בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קולר חנק

FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 16 שנים • 27 בינו׳ 2008

קולר חנק

מותר להשתמש בקולר חנק על בני אדם?
(השרשראות ברזל האלו שלוחצות על הגרון של כלבים כדי לרסן כלבים גדולים)
calipso​(נשלטת)

אסור על פי חוק !

calipso​(נשלטת) • 27 בינו׳ 2008
המצאה מרושעת של בני האדם .

ולידיעתך - גם על כלבים אסור על פי חוק !

ועכשיו , אם מותר או אסור - תחליטי את ....
A v​(שולט)

מותר?

A v​(שולט) • 27 בינו׳ 2008

לא יודע אם מותר או לא

אבל עדיף שלא!!!

מסוכן ומיותר

Av

Re: אסור על פי חוק !

calipso כתב/ה:
המצאה מרושעת של בני האדם .

ולידיעתך - גם על כלבים אסור על פי חוק !

ועכשיו , אם מותר או אסור - תחליטי את ....

לכלבים זה אכזרי ובחיים לא הייתי משתמשת עליהם icon_exclaim.gif
אגב, אם אסור להשתמש בקולרים כאלו על פי חוק, למה עדיין מוכרים כאלו בחנויות בעלי חיים? אפשר לדווח על כאלו?

אבל מה שאני עושה לבני אדם, בהסכמתם, זה לא מה שאני עושה לכלבים... icon_twisted.gif
אני אוהבת לקחת דברים שלא קשורים ישירות לחנויות סקס וסאדו ולאלתר לי משהו חדש שמתאים לי (אפשר לעשות דברים מאד נחמדים עם מקלות תיפוף icon_rolleyes.gif )

חניקות זה נושא שאני נמשכת אליו אך הוא מאד מסוכן ולכן תהיתי אם זה בטיחותי להשתמש בקולר מסוג כזה על בנאדם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 27, 2008 4:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת

Re: מותר?

אדון וחבר. כתב/ה:

לא יודע אם מותר או לא

אבל עדיף שלא!!!

מסוכן ומיותר

Av

אוף אז רק קולר רגיל?

טוב נו, לפחות ככה אפשר לחבר לו פעמון חמוד ולהוסיף סרט ורוד icon_twisted.gif
Mooooon

נזק בלתי הפיך

Mooooon • 27 בינו׳ 2008
fairy_in_chains כתב/ה:

חניקות זה נושא שאני נמשכת אליו אך הוא מאד מסוכן ולכן תהיתי אם זה בטיחותי להשתמש בקולר מסוג כזה על בנאדם.

בתור חובב חניקות בעצמי קל לי מאוד להזדהות עם הפטיש שלך.
ודווקא לאור זה אני רוצה להדגיש שחניקה גורמת לנזק בלתי הפיך, והרבה יותר מוקדם ממה שחושבים. ההנחה הבסיסית של רוב האנשים היא שהחניקה כשמה גורמת להפסקה הדרגתית של הנשימה. ולכן, כל עוד הסאב נושם, לא קיימת סכנה ולא נגרם נזק. אבל בפועל זה לא המצב, וקיימת בעיה אחרת, מהסוג של "רוצח השקט".
לחץ על הצוואר גורם לחסימת עורקים שמצמצמת הספקת דם למוח. התגובה של הגוף היא הגברת מאמץ לב ועליית לחץ דם עורקי. כעקרון זה יכול להגמר בשטף דם במוח. אבל לפני כן, זה יגרום לפיצוץ נימי דם העדינים, בעיקר באזור העיניים. ראיתי בעבר אנשים שסיימו סשן כזה עם עיניים אדומות בגלל שטפי דם. זה הוא סוג של "רוצח שקט". לא יגרם נזק משמעותי מסשן אחד, אך ככל שהאדם יחזור על הפעילות הזאת יותר ויותר פעמים, כך הנזק לעיניים ומוח ילך ויגדל. ואין זה משנה עם מה חונקים - קולר של כלבים או בד רך או אגד אלסטי.

Re: נזק בלתי הפיך

IO moon כתב/ה:
fairy_in_chains כתב/ה:

בתור חובב חניקות בעצמי קל לי מאוד להזדהות עם הפטיש שלך.
ודווקא לאור זה אני רוצה להדגיש שחניקה גורמת לנזק בלתי הפיך, והרבה יותר מוקדם ממה שחושבים. ההנחה הבסיסית של רוב האנשים היא שהחניקה כשמה גורמת להפסקה הדרגתית של הנשימה. ולכן, כל עוד הסאב נושם, לא קיימת סכנה ולא נגרם נזק. אבל בפועל זה לא המצב, וקיימת בעיה אחרת, מהסוג של "רוצח השקט".
לחץ על הצוואר גורם לחסימת עורקים שמצמצמת הספקת דם למוח. התגובה של הגוף היא הגברת מאמץ לב ועליית לחץ דם עורקי. כעקרון זה יכול להגמר בשטף דם במוח. אבל לפני כן, זה יגרום לפיצוץ נימי דם העדינים, בעיקר באזור העיניים. ראיתי בעבר אנשים שסיימו סשן כזה עם עיניים אדומות בגלל שטפי דם. זה הוא סוג של "רוצח שקט". לא יגרם נזק משמעותי מסשן אחד, אך ככל שהאדם יחזור על הפעילות הזאת יותר ויותר פעמים, כך הנזק לעיניים ומוח ילך ויגדל. ואין זה משנה עם מה חונקים - קולר של כלבים או בד רך או אגד אלסטי.

אז איך יודעים להימנע מהרוצח השקט הזה?
עד עכשיו חניקות היו ממש ממש לייט אצלי, יותר בקטע של הפעלת לחץ קל סביב הצוואר, לא מעבר לכך.
Black Lotus כתב/ה:
נמנעים על ידי שינוי איזור החניקה מהצוואר אל חסימת הפה והאף.

אוף אבל הרגשה של ידיים מתהדקות סביב הצוואר הרבה יותר עושה לי את זה מחסימת הפה והאף... זה כל כך מסוכן? אין דרכים אחרות כמו משך זמן חניקה וכו'?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 בינו׳ 2008
ציטוט: זה כל כך מסוכן? אין דרכים אחרות כמו משך זמן חניקה וכו'?

כעקרון, למיטב הבנתי, עדיף להמעיט בכך, וגם אם עושים, בפירוש לא ליותר מכמה שניות. איבוד הכרה קורה הרבה יותר מהר ממה שרובנו חושבים.

אפשר, כאמור, לחנוק באמת ובתמים על-ידי חסימת כניסות האוויר (אף ופה), ושם אפשר לפרקי זמן ארוכים יותר, אבל גם פה צריך מאוד להיזהר.

באופן כללי, הייתי ממליץ רק על 'חסימה חלקית', שנותנת את ההרגשה של 'עוד שניה אין לי אוויר', אבל גם מאפשרת גמישות ולא מסכנת במיוחד (אלא אם, שוב, זה עניין שגרתי, ואז זה ממש לא בריא).

אני מציע לך לקרוא עוד חומר (שנמצא בנקל על-ידי חיפוש בגוגל) על הנושא. לגבי קולר חנק - אני הייתי ממליץ כנגד. ידיים אפשר להוריד מיד, קולר קצת יותר מסובך להוריד במהירות... מהירות שעלולה להיות גורלית.

מעל לכל, חשוב להיות קשובים ועם האצבע על הדופק (תרתי משמע), ובפירוש לא לנסות 'לדחוף' לפרקי זמן ארוכים או פיתוח סיבולת.