סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חצי אדון...

y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 14 באוק׳ 2003

חצי אדון...

y​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2003
יקירי, לא הבנתי מילה...
אני כבר די הרבה זמן לא בת 16, אבל בזמן האחרון שוב חוזרת ההרגשה המרגיזה הזאת ששכחו לספר לי את החוקים... ולא, לא מדובר בחוקים כמו - רמזור ירוק - נוסעים, אדום - עוצרים (למרות שגם עם זה יש לי בעיה.... icon_smile.gif ) מדובר בחוקים הלא כתובים של חיזור, מערכות יחסים וכו
המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 14 באוק׳ 2003
המלך אריה הראשון • 14 באוק׳ 2003
החוק הפשוט והבסיסי ביותר זה שאין שום חוקים. אין גבר אחד דומה למשנהו כמו שאין אשה אחת הדומה לרעותה. כל מערכת יחסיים היא עם הכללים שלה שבני הזוג מעצבים אותם לצרכיהם, בהתאם לאופים ומאוייהם.

לכן העצה הפשוטה והטובה ביותר היא שתהיי את עצמך, ברור שלא תתאימי לכל גבר בדיוק כמו שלא כל גבר יתאים לך, אבל אז זאת הבעיה שלהם ולא שלך. אם תנסי להתאים את עצמך לגבר שאת איתו את פשוט לא תצאי מזה, אין אפשרות לשחק כל הזמן.

כל מה שאמרתי עד לפה טוב ויפה למערכת יחסיים ולחיזור ונילי. ביחסיי בדסמ זה כמובן שונה במקצת, במיוחד לך כנשלטת. גם ביחסי בדסמ כל עוד אין לך אדון תהיי את עצמך ואל תנסי להתאים את עצמך לאף אחד/ת.

כשאת מחפשת אדון, קחי בחשבון שכמו ביחסיים וניליים גם כאן כל אדון שונה מרעהו ולכל אדון דרישות ומטרות שונות. מה שאת צריכה וחייבת לעשות זה לחפש את האדון שיש לך איתו את הבסיס הרחב ביותר כתנאי לשקול אם הוא מתאים לך כאדון (כן. את בוחרת את האדון ולא להיפך).

כמובן שברגע שמצאת את האדון שיש לך איתו את הבסיס הרחב ביותר מבחינה מנטלית, השקפת עולם, מטרות וכו ושניכם מחליטים לנסות לבנות מערכת של יחסי אדון/שפחה, אז תצטרכי להתאים את עצמך לדרישות אדונך בנקודות שחשובות לו.

לסיכום, אף אחד לא לומד לרכב על אופניים בלי ליפול מהם מדי פעם. תשתדלי שהנפילות יהיו מעטות ככל האפשר וכואבות כמה שפחות, אבל צאי לדרכך ללא פחד והשתדלי להנות מהחיים כמה שאפשר, אחרי הכל ההופעה שלנו בעולם היא חד פעמית, אז נצלי אותה עד תומה.