בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטסטרופה

Venus in Furs
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008

קטסטרופה

Venus in Furs • 1 במרץ 2008
קטסטרופה צרב אותי בנו לימיט, לפני 45 דקות עם סיגריה, על הגב, בעודי לרגלי מישי, ללא כל התגרות מצדי.

זו לא הפעם הראשונה שקורה דבר כזה, לפני חודשיים הוא היכה את בת זוגי דאז עם קיין.

אלו התמונות :

http://www.thecage.co.il/coppermine/thumbnails.php?album=1485

יכול להיות שהוא היה שיכור, יכול להיות שהוא עושה את זה מאהבה, אבל יש גבול, והוא עבר מזמן.

ואני מרגיש רע מאוד עכשיו.
שפחה מלאה​(נשלטת)
שפחה מלאה​(נשלטת) • 1 במרץ 2008
מחריד.
לדעתי אתה יכול ואף צריך להגיש תלונה במשטרה על תקיפה.
לא ייתכן שאנשים אלימים ותוקפניים ואולי גם חולים בראש יעשו ככל העולה על רוחם וינצלו את האוירה הבדסמית כדי לפגוע פיזית באחרים.
הרי ברור מהכתיבה שלו שהוא אלים ותוקפני אבל כולם סולחים לו על זה מסיבה לא ברורה. מתייחסים אליו כמו הילד הרע של הכיתה. אבל כשהוא מצליף עם קיין או מכבה עליך סיגריה זה כבר פלילי וצריך לערב את המשטרה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 1 במרץ 2008
מסכימה לחלוטין עם שפחה מלאה.
לא חושבת שיש כאן מקום להנחות\ התנצלויות.

לא מכירה את הנפשות הפועלות ( ע'ע קטסטרופה ), גם לא נשמע לי כמו הילד הרע, אלא יותר כמו הביריון השכונתי..

לאור הנסיבות והישנות התוקפנות, חושבת שזו חובה להגיש תלונה במשטרה.
CaveM
CaveM • 1 במרץ 2008
מה אין DM במקום ?
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לי קרתה חוויה לא נעימה עם האיש בדאנג'ן:

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=85318&blog_id=10472

הוא אמנם התנצל, אך זה היה מאוחר מדי, התנצלות לא תמיד מספיקה
אני רואה שלא שינה את דרכו

מצער
תהום
תהום • 1 במרץ 2008
גם אני קיבלתי מכה פעם מקיין ממנו,
בלי שום סיבה מיוחדת,
וההרגשה שהייתה לי אח"כ הייתה נוראית.
הרגשתי כל כך מלוכלכת.

ותגידו תודה מכם הוא ביקש סליחה,
ממני הוא אפילו לא ביקש ועוד טען שהוא לא עשה את זה.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 1 במרץ 2008
בהנחה שתאור הארוע נכון ואני נוטה להאמין שהוא נכון אז המדובר בארוע פסול ובלתי ראוי .
לפני כמה ימים בחזרה מהשבעה של קייל עם כמה אנשי קהילה, ניהלנו שיחה בדיוק על הנושא הזה .
נזכרתי בארוע בו מתחלפת מסויימת שכבה על ספסל בדאנגן והדום שלה הצליף בה ולפתע מישהו אחר נתן לה ספנק ואת תגובתה. אותה בחורה בכתה במשך שעה מהחדירה שהיא חשה לפרטריות שלה.על אף שהמגע של הזר היה שולי לעומת הצלפות הדום, להראות שעוצמת הפגיעה הפיזית , שולית היא.

יש דברים שאני לא יודעת אפילו איך להתחיל להסביר אותם, כמו שלא נוגעים באנשים שלא נתנו הסכמתם לכך ובטח ובטח לא תוקפים אותם.

אני פשוט לא מבינה איך אותם אנשים לא מבינים שזה כל ההבדל בין תיק במשטרה ל- BDSM.
הרי , אני לא מבצעת אקט של תקיפה בסאב שלי בשל הסיבה העיקרית והיא ההסכמה.
אותם אנשים שמסתובבים בחופשיות ונוגעים באנשים אחרים מכריזים בעצם כי רכיב ההסכמה הוא שולי וזניח ומעידים כך שכל תוקף מכל סוג הוא בעצם עוסק ב- BDSM.

ברוב המקרים שהייתי עדה להם לא נגרם נזק פיזי ממשי , כאן, בנוסף לכל, חומרת האקט היא משמעותית, מדובר באקט שהשאיר סימן על גופו של הנתקף, צרב את עורו ואף עלול להשאיר צלקת על עורו.

אני מבינה את האקט החשוב והפומבי של ביטול ההופעה, יש מקום לאקטים כאלה בנסיבות כאלה. אני גם בטוחה שהמועדון ישקול את הסיטואציה ויחליט החלטות בונות וסיפצפיות לגבי האדם שתקף אותך לכאורה.

בכל אופן, עוצמת החדירה לפרטיות במקום שאתה חש מוגן היא עצומה ואל מול חומרת האקט כאן היא מתעצמת.
אני מקוה שתחלים במהרה מהתקיפה ושעם התוקף ימוצה הדין, משפטית וחברתית.
מורדיל

לאסור את הכניסה ומייד!!!

מורדיל • 1 במרץ 2008
מצמרר!!
מיד להתלונן במשטרה.

