שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוחזר אמילי לאלתר

נילי ונילי
לפני 16 שנים • 26 בינו׳ 2008

תוחזר אמילי לאלתר

נילי ונילי • 26 בינו׳ 2008
אוקיי, מישהו צריך להגיד את הדברים הלא פופולאריים וכנראה שזו (שוב) תהיה אני. הנרגנת.

בעקבות רצף של מסיבות מוצלחות יותר או מוצלחות פחות (בעיקר מוצלחות פחות), ניסיתי להזכר מתי היתה הפעם האחרונה שבאמת נהניתי ממסיבה כלשהי וחוששתני שפשפוש מהיר בזכרון העלה כתאריך אחרון את פאקינג מרץ 2007. עוד מעט שנה.

למען הסר ספק, זו כמובן לא אשמת אף אחד ואין פה השתלחות באף אחד משועי ופרנסי הסצינה. אלוהים עצמה יודעת שלסעע ומילי נהדרים, פטיש ואייר עושים דברים משובחים והמסיבות של אורלי בנו לימיט הן הדבר המרכזי בימים אלו שמצליח להוציא אותי מהבית.

שפחתכם העלובה מלאת הערכה תמידית לכל מי שמנסה ויוזם ועושה, ומלאת פליאה על הקסם הזה שיש באנשים שמנסים לשרת קהילה שלמה ואפילו מצליחים להשאר נחמדים גם אל מול הקיטורים הבלתי נפסקים (שלי, למשל. עד שמישהו יעיף לי כבר כאפה). באמת, נשבעת. כולכם נהדרים, כולכם מופלאים, כולכם גיבורים, כולכם יודעי ספר, כולכם מדקלים את התורה, כולכם עושים את מירב המאמצים לענות על כל הדרישות ובאמת שבחיוך ובאהבה ותמיד תמיד עם אינסוף סבלנות (טאלה, כפרה על התחת שלך). לכן כל כך מצטערת להתנהג כמו הדודה הפולניה של כולם, זו שלא מסוגלת ליהנות גם כשכולם מדגמנים אושר, אבל אני אגיד את זה ואז אלך לעמוד בפינה ולחכות למטר הכאפות שלי שיגיע (ובצדק)-

בחינה מדוקדקת של כל מה שקורה בסצינת המסיבות של הזמן האחרון, מעלה רק פיתרון אפשרי אחד:

אמילי. מייד ולאלתר.

היא קטנה, היא רזה, היא קומפקטית, היא לא בעייתית במיוחד. כמה קשה זה כבר יהיה לתפוס אותה, לקשור אותה ולהכריח אותה להפיק לנו מסיבה?
כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להודיע לנציג פורום הבליינים הקרוב למקום מגוריו.
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 26 בינו׳ 2008
אני הראשון שיעיף את הכפה icon_evil.gif
לכלוכים לא מוצדקים על האנשים הכי משקעים בקהילה
כל כאחד וטעמו אבל את לא חייבת ללכלך אם אתר וצה את אמילי אז תרשמי איפה היא אבל למה לבאס את כל שאר האנשים שלא נעלמו ומחזקים בשינים את הקהילה
פרלין​(נשלטת){ש}

אחותי, אני רוצה לתמוך, באמת.

פרלין​(נשלטת){ש} • 26 בינו׳ 2008
מאז אמילי לא היתה קלאסה כשל אמילי.
כלומר, עד הרגע ההוא שהיא פתאום נעלמה.

כמו שהיועץ בארץ נהדרת אומר:

המוזיקה- עילוי.
התפאורה- מהממת.
ההיעלמות - לא טוב.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 26 בינו׳ 2008
אממ, i dissagree, ריספקטפולי.

