סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לעזרה/ הרגעה/ משהו...

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 17 במרץ 2008

קריאה לעזרה/ הרגעה/ משהו...

amy​(נשלטת) • 17 במרץ 2008
לאחרונה נעלם מכאן לחלוטין חבר קהילה- ונוס. ונוס נהג לעדכן את הבלוג שלו בתדירות קבועה וצפופה בשנה האחרונה, אולי יותר. הוא כתב גם בזמנים שתיאר בבלוג כקשים ביותר.

סמוך לתקרית עם קטסטרופה, הוא נעלם מהכלוב. אני לא רוצה לפתוח את העניין לויכוחים והאשמות. מי אשם כאן זו לא הנקודה. הפוסט האחרון שלו, שפורסם לפני עשרה ימים, נשא את הכותרת "הולך ודועך", והיה דיכאוני ועגום.

אני יודעת שלא כולם מסכימים עם זה, אבל אני חושבת שחלק מחובתנו כחברי קהילה, הוא לעזור בשעת צרה. לא הייתי רוצה לשמוע, חס ושלום, מאוחר מדי, שמשהו קרה...

להודעה פרטית ששלחתי לו, הוא לא ענה. אני יודעת שגם אחרים ניסו ליצור איתו קשר.

מישהו שמע ממנו? האם הוא בסדר? מה קורה?...
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 17 במרץ 2008
מישהו? icon_confused.gif
shushu

Re: קריאה לעזרה/ הרגעה/ משהו...

shushu • 17 במרץ 2008
amy כתב/ה:
לאחרונה נעלם מכאן לחלוטין חבר קהילה- ונוס. ונוס נהג לעדכן את הבלוג שלו בתדירות קבועה וצפופה בשנה האחרונה, אולי יותר. הוא כתב גם בזמנים שתיאר בבלוג כקשים ביותר.

סמוך לתקרית עם קטסטרופה, הוא נעלם מהכלוב. אני לא רוצה לפתוח את העניין לויכוחים והאשמות. מי אשם כאן זו לא הנקודה. הפוסט האחרון שלו, שפורסם לפני עשרה ימים, נשא את הכותרת "הולך ודועך", והיה דיכאוני ועגום.

אני יודעת שלא כולם מסכימים עם זה, אבל אני חושבת שחלק מחובתנו כחברי קהילה, הוא לעזור בשעת צרה. לא הייתי רוצה לשמוע, חס ושלום, מאוחר מדי, שמשהו קרה...

להודעה פרטית ששלחתי לו, הוא לא ענה. אני יודעת שגם אחרים ניסו ליצור איתו קשר.

מישהו שמע ממנו? האם הוא בסדר? מה קורה?...

אני לא רוצה להבהיל או להלחיץ יותר מדי, ואני לא ממש יודעת, אבל יש מצב שהוא מצא לעצמו חיים.

amy, אל תנסי את זה בבית.