ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום אהבה בלימיט....

עדן בלי צנזורה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 16 בפבר׳ 2008

יום אהבה בלימיט....

אמש בלימיט,מקום מלא עד הסף,אנשים אוהבים,במיוחד בעלי המקום,מתה עליכם,טלה רוני,דוגי ליידי אס,ריפר,אורלי המלכה.וכל מי שמכין לנו את הערבים המטרפים האלה.
סאשנים שרצו,והופעות מדהימות על הרחבה,שלא לדבר על מה שהלך בפליי רום,מאו נהנתי,במיוחד מהשוקלודים שחולקו,והפרח הלבן ביציאה,כמו תמיד דגש מיוחד לאורחי הלימיט.
רק דבר אחד העיב חזק,אומנם הדיי גיי מקסים,ואוהבת את המוזיקה שלו,אבל כאחת שבילתה לא פעם בלימיט,אני חושבת שיש צורך בשינוי,ובטוח שיצתרפו אלי עוד הרבה לרשימה,בשעה 3 בלילה חברי עזבו,כי כאב הראש כבר חגג להם,עם כל הכבוד למוזיקה של קאופמן,זה היה טו מאצ',לפחות בשעה 3 מין הסתם,צריך להחליף את המוזיקה,לקצת דאנס,או שנות השמונים.אולי ככה הורגלנו,אבל תמיד נהנו בטירוף,חבל לפספס אנשים חדשים בגלל דבר שכזה.
מקווה שתקבלו את הערתי בצורה בונה,אין במטרתי לפגוע חלילה,יודעי דבר יודעים שאני מגיעה מרחוק מאוד על ללמיט,כי אני יודעת,שזאת המשפחה שלי.
תודות לכל החברים המדהימים שפגשתי,אלא שרקדו על הרחבה כאילו אין מחר
לא מבינה אפא נעלמה לי המלכה יסמין,התגעגעתי המונים.
ופאקינג שיט דוגי,למה תמיד כשאני עוזבת אתה נעלם...??
חולה עליכם זה לא ברור.
אומרים שרק אהבה תביא אהבה,אז שולחת אליכם את כל אהבתי,לחברים ולמשפחה המיוחדת של הלימיט,כן ירבו וישובו ערבים כאלה.
קליבר​(שולט)

טוב לקרוא

קליבר​(שולט) • 16 בפבר׳ 2008
מישהיא שמפרגנת ונהנית
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
נסיבתית

Re: יום אהבה בלימיט....

נסיבתית • 16 בפבר׳ 2008
[q רק דבר אחד העיב חזק,אומנם הדיי גיי מקסים,ואוהבת את המוזיקה שלו,אבל כאחת שבילתה לא פעם בלימיט,אני חושבת שיש צורך בשינוי,ובטוח שיצתרפו אלי עוד הרבה לרשימה,בשעה 3 בלילה חברי עזבו,כי כאב הראש כבר חגג להם,עם כל הכבוד למוזיקה של קאופמן,זה היה טו מאצ',לפחות בשעה 3 מין הסתם,צריך להחליף את המוזיקה,לקצת דאנס,או שנות השמונים.אולי ככה הורגלנו,אבל תמיד נהנו בטירוף,חבל לפספס אנשים חדשים בגלל דבר שכזה.

ואני, אני שבאתי כדי לנענע את עכוזי ברחבת הריקודים, התאכזבתי מהמוסיקה. וזו לא הפעם הראשונה, ראבאק אולי תגוונו קצת את המוסיקה בין גותי לטראנס, רוק, דאנס, שנות ה- 80, כדי שאוכל להראות את עכוזי בפעולה, (אולי כך סוף סוף אוכל למצוא שולט/ת).

בסה"כ היתה מסיבה מקסימה מלאה בנשים יפות ואנשים יפים, מלאה בסשנים מגניבים. המון מזל טוב למירה המתוקה ולטיש, תודה למארגני הארוע, לאורלי המתוקה, לטלה, לדוגי וליידי S, לרוני ולכל מי ששכחתי וטרח להרים מסיבה יפה שכזו.

תודות ל-QUEENCIE ה מ ל כ ה שזכיתי לקבל ממך סשן מענג ביותר.

תודות למלכה דנה המדהימה שזכיתי לטעום קצת מדבש שפתייך.

