שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזנייה קבוצתית

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008

הזנייה קבוצתית

מיתוסית​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2008
בזמן האחרון נדמה לי כי ישנו ריבוי של סיפורים, פנטזיות... על סאביות שמשתוקקות לכך שגברים רבים יזיינו אותן והם לא ידעו מי הם או שהזיון יכפה עליהן (לכאורה).
הנשים שם פסיביות מאוד, מרגישות הכי חור שיש. הן תמיד מרטיבות רק מזה שישר חודרים אליהן לכוס או לתחת או לפה בלי שום הכנה.

אני באמת מנסה להבין.. למה? זה נראה לי המקום הכי משפיל והכי רע שיש.
האם באמת אפשר להיות רטובה מזה שעשרה גברים מזיינים אותך מאחור ואין לך מושג מי הם והם לא נוגעים בך, לא מלטפים אותך? אפילו זונה אמיתית לא מקבלת יחס כזה...

למה הנשים האלה רוצות להגיע למקום הזה שנתפס בעיניי כתחתית של התחתית? אני לא יכולה לחשוב על השפלה וביזיון נוראי מזה, כאישה.

כי אם למשל אני עושה את זה עם האדון שלי (הוא משתמש בי, אני הזונה שלו), זה נראה לגיטימי בעיניי כרכוש שלו ומתוך ידיעה שהוא לא יפגע בי ויש בי אמון מוחלט כלפיו מתוך ההיכרות שלנו וכך גם קל לי יותר להתמסר אליו. אני יודעת שיש מי שיקבל אותי ויעטוף אותי אח"כ. ואם הוא ירצה (ואני) לצרף עוד צלע או שתיים (ובוודאי שלא עשרה), אני אדע שהוא שם והוא שומר והוא מגן והוא בוחר אותם בקפידה, בטח לא סתם אנשים אנונימיים מהרחוב לכאורה.. ואולי אני אפילו אעדיף להכיר אותם לפני ולברור אותם במידת מה...

אני אשמח לקבל הרהורים ושיתופים ודיעות של נשים שמפנטזות על זה וכאלה שאולי אפילו ביצעו את זה ואיך זה היה...
שלגי
שלגי • 6 בפבר׳ 2008
כי לפחות ברמת הפנטזיה,
זה הכי מרטיב שיש.
שלגי
שלגי • 6 בפבר׳ 2008
כחולית כתב/ה:
אני לא מבינה מה מושך בזה icon_rolleyes.gif

מה יש להבין?
או שזה מושך או שלא.
ממתי להרטיב ממשהו זה דבר לוגי?
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 6 בפבר׳ 2008
קבוצה של שניים יכולה להיות דבר מאוד נחמד,2 גברים לא נשים icon_smile.gif
רעיון שאני משתעשעת בו מידי פעם, מי יודע, אולי, פעם.
זה בהחלט מגרה וכמו ששלגי אמרה כל אחת ומה שעושה לה את זה .
זה לא קשור לכך שלא ניתן להיות מסופקת ע"י אחד .

תקחי את הפנטזיה האולטימטיבית של הגברים להיות עם יותר מאישה אחת , אין גבר שלא מפנטז על כך או מיישם את זה.
גם לנו מותר יותר מאחד, לא icon_smile.gif
Devil's Angel

שני גברים

Devil's Angel • 6 בפבר׳ 2008
בהחלט!
כן!
נכון!
upsidedown.gif
ראובן
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008

הסינדרום הויקטוריאני והתחתית שבתחתית

ראובן • 7 בפבר׳ 2008
פרויד תיאר, בתקופתו הלונדונית, תופעה מעניינת: נשים רבות, בנות המעמד הבינוני-גבוה, אשר היו באות להיוועץ בו, סיפרו על חלומות בהם הן נאנסות. המדובר כמובן בנשים שחיו בסוף העידן הויקטוריאני, נשואות ובעלות מעמד חברתי.

