ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירותי נשים (סיפור לא קל לקריאה ,אבל תקראו עד הסוף בכל זאת

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 16 באוק׳ 2003

שירותי נשים (סיפור לא קל לקריאה ,אבל תקראו עד הסוף בכל זאת

infinite​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2003
((-:

נכנסתי לשרותי הנשים הממוקמים בקצה המסדרון. כבר התחיל להחשיך ,השמיים נצבעו כחול אפור כהה
ושירותי הנשים הפכו לאיזור דמדומים . השרשרות על הרגליים הקשו על ההליכה ,גם זרועותיי היו כבולות .פסעתי לאורך הקיר ,נאחזת בו לבל אפול מכל משב רוח או נגיעה. האיזור הזה היה נעול בשעות הערב , כי לכל אחד היו למעשה שירותים בתא , ואם הם היו מתמלאים ונסתמים , אין מה לעשות .
כשרק הגעתי ועוד הייתי תיירת ,סיפרה לי אישה אחת שנוהגים לנעול את המקום בלילות כדי לא לתת לנשמות אבודות לצאת החוצה . אז צחקתי על הצ'יזבטים. וכעת הייתי עוד נשמה אבודה .
הרצפה היתה רטובה וריח כלור חריף מהול בסירחון צואה בלתי נגמר העלו בי בחילה מתקתקה . כנראה בכל זאת יש לי משיכה לביזאר . נשענתי על הקרמיקה הקפואה . חייכתי לעצמי. חלון קטנטן ניצב כמטר וחצי מעל ראשי .כל כך קטנטן ,שגם אם הייתי חוזרת לגיל שמונה לא הייתי מצליחה לעבור דרכו .
הנה אני , במדינת עולם שלישי , עם גזר דין מוות תלוי כמו הד מעל הראש על שקית קטנה של מריחואנה ירוקה וריחנית , שכמוה ראיתי כאן בשפע ,גדלה בכל פינה שיש בה אדמה .
אלפי קילומטרים מהבית ושום זעקה לא תעזור. כמה סיפורים כאלה קראתי ושמעתי....בחיים לא חשבתי..
עצמתי עיניי לרגע, מתקדמת לאט לאורך הקיר , נושמת בזהירות , מתחננת לשרשרת שעל רגליי
שתחדל להרעיש ...תיארתי לעצמי ,ככה עם העיניים העצומות ,שאני אצלך בבית שוב ,ופשוט אני הולכת לאט ובשקט כדי לא להעיר אותך. הנה דלת האמבטיה שדרכה אני רואה את האור הקטן המרפסת ,אור שאת משאירה כדי שהארנב לא ייפחד בחושך . והנה דלת המקלחת והנה השירותים . שלך. ריח מטהר אויר עם צמחים , הנה הפח הסגול . תיכף אני אחזור למיטה ,אתכרבל לרגלייך מעסה אותן קלות , את תתפסי בצווארי בחיוך ואני אירדם ללא סיוטים .אני אמשיך לחיות ואולי אפילו עוד אעשן איזה ג'וינט .
את העיניים לא הספקתי לפתוח כי חשתי בכאב חד ופתאומי כל כך בגב העליון ובצוואר שלא הצלחתי לחשוב על לפתוח עיניים . התמוטטתי על הרצפה המזוהמת והרגשתי משיכה חזקה בשרשרות רגליי , עד שהן נמתחו ולא יכולתי להתנגד מעבר ללזחול אחרי מקור כח המשיכה הפתאומי הזה .
זו ..את ,גבירתי ? מלמלתי בבלבול . ראיתי בבירור את מגפייך האלוהיות .כמו הזייה . מרוב כאב ראש לא הצלחתי לפתוח את עיניי עד הסוף שלא נדבר על להרים את המבט . כאב לי להביט מעלה ,כאילו היה זה אלוהים שסינוור אותי באור , או שמש חזקה שלא היתה שם מעולם. שמעתי את קליק נעילת השרשרות והבנתי שאני כבולה לאסלה . לא יכולתי ליישר את הרגליים וניצבתי בפוזה דיי מלאכותית לגזע האנושי . זו את ?..לא ...ריח בושם אישה מתוק-מר עלה באפי ,בושם זול . יכולתי לקום ולכסח לה את הצורה , אך לא היה טעם . הרי ממילא אין סיכוי לברוח מכאן. גם אין לי כח יותר . נכנעת . אני אצלך בבית, איתך. בואי נזמין סרט , רוצה ? משהו מגניב ,אקשן אולי . הראש שלי נדחף בחוזקה אל תוכן האסלה .