שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני הכי אוהב גרושות בנות ארבעים פלוס ?

נשוי חזק בנשואה
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

נשוי חזק בנשואה • 15 במרץ 2008
קודם כל מישהי שהיתה נשואה והיתה מספיק מטומטמת לעזוב את בעלה זה כבר אומר משהו על האישיות שלה.
וחוץ מזה , גרושות בנות ארבעים פלוס תמיד חושבות על עצמן שהן מנוסות, ועברו דבר או שניים בחיים שלהן וזה כי כיף הן גם כאילו רומנטיות כאלה ואם אתה אומר להן "פרק ב" העיניים הבהמתיות שלהן מתחילות לנצנץ בערגה.
היו לי הרבה גרושות בגילאים האלה, אני מחזיק אותם שבועיים שלוש ואז בדרך כלל נמאס לי
רק צריך להגיד להם שאתה חושב על להקים משפחה ורוצה ילדים וזה והם יהיו שפוטות שלך- תעשה חיים חודש, תגור אצלה בדירה תעשה לה מה שאתה רוצה היא תעשה לך כביסה ועוד היא תגיד תודה
ואחרי חודש תגרום לה לריב איתך- עלק תיעלב ותמשיך הלאה
הקטע הכי מצחיק שהיה לי זה שהייתי עם איזה מישהי, האמת די מכוערת אבל ידעה לעשות את העבודה
אבל היתה לה בת בת 24 מה זה שווה, לאט לאט הייתי מתחיל לפנק את הבת קונה לה מתנות, קניתי לה אוטו תכשיטים פינוקים והייתי מזניח את האמא המכוערת שלה בסוף נפרדתי מהאמא ואחרי איזה חודשיים ככה אני מתקשר לבת והזמנתי אותה לחו"ל לטורקיה רק היא ואני והיא הסכימה הייתי איתה איזה חודשיים בלי שאמא שלה ידעה על כלום בסוף גם ממנה נמאס לי ...

דרך אגב- על טורקיה לא הוצאתי גרוש זה היה מתנה מהעבודה והאוטו?
כמובן שהיה רשום על שמי ויום לפני שעזבתי אותה כבר מכרתי אותו
הדר40
הדר40 • 15 במרץ 2008
icon_eek.gif יש עוד חיות כאלו בעולמנו?.
בת 40 רווקה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 15 במרץ 2008
WTF

מזה,יום המוזרים?מאיפה הגיעו כל האנשים ההזויים האלו..ישו הקדוש..
רצה עם זאבים​(נשלטת)
Toothfairy כתב/ה:
WTF

מזה,יום המוזרים?מאיפה הגיעו כל האנשים ההזויים האלו..ישו הקדוש..

חחחחחחחחח, מתה עליך פיונת מתוקה
אכן צדקת WTF
פייה{O}

Re: למה אני הכי אוהב גרושות בנות ארבעים פלוס ?

פייה{O} • 15 במרץ 2008
בהחלט מניפסט מרגש.

crazzzy.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 במרץ 2008
אני רק לא הבנתי איך הניק שלך מסתדר עם העדפותיך, מר "נשוי חזק בנשואה"...
Anan-Sagol​(שולט)

Anan-Sagol​(שולט) • 15 במרץ 2008
איימי הניק לא רלוונטי, אני לא מבין איך הראש מחובר לצוואר ?
כנראה שהלינק למוח נפל.
יש כנראה גם כאלו
walking dead

Re: למה אני הכי אוהב גרושות בנות ארבעים פלוס ?

walking dead • 15 במרץ 2008
נשוי חזק בנשואה כתב/ה:
קודם כל מישהי שהיתה נשואה והיתה מספיק מטומטמת לעזוב את בעלה זה כבר אומר משהו על האישיות שלה.
וחוץ מזה , גרושות בנות ארבעים פלוס תמיד חושבות על עצמן שהן מנוסות, ועברו דבר או שניים בחיים שלהן וזה כי כיף הן גם כאילו רומנטיות כאלה ואם אתה אומר להן "פרק ב" העיניים הבהמתיות שלהן מתחילות לנצנץ בערגה.
היו לי הרבה גרושות בגילאים האלה, אני מחזיק אותם שבועיים שלוש ואז בדרך כלל נמאס לי
רק צריך להגיד להם שאתה חושב על להקים משפחה ורוצה ילדים וזה והם יהיו שפוטות שלך- תעשה חיים חודש, תגור אצלה בדירה תעשה לה מה שאתה רוצה היא תעשה לך כביסה ועוד היא תגיד תודה
ואחרי חודש תגרום לה לריב איתך- עלק תיעלב ותמשיך הלאה
הקטע הכי מצחיק שהיה לי זה שהייתי עם איזה מישהי, האמת די מכוערת אבל ידעה לעשות את העבודה
אבל היתה לה בת בת 24 מה זה שווה, לאט לאט הייתי מתחיל לפנק את הבת קונה לה מתנות, קניתי לה אוטו תכשיטים פינוקים והייתי מזניח את האמא המכוערת שלה בסוף נפרדתי מהאמא ואחרי איזה חודשיים ככה אני מתקשר לבת והזמנתי אותה לחו"ל לטורקיה רק היא ואני והיא הסכימה הייתי איתה איזה חודשיים בלי שאמא שלה ידעה על כלום בסוף גם ממנה נמאס לי ...

דרך אגב- על טורקיה לא הוצאתי גרוש זה היה מתנה מהעבודה והאוטו?
כמובן שהיה רשום על שמי ויום לפני שעזבתי אותה כבר מכרתי אותו

מרתק ביותר sleep1.gif

אין כמו אלו שפוסט אחד שלהם שווה ערך מבחינת יחסי ציבור עצמיים ל- 20 פוסטי "אידיוט" שאחרים היו פותחים עבורם.
לא קשורה
לא קשורה • 15 במרץ 2008
פעם היה צריך רק לספר להן שאתה טייס. מקסימום רופא.
היום, צריך חברת הפקות בשביל זיון.