לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה דפוקים יכולים להיות אנשים? מה? אין גבול????

Hendrix​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

כמה דפוקים יכולים להיות אנשים? מה? אין גבול????

Hendrix​(לא בעסק) • 15 במרץ 2008
כנסו לאלבומים ולכו לתמונות אחרונות.
תוכלו לראות שם תמונות של ילדים קטנטנים בתחפושות פורים.
ממש מזוויע לראות תמונות של ילדים מחופשים כששורה למטה מתנוססים עכוזים חבוטים ושדיים עם מחטים.

שמנמונת סקסית - את החתומה על התמונות האלו, יש לך מושג מה יקרה לאתר הזה, לבעליו ולך אם איזה עיתונאי יעלה על זה ויחליט שזה שווה פירסום תחת כותרת כמו "פדופיליה בכלוב" ???

תגידי את שפוייה?
שמנמונת סקסית​(אחרת)
התמונות הן שלי . הועלו הנה גם בשנה שעברה בחודש אדר . וגם לפני שנתיים.
הן מיועדות לשמח את האנשים שאני אוהבת. עד לאחר פורים
ותזכורת חביבה לימים שבהם השקיעו בתחפושות, תפרו והכינו עצמאית
אין בהן שום דבר פדופילי, אלא אם בעיני פדופיל.

אני שפויה מאוד, ואני ממש לא אוהבת את הסגנון המתלהם והבוטה שלך
אם אתה ממורמר, אנא ממך, אל תוציא את זה עלי..
לפני שאני "מהסצנה" אני אשה, יהודיה, אזרחית מדינת ישראל הדמוקרטית
חג פורים שמח

בכל אופן, אם לבעל האתר תהיה התנגדות, אסיר אותן

שס"ק
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 במרץ 2008
הנדריקס , במקום להתלהם טוב היה אם היית פונה לשס"ק ואומר לה את הדברים אני בטוחה שההסבר שלה היה מניח את הדעת , חוץ מלהעלות את הרייטינג של האלבום לא קרה כלום .

פעם באמת הכינו והשקיעו , אני כל כך שמחה שהיום לא נדרש ממני להכין כי להבדיל מאמא שלי הדבר היחיד שאני יכולה לעשות בעצמי זה לקנות תחפושת מוכנה .
חג שמח icon_smile.gif
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 15 במרץ 2008
זה היה זריז...
אפילו אני לא הספקתי לבחון על מה המהומה...
סיגריה​(אחרת)
שמנמונת סקסית כתב/ה:
יחי חופש הביטוי !!!
התמונות שלי הוסרו.. ולא על ידי.
האמת, שזה מעליב

שס"ק

לא נורא...
אני צלמת ממש טובה אם את רוצה אצלם אותך..
בלי כסף ואני מבטיחה שתקבלי את התמונות...
לא גנטלמן ולא קצין
לא גנטלמן ולא קצין • 15 במרץ 2008
יאללה, שסק. אל תעלבי.

בלי לראות את התמונות אני מבין מה קרה.

כמו שכולם רואים באתר את הבית של הקהילה ואחת מספרת על התינוק שנולד ואם היא קמה בלילות והשניה מספרת על הטיול עם בעלה לתיאלנד, שסק שמה באלבום תמונות רגילות של ילדים מחופשים.

כולם יודעים שיכולים לחפש את הכלוב ויכולים לעשות מטעמים מכל תצלום של ילדים בכלוב, אבל הנדריקס היה צריך לכתוב לשסק ולכלובי בפרטי וכלובי היה מוריד בשקט.

שסק, יש לך אחלה אלבום ואחלה גלריה. אל תעלבי. כולם מבינים ששמת תמונות שלא שייכות לסקס.
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לא גנטלמן ולא קצין כתב/ה:
יאללה, שסק. אל תעלבי.

בלי לראות את התמונות אני מבין מה קרה.

כמו שכולם רואים באתר את הבית של הקהילה ואחת מספרת על התינוק שנולד ואם היא קמה בלילות והשניה מספרת על הטיול עם בעלה לתיאלנד, שסק שמה באלבום תמונות רגילות של ילדים מחופשים.

כולם יודעים שיכולים לחפש את הכלוב ויכולים לעשות מטעמים מכל תצלום של ילדים בכלוב, אבל הנדריקס היה צריך לכתוב לשסק ולכלובי בפרטי וכלובי היה מוריד בשקט.

שסק, יש לך אחלה אלבום ואחלה גלריה. אל תעלבי. כולם מבינים ששמת תמונות שלא שייכות לסקס.

תודה. בכל זאת יצאה לך תגובה של ג'נטלמן

שס"ק
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 במרץ 2008
אני חושב שהסטייה היחידה פה, היא של האדם המביט בתמונות של ילדים מחופשים ורגילים לחלוטין, ועולות לו מחשבות זימה בראש. icon_confused.gif

ומצד שני, אני חושב שיש בכך משום פגם, להעלות תמונות של ילדים לאתר כמו הכלוב. אין בעיה עם הילדים, או עם האתר... פשוט שביחד הם לא מתאימים.
סיגריה​(אחרת)
מקבי כתב/ה:
אני חושב שהסטייה היחידה פה, היא של האדם המביט בתמונות של ילדים מחופשים ורגילים לחלוטין, ועולות לו מחשבות זימה בראש. icon_confused.gif

ומצד שני, אני חושב שיש בכך משום פגם, להעלות תמונות של ילדים לאתר כמו הכלוב. אין בעיה עם הילדים, או עם האתר... פשוט שביחד הם לא מתאימים.

אמממממ...
אסור לי להתבטא יותר בבוטות לא עניינית...