צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדברים על אוננות!!!!

Diz
Diz
לפני 16 שנים • 4 בפבר׳ 2008

מדברים על אוננות!!!!

Diz • 4 בפבר׳ 2008
אז ככה:
את צריכה לשבת על הצד החיצוני של האמבט עם הרגליים פסוקות לכיוון הקיר.
תפתחי את הברז של המים החמים ככה שיהיה חם...(ממש חם הכוונה). עם האצבע והעמה תשחקי עם הזרם של המים שיוצא.. (עדיף שיהיה זרם חזק אבל דק וממוקד). אם היד האקטיבית יותר תחזיקי את הדוש ותנווטי איתו..תשחקי עם הזרם על הדגדגן... למעלה ולמטה.
את יכולה גם לעשות תנועות עם האגן-זה משפר בהרבה את ההרגשה.
אם היד השניה שלך את יכולה למשש את השדיים-שימי לב: כשהזרם של המים ממוקד כשני מילימטר מעל הדגדגן-עדיף ללחוץ יותר על הפטמות.
חשוב גם לתת זרם רגיל על שאר מגוף מדיי פעם, בשביל שהאיבר ינוח מעט ויתגעגע למים החמים... icon_smile.gif ובשביל שהגוף לא ירגיש נטוש..שיבל איזה זבנג של מים... icon_smile.gif יהיה כיף!
את מחזירה את היד...-ואם העיניים שלך עצומות את יכולה לשחק עם היד השניה במשחקים..
אם את נשלטת-את יכולה לעשות תנועות של חניקה על הצצואר וללחוץ מעט-תוך כדי שהיד השנייה עובד במרץ על איזור הדגדגן שלך... ועל החור...
אם את שולטת... כמובן תחשבי על איך לעשות את זה חזק יותר ולהנות מחוויה אורגזמטית חזקה וחושנית יותר, אז עדיף מדיי פעם להכניס משהו נוח וחלקלק/מחוספס... לשיפור ההרגשה icon_smile.gif

זה על קצה הלשון על אוננות בחדר האמבטיה.
Brave Dwarf

Re: מדברים על אוננות!!!!

Brave Dwarf • 4 בפבר׳ 2008
Diz כתב/ה:
אז ככה:
את צריכה לשבת על הצד החיצוני של האמבט עם הרגליים פסוקות לכיוון הקיר.
תפתחי את הברז של המים החמים ככה שיהיה חם...(ממש חם הכוונה). עם האצבע והעמה תשחקי עם הזרם של המים שיוצא.. (עדיף שיהיה זרם חזק אבל דק וממוקד). אם היד האקטיבית יותר תחזיקי את הדוש ותנווטי איתו..תשחקי עם הזרם על הדגדגן... למעלה ולמטה.
את יכולה גם לעשות תנועות עם האגן-זה משפר בהרבה את ההרגשה.
אם היד השניה שלך את יכולה למשש את השדיים-שימי לב: כשהזרם של המים ממוקד כשני מילימטר מעל הדגדגן-עדיף ללחוץ יותר על הפטמות.
חשוב גם לתת זרם רגיל על שאר מגוף מדיי פעם, בשביל שהאיבר ינוח מעט ויתגעגע למים החמים... icon_smile.gif ובשביל שהגוף לא ירגיש נטוש..שיבל איזה זבנג של מים... icon_smile.gif יהיה כיף!
את מחזירה את היד...-ואם העיניים שלך עצומות את יכולה לשחק עם היד השניה במשחקים..
אם את נשלטת-את יכולה לעשות תנועות של חניקה על הצצואר וללחוץ מעט-תוך כדי שהיד השנייה עובד במרץ על איזור הדגדגן שלך... ועל החור...
אם את שולטת... כמובן תחשבי על איך לעשות את זה חזק יותר ולהנות מחוויה אורגזמטית חזקה וחושנית יותר, אז עדיף מדיי פעם להכניס משהו נוח וחלקלק/מחוספס... לשיפור ההרגשה icon_smile.gif

זה על קצה הלשון על אוננות בחדר האמבטיה.

O! בדיוק חיפשתי אותו. את עמה. אני צריך מישהו שישחק עם זרם המים הבוקע מהצינור שהתפוצץ במרתף. הוא השאיר מספר? (-:
Diz
Diz

הדיסקלקציה שלי לא כשורה :)

Diz • 4 בפבר׳ 2008
האמצע שמראים איתה תנועה של -פאקקקקקק יו מןןןן icon_smile.gif חחחחח עמא אמע...חחחח איך כותבים?
ומה זה קשור בכלל?
תאוננו-זה כיף!
Brave Dwarf

Re: הדיסקלקציה שלי לא כשורה :)

Brave Dwarf • 4 בפבר׳ 2008
Diz כתב/ה:
האמצע שמראים איתה תנועה של -פאקקקקקק יו מןןןן icon_smile.gif חחחחח עמא אמע...חחחח איך כותבים?
ומה זה קשור בכלל?
תאוננו-זה כיף!

DIZ באמת לא משנה איך כותבים, אבל יצא חמוד להפליא. ואכן העיקר שיהיה לו גדול וידע את העבודה.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2008
אוי, עשית לי חשק... אולי גם אני אלך לאונן. פנטזיה מומלצת?
Diz
Diz

Diz • 4 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
Diz כתב/ה:
ומה זה קשור בכלל?
תאוננו-זה כיף!

DIZ באמת לא משנה איך כותבים, אבל יצא חמוד להפליא. ואכן העיקר שיהיה לו גדול וידע את העבודה.

תודה, תודה.... אלף תודות!!! אני אוהבת אנשים שמבינים עניין. כל הכבוד לצנחנים...
amy​(נשלטת)

Diz כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Diz כתב/ה:
ומה זה קשור בכלל?
תאוננו-זה כיף!

הכותל בידינו!!! cheerleader.gif
Diz
Diz

הפנטזיה הכי טובה-לא לחשוב על כלום!

Diz • 4 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:

כשאני מאוננת אני בטראנס! אין לא גברים לא נשים לא ילדים ולא חיות.... אני מתנתקת מהכל.

רק בקשה אישית-כשאת מסיימת-תכתבי לי כאן מה עשית ואיך icon_smile.gif
Diz
Diz

Diz • 4 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
Diz כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Diz כתב/ה:
ומה זה קשור בכלל?
תאוננו-זה כיף!

הכותל בידינו!!! cheerleader.gif

זה זמני... תראי הגיעו עד דימונה. אני אומרת עוד פחות מחודשיים יהיה בארץ אהרד-קור אמיתי icon_smile.gif
amy​(נשלטת)

Re: הפנטזיה הכי טובה-לא לחשוב על כלום!

Diz כתב/ה:
amy כתב/ה:

כשאני מאוננת אני בטראנס! אין לא גברים לא נשים לא ילדים ולא חיות.... אני מתנתקת מהכל.

רק בקשה אישית-כשאת מסיימת-תכתבי לי כאן מה עשית ואיך icon_smile.gif

אצלי זה הכל בראש, ככל שהפנטזיה טובה יותר, כך האורגזמות מפוצצות יותר. ואסור לגלות פנטזיות, זה הורס! icon_biggrin.gif