וחביב, אבל כשאני הייתי בת 18 נשמעתי יותר תבונית ממך icon_smile.gif הייתי מציעה לך לפנות לנשלטות בגילך או לחילופין לשולטות מבוגרות ממך שרוצות להשתכשך במי הנעורים (זאת בתנאי שאתה אוהב לרדת). בהצלחה!

אז היית יותר בוגרת ממני. זה אפשרי, אני עוד צריך לגדול ולהתפתח לא?
אני גרוע במילים. יש פער גדול בין מה שאני אומר או רושם לבין מה שאני מרגיש או חושב.
אני תמיד אומר: אם אבזבז 5 דקות על בחורה שלמרות שלדעתי אינה מתאימה לי אולי אופתע. החיים אינם צפויים. זה טיפ בשביל כולם.
אני אוהב לרדת אגב, אבל בתנאים שלי... וזה בטוח יכאב icon_twisted.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2008
אתה יודע

יש לי אינטואיציות לגבי אנשים
והאינטואציה שלי לגביך,שאתה מ-ז-ה ילד כאפות!!
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 17 בינו׳ 2008
ציטוט: נראה כאילו מנקודת המבט שלי לפחות, שאין מספיק סאביות פנויות

תמיד אפשר לפנות כמה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
היילני כתב/ה:
הי דרו,

זה לא שאלה של לאהוב זה נתינה.לרדת לאשה זה סוג של נתינה.
אותי לא מעניין הגדרות בדסמיות גבר שלא יורד לאהובה שלו הוא לא גבר מבחינתי.
גם אם הוא שולט אז הוא יכול לשלוט בעצמו לשים את האגו לחלק מזמן הסקס או הסשן בצד ולתת
לאהובה שלו את המנה שמגיע לה.
יכולת ירידה מראה על הרבה דברים.קודם עד שלא יורדים לה לא מכירים אותה באמת.
בתחושה של הלשון שמלקקת השפתיים שלה והדגדן והריח המדהים הזה הם בעצם מאפינים שחובה לבדוק אותם בפה ובאף ולחוש את האייכות שלה.
הכוס של האשה זה בעצם חלק מהלב שלה .אל תשכחו שזה מייצר חיים .זה בעצם בית.