שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 3 בפבר׳ 2008
ציטוט: אני לא מוצאת הבדל בין אישה שמנה לרזה

יש הבדל - האחת שמנה והשנייה לא. אני חושב שזה די ברור ממבט מהיר במשפט.

די כבר להתבכיין על כל שמוק שאומר איזה משהו שפוגע ברגישיות שלכם. כל עוד הוא לא תקף באופן ישיר, לא צריך לנקוט כנגדו שום צעדים.

די לסתום פה פיות. אני מבין שזה באופנה, אבל זה באמת לא כזה סקסי.
*מנגינה*{התווים שלו}

סקסיות

*מנגינה*{התווים שלו} • 3 בפבר׳ 2008
לכל מי שמחפש סקסיות אמיתית
אז קודם כל אני מצפה מכל גבר ובטח שולט שידע לפרגן ולקבל כל אחת
הוא לא חייב להימשך לכל אחת יש רזות מושכות יש שמנות מושכות הכל תלוי באישה
אבל ללכת להשמיץ נשים מסוימות מראה על חולשה באופיו.
אחד כזה גם אם הוא שולט כבר מתגלים פה פגמים!
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 3 בפבר׳ 2008
אצל זונות בדרך כלל זונה פחות אטרקטיבית מבחינה גופנית ליבראלית יותר במיטה. עניין של תחרות בשוק משוכלל. מעניין אותי והשאלה מופנית אל הגברים האם מתאם זה תקף גם אצל צייתניות שהכרתם.

מקבי, אני מבינה את מנגינה. אני פשוט לא מתייחסת לגלישר כי הוא... גלישר, אבל יש "שאלות" שהן פשוט לא במקום.

זה כמו למשל שאני אשאל- האם גברים אימפוטנטים בעלי זין קטן ורופס הם טובים יותר בגירוי הדגדגן הנשי, כדי לפצות על מצב הזין (עניין של תחרות בשוק משוכלל...). זו שאלה מכוערת, וכן- פוגענית ולא במקום. פוגענית עבור אנשים בכלל, וספציפית עבור הגברים הסובלים מהבעיה הנ"ל. זה עניין רגיש, שלענות עליו פשוט עלול לפגוע באנשים רבים, מה עוד שנראה שגלישר כבר רומז לתשובה באופן שאלתו.

אותו דבר גם לגבי נשים- עניין המראה אצל נשים חשוב הרבה יותר מאשר אצל גברים. אנחנו נשפטות הרבה לפי המראה החיצוני. למראה הצער, רובנו לא מלכות יופי. חלקנו שמנות, ו/ או בעלות פגמים חיצוניים אחרים.

אתה יכול להבין למה שאלתו של גלישר אינה במקום, ולא מביאה לשום תובנות פוריות?
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: יש "שאלות" שהן פשוט לא במקום.

באמת? אני דווקא חושב שמותר לשאול ולהגיד כמעט הכל. לשאול האם נשים מכוערות משתדלות יותר זו דווקא שאלה מעניינת. וכן, השאלה שלך לגבי גברים עם זין קטן דומה מאוד, וגם היא שאלה מעניינת ששווה לתת עליה את הדעת. אם זה פוגע במישהו, חבל, אבל להיפגע מטקסט זה משהו שנופל לחלוטין באחריותו ובחירתו של הנפגע. זה לא אומר שלא צריך להיות דיון.

ציטוט: אתה יכול להבין למה שאלתו של גלישר אינה במקום, ולא מביאה לשום תובנות פוריות?

לגבי 'לא במקום', כבר עניתי. לגבי 'תובנות פוריות', הדבר מאוד תלוי ברמת הדיון והמתדיינים. בכלוב, כמו בכלוב (או בישראל בכלל), כל דיון מיד יורד לפסים אישיים, כל אחד מיד נפגע ורמות התוקפנות מגיעות למצב כזה, ש'דיון פורה' זה הדבר האחרון שיכול להתרחש.

אני מבין מאוד את המגננה של מנגינה, אבל גם חושב שהיא ילדותית למדי. בפני מי ומה היא מגנה? מדוע? זה נראה לי מוזר ולא הולם אשה בגילה. לו הייתה נערה, הייתי מבין... מצד שני, תורת 'המגננה התקיפה' מאוד שכיחה פה בכלוב, כשכל אדם עושה הכל בכדי להגן, ובו-זמנית גם תוקף ללא רחמים. מה הפחד הגדול? שמישהו יאמין לגלישר? יסכים עימו? כולנו פה אנשים בוגרים (לפחות בגיל ובגוף), ולכן מאוד לא ברורה לי העמדה הזאת של "יש להשתיק אותו כי הוא אומר דברים שפוגעים בי".
gilsherr

זין קטן ורופס

gilsherr • 3 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
אצל זונות בדרך כלל זונה פחות אטרקטיבית מבחינה גופנית ליבראלית יותר במיטה. עניין של תחרות בשוק משוכלל. מעניין אותי והשאלה מופנית אל הגברים האם מתאם זה תקף גם אצל צייתניות שהכרתם.

מקבי, אני מבינה את מנגינה. אני פשוט לא מתייחסת לגלישר כי הוא... גלישר, אבל יש "שאלות" שהן פשוט לא במקום.

זה כמו למשל שאני אשאל- האם גברים אימפוטנטים בעלי זין קטן ורופס הם טובים יותר בגירוי הדגדגן הנשי, כדי לפצות על מצב הזין (עניין של תחרות בשוק משוכלל...). זו שאלה מכוערת, וכן- פוגענית ולא במקום. פוגענית עבור אנשים בכלל, וספציפית עבור הגברים הסובלים מהבעיה הנ"ל. זה עניין רגיש, שלענות עליו פשוט עלול לפגוע באנשים רבים, מה עוד שנראה שגלישר כבר רומז לתשובה באופן שאלתו.

אותו דבר גם לגבי נשים- עניין המראה אצל נשים חשוב הרבה יותר מאשר אצל גברים. אנחנו נשפטות הרבה לפי המראה החיצוני. למראה הצער, רובנו לא מלכות יופי. חלקנו שמנות, ו/ או בעלות פגמים חיצוניים אחרים.

אתה יכול להבין למה שאלתו של גלישר אינה במקום, ולא מביאה לשום תובנות פוריות?

אמי שלום רב,
אני משתדל שלא להגיב אלייך מה גם שאני חסום אצלך, אבל בכל זאת...
הגבתי בעבר ואנ ימוצא לנכון להגיב באותה דרך שוב:
נושא הדיון בפורום הבנים על הבנות הוא מידת המוצקות של התחת שלכן ולא מידת הרפיסות של הזין שלנו...
amy​(נשלטת)

Re: זין קטן ורופס

gilsherr כתב/ה:

[quote="
אמי שלום רב,
אני משתדל שלא להגיב אלייך מה גם שאני חסום אצלך, אבל בכל זאת...
נושא הדיון בפורום הבנים על הבנות הוא מידת המוצקות של התחת שלכן ולא מידת הרפיסות של הזין שלנו...
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

תעשה טובה גלישר- בפעם הבאה תשתדל יותר icon_confused.gif
walking dead

walking dead • 3 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:

איימי, בינגו. נראה שפגעת בעקב אכילס של הכוכב החדש...
amy​(נשלטת)

free spirit כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

איימי, בינגו. נראה שפגעת בעקב אכילס של הכוכב החדש...

יש מצב. הוא כנראה צריך שנשים ישתדלו איתו במיטה הרבה יותר מאשר עם הגבר הממוצע.... icon_rolleyes.gif
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: נושא הדיון בפורום הבנים על הבנות הוא מידת המוצקות של התחת שלכן ולא מידת הרפיסות של הזין שלנו...

נושא הדיון הוא מה שאנחנו רוצים שהוא יהיה.

לא נורא, גלישר, אתה תמיד יכול להשתדל יותר. icon_razz.gif
amy​(נשלטת)
מקבי כתב/ה:
ציטוט: נושא הדיון בפורום הבנים על הבנות הוא מידת המוצקות של התחת שלכן ולא מידת הרפיסות של הזין שלנו...

נושא הדיון הוא מה שאנחנו רוצים שהוא יהיה.

לא נורא, גלישר, אתה תמיד יכול להשתדל יותר. icon_razz.gif

הי גלישר- ניסית ויאגרה? icon_twisted.gif