פרשנותו לכך הייתה, כי נשים אלו סבלו מהדחקה של היצרים המיניים שלהן. התקופה הויקטוריאנית התאפיינה בשמרנות רבה, במיוחד כלפי נשים מהמעמד הבינוני (פשוטות העם הזדיינו ללא הכרה, מה שנקרא laywomen, ובנות האצולה עשו זאת גם, אם כי בדרכים חשאיות).

לפיכך, בנות מעמד הביניים לא יכלו לקרוא דרור לדחפים שלהן, וכל כך היו שבויות בהדחקה, שאפילו חלומותיהן לא עסקו במשגל מתוך הסכמה. כתוצאה מההדחקה, חומר החלומות הפך לעניין של מעשה אינוס, שהרי כאשר אישה נאנסת, היא משוחררת מהדאגה למעמדה החברתי, היות ולא הסכימה להבעת המיניות. וכך - הביטוי המיני היחידי של אותן נשים אומללות היה חלומות ופנטזיות אונס. פרויד קרא לכך הסינדרום הויקטוריאני.

בהשאלה לתקופתנו, ניתן לומר כי נשים עדיין סובלות מעכבות רבות, וכאשר הן מפנטזות על שימוש מיני הנעשה בהן ללא הסכמתן או בחירתן, הן משוחררות מההיבטים המוסריים והשיפוט הפנימי.

לגבי התחתית שבתחתית - אני לא סבור כי בעילה קבוצתית של אישה היא אותה תחתית. בעילה כזו, כפויה ככל שתהיה, רק מעידה על נשיותה וקיומה, על כך שיש לה מקום בדיאלוג המיני.

התחתית שבתחתית, עבור אישה, הינה כאשר אף אחד לא רוצה לבעול אותה - בהסכמה או לא - לא גבר אחד ולא עשרה. במצב כזה אישה מזדקנת מהר ורע.

לשיקולכן, ואנא, תהיות מסוג זה אולי שייכות לפורום סגור שנושאו חיבוטי נפש של שפחות?

ראובן
אודין38​(שולט)

הגשמת פנטזיה

אודין38​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008
בתור אחד שחווה את זה עם הנשלטת שלו. להפתעתי לי בתור שולט היה קשה להיות בסיטואציה הזו.
לעומתה היא הייתה בעננים. לא הפסיקה לגמור. והיינו רק עם עוד אחד.
לאחר מכן דברנו והיא אמרה שאיתי היא הרגישה בטוחה ומשוחררת לכן יכלה להנות מזה.
מבחינתה זו היתה הגשמת פנטזיה (חד פעמית) וכיום היא אינה רוצה לחזור על זה.
היא לא רוצה שאף גבר יגע בה חוץ ממני. (נשים תתקבלנה בברכה).
להבנתי אין בזה הגיון כמו בעוד הרבה דברים שנוגעים ברגש ,בסקס ובפנטזיות.
לכן לא התעמקנו למה , איך ומדוע.
הייתה פנטזיה הגשמנו. נהנתה מבחינתי ראיתי מה הגבול שלי.
נגמר עברנו הלאה.
לא מייעץ לאף אחד/ת מה לעשות אומר רק מהירהורי ליבנו.

icon_wink.gif
ms. spirits
ms. spirits • 7 בפבר׳ 2008
הפנטזיות על מין אורגיאסטי וכפוי העסיקו אף אותי לא מעט, אך תמיד חשתי דיסוננס
ביחס אליהן, מכיוון שהיה ברור לי שהכמיהה להשפלה הזו ניזונה מגרעין של אמונה
בכך ש"מקומי", הקיומי, הוא שם.

רציתי לצטט בהקשר הזה קצת מנעמי וולף, עניין שלא הצלחתי לנסח יותר טוב בעצמי:

"הפורנוגרפיה והסדו-מזוכיזם של היופי קשורים פחות לנועזות ויותר לחוסר הגינות.
המצדדים בפורנוגרפיה של היופי טוענים ש"יופייה" של אישה אינו אלא מיניותה,
בעוד שההפך הוא הנכון. המצדדים בסדו-מזוכיזם של היופי טוענים שנשים רוצות להיאנס,
שהן נהנות מיחסי מין הנכפים עליהן בכוח, ושאלימות מינית ואונס הם אופנתיים, אלגנטיים ויפים...
אחת הדרכים היעילות ביותר להשרשת ערכים חברתיים, כותבת סוזן קול, היא להטעינם בערך אירוטי.
דימויים שמחפצנים נשים, או דימויים שמפיקים ערך אירוטי מהשפלתן, נוצרו כדי לאזן את העלייה הנוכחית בבטחונן העצמי..."

אני לא חושבת שהניתוח המגדרי מסביר הכל ולא יהיה לו משקל דומה עבור כל אחת.
אני גם מודעת לכך שטקסט כזה הוא פצצה פוטנציאלית עבור ציפור נפשן של כמה
וכמה מהנוכחים והנוכחות כאן. אני לא חותרת תחת הפנטזיות הלגיטימיות של אנשים
והסיפוק שבהגשמתן, ומאוחר יותר אקריב את קורבני לאלוהי הבדס"מ על מנת לכפר.

אני יודעת, לגבי עצמי, שהפנטזיה הזו, למרות שהיא נוכחת בי, איננה "שלי".
Whip​(שולט)
Whip​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008
אני לא יודע אם השרשור הזה התחיל (גם) כתוצאה משני הסיפורים שידידה פרסמה אצלי בעילום שם
( http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=127072&blog_id=9131
ו- http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=127110&blog_id=9131 )
אבל הנה תגובת כותבת הסיפורים (שוב דרכי בכדי לשמור על פרטיותה):

"זונה מקבלת מגוון רחב של יחסים. יש כאלה שמגיעים אליה בגלל שהם רוצים חום, ואז הזיון הוא עדין נחמד עם חיבוקים. יש כאלה שרוצים לגמור ולא מעניין אותם שום דבר, ואז היא רק כלי לגמירה שלהם.

ההרגשה של להיות זונה ולשכב עם 10 גברים בלי לראות אותם, רק להרגיש ולדעת שהם שם, התחושה שמשתמשים בך ככלי לרצונות שלהם - לא גורם לי להיות בתחתית של התחתית, ההיפך הגמור הוא הנכון - בחיי כשיפחה הייתי כלי - אך עדיין כלי לרצונות ולסיפוקים שלו, ולדעת שמישהו מסופק ממני נותן לי תחושה של ריחוף ועונג, ולדעת שאם יש לי אדון אז שהדבר הזה גורם לו לסיפוק.
העובדה ששפחה היא הזונה של האדון שלה לא סותרת, היא רק חלק מתוך מגוון רחב של חוויות, ולכן המספר פה הוא שולי – זה יכול להיות גם ארבעה או שניים, או יותר. העניין הוא התחושה, הזונה לא מחליטה, לא קובעת, רק עומדת שם כמו כלבה על ארבע, ומקבלת אותם כי היא חור, כי זה עושה לה טוב.

יש משהו בזה שיש אדון שמגן - נכון שאם הייתי רוצה לנסות דבר שכזה הייתי עושה זאת רק עם מישהו שאני סומכת עליו, אבל המחשבה שאף אחד לא מגן עליה, שאין מי שיעצור אם לא טוב לה, כי אין שום סיבה שיתחשבו בה (ולא לקחת את זה למקום של אונס) - אותי היא מגרה.

להשתעשע ברעיון שמישהו משלם לי על הזיון, תחושת ההשפלה הזאת, זריקת הכסף מול הפנים שלי וככל שהסכום נמוך יותר - למרות שזה נשמע הזוי - מראה לי שהייתי טובה.

מקווה שהצלחתי להעביר לפחות את הצד שלי לנושא שלך"