הרגשתי ושמעתי איך היא מורידה את המים ופוקדת עליי כנראה לשתות הכל. ניסיתי לאחוז בידיי בדפנות האסלה אך בגלל ההלם וההפתעה הידיים החליקו פנימה בלעתי מלא מים והתחלתי עם הפאניקה שלי. שידרתי לה סימנים נואשים בידיים אך לשווא . היא רק דחפה לי את הראש עוד יותר פנימה . את התחתון שהיה עליי , בעצם בוקסר של גברים ,הדבר היחיד שהיה שלי פה , היא קרעה ממני והרוח הקרה הגיעה לישבני הקופא . היא נתנה לי כמה ספנקים על הישבן . בלי שרציתי ,התחלתי להתחרמן מכל הסיטואציה . היא הצליפה בי בחגורה עבה כעשרים הצלפות חזקות מאד , שלא האמנתי שאף אחד לא שומע . גנחתי ללא שליטה . היא צעקה משהו והבנתי שהיא צועקת שאשתוק . כשלא יכולתי לשתוק היא המשיכה עם העלה . מכות כמעט ללא הפסקה לנשום , הרגשתי שכל איבריי הפנימיים נקרעים ופשוט מתפזרים לכל אבר . שחררתי אנקות עמומות . היא המשיכה כך והמשיכה . התפתלתי נורא. קולי היה כאילו זר לי , צרוד לגמרי , לחשתי לה באנגלית "mercy ,mercy " ...היא נתנה לי עוד כמה הצלפות בשביל הסיום המרשים .
הפסקתי להתנגד וצנחתי אחורה באפיסת כוחות נתונה לחסדיה של מי שזו לא היתה. היא הרימה אותי בתמיכה קלה בגבי בקלילות כמו שק עצמות ובזלזול הצמידה את גופי העירום לאסלה . כיוון שגם ככה הייתי כבולה אליה לא יכולתי לזוז הרבה . רק החלון הקטן הזה מעל ראשי הרגיע אותי . דרך החלון , הביט בי המום כוכב אחד בלבד , כוכב ענק ובהיר . בהיתי בו כמו שבוהים בנקודת ריכוז בזמן מדיטציה.. כל הלילה בהיתי בכוכב הזה. אני חושבת שראיתי אותו גם מהחלון בסלון שלך . אני אכין פופקורן בשבילך גבירתי ? רוצה ? יללה ,ארוחת שחיטות.
היא אחזה בי מאחור מלטפת קלות את פצעיי שבטח היו איומים וטוב שלא ראיתי עצמי. רק חשתי בטעם מלוח וחמים על פניי . ראיתי שידיה לבושות כפפות גומי לבנות . אוחזת בצווארי ביד אחת אחיזת חנק , היא החלה להחדיר לי את אצבעותיה מאחורה , תחילה אחת ,שתיים ,ארבע . אגרוף.נחנקתי והשתעלתי . נפתחתי לגמרי ,מתארת לעצמי כאילו זו את , נשענתי על היד החונקת שלה ורק גנחתי בטירוף , עיניי הרחק משם , על הכוכב הלבן והגוף שמוט על רצפת השירותים המזוהמת . קר. נסחפתי עם התחושה של האנאלי , היא פתחה לי את הצורה . מסביב הכל היה רטוב ,אין לי מושג ממה אבל בגלל זה היה לי עוד יותר קר. היא החדירה לי מאחור משהו שהיתה לו תחושה של באט-פלאג גדול , בעל תחושה חלקלקה ,מעניקה כאב מהול בהנאה . בכוס היא החדירה משהו שהיתה לו תחושה של חפץ מתכתי ,כי זה היה קר.
היא השאירה את זה שם ,והחלה לזיין אותי בתחת בקצב עולה . היא צעקה לי משהו בכעס. "פקה פקה פקה פקה פקה !! פקה ?"
-"אם בזמן שאני מזיינת אותך בתחת ,הדילדו שבכוס נופל לך ,אני אקרע אותך מכות ! זה ברור ?" – תירגמתי לעצמי בדידקטיות ,מנסה להשתעשע מעט מהסיטואציה.
