לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אידיוט.

slu
slu
לפני 16 שנים • 23 בפבר׳ 2008

אידיוט.

slu • 23 בפבר׳ 2008
פנייה:

"התכתבנו בעבר. בזמנו חשבת שלא אוכל להתמקד בקשר ביננו במלוא ההתמסרות.
האם את עדיין חושבת שאני לא אוכל להתמקד ב100% בך כנשלטת בגלל שאני בקשר זוגי? או שאת מתחילה להבין שלא תמצאי שולט שהוא גם בן הזוג המונוגמי לחיים?
הנה עוד כמה פרטים עלי לתזכורת:
בן 38 ( 179 ,בהיר עור , כחול עיניים, חטוב).
המפגשים יכולים להיות אצלי בחדר מיוחד בדירתי( וגם מאובזר כמובן! ).
אלמד אותך הכל בסבלנות ותחושת ביטחון מירבית.
כפי שכבר ציינתי בפרופיל אני חי עם בת זוג בקשר פתוח, אנחנו לא מאמינים במונוגמיה ( לא התחתנו ואין לנו ילדים) ונותנים חופש מלא אחד לשני ופרטיות. בת הזוג שלי לחלוטין לא נשלטת ולא תהייה חלק מהקשר ביננו. הפרטיות שאנחנו נותנים אחד לשני מוחלטת. לבת הזוג שלי יש גם דירה משלה, כך שיהיה אפשר להגיע אלי למפגשים בדירתי.
המסנג'ר שלי אם תרצי להכיר...........

תגובה:

"שלום *****
בהתחלה חשבתי להתרגז מהפנייה אבל אז הסתכלתי עליך טוב טוב והחלטתי שלא שווה.
אני רואה בדיוק אותך ואת הקשר האומלל שלך..
כל אחד ידידי מקבל בדיוק כמה שהוא משקיע.
אתה מגיע ל"בת זוג" הזו שלך והיא מגיעה לך.
אני משקיעה הרבה ושווה הרבה מאוד.
מצאתי בעבר וכך יהיה גם בעתיד.
אתה נורא מגעיל אותי.
תואיל בבקשה שלא לפנות שוב."

כן כן, אין ספק שיקומו כמה מה"בקשר" למיניהם (ובטח גם כמה שלא) ויגידו שאני פלצנית.
אבל הסטייה שהאהבל הזה הציע פה דוחה בעיני מכל גבול אדום שיש לי.

אני מתארת לעצמי שהוא חשב שיסשן אותי פה ושם באופן (שכל כך אוהבים לתאר כאן) "עד אובדן חושים" ואני "אתמסר לו עד כלות" ו"אאבד את עצמי במבטו החד..." בלה בלה בלה...

רבותי, כן סשן/ זיון טוב זה הכרח נחמד פה ושם
אבל גם חושים אובדים חוזרים לעצמם לבסוף וגם אם הלכתי לאיבוד לרגע, אני מהר מאוד מוצאת את הדרך..
ולא מעניין לי למצוא את עצמי בסופו של יום הולכת בה לבד. גם לא לרגע.

לא טוב מספיק חביבי, לא טוב מספיק.

s
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בפבר׳ 2008
לא מתאים.
אבל למה אידיוט?

מעניין איך תקראי לאידיוט אם תפגשי אחד.

אידיוט
(ת'/ש"ע) שוטה, מטומטם, טיפש, אוויל, כסיל, בול עץ, בור, נבער, חסר דעת, לקוי בשכלו, סובל מפיגור, מפגר

ו... אולי מספיק? מספיק להביא לכאן ציטטות משיחות פרטיות, לקרוא לאנשים בשמות גנאי רק כי אינם מתאימים למה שהיינו רוצים, להיות מזועזעים, נדהמים, אובדי עצות ונעלבים.

כשאתקל ברחוב באדם מזועזע, פעור פה, בעל ידיים אחוזות תזזית ושפתיים צמוקות, שמביט על סביבתו בחשד, בהלה וסלידה - אדע שיש לו ניק בכלוב.
slu
slu

גמד חביב

slu • 23 בפבר׳ 2008
בגילי המופלג הרשה לי להתכעס על אשר אבחר להתכעס.

פנייתו של הכסיל (עידנתי למענך), על הביטחון החסר הבסיס שבה, על גישתו האגבית והמצמיתה לכל עניין הרגש כחלק מקשר, ועל ציפיתו החצופה שאני אבחר לוותר על השלם כדי להסתפק בחלקי השעות שעומד לו והוא "בקטע", גובלת לעניות דעתי ברדידות ריגשית (ואינטילגנציה ריגשית היא חלק בל נפרד מחברתה השכלתנית) ואטימות מחשבתית - הנה הבהרתי לך מדוע המילה "אדיוט" מצורפת??

כותרת הפוסט מתארת מצב עגום הרבה יותר מאשר סתם מילת גנאי שאתה רגיל אליה ואני יכולה להבטיח לך התכוונתי בדיוק אליה!

אשר לקטעים אישיים - חביבי, נשלח אלי - שלי - אעשה בו כטוב בעיני -יפה/ לא יפה, בפוסט המדובר אני חולקת עליך באופן נחרץ תודה!

ובחרתי לשתף!

אולי די להתיחס לתפל ולא לעיקר?
פנטזיה בכחול
פנטזיה בכחול • 23 בפבר׳ 2008
אחותי, מגיע לנו יותר!
שימי בפרופיל בגבולות: נשואים וכל מי שנמצא במערכות יחסים.
אני מכינה פרופיל.
בגבולות שלי יהיו הנשואים וכל מי שנמצא במערכות יחסים אחרות.
Brave Dwarf

Re: גמד חביב

Brave Dwarf • 23 בפבר׳ 2008
אמש עברתי בדוכן עגבניות שבשוק. אחד הירקנים הציע לי עגבניות שלדעתי לא יתאימו לא רק לחיכי אלא אף לא לחיכו של החתול של השכנה. אז הנפתי ארגז מארגזיו והטלתיו בפניו של האידיוט.
שידע להבא לא להציע הצעות מגונות. למה איפה הוא חושב שהוא נמצא? בכלוב?

אני גם נוהג לבעוט בכל מי שמציע לי כל מיני דברים בדלת, ולמוכרת בחנות שממליצה לי לקנות חולצה לא לטעמי אני נותן נגחה ישר בפרצוף ומפרסם את הצעתה בפינת הגנאי של ראש חוצות.
?
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: גמד חביב

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 23 בפבר׳ 2008
slu כתב/ה:
בגילי המופלג הרשה לי להתכעס על אשר אבחר להתכעס.

פנייתו של הכסיל (עידנתי למענך), על הביטחון החסר הבסיס שבה, על גישתו האגבית והמצמיתה לכל עניין הרגש כחלק מקשר, ועל ציפיתו החצופה שאני אבחר לוותר על השלם כדי להסתפק בחלקי השעות שעומד לו והוא "בקטע", גובלת לעניות דעתי ברדידות ריגשית (ואינטילגנציה ריגשית היא חלק בל נפרד מחברתה השכלתנית) ואטימות מחשבתית - הנה הבהרתי לך מדוע המילה "אדיוט" מצורפת??

כותרת הפוסט מתארת מצב עגום הרבה יותר מאשר סתם מילת גנאי שאתה רגיל אליה ואני יכולה להבטיח לך התכוונתי בדיוק אליה!

אשר לקטעים אישיים - חביבי, נשלח אלי - שלי - אעשה בו כטוב בעיני -יפה/ לא יפה, בפוסט המדובר אני חולקת עליך באופן נחרץ תודה!

ובחרתי לשתף!

אולי די להתיחס לתפל ולא לעיקר?

שמעי יקירתי, יום אחד לפני 4 שנים, נטרפה דעתי עלי והחלטתי להיכנס כמעיין צלע נוספת בקשר.
הרכב מאוד דומה למה שהבחור מתאר כאן. זה הרגיש מאוד נכון אז. עד היום זה מרגיש נכון על אף שהקשר השתנה מאוד במהלך השנים.
אל תשפטי מהר כל כך.
התבניות הסטנדרטיות לא תמיד מתאימות לכל האנשים.
מלחכת פינך​(לא בעסק)

יש דרך לבקר

מלחכת פינך​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2008
חשיפה - ובעברית אאוטינג - היא לא הדרך. לא בעיני.
הרי מה שציטטת מהפרופיל שלו, מזהה אותו בבהירות.
זה לא הוגן. לא היית רוצה שיעשו לך את זה.
אם הפניה שלו פוגעת בך - תחסמי.

ולעניין, יש כאלה שמערכת יחסים כזו טבעית להם ומתאימה.
לא מתאים לך? תיידעי אותו. הפניה שלו נעשתה בנימוס.
וראוי לה שתענה בנימוס.

מבחינתי, חצית קווים אדומים.
זאלופון​(שולט)

חזון אחרית הימים

זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2008
אני מסכים עם הגמד (וזה מרגיש כל כך מוזר).

כל אחד ומה שמתאים לו. הוא לא הסתיר ממך את הסטטוס והציפיות שלו. לגיטימי מאד שלא יתאים לך ותחפשי קשר שמבוסס יותר על זוגיות ומונוגמיות ופחות על מין חופשי מזדמן. אבל נראה לי גם לגיטימי שאם זה מה שמתאים לו (ולזוגתו, שבניגוד לנורמה המקובלת, דווקא מודעת למתרחש) - הוא יוכל לנסות למצוא את זה מבלי שיערך לו משפט שדה, למרות שנוסח הפניה שלו בהחלט מעצבן ולא במקום.
slu
slu

??????

slu • 23 בפבר׳ 2008
כדי לבקר באופן נכון, יש תחילה לקרוא את הדברים היטב בנות יקרות...

אם תטרחנה לקרוא שוב וביתר תשומת לב תבינה ודאי שזו אינה הפנייה הראשונה של אותו טיפש.

אני לא אצחק לגבי "התרעת האאוטינג" כי אני מתיחסת לעניין ברצינות רבה, אבל נו באמת, קדימה תשוקה, לכי תזהי במי המדובר...

אני בהחלט מקבלת את זה שישנן מערכות יחסים מסוגים שונים.

ומאמינה שכל אחד צריך לעשות כטוב בעיניו.

אבל מה לעשות ואני רגישה קצת, ומרגיז אותי כשמנסים להפוך אותי לזיון התורן של מישהו
ואפילו ישתמשו בכל המילים היפות בעולם לשם כך!

גמד חביב, אם תבעט באנשים ברחוב תכנס לבית הסוהר.
Mooooon

ואני שואל

Mooooon • 23 בפבר׳ 2008
אם קשר מונוגמי כל כך חשוב לך, שאת מוכנה להשתלח במי שהעז להציע לך קשר אחר,
מדוע לא השכלת לרשום "נשואים" בגבולות שלך ?