שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה הודעות חביבות

המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 23 במרץ 2008

כמה הודעות חביבות

המלכה רוני​(שולטת) • 23 במרץ 2008
אני רואה שגם ככה הפורום ישן, אז אנצל את הבמה לפרסם 2 אירועים מאוד יקרים לליבי

שניהם ביום רביעי - כן, זה שבא עלינו לטובה.

יוטל קלון על קצב

שימו סרט שחור בעד הנשים

הצטרפו אלינו למחאה מול בית משפט השלום בירושלים,

שידון על סוגיית הטלת הקלון על נשיא המדינה לשעבר, שעליו הכריז היועץ המשפטי לממשלה כעבריין מין סדרתי.

המחאה תתקיים ביום רביעי, 26 במרץ, בשעה..., מול בית משפט השלום בירושלים.

אנו קוראות לכל אשה ואיש, בכל רחבי הארץ, לענוד ביום זה סרט שחור לאות אבל ומחאה על אישור עסקת הטיעון עם קצב ובקריאה לבית המשפט להטיל קלון על קצב.

מרמון ועד קצב-

מתגייסים למען ביטחון לנשים מפני אלימות מינית של בכירים

מתארגנת הסעה מתל אביב ביום רביעי שעה 12:30

אם את/ה אוצה להצטרף - צרו קשר עם איריס שטרן לוי

volunteers@012.net.il

חגית יוצאת עם רכב מאיזור חיפה - מחפשת מצטרפות שיחתחלקו עם הוצאות דלק

0523449708

השניה מוקדם יותר באותו היום- בערך ב 8 וחצי בבוקר ברחבה של הסינמטק בתל אביב הפגנה של עמותת פרופיל חדש, על ההשתלטות של צה"ל באותו יום על 8,000 בתי ספר . באותו הבוקר.

אשמח לראותכן , הודעות נוספות בהמשך...
היודע איך

אני מדבר רק על פרשת קצב

היודע איך • 23 במרץ 2008
לא רואה שום צורך, להפגין בעד נשים שנתנו טובות הנאה מיניות, בתמורה לקידום ולטובות הנאה אחרות, ולאחר מכן ניסו לסחוט את הבוס איתו הזדיינו קודם לכן בלי שום בעיה.
שולט מנטלי

אני כבר בריצה לקנות סרטים

שולט מנטלי • 23 במרץ 2008
שחורים.
רק שאספיק לקנות.
לא נמאס מהבכי האינפנטילי הזה?
מדובר בכמה בנות שרצו להזדיין תמורת קידום, אל תבלבלי במוח הן ממש לא מסכנות ולא נעליים.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 23 במרץ 2008
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22441

ארענן את זכרונכם בשירשור שפרסתי זה מכבר .
משמעות הדבר היא שמה שאתם עושים כרגע הוא בלתי חוקי וייתכן שאם לאותן בנות "נצלניות " ישעמם , הן יחפשו אתם ירדפו אתכם ויקחו ממכם כסף.
בית המשפט קבע ע"פ הסדר טיעון שהן לא שקרניות, בלשון המעטה.
הטענה כרגע שהן משקרות, יש בה משום הוצאת דיבה . ראו הזהרתם.
היודע איך
היודע איך • 23 במרץ 2008
ללא גבולות כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22441

ארענן את זכרונכם בשירשור שפרסתי זה מכבר .
משמעות הדבר היא שמה שאתם עושים כרגע הוא בלתי חוקי וייתכן שאם לאותן בנות "נצלניות " ישעמם , הן יחפשו אתם ירדפו אתכם ויקחו ממכם כסף.
בית המשפט קבע ע"פ הסדר טיעון שהן לא שקרניות, בלשון המעטה.
הטענה כרגע שהן משקרות, יש בה משום הוצאת דיבה . ראו הזהרתם.

rffl.gif rffl.gif rffl.gif
המלכה רוני​(שולטת)

תודה רבה ללא גבולות

המלכה רוני​(שולטת) • 23 במרץ 2008
העניין הזה של להאשים קורבן בעבירה שבה הוא נפגע יכולה להיות רק כלפיי נשים ורק בעבירות מין, לומר שהן רק רוצות כסף מעמד או קידום זה שטויות.
הפגיעה שעוברת אישה ובעקבותיה גם הצלקות הנפשיות חמורות בכל קנה מידה מעל לכל כסף מעמד או כל דבר אחר.

