צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אנטי?!

Devil's Angel
לפני 16 שנים • 20 בפבר׳ 2008

כמה אנטי?!

Devil's Angel • 20 בפבר׳ 2008
בזמן האחרון אני קוראת פה בכלוב כל כך הרבה אנטי.
זה חושב שזה כותב על מעשים מחפירים.
זה חושב שזה עושה אאוטינג.
זה חושב שזה לא בסדר לכתוב עם לבבות ורודים ונשיקות.
זה חושב שכולם רדודים.
זה חושב שסאביות הן עם נאיבי וטמבל, שהולכות כשה מובל לטבח.
זה חושב ש....
("זה" מטעמי נוחות. הדברים מתייחסים לזכרים ולנקבות כאחד)

יא אללה! אפשר לחשוב. בלוג.

"בלוג Blog (בעברית: יומן רשת או רשומון) הוא אתר אינטרנט שבו נכתבות רשומות ("פוסטים") העוסקות בחוויות, חדשות ומאמרים, אשר תכניהם גלויים לגולשי האינטרנט לשם קריאה ובדרך כלל אף לתגובה. " (ויקיפדיה)

יומן, הבנתם? יומן. שיכתוב כל אדם כל שעולה על רוחו. אהבתם - תגידו. לא אהבתם - תגידו גם. אבל רבאכ, למה כל האנטי הזה?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2008
או, יופי, עוד שרשור על כמה שלא נעים בכלוב. באמת עברו כמעט ארבעה ימים מאז המנה האחרונה של הטפה, כבר התחלתי לקבל קריז. icon_rolleyes.gif

נראה לך ששרשור כזה תורם? שאנשים לא יודעים כבר את מה שאת אומרת? שאת מגלה פה משהו חדש ומיוחד, שאת הראשונה שחשבה על זה, ושמי ששם לעצמו למטרה לזרוק חרא ברחבי הפורום, אכפת לו ממה שאת אומרת?

לא. זה לא בזמן האחרון, זה כל הזמן. אנשים פה תמיד, לפחות מאז שאני פה (כבר כמעט 4 שנים, בחישוב מהיר), מתבכיינים, מקללים, משתלחים, פוגעים, נפגעים, או סתם מאוננים על המקלדת. זה לא חדש, וזה לא הולך להשתנות בקרוב... ואת לא הנביאה שתביא שינוי. צר לי, אבל ככה זה.

REDUNDANCY.
Devil's Angel
מקבי כתב/ה:
או, יופי, עוד שרשור על כמה שלא נעים בכלוב. באמת עברו כמעט ארבעה ימים מאז המנה האחרונה של הטפה, כבר התחלתי לקבל קריז. icon_rolleyes.gif

נראה לך ששרשור כזה תורם? שאנשים לא יודעים כבר את מה שאת אומרת? שאת מגלה פה משהו חדש ומיוחד, שאת הראשונה שחשבה על זה, ושמי ששם לעצמו למטרה לזרוק חרא ברחבי הפורום, אכפת לו ממה שאת אומרת?

לא. זה לא בזמן האחרון, זה כל הזמן. אנשים פה תמיד, לפחות מאז שאני פה (כבר כמעט 4 שנים, בחישוב מהיר), מתבכיינים, מקללים, משתלחים, פוגעים, נפגעים, או סתם מאוננים על המקלדת. זה לא חדש, וזה לא הולך להשתנות בקרוב... ואת לא הנביאה שתביא שינוי. צר לי, אבל ככה זה.

REDUNDANCY.

ומי אמר שמתיימרת להיות נביאה? אבל אם לכל פלוץ מגיע להתבכיין, אז גם לכל פלוצה.
Redundant or not, who cares?
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: אבל אם לכל פלוץ מגיע להתבכיין, אז גם לכל פלוצה.

סבבה, אז תגידי שזה מה שבאת לעשות. לגיטימי. icon_smile.gif

ציטוט: Redundant or not, who cares?

לך, כנראה, שהרי את התלוננת על ריבוי השרשורים האלה בכלוב.. ופתחת אחד כזה בעצמך.

נו, ניחא. היה יכול להיות יותר גרוע. לפחות לא תקפת אף-אחד. icon_smile.gif
Devil's Angel
מקבי כתב/ה:
לפחות לא תקפת אף-אחד. icon_smile.gif

בדיוווקקק. אני תקפתי את כ-ו-ל-ם. אבל בעדינות, ברוך, מתוך כוונה טובה icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: בדיוווקקק. אני תקפתי את כ-ו-ל-ם. אבל בעדינות, ברוך, מתוך כוונה טובה

נשמע כמו סשן. icon_razz.gif
dragon fly
לפני 16 שנים • 21 בפבר׳ 2008
dragon fly • 21 בפבר׳ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: בדיוווקקק. אני תקפתי את כ-ו-ל-ם. אבל בעדינות, ברוך, מתוך כוונה טובה

נשמע כמו סשן. icon_razz.gif

rffl.gif

סידור,שמירה,ניגוב זה הסשן אתה מדבר עליו? icon_wink.gif icon_lol.gif rffl.gif
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2008
היי,

כמוך , אני חושבת שיש פה המון התעסקיות בקטנות.
יש משפט האומר: "You gotta stop wearing your wishbone where your backbone oughtta be " , או בתרגום חופשי : תתחילי להתמקד בעשייה במקום לקוות כל הזמן שהדברים יקרו מעצם.
פה, ' העשייה ' היא קלה , כל הנדרש הוא לאגנר את אותם אנשים שמחפשים במה , תשומת לב , והופכים את המקום למשהו תאטרלי.
כדי להעלות הצגה יש צורך בקהל. עד כה , הרוב שומשו כקהל נפלא שרק דורש הדרן שוב ושוב.

בה ביי.
Devil's Angel
Devil's Angel • 21 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
היי,

כמוך , אני חושבת שיש פה המון התעסקיות בקטנות.
יש משפט האומר: "You gotta stop wearing your wishbone where your backbone oughtta be " , או בתרגום חופשי : תתחילי להתמקד בעשייה במקום לקוות כל הזמן שהדברים יקרו מעצם.
פה, ' העשייה ' היא קלה , כל הנדרש הוא לאגנר את אותם אנשים שמחפשים במה , תשומת לב , והופכים את המקום למשהו תאטרלי.
כדי להעלות הצגה יש צורך בקהל. עד כה , הרוב שומשו כקהל נפלא שרק דורש הדרן שוב ושוב.

בה ביי.

What she said yes.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 בפבר׳ 2008
תכל'ס, לא יודעת איך להגיד את זה יפה...
יש פה די הרבה אנשים שממש לא סובלים אחד את השני.