בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה הפון שלי

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 22 בינו׳ 2008

הנה הפון שלי

*מנגינה*{התווים שלו} • 22 בינו׳ 2008
בכל הכרות מגיע שלב של מסירת מספר הפון בין האדון לשפחה.
אני אישית די חוששת למסור את המספר שלי ועושה זאת רק לאחר הכרות מעמיקה והתכתבות רבה.
גם האדון שלי הצטייד באורח רוח נירחב עד שהאמנתי בו ונתתי לו את המספר שלי.
איך זה אצלכם, הייתם מוסרים את המספר שלכם בתחילת ההכרות, או מתי כדאי לעשות זאת?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2008
אני נותנת די בהתחלה כי המספר שלי חסוי ואי אפשר לקשר לכתובת. בטלפון אפשר להרגיש את הבן אדם הרבה יותר נכון.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2008
amy כתב/ה:
אני נותנת די בהתחלה כי המספר שלי חסוי ואי אפשר לקשר לכתובת. בטלפון אפשר להרגיש את הבן אדם הרבה יותר נכון.

איך עושים שמספר יהיה חסוי ?
amy​(נשלטת)
פרח גדולה כתב/ה:
amy כתב/ה:

איך עושים שמספר יהיה חסוי ?

מבקשים בבזק ו/ או בחברת הסלולרי שלך.
*מנגינה*{התווים שלו}

לא נעים

amy כתב/ה:

אני לא אוהבת אנשים עם מספרים חסויים כי תמיד מופיע לי על הצג את המילה " פרטי" ולא בא לי לענות לכל אחד.
הרבה יותר נעים כשזה מספר מזוהה ואת יודעת מראש מי המתקשר.
תארי לך שיש לבן זוגך האדון או השפחה מספר חסוי, הם מתקשרים ובגלל שרשום פרטי על הצג מקבל השיחה בוחר לא לענות. לדעתי מצב מאוד לא נעים.
amy​(נשלטת)

Re: לא נעים

*מנגינה* כתב/ה:
amy כתב/ה:

אני לא אוהבת אנשים עם מספרים חסויים כי תמיד מופיע לי על הצג את המילה " פרטי" ולא בא לי לענות לכל אחד.
הרבה יותר נעים כשזה מספר מזוהה ואת יודעת מראש מי המתקשר.
תארי לך שיש לבן זוגך האדון או השפחה מספר חסוי, הם מתקשרים ובגלל שרשום פרטי על הצג מקבל השיחה בוחר לא לענות. לדעתי מצב מאוד לא נעים.

אתם מסכמים שהוא או את מתקשרים מייד. כמובן אחרי שיחה או שתיים אפשר לתת את המספר שיהיה מזוהה. יש גם אפשרות לחייג מחסום חד פעמית.43*
*מנגינה*{התווים שלו}

אפשר הסבר

למה הכוונה לחייג מחסום? מה מקבלים מזה?
תודה מראש על התשובה

Re: אפשר הסבר

*מנגינה* כתב/ה:
למה הכוונה לחייג מחסום? מה מקבלים מזה?
תודה מראש על התשובה

את יכולה לחייג ממספר חסום דרך בזק או סלולרי, על ידי הקשת קידומת מסויימת קודם (לא זוכרת איפה זה 43*, בזק או סלולרי). אם את עושה את זה, לא רואים את המספר שלך, וכך לא יכולים לחזור אליך או לקשר בין מספר לכתובת. יש אפשרות גם לשוחח דרך המחשב- גם חינם וגם מאפשר אנונימיות, למיטב ידיעתי.
נוריתE
נוריתE • 22 בינו׳ 2008
אם אני מחליטה לסמוך על בנאדם אתן לו את המספר הסלולר שלי
אבל, אם אדם לא ייתן לי את שלו,אני מעדיפה שלא לתת את שלי,
כי לסמוך,הולך לשני הכיוונים.

מעבר לזה,חברות הסלולר מאפשרות עכשיו שני מספרי טלפון על אותו קו
ותמיד אפשר לנצל את זה.
לתת מספר אחד להכרויות בלבד ואת השני להחזיק ברגיל.

וה*42 מאפשרת לך לחסום זמנית את זיהוי המספר שלך(מספר חסוי/לא מזוהה) ולמנוע גם שיחת טלפון חוזרת,
אם את רוצה.