בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

gilsherr
לפני 16 שנים • 1 בפבר׳ 2008

סאביות אטרקטיביות ופחות.

gilsherr • 1 בפבר׳ 2008
אצל זונות בדרך כלל זונה פחות אטרקטיבית מבחינה גופנית ליבראלית יותר במיטה. עניין של תחרות בשוק משוכלל. מעניין אותי והשאלה מופנית אל הגברים האם מתאם זה תקף גם אצל צייתניות שהכרתם.
huan
לפני 16 שנים • 2 בפבר׳ 2008
huan • 2 בפבר׳ 2008
טרול, אידיוט או גילגול של עוזרד?? אתם מוזמנים להחליט, אבל בשקט - אל תתנו לו את הסיפוק שבתגובה - הודעה זו היא האחרונה בה אתייחס לגילשר.
נוריתE
נוריתE • 2 בפבר׳ 2008
huan כתב/ה:
טרול, אידיוט או גילגול של עוזרד?? אתם מוזמנים להחליט, אבל בשקט - אל תתנו לו את הסיפוק שבתגובה - הודעה זו היא האחרונה בה אתייחס לגילשר.

זאת היתה בדיוק,התהיה שלי.
gilsherr

לא, אולי ולא

gilsherr • 2 בפבר׳ 2008
לא טרול, אולי אדיוט ובטח לא גלגול של מישהו.
כתבתי כבר בפרופיל: מחפש זונה צייתנית ללא תשלום.
מה ניתן ללמוד עליי מהבלוג?
1.סאדיסט
2.כנה
3.רגיש (רק מי שקורא לעומק)
4.נחתם המעיד על עיסתו...
*מנגינה*{התווים שלו}

רגיש?

*מנגינה*{התווים שלו} • 2 בפבר׳ 2008
אחרי כזו פתיחה תישכח מהרגישות שלך
סתם אחד שמחפש צומי או תגובות זועמות
הנה ציטוט מהפרופיל של ה" נחתום הרגיש"
"מכוערות,שמנות ומחפשות קשר ו/או אהבה לא לפנות!"
תודה על הפוסט שפתחת
לפחות עכשיו ברור לכולם מי מסתתר מאחורי הניק
icon_twisted.gif
אדון שי​(שולט)
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008

חג הקורבן .

אדון שי​(שולט) • 3 בפבר׳ 2008
תגידו מה אתם משתלחים בגלישר ?
מצאתם לכם קורבן חדש ?
אמנם הוא כותב בבלוג שלו מספר דברים לא " קונבציונאליים " . אבל זה לא כאן הפורום בו כל אחד בתורו קופץ עם האימרה " כל אחד והבדס"מ שלו " ?
לא כאן נמצאים כל אותם האנשים שממלמלים תוך כדי שינה את המנטרה " הסכמה " ?
באם זה לגטימי לרכוש את ההסכמה בכסף , זה לא המקום לדון בו . מי שמעונין שיפתח שירשור בנושא . אבל מה המרחק בין לרכוש את ההסכמה בכסף או לרכוש את ההסכמה באמצעות הפעלת מוניפולציות על רגש כמו אהבה שכולכם סוגדים לו ?

או שהסובלנות שלכם נגמרת איפה שמישהו מעיז לצאת מהשורה הכלכך מהודקת שלכם ?

זכותו של גלישר לכתוב את חוויותיו . ואם אני לא מעוניין לקרוא אותם אני אדלג בקלילות מעל לבלוג שלו ( כפי שאני עושה רוב הפעמים , להבדיל מרובכם כנראה ). אבל זאת גם זכותו לפרסם בפורום שאלות ולזכות לתשובות ענייניות . ולא לקיטונות של התחסדות .
מי שלא רוצה , יכול גם לדלג על השירשורים שגלישר יפתח או לא להתייחס לתגובותיו .
לא חלה חובה על אף אחד או אחת לקבל את גלישר כחבר נפש .

תחשבו על זה כך ...
לפניי שאתם ממהרים לייצג איזה פן מוסרי דעו לכם שאתם המוזרים ביחס לשאר החברה .
וכפי שהייתם רוצים שיקבלו אתכם כך עליכם לקבל את האחר , השונה , והמוזר .
גם אם אתם לא מקבלים על עצמכם את דעותיו או דרך חייו . בידיוק כפי שלא הייתם רוצים שיתייחסו הוניליים לחובבי הבדס"מ . אל תפנו כזה יחס למי שיוצא דופן מכם .

חופש הביטוי בכלל וגם באתר כזה לא נועד רק להגן על הזכויות שלכם !!! או לבטא רק מחשבות או מעשים מסוג מסויים .

אז האדם הולך לזונות ועושה את מה שהוא עושה ... אני סולד ממעשיו בדיוק כמוכם .
אז מה ? נסקול אותו באבנים בכיכר העיר ?
נחרים אותו כמו ילדים בגן שושנה ?
אנחנו לא נמצאים כאן על מנת לשפוט את ההתנהגות של האחר .
אנחנו לא הקטגורים והשופטים ואנחנו לא נגזור את גזר הדין .
לא מוצא חן בעינכם מה שגלישר כותב בבלוג שלו ? תגיבו בבלוג שלו ! לא בפורום כתגובה לא עניינית ומתלהמת .
אפשר רצוי וניתן להעביר ביקורת . אבל גם לשם כך יש את המקום הנכון ואת הדרך הנכונה . והדרך הזו לא כוללת לינצ' ציבורי או השתלחויות .

וכאן גם המקום לעסוק בשאלה האם אתם באמת מעוניינים להפוך את הפורום למקום בו מבקרים את הכתוב בבלוגים ?
האם הייתם רוצים שיעלו את הפרסומים בבלוג שלכם לדיון בפורום ?
האם זה לגיטימי מצד כל אחד להעלות פרסום מבלוג של מישהו אחר לדיון בפורום ?
לפי מה שאני מספיק לקרוא בשלל הבלוגים שנכתבים באתר הזה , אז האמינו לי שאם שיעמום היה עברה פלילית , רובכם כבר הייתם יושבים בבית הכלא .
ומן הסתם יכולות להיות לי עוד הערות אכזריות לגבי הבלוגים האישיים שנכתבים כאן . אבל אני לא חושב שזה לגיטימי לכתוב את ההערות השנונות שלי לגבי הבלוגים הספציפיים בפורום או בכל מקום אחר (פרט אולי כתגובה בבלוג עצמו וגם אז כתגובה עניינית אם בכלל ) .

ובאשר לדרישות שלו בפרופיל . הריי שזו זכותו . הוא לא מעוניין בנשים באופי ובמראה מסויים .
זאת זכותו ! הוא לא כופה את רצונו עליכם . כפי שזכותה של נשלטת לרשום בפרופיל שלה שהיא לא מעוניינת בפניות מנשואים .

אבל כמובן שמי שמרגיש כלכך חסר ביטחון בעצמו שזקוק לחיזוקים שבועיים להפגנת " העליונות " שלו אחת לשבוע מעל למישהו אחר ( השבוע זה גלישר שבוע שעבר וויזארד ...) ויש לו צורך בלתי נשלט להתחסד אחת לכמה זמן .אז שימשיך ... מתוך הידיעה שהוא מפגין על ידי כך את ערוותו ברבים .
*מנגינה*{התווים שלו}

מוזר

*מנגינה*{התווים שלו} • 3 בפבר׳ 2008
אני לא מבינה את הרחמים שאתה מגלה כלפי גלישר אדון שי?
בבלוג שלך אתה עושה רושם של אדם מדהים ורציני
אתה באמת מקבל את הצורה שבא הוא פתח את השרשור הזה?
אינך חושב שיש פה פגיעה בנו הנשים עם הקביעה המטופשת שלו שכל אישה שנראית בעיניו קצת פחות מושכת היא גם תהיה כנועה יותר?
על עובדה כזו אתה בא להגן????
או שאולי בכלל גם אתה בדעה הזו?
יש פה עוד מישהו שחושב כך שיש מקום לדיון מהסוג הזה ?
*מנגינה*{התווים שלו}

במחשבה שניה

*מנגינה*{התווים שלו} • 3 בפבר׳ 2008
אחרי שיוט בבלוג שלך אדון שי, שבדך כלל אני מרותקת אליו, ראיתי מקבץ של תמוונת שהבאת אותן רק כדי לבזות את הנשים השמנות.
אני לא מוצאת הבדל בין אישה שמנה לרזה
לא בזה ניבחנת אישה
אין לי בעיה שגבר מעדיף אישה זו או אחרת אבל דחילק אל תלעג על זו שאתה לא מעוניין בה
זה בדיוק מה שעשה פה גלישר ומעניין מאוד גם אתה עשית אותו דבר בבלוג שלך.
אז הרצון שלך להגן עליו די ברור עכשיו.
מצא מין את מינו!!!! angry.gif
huan
huan • 3 בפבר׳ 2008
אדון שי,אני האחרון שאסתום את פיו של אדם והראשון להילחם על חופש הביטוי של אחרון המתועבים.
אך אין זה אומר שאני אמור לצמצם את החופש שלי להתבטא.
חופש הביטוי פירושו לא רק להילחם בשביל זכותו של אידיוט לבטא את דעתו אלה גם על זכותו של כל אחד להגיד לאותו אידיוט שהוא אידיוט ולנמק זאת באופן הגס והבוטא ביותר.

אני אישית לא מתכוון לקבל ובטח שלא לכבד דעות שלא נכנסות בתוך ספקטרום הדעות שאני מוכן לעכל, אך אתם מוזמנים להמשיך ולהציג אותם ואני מוזמן להמשיך ולהוקיע אותם.

הטיעון שאתה מציג בכדי להגן על התנהגותו של גילשר דומה מאוד לטיעון בו משתמשים פאדופילים, מוסלמים כורתי דגדגנים ושוחרי זכויות נוספים - אני הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מתחבר אליהם, אנשים אחרים שאינם מבינים לעומק את הדברים בהם הם עצמם תומכים, יכולים לא לחשוב כלל.