תודות לכל האנשים המקסימים החדשים שהכרתי.

תודות לזהויות המקסימה, המתוקה, היפה שהכירה לי מלא אנשים.

ואוחחחחחחחחחח על עדן בלי צנזורה סוף סוף הייתי לך לכרית באוטו כשאת ישנה.
עדן בלי צנזורה​(שולטת)

כפרולה...בכיף שלך

להיות הכרית שלי?
שמחה שנהנת גם,חשוב שיבינו שכל הקטע הוא שאנו כל כך אוהבות את המקום,ולפעמים ביקורת בונה רק מוסיפה.....
וקליבר תמיד אני מפרגנת,זה מגיע להם ביג טיים.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
slingshot

דווקא הוא ניגן את כל מה שציינתם...שמעתי

slingshot • 16 בפבר׳ 2008
אתמול למשך כל הערב דווקא הוא ניגן את כל הסגנונות שציינתם ומשלוש וחצי עד חמש היה גם רוק ומטאל וגם אלטרנטיבי,אני וזוגתי רקדנו ונהנו בטירוף,בתור חבר די וותיק של קאופמן אני יודע שזה הסגנון שלו, אני אעביר לו את המסר אבל לדעתי הוא היה מצויין וניגן סט מטריף.על כל מקרה אם הוא כל כך מפריע לאנשים אני אנסה לשכנע אותו(בצורה ידידותית כמובן) שייקח חופש מהלימיטס לתקופה ונראה אם דיג'יי אחר יעשה את העבודה יותר טוב.
Madame T​(שולטת)

Madame T​(שולטת) • 16 בפבר׳ 2008
עדן בלי צנזורה כתב/ה:
אמש בלימיט,מקום מלא עד הסף,אנשים אוהבים,במיוחד בעלי המקום,מתה עליכם,טלה רוני,דוגי ליידי אס,ריפר,אורלי המלכה.וכל מי שמכין לנו את הערבים המטרפים האלה.
סאשנים שרצו,והופעות מדהימות על הרחבה,שלא לדבר על מה שהלך בפליי רום,מאו נהנתי,במיוחד מהשוקלודים שחולקו,והפרח הלבן ביציאה,כמו תמיד דגש מיוחד לאורחי הלימיט.
רק דבר אחד העיב חזק,אומנם הדיי גיי מקסים,ואוהבת את המוזיקה שלו,אבל כאחת שבילתה לא פעם בלימיט,אני חושבת שיש צורך בשינוי,ובטוח שיצתרפו אלי עוד הרבה לרשימה,בשעה 3 בלילה חברי עזבו,כי כאב הראש כבר חגג להם,עם כל הכבוד למוזיקה של קאופמן,זה היה טו מאצ',לפחות בשעה 3 מין הסתם,צריך להחליף את המוזיקה,לקצת דאנס,או שנות השמונים.אולי ככה הורגלנו,אבל תמיד נהנו בטירוף,חבל לפספס אנשים חדשים בגלל דבר שכזה.
מקווה שתקבלו את הערתי בצורה בונה,אין במטרתי לפגוע חלילה,יודעי דבר יודעים שאני מגיעה מרחוק מאוד על ללמיט,כי אני יודעת,שזאת המשפחה שלי.
חולה עליכם זה לא ברור.
אומרים שרק אהבה תביא אהבה,אז שולחת אליכם את כל אהבתי,לחברים ולמשפחה המיוחדת של הלימיט,כן ירבו וישובו ערבים כאלה.

גם אני כמו עדן, מגיעה מהצפון מעת לעת למסיבות בנו לימיט ותמיד נהנית מהאוירה החמימה והנעימה במועדון עם כל האנשים הטובים שהוזכרו לעיל, הטורחים כדי שאנו המבלים במועדון, נהנה. יחד עם זאת, כפי שציינה עדן, אחד הדברים לאחרונה שפחות נהניתי ממנו הוא המוסיקה. ברור שמגיעים למקום אנשים בגילאים שונים, עם טעמים שונים ואין לי טענות כלפי DJ מסויים זה או אחר, אלא לדעתי יש צורך בגיוון רב יותר, בעירוב של סגנונות, דבר שאני אישית לא חשתי בו לאחרונה. אולי ניתן לחלק את זה לפי שעות, או לסירוגין מוסיקה מסוג אחד ואז לעבור למוסיקה מסוג אחר, כדי שכל אחד יוכל להנות מסוג מוסיקה שמדבר אליו יותר. מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני אוהבת לרקוד, אז זו בקשתי ובקשתנו הצנועה, אנא השתדלו לגוון ולשנות ככל האפשר. ושוב, אין כאן 'תלונה' על DJ זה או אחר, אלא לעצם הענין.

