שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצה קבוצתית

אל השקט והכסף​(שולט)
לפני 16 שנים • 9 בפבר׳ 2008

מציצה קבוצתית

הכל התחיל כשהיא פנתה אליי פה ושאלה האם תנתן לה הזכות למצוץ את הזין שלי.
קבענו באתר בנייה והיא מצצה לי באוטו כשעתיים מציצה אלוהית אמיתית ואז סיפרה לי שהיא מתחתנת בשבוע הבא והחליטה שהיא תשמור אמונים אבל נשארה לה פנטזיה אחת...
היא טרם חוותה סשן של מציצת אין סוף זרגים, שאלתי אותה אם הגודל חשוב והיא אמרה שמה שחשוב זאת ההרגשה של החמימות הלחות והעוצמה בפליטה.
יצאנו מהאוטו באמצע אתר הבנייה קראתי למנהל העבודה , כיסיתי את עיניה היא התיישבה על ברכיה ואז עשתה סיני אחרי סיני תשעה עשרה בסך הכל.
לא מין בטוח לא מין יפה- מין מהיר זול וחזק.

למחרת היא צלצלה וביקשה למצוץ עוד פעם אחת- סירבתי בכל זאת תשע עשרה סינים עם צינור קטן יכולים להיות איידס גדול ואני בעוונותי שומר על נקיון הכפיים
צדקתי?
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 9 בפבר׳ 2008
זה אמיתי ?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בפבר׳ 2008
ציטוט: צדקתי?

לא. היא לא יכולה להעביר לך שום דבר דרך מציצה, אפילו לא הרפס.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
מקבי כתב/ה:
ציטוט: צדקתי?

לא. היא לא יכולה להעביר לך שום דבר דרך מציצה, אפילו לא הרפס.

זה ממש לא מדוייק. בדקתי בהרבה מקומות. נכון שהסיכון הוא קלוש, אבל קיים. הסיכון הוא יותר עבור הצד המוצץ מאשר הנמצץ, וגדל אם יש פצעים בפה. אבל גם אם אין, עדיין יש סיכון.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אני אשמח אם אני טועה. יש מישהו שיכול להביא אפילו מקור אחד הטוען שאין סיכון להדבקות באיידס ובמחלות מין אחרות ממציצה ללא קונדום?
קליבר​(שולט)

בטח אמיתי

קליבר​(שולט) • 9 בפבר׳ 2008
Blood כתב/ה:
זה אמיתי ?

האתר הזה , הכלוב אמיתי , המחשב שעליו אתה קורא את זה אמיתי , אתה בטוח אמיתי , יש סינים באתרי בניה אז זה אמיתי , אנחנו חייבים לשפר את היחסים עם סין (כי יותר אין לנו ברזל גנוב למכור להם וצריך לעשות משהוא ) אז יש כאן איזה חשד של סיפור שאולי יש בו קמצוץ של אמיתיות ואתה עוד שואל ? בוש והכלם , ברור שזה אמיתי , גם זה שהוא משלם עבור סקס וסשנים זה אמיתי , ובטוח שזה אמיתי שיש כמה שהיו איתו ולקחו כסף ...
( אני אגב לא אמיתי , תבדוק )

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 9 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
אני אשמח אם אני טועה. יש מישהו שיכול להביא אפילו מקור אחד הטוען שאין סיכון להדבקות באיידס ובמחלות מין אחרות ממציצה ללא קונדום?

אמנם לא ממש מה שביקשת, אבל הוועד למלחמה באיידס כבר לא ממליץ למצוץ רק עם קונדום. במשך שנים המליצו ורק בשנים האחרונות החליטו לוותר.
אומרטה​(שולט)
אומרטה​(שולט) • 9 בפבר׳ 2008
אני יודע שהמרכז הרשמי לבקרה ופיקוח על מגפות בארה"ב טוען שהיו מקרי הדבקות באידס כתוצאה ממין אוראלי אבל הסיכון הגבוה הוא בחדירה. שמעתי גם על מקרי הדבקה בעגבת ובזיבה כתוצאה ממין אוראלי.

לא ראיתי שהמרכז הרשמי לבקרה ולפיקוח על מגיפות בארה"ב הוריד את ההמלצה לזהירות.

קישור להנחיות הרשמיות באנגלית.

http://www.cdc.gov/hiv/resources/qa/qa19.htm

לא מזמן היה בעיתון מחקר שהיו מקרי הדבקה באידס כתוצאה ממין אוראלי.
קליבר​(שולט)

תש כוחי ..

קליבר​(שולט) • 9 בפבר׳ 2008
אומרטה כתב/ה:
אני יודע שהמרכז הרשמי לבקרה ופיקוח על מגפות בארה"ב טוען שהיו מקרי הדבקות באידס כתוצאה ממין אוראלי אבל הסיכון הגבוה הוא בחדירה. שמעתי גם על מקרי הדבקה בעגבת ובזיבה כתוצאה ממין אוראלי.

לא ראיתי שהמרכז הרשמי לבקרה ולפיקוח על מגיפות בארה"ב הוריד את ההמלצה לזהירות.

קישור להנחיות הרשמיות באנגלית.

http://www.cdc.gov/hiv/resources/qa/qa19.htm

לא מזמן היה בעיתון מחקר שהיו מקרי הדבקה באידס כתוצאה ממין אוראלי.

ומי שיודע מדוע , יודע .. איך אתם מושכים פוסט מכיוון אחד לכיוון בירוקרטי לגמרי , גדולים מהחיים
ואחד עוד טורח ובודק באתרים מקצועיים ..