ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מלכה"בת 16-זוועה.

נוריתE
לפני 16 שנים • 20 בפבר׳ 2008

"מלכה"בת 16-זוועה.

נוריתE • 20 בפבר׳ 2008
לאיפה נלך ואל מי ניצעק?

מזעזע

http://1075.fm/audio.php?id=79

http://1075.fm/audio.php?id=81

האימה והזעזוע
שניגררו אצלי כשהקפצתי קטעים מה"ראיון"השני
נרגעו רק בקצת כשנאמר שהמישטרה כבר מעורבת בזה.
זקוק לטיפול
זקוק לטיפול • 20 בפבר׳ 2008
עכשיו מובן למה כל ה"מלכות" פה רוצות כסף..

שמעו על איזה עבד עשיר מחיפה שמתחרמן ממלכות בנות 16..
huan
huan • 20 בפבר׳ 2008
יש מספיק גברים נשואים וזקנים שמזיינים קטינות ומקרה זה , בניגוד למקרה של אדון סאבית בו קיימים יחסי מרות ותלות המשנים את כל התמונה, איננו שונה במידת האימה והזעזוע שהוא אמור לעורר.
העובדה שבמקרה מדובר בבדסמ הוא שולי לחלוטין במקרה זה מהסיבה שציינתי (זאת בניגוד לדוגמא מוחלט לגורופיות של אור שאת התזכורת ליחסי המרות והשימוש ביחסים אילו ראינו זה לא מכבר בשירשור אותו כלובי בחר למחוק ולסגור)

מה שמזעזע זה הילדותיות של אותה נערה צעירה הזועקת מתוך הראיון (וזאת גם ללא המניפולציה של המראיינת שגורמת לקול שלה להשמע כמו קולה של בת 6) - ילדותיות ותמימות מעוותת שבעיני הופכת את העניין לתועבה גם עם היה מדובר באישה בת 30 ואת השותף לכל העסק לסוטה מעוות במקרה הטוב ולפושע במקרה הרע , שכן הוא סירב לראות ולהבין את אשר אני קלטתי אחרי דקה אחת של האזנה להקלטה - תופעת הראש הקטן בה לוקים חלק גדול מידי מגברברי הכלוב וחלק גדול לא פחות של גברברות הכלוב גם כן.

אין לנו על מי להלין אלה על עצמנו.
אנשים גרועים מאותו נשוי+4 מסתובבים פה וזוכים להגנה בדמות החברים שלהם, הפחד מתביעות דיבה וירטואליות, סוביודיציות למינהם.
בגלל החושך והסודיות האופפת את כל הביצה הזאת שלא היתה מביישת את מאה שערים מפתיע שיש רק את אור אחד שמועמד למשפט וזוכה לגינוי (להוציע דגי רקק למינהם שאומנותם מתסכמת יותר בכתיבה מאשר במעשים דוגרים) על ידי חלקים יחסית גדולים מהקהילה (אני דמבר כמובן על אותם חלקים שאינם תומכים בו במשרין ובעקיפין).

כמו שאמרה הילדה "העיקר שההורים לא יגלו" - ולעזעזל עם כל השאר.
א ו ר​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 21 בפבר׳ 2008
א ו ר​(מתחלפת) • 21 בפבר׳ 2008
לדעתי הבעיה היא לא העובדה שהיא בת 16 אלא הבעיה שהיא יוצאת אם פאקינג אדם בן 45!!!

עוד שנתיים היא כבר לא תיהיה קטינה,אז זה יראה לכם בסדר?גיל זה מספר מה שמשנה זה הבגרות והבדל השנים.הוא אבא של ילדה מהכיתה שלה מה לעזעזל עבר לשניהם בראש?

ולדעתי הכתבה הזאת מחפישה אותם.משחק מסוכן,בספק עם תצא ממנו וישנם עוד דוגמאות רבות.
huan
huan • 21 בפבר׳ 2008
לא רואה שום בעיה שמישהי בת 16 או 18 תצא עם אדם בן 40 או 60 ולהפך, והבעיה איננה טיב היחסים בינהם- הבעיה היא לא הגיל אלה האדם העומד מאחוריו וההשפעה של פורמט היחסים על אותו אדם.

במקרה הנל האנשים העומדים במאחורי הגיליים הם מישהי שמדבריה עולה שהמנטליות שלה זהה לזאת של ילדה ממוצעת בכיתה ב ואדם נשוי+4 שלא מתייחס בכלל לאדם העומד מולה (שכן עם היה מסתכל היה רואה לפניו ילדה בכיתה א בגוף של אישה שלטובתה שלה צריך להתרחק ממנה) ומבזבז אליה כספים שהיו יכולים להיות מושקעים בילדיו ואישתו (להם הוא משקר באופן רציף).

להסתכל על המקרה דרך עדשת הבדסמ והגיל הביולוגי זו שטחיות, צרות עין וחמור לזה פשוט מפספס את הנקודה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
תאמת אני 5 דקות נפלתי מצחוק פחחחחחחחחחחחח. גדול.
מה שהרג אותי שיש לה 4 חברות עם עבדים.

אני לא רואה שום פסול בזה כל עוד זה בא מרצונה של הילדה.הילדה מדברת בהגיון.
גיל ההיתבגרות ירד .היום הנערים מתבגרים מהר בגלל מודעות וכו'.
חוץ מיזה עד כמה שידוע לי גיל היחסי מין הנפוץ היום זה 15 אצל נערים.נו אז מה תעשו תעצרו כל חבר שיש לו חברה.
היות וזה ללא סקס כפי שהילדה מספרת תאמת לי זה לא מפריע.
וזה שהיא מלכה בתשלום שתהנה .

אני לא רואה בזה בעיה בכלל .
אייזנגארד בוי​(נשלט)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ..קצת מצחיק
זה לא חריג ולא יוצא דופן יש הרבה מאוד גברים שיוצאים עם קטינות אם זה בהסכמה מלאה אין שום דבר בעולם שיראה שזה חריג.
נוריתE
נוריתE • 21 בפבר׳ 2008
אמוץ..תמשיך להגיד עוד כמה פעמים ילדה..אולי זה רק אולי ישקע
ואייזנמהזה? זה ש"כולם" עושים את זה,זה לא אומר שזה בסדר
וגם אתה,שמתי לב הישתמשת ביחוס : קטינה.(ומיהם הם אותם כולם,תסביר לי?)

עצם המושגים ילדה וקטינה, שהישתמשתם בהם אתם
תוך כדי זילזול מטופש שמתאים רק לבני גילכם
רק מראה שהסכמה אמיתית ,אין פה.
וגם לפי החוק אי אפשר לבסס הסכמה מודעת של בכלל קיום יחסי מין ובטח שלא סאדו
כשמדובר בנערה צעירה וגבר,בגיל של אבא שלה.
(וגיל ההסכמה המנדטורי,למי שיקפוץ בראש, מכוון לקיום יחסי מין בין בני אותה שכבת גיל
עד הבדל גילאים של חמש שנים ולא יותר מיזה, ולא בהבדל של יותר מדור).

מה שיש וזה מצער זאת ילדה טיפשה שהשד יודע איך היא היגיעה לכל העסק הזה ודרך מקושרים מכל המקומות ואם לא יוציאו אותה מזה בזמן אז חבל לי עליה ועל ההורים שלה
שזקוקה לטיפול דחוף ומישמעת ברזל
כי כשהמראיינת שאלה אותה, למי שהיקשיב בכלל
אם היא רואה את עתידה בתור "נערה עובדת" שלכל אחד עם שכל מינימלי ברור מה זה, היא אמרה שכן(!)
ושפיתחה לעצמה תפיסת עולם מעוותת לחלוטין לגבי סאדו (שזה ,לא,מה שהיה שמה)שלא לדבר על תפיסת חיים עקומה ברמות בעיניין "זקנים פרייארים מטומטמים שישלמו תמורת פיפי ודריכות".

לעומת חולה מין סוטה,שבשום אופן לא ניכנס אצלי לפחות, בלכסיכון להגדרה של עבד סאב מה שלא יהיה
או בכלל לא כלול באיזשהן נורמות מינימליות בסיסיות בקהילה.

אבל הדובדבן שבקצה,הוא ,שלאור "פרשת הסוביודיצה" והעיניין הזה
חבלז על הקהילה.
(למי שעוד איכפת לו) ולא הייתי מייעצת לאף אחד כאן לנסות ולעשות אפילו הפגנה קטנטנה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אני לא בטוח שהנערה המתבגרת הזו לא מבינה מה היא עושה.
היא מדברת בהגיון.היא לא נשמעת לי חולת נפש אלא היא רוצה לחיות כמו מלכה וכך היא מאמינה.
חוץ מיזה לא צריך להתרגש מיזה שכינו אותה פה בשרשור ילדה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 22 בפבר׳ 2008

Re: "מלכה"בת 16-זוועה.

בלוסום​(לא בעסק) • 22 בפבר׳ 2008
Buttercup כתב/ה:
לאיפה נלך ואל מי ניצעק?
מזעזע
http://1075.fm/audio.php?id=79
http://1075.fm/audio.php?id=81
האימה והזעזוע
שניגררו אצלי כשהקפצתי קטעים מה"ראיון"השני
נרגעו רק בקצת כשנאמר שהמישטרה כבר מעורבת בזה.

icon_rolleyes.gif יקירתי, הלינקים פשוט לא עובדים...