חוץ מזה, גם אתמול נהניתי כתמיד, מהאוירה החמימה, מהחברים והחברות שפגשתי ותודה לכל מי שטרח וטורח בארגון הערבים הנעימים האלה.
Na'ama

Na'ama • 16 בפבר׳ 2008
עדן בלי צנזורה כתב/ה:
חולה עליכם זה לא ברור.

אני דווקא נורא נהנתי מהמוזיקה והדווקא הפעם לשם שינויי הרחבה היתה מלאה אנשים כמעט עד שעת הסגירה, היה ערב מדהים, דיקי חברה שלי הגיעה בפעם השניה שלה ללימיט והיא נהנתה בטירוף, באמת מקווה לעוד ערבים כאלה!!!!!
וכמובן שלא משנה איזה ערב הולך להיות, ברגע שאני רואה בכניסה את אורלי מבחינתי הכל טוב!
אין שם 1234
אין שם 1234 • 16 בפבר׳ 2008
אממממממממממממ........
אני מאוד נהנתי אתמול והרבה בגלל המוזיקה, אני יכולה להבין את הענין שמוזיקה היא לא לטעם של כולם אבל שלומי קאופמן הוא אחד הדי ג'יים היותר מוערכים והטובים שיש בארץ הוא מאוד משתדל לקלוע לטעם של כולנו ולכן רק מהשעה 03.00 הוא מחליף את סיגנון המוזיקה למטאל, גותי,אלטרנטיב וכו' ועד אז יש דאנס ומיינסטרים.
אני אישית פחות מתחברת למוזיקה שיש עד 03.00 ויחד עם זאת מצליחה להנות מהאנשים, הסשנים וכל מה שמסביב עד שמתחילה המוזיקה המועדפת עליי..... זה מה שיש וזה מצוין ואיכותי ועם זה ננצח!
לא באה להעביר ביקורת על אף אחד, כל אדם זכאי לדעתו וזו דעתי.
ולמארגני המסיבות, אתם עושים עבודת קודש,אוהבת את המקוריות שלכם, העבודה והמחשבה הרבה שאתם משקיעים לפני כל מסיבה- זה מורגש!

שבוע נפלא לכולם!
DragonCub

שוב טעם

DragonCub • 16 בפבר׳ 2008
אני נהנתי מאוד, גם אתם
ואני מאוד שמח גם על זה

לנושא המוסיקה
ואני אניח לחלוטין לדיון על טעם וריח ואגע בנושא בצורה פשוטה
יותר ממוסיקה כזאת או אחרת, עושה לי את זה כשהרחבה מלאה.
היא היתה מלאה
ואנרגטית
הפעם יותר מבפעם הקודמת
ובפעם הקודמת יותר מהפעם שלפני
מגמת עליה מובהקת
אין בזה שום ספק
הדי ג'יי המסויים הזה, חוץ מטעם אישי, יש לו עיניים פקוחות לרחבה
והוא מצליח, בחוש טבעי, משבוע לשבוע יותר ויותר
להפוך את רחבת הריקודים בנו-לימיט למלאה יותר, פעילה יותר, שמחה יותר וליותר שעות כל ערב
מכיוון שזו הדרך היחידה אם בכלל למדוד די ג'יי
וכאמור זה מצליח לו
לא נשאר לי אלא להגיד,
בבקשה להבדיל,
לא דיברתן על שום ''ביקורת בונה'' דיברתן על בקשה לטעמכן האישי
וגם זה מבורך
כמה שיותר רעיונות ודעות וטעמים והתפרעות יותר טוב
אבל זה בדיוק העניין,
הוא יכול
מי שהוא לא יהיה
הקאופמן עובד, זה בדוק!
אנחנו בידיים טובות.