ולכל החכמים שדיברנו כאן, אני רוצה לומר- כל אישה שלישית נפגעת, מה היה קורה אם זו הייתה אחותך , אישתך או הבת שלך?
היודע איך

שאלה מצויינת

היודע איך • 23 במרץ 2008
אם אחותי היא שרמוטה שמזדיינת עם הבוס שלה ואחר כך מנסה לסחוט אותו בעלילה שקרית... שתסבול...
לא שכאח לא הייתי עוזר, הרי גם זו תהיה טענה צבועה...
אבל נראה לך שבגלל שזו אחותי התיאורטית, הייתי באמת מצפה מה"אני" התיאורטי שיושב מהצד באמת להאמין לסיפור העלוב והראוי להוקעה והקאה הזה?...
המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008

תשובה מצויינת

המלכה רוני​(שולטת) • 24 במרץ 2008
מבלי להיות אחותך התיאורתית , תרשה לי לומר לך, שלא הייתי רוצה להיות במקום אחותך או יותר נכון להיות אחותך.
ולא כל ה א' לא היו שרמוטות, אישה עד שמגיעה למעמד במקום עבודה- ותאמין לי שאנחנו מתקדמות מאוד לאט יחסית אליכם, רוצה גם להישאר במקום העבודה שלה, ולכן שמתחילים להטריד אותה, כן, מה לעשוות, היא מתלבטת- לספר, לא לספר? מה יהיו ההשלכות? יפטרו אותי? אתכל זה אישה צריכה לקחת בחשבון.

קל לך נורא לדבר כי אתה לא אישה וגם לעולם לא תהיה, אבל זה לא מעיד על שום דבר חוץ מבורות!
היודע איך

כל כך צפוי

היודע איך • 24 במרץ 2008
שאישה מסוגך, מייד כשמישהו יאמר משהו שאינו דעתה תתחיל להשתולל ולהפוך את העניין לאישי.
סלחתי לך כשניסית להעביר את הדיון לבנותי אחיותי אשתי ואמי ועניתי לך ברצינות.
גם עכשיו, כשכל מה שאת אומרת הם דברים אישיים שמטרתם זריית חול והסטת הנושא לאפיקים אישיים אני סולח לך.
אני פשוט מבין, שאין לך שום דבר אמיתי לומר, שחוץ מהתלהמות מטופשת שאינה משרתת איש למעט את אלו העוסקים בה אין לך נימוק אחד רציני.
זה דבר רגיל אצל נשים מסוגך...
אחת הנשים ניסתה לסחוט מקצב כסף באיומים שאם לא יסכים היא תפנה למשטרה. זאת למרות שקיימה עמו יחסים תקופה ארוכה ובשורה של מצבים, מרצון ובהסכמה. היא שוכרת עורכת דין ויועצי תדמית והולכת על זה. כשרואים אותה, מבינים מייד שאין המדובר באישה הקטנה והשתקנית, אלא נהפוכהו, בשרמוטה תועלתנית מניפולטיבית ונצלנית.
לא בכדי, קובעת הפרקליטות כי לא רק שלא ניתן לבסס על עדותה מלאת הסתירות והשקרים אונס, אלא לא ניתן לבסס עליה כל כתב אישום בכל נושא שהוא.
האישה השנייה, מספרת לחברתה על כמה קצב הוא מאהב גדול, על כמה במיטה הוא לא זקן, היא מקיימת איתו יחסי מין במשך תקופה ארוכה, שומרת עמו על קשר בתקופה בה היא לא עובדת תחתיו, ופונה אליו על מנת שיסדר לה עבודה בתקופה מאוחרת בהרבה.
כאשר הנ"ל מסרב, היא מצטרפת לפתע למסדר העדות ומנסה להאשים אותו באונס שכביכול אירע לפני יותר מעשר שנים. גם עדותה של האלף השניה נמצאה כמלאת סתירות ושקרים, וגם עליה לא ניתן היה לבסס כל כתב אישום אמיתי ובעל סיכויי הרשעה. לא רק בשל התיישנות העבירה, אלא בעיקר לנוכח השקרים והסתירות שהתגלו, אפילו מעדויות של אנשים קרובים אליה מאוד.
אני משוכנע ששור זועם כמוך לא נותן לעובדות להפריע לו...
ועוד קצת בנושא עובדות, הפעם לליצנית הבורה השניה... ההיא שמאיימת בתביעות דיבה...
בית המשפט מעולם לא אישר את עדויותיהן של שתי השרמוטות המניפולטיביות האלה... למען האמת... העדויות מעולם לא נשמעו בפניו...
סתם עובדות... לא משהו שיפריע לכן להמשיך ולצעוק...
המלכה רוני​(שולטת)

וואי

המלכה רוני​(שולטת) • 24 במרץ 2008
ועכשיו שכינת נשים נפגעות תקיפה מינית שרמוטות אתה יכול להמשיך בחייך,הרