בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תרבות הזיונים החינמים ממש להיט

lOli
לפני 16 שנים • 23 בפבר׳ 2008

נו באמת,

lOli • 23 בפבר׳ 2008
תראו מה קרה בפעם הקודמת שהשירשור הזה נפתח:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12799&postdays=0&postorder=asc&start=0
lOli
lOli • 23 בפבר׳ 2008
מישהו יודע איך שמים לינקים?
icon_redface.gif
בעלבנק​(שולט)

Re: נו באמת,

בעלבנק​(שולט) • 23 בפבר׳ 2008
lOli כתב/ה:
תראו מה קרה בפעם הקודמת שהשירשור הזה נפתח:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12799&postdays=0&postorder=asc&start=0

מה כבר קרה?
הצביעות עדיין חוגגת
צודק האל בכל מילה

in god we trust
tits

Re: שוויון זכויות?!?

tits • 23 בפבר׳ 2008
[quote="שלגי"]
tits כתב/ה:
שלגי כתבה:
אגב, יש לי מממן מאוד רציני, הוא נקרא מקום עבודה, ובמסגרת הזו, כמו כולם גם אני זונה רק שמה שאני מוכרת אינו שרותי מין, זה הכל.

[size=18][color=red]אגב, גם לי יש מממן מאוד רציני, והוא נקרא מקום עבודה רק שמה לעשות ולא תמיד הוא מספיק...
מעבר לזה, אני לא מוכרת שירותי מין. אני מוכרת כייף והנאה ותשומת-לב ומילוי צרכים שאנשים שנמצאים במסגרות מסוימות לא יכולים לקבל אותם בהן.
אני לא יודעת מה הסטטוס שלך, אבל אם את אשה נשואה, או היית בעבר, מן הסתם דרשת וקיבלת דברים חומריים מהגבר שלך ועבורם, מה לעשות, אכן שילמת בשירותי מין ואני לא רואה שום הבדל בין שני המקרים.
נקודה נוספת לציון: את אולי מרגישה כמו זונה במקום העבודה שלך, אבל אני לא מרגישה כמו זונה כשאני מקבלת כסף תמורת מה שאת קוראת "שירותי מין", ולו מהסיבה שאני בוחרת למי לתת אותם "שירותי מין" ולמי לא. וזה כל ההבדל ביני לבין כל זונה, בין בעבודתה ובין בחייה הפרטיים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 בפבר׳ 2008
ציטוט: אבל אם את אשה נשואה, או היית בעבר, מן הסתם דרשת וקיבלת דברים חומריים מהגבר שלך ועבורם, מה לעשות, אכן שילמת בשירותי מין ואני לא רואה שום הבדל בין שני המקרים.

ראשית כל, אין קשר לנישואין, יכולה גם להיות חברה או ידידה\יזיזה. במערכת-יחסים, זה אך טבעי לתת ולקבל (דברים חומריים או סיפוק צרכים נפשיים\פיזיים). אשה או גבר אשר מתנים מתן סקס באתנן כלשהו, הם אכן זונות (סוגית ה-לשלם עליה, לקחת לסרט+ארוחה ואז היא תיתן לי זה אכן סוג של זנות). אבל, אני נוטה להאמין שרוב האנשים הבריאים לא עושים קשר ישיר בין הדברים, וסקס אצלם הוא לא אמצעי תשלום או תמחור. סקס עושים אם יש אהבה ו\או משיכה, לא אם שילמו עלינו, קנו לנו משהו או שמו לנו שטרות ביד... לפחות, זו דעתי על איך דברים צריכים להיראות.