(יוצא לי מלא פינגליש לאחרונה, לא יודע מה עובר עלי)

זה עניין של טעם כמובן, אבל אני דווקא אף פעם לא ממש התחברתי למסיבות של אמילי, עוד מהראשונה בהן שהפסיקו לי סשן סוויצ'י מרהיב עם שתי צעירות בלונדיניות כי הוא התדרדר לעירום גברי. גם התקופה של הדנג' בהנהלתה לא הצטיינה בעיני בהתקרחנות מיוחדת, בטח שלא בהשוואה לחלקים מתקופת עמוס ולתקופה האחרונה. וכמו שפרלין אמרה, ההעלמות לא באה טוב.

אני דווקא מוצא שהלימיט (שפעם כידוע היה "האוייב" (; ) היום הולך ונדמה לדאנג'ן ז"ל, במוסיקה (קאופמן!!) , בהופעות (רועי ואדריאן, שאתמול לא הצלחתי למצוץ לו בגניבה במהלך הסשן, היא שמרה כל הזמן (: ) , ובאווירה שנהייתה הרבה יותר חשוכה ומשוחררת. ואני חושב שאורלי עושה שם עבודה מדהימה, עם המון כריזמה שקטה ועמוקה. ממש נהניתי שם אתמול.

גם המסיבה של אייר בצפון היתה מעולה (מה שהספקתי לחוות ממנה, הטרמפ גרר אותי מוקדם מדי) , בפלייגראונד ובניו אייג' עוד לא הייתי אבל מספרים שגם שם מגניב. וכולנו ציפייה לדאנג'ן החדש או לתחליפו שיקומו אינשאללה במהרה בימינו אמן.

אז למה להעלות באוב נשכחות?
ההווה לא רע בכלל, והעתיד מבטיח, כך נראה.
ג'ולי​(לא בעסק)
ג'ולי​(לא בעסק) • 26 בינו׳ 2008
[B]נילוש, נשמה...

אני מנועה מלהגיב, מפאת הסכם שביתת נשק בלתי כתוב עם גורמים שונים.

ומפאת זה שישר יקפצו עלי כל אנשי הבדס"מ הוותיקים וימנו את מגוון חסרונותי...

אבל,

נו, את כבר יודעת.

מצד שני, משהו גורם לתוכי לחייך השבוע.

וזה כבר סימן שמישהו עושה דברים טובים.

מצד שלישי,

נראה לי שסתם בא לך מבול של כאפות

ומצאת את הדרך המהירה ביותר להשיג אותן.
daLord

אהה הבנתי

daLord • 26 בינו׳ 2008
את סתם רוצה את אמילי כי זה מתחרז יפה עם נילי ונילי. icon_smile.gif

ו.. אני גם מתגעגע לאמילי ול F קודם כל כבני אדם ולאו דווקא כמארגני מסיבות.
כי אני נהנה בכל מקום שאני אגיע ככה שלא משנה לי כל כך מי המארגן.
DanaDomme​(שולטת)

אני בעד

DanaDomme​(שולטת) • 26 בינו׳ 2008
בעד אמילי
בעד F
רק איתם באמת נהנתי.
שולט תמיד

יאללה להחזיר

שולט תמיד • 26 בינו׳ 2008
אם כבר בלהחזיר עסקינן אני הייתי מחזיר את אבוקסיס להפועל icon_evil.gif
Lady S​(שולטת)

Re: יאללה להחזיר

Lady S​(שולטת) • 26 בינו׳ 2008
שולט תמיד כתב/ה:
אם כבר בלהחזיר עסקינן אני הייתי מחזיר את אבוקסיס להפועל icon_evil.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ניקי666 niki
לפני 16 שנים • 27 בינו׳ 2008
ניקי666 niki • 27 בינו׳ 2008
המסיבות של אמילי העמידו סטנדרטים חדשים בארץ ,הלימיט היום ממשיך את הליין של אותם מסיבות ואף מנסה לשדרג .

דווקא מפריע לי שוונוס רשם שהלימיט נהיה דומה לדאנגן ,ללימיט יש מספיק יתרונות ויחודיות מבלי שיצטרך להדמות למשהו אחר .