מחזקים את דברי ללא גבולות.
מכשפונת ממתק

Re: קטסטרופה

מכשפונת ממתק • 1 במרץ 2008
Venus in Furs כתב/ה:
קטסטרופה צרב אותי בנו לימיט, לפני 45 דקות עם סיגריה, על הגב, בעודי לרגלי מישי, ללא כל התגרות מצדי.

זו לא הפעם הראשונה שקורה דבר כזה, לפני חודשיים הוא היכה את בת זוגי דאז עם קיין.

אלו התמונות :

http://www.thecage.co.il/coppermine/thumbnails.php?album=1485

יכול להיות שהוא היה שיכור, יכול להיות שהוא עושה את זה מאהבה, אבל יש גבול, והוא עבר מזמן.

ואני מרגיש רע מאוד עכשיו.

icon_eek.gif
נילי ונילי

זה נבלה וזה טריפה

נילי ונילי • 1 במרץ 2008
מתוך תקווה שאכן יתפתח דיון בנושא כבוד הדדי וזכותו של האחר על גופו, יש לי להגיד את הדברים הבאים. מעשה שהיה כך היה-

בסיומה של מסיבה כלשהי בדאנג'ן, לפני כשנה, בעודי מנסה לאסוף את המעיל ואת החברים שלי ולכנס את כולם לעבר הדלת, תפס אותי בליין כלשהו שניצל את העובדה שאני מחבבת אותו בימים כתיקונם, שלח ידיים אל מתחת לחצאית שלי, מבעד לתחתונים, ודחף אצבעות לתוך ישבני. זה, כמובן, היה ללא פרובוקציה מצידי, ללא סימנים שניתן להגדירם כ"מטעים" וללא שום רצון או הסכמה מצידי. פשוט ניסיתי ללכת הביתה. כיוון שהייתי קצת בהלם, התגובה היחידה שהצלחתי להוציא היתה "או שאתה מוציא את האצבעות מהתחת שלי עכשיו, או שאני שוברת לך אותן אחת אחת", במקום באמת לשבור לו אותן בפועל. הבחור הצליח להבין שאני לא מעוניינת, הוציא את אצבעותיו (לא התנצל) ואני הלכתי הביתה בתחושה איומה של ניצול, חדירה, תקיפה וחילול של הגוף שלי.

העניין נסגר בשיחת טלפון למחרת, שבה הבהרתי לו בעדינות, כיוון שאלוהים יודעת למה, אבל עדיין חיבבתי אותו, וסברתי שהוא פשוט לא הבין מה עשה, שזו היתה תקיפה מינית לכל דבר, שלא היתה לו זכות לגעת בי ללא רשותי ושהיתה לו החובה לוודא את הסכמתי לפני האירוע. הוא הבין, התנצל, ומבחינתי האירוע נסגר, עד לפוסט הזה בכלוב שפורסם היום.

למען הסר ספק- התוקף שלי לא היה קטסטרופה, אלא ונוס בעצמו. זה שמזדעק בריש גלי כנגד תקיפתו שלו.

למען הסר ספק2- אין במילים שלי כדי לערער על הזכות של ונוס על גופו ואני לא מנסה לטעון שמה שהקטסטרוף עשה לו הוא סוג של צדק פואטי, או שחלילה הגיע לו, או שהתקיפה שלו קטה היא מוצדקת באיזשהו אופן. תקיפה היא תקיפה היא תקיפה ואין לה הצדקה.

אני כותבת כי הייתי שמחה לו היה מתפתח דיון כללי, שמתנהל ללא שמות או ירידה לפרטי מקרה ספציפי, על הנורמה של אלימות מינית במסיבות בקהילה, על האוירה שמאפשרת חדירה לפרטיות גופו של האחר, ללא הסכמתו, על הקהילה שנותנת לזה לקרות, על המספרים העצומים של אנשים שחווים תקיפה על ידי החברים שלהם, שלא תמיד מודעים בכלל למה שהם עושים, ועל תפקידם של DMים במסיבות, שלא אמורים לאפשר את זה.

הדיון שהייתי שמחה לראות שיוצא לדרך לא עוסק באיש זה או אחר, אלא בעובדה שישנה אוירת אלימות מינית כללית שמתירה את התקיפות הללו, ואנשים מרגישים אותה היטב. עוד זכור לי פוסט של טיש שעסק בדיוק בזה, באנשים שהם החברים שלך, שמרשים לעצמם להספינק לך בתחת, במן 'אחוקיות' משונה שכזו.

אני חוששת שהמילים שלי ישמשו לסתימת פיות ולהשתקת הטענות של ונוס, במקום לפתח את הדיון שאני מקווה שיתפתח בהמשך. מכל מקום, אם להביע את דעתי הספציפית על שני התכשיטים הנדונים במקרה הנוכחי- עם כל החיבה הכנה שלי לשניהם, אפשר מבחינתי לגלגל בזפת גם את זה וגם את זה.

וגם, בתוספת מאוחרת יותר- מחשבה מרירה שעולה בי מיד, היא כמובן ההבדל בין נשים מותקפות וגברים מותקפים. בעוד אני וטיש סגרנו חשבונות בבלוג הפרטי או בשיחת טלפון אישית, ונוס החליט לכתוב את העלבון שלו בפורום ציבורי. זה מעלה אוטומטית את ההפנמה של נשים שהתקיפה שלהן היא משהו שצריך להתבייש בו, להסתיר אותו, או לתבוע את עלבונן במוסתר מן העין, בעוד שגברים יודעים (ובצדק) שאין לאף אחד הזכות על הגוף שלהם ושיש לגיטימיות לפרסום פומבי של תקיפה כזו. מעורר קנאה.