-"ייס, מאם !" צעקתי לה וחיפשתי חפץ כבד להלום בה , להעיף אותה לקיביני . בעצם...תמשיכי , בבקשה ,אל תפסיקי , תקרעי אותי...אולי זו את גבירתי ? תנועות החדירה שלה ,האגרסיביות , זה היה הדבר הטוב היחיד שקרה לי עד כה , הזכירו לי אותך...פתאום חשתי עלבון כזה , על כל מה שקורה לי , כי ידעתי אולי שכל מה שקורה קורה מסיבה מסויימת ,שאין סתם ,שאולי מגיע לי כל זה על כל מה שעשיתי , אולי על כל הפעמים שפגעתי בך , שהייתי איגואיסטית . רציתי לצעוק שאני מצטערת ,שרק עוד פעם אחת תשמעי אותי וזהו . רק את הצעקה הזו ,אולי תשמעי ,אפילו שזה רחוק מאד , הרי יש טלפתיה... אבל חוץ מהבכי העמום שלי והגניחות המבולבלות והנשימות שלה בתוכי לא היתה לי תשובה. נשברתי פתאום ופרצתי בבכי היסטרי . היא הפסיקה לרגע , כנראה זה בילבל אותה מעט ,כל הכנות הזו . ואז עלה בה כעס . מתעלמת מהבכי ,היא החדירה לי את הבאט פלאג עמוק עוד יותר , מוציאה מכיסה בד שחור . תופסת את ראשי ושמה את הכיסוי השחור על עיניי , קושרת חזק. פחדתי נורא אך בהיותי מזוכיסטית מושבעת גם התרגשתי . כאב חד חדר לפטמותיי . "לא..." גנחתי בקול שבור. היא החזירה לי בסטירה מצלצלת.
שמעתי שהיא משחררת ניצרה של אקדח . פתאום היא התחילה לדבר עיברית צחה "כולכם פושעים ,טינופת , אני אראה לך מה זה " ! אחזתי חזק בדפנות האסלה וניסיתי לשכנע אותה שאני לא טינופת . "אני לא טינופת , אני מבטיחה לך שאהיה טובה , אני באמת לא רעה " פתאום נשמע צלצול של אזעקה , צלצול מחריש אזניים שלא נגמר .
סתמתי את אזניי בידיי . רק שייפסק. פקחתי את עיניי שוב.
שמעתי זרם מים וצליל חמקמק של קולות אנושיים מתלחששים.
כאב ראש היה הדבר הראשון שחשתי בו.
שקט. תיק-תק . חמים.
ושעון הפלאפון מראה בחביבות ..."יום חמישי , 16/10/03" , 07:00 .
אוףףףףף אני צריכה מקלחת.
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 17 באוק׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 17 באוק׳ 2003
תודה אור ! המון תודה ושיהיה אחלה סופ"ש
האמת התלבטתי קצת אם לפרסם את זה ,היה נראה לי אגרסיבי כזה ,אבל החלטתי לתת
דרור לדמיון (-:
}{
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 19 באוק׳ 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 19 באוק׳ 2003
wow!!!!
איזה טרוף מקסים!!!
ואת היית מזה מסטולית שם...
הנה ציטוט:
לחשתי לה באנגלית "mercy ,mercy "

באנגלית??? חחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואווווווו
זה נפלא!!!!
שילוב של רצונות כנים ודמיון פורה להפליא!

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 19 באוק׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 19 באוק׳ 2003
המון תודה יקירי !!

המ...שמתי לב לזה באמת עכשיו רק....באנגלית זה פירוש אחד, בצרפתית זה פירוש אחר (-:...מה אתה אומר שזה תת מודעי ? (-:
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 21 באוק׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 21 באוק׳ 2003
פינק לטקס תודה לך
והכי חשוב שאת כאן
טוב לראות אותך !
ברוכה הבאה !
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 באוק׳ 2003
קליבר​(שולט) • 22 באוק׳ 2003
אינפי ..חבל על הזמן ..את במקצוע הלא נכון icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 22 באוק׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2003
המ..גמ..קליבר ידידי על מה חשבת ולמה התכוונת ? (-: איזה מהמקצועות רלוונטי ?
icon_smile.gif