סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא סאבית?

תמימונת
לפני 16 שנים • 21 בינו׳ 2008
תמימונת • 21 בינו׳ 2008
למה אתם אומרים שאין סאביות צעירות יפות ופנויות ? icon_redface.gif

(והם קוראים לי תמימה icon_smile.gif )
SPENKY{שייכת}
לפני 16 שנים • 21 בינו׳ 2008
SPENKY{שייכת} • 21 בינו׳ 2008
the_drow כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
חח דריזט. אחת הדמויות האהובות עלי אי פעם. טוב בוא נפסיק לדבר על זה לפני שיזרקו אותנו מכאן באשמת אובר-חנוניות
(אנשים לא יודעים להעריך ספרות פנטזיה בזמן שהם בעצמם נמצאים בתוך פנטזיה. לא אבסורד?)

חחח השרשור נחטף ע"י אגודת השולטים החננות.
אז מה אתם אומרים על רומח הדרקון?

אני חושבת שאתה יותר גאריון... כשתהיה גדול תהיה בלגאריון ותהיה נורא מוצלח.
בינתיים תן לבלגאראת ומשי לעשות את העבודה
ותלמד מהטובים ביותר icon_razz.gif
רודפת מרדף לא ידוע
לפני 16 שנים • 27 במרץ 2008
רודפת מרדף לא ידוע • 27 במרץ 2008
icon_smile.gif השרשור על האוראלי הזכיר לי את השפצור של זאלופון לדום עם הניסיון מגיל 18.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22393&postdays=0&postorder=asc&start=20
הסאבית צריכה להגיע עם יכולת התמסרות ולב שבור מאדונים שדרשו ממנה דרישות בלתי אפשרויות.
icon_smile.gif
זאלופון כתב/ה:
כמו בכל תחום בחיים, הכל עניין של שיווק נכון. זהה מה השוק רוצה ושכנע אותו שהוא מקבל את זה.

תתחיל בלשקר קצת בעניין הגיל. נשים עושות את זה כל הזמן, אז למה לך אסור? לא משהו דרסטי, רק מתיחה קלה, נניח, במקום 18 - תגיד שאתה בן 35. כדי שלא יישאר מקום לספק, תוסיף בפרופיל שאתה גבר מנוסה שכבר ראה הרבה בחיים. כבר המניות שלך נוסקות.

אבל ניסיון כללי זה לא מספיק. קהל היעד ירצה גם לדעת משהו על הניסיון שלך בבדסמ, לא? כאן אפילו לא צריך לשקר: פשוט תכתוב שאתה בבדסמ מאז גיל 18. זה גם אמיתי וגם יסנן סאביות שחלשות במיוחד במתמטיקה.

עבודה זה גם חשוב. צה"ל בימינו זה לא סקסי, בטח אם אתה לא איזה צנחן מסוקס או איש סיירת נועז. הדימוי שעולה לראש הוא מישהו שמפקדים צועקים עליו, אין לו כסף ואפילו לא מחליט בעצמו מה ללבוש כל יום. מי תרצה שולט כזה? נסה להחליף "חייל" ב"מנהל". זה לא כל כך שונה, שניהם עם ל' בסוף. אתה יודע מה? מנהל בכיר. שולט או לא? ואז אתה גם לא צריך לכתוב שאתה עשיר או דומיננטי, כי הן יבינו את זה לבד מהתפקיד שלך.

איך אתה שולט? קודם כל, אתה מאד מנטלי. לחלוטין. בשבילך הכאב הוא אמצעי, לא מטרה. אתה לא מתפשר על שליטה, אבל מתוך כבוד הדדי ואהבה. יש היררכיה ברורה אצלך, אבל לא כי אתה חושב שהמפגרת לא כשירה לקבל החלטות בעצמה. להיפך, אתה בטוח שצריך המון כוח ועוצמה נפשית כדי למסור את השליטה למישהו אחר, וסאביות הן כנראה יצורים טובים יותר מהאישה הממוצעת.
חוץ מזה עשית טוב בכך שציינת שאתה מחפש קשר רציני. מצוין לגמרי.

אפשר עוד לשפצר, אבל אלה עיקרי הדברים. מה קיבלנו? פרופיל לדוגמה:

מצב משפחתי: פנוי
מי אני: גבר מנוסה שכבר ראה הרבה בחיים. מנהל בכיר ביום, ישן טוב בלילה ושולט כל היממה, מגיל 18 ועד היום.
השקפות על עולם השליטה: שולט מנטלי, כי השליטה באה מבפנים. הכאב הוא אמצעי, לא מטרה. לא מתפשר על שליטה ועל היררכיה ברורה, אך מתוך כבוד הדדי, הערכה ואהבה.
דרושה עוצמה נפשית רבה כדי למסור את השליטה לאחר. מחפש את מי שיש בה עוצמה כזו, לקשר רציני של שליטה זוגית עמוקה ואמיתית.
גבולות: נשים שלא אוהבות לעשות שופינג.
חדשות: כרגע מציל ילדים מדארפור, כך שיתכן שיקח לי זמן לחזור אלייך. קבלי זאת בהבנה.

שומע את זה? זה הצליל של כסאות נרטבים.

מה השפצור לסאבית שכבר יודעת לשאול?
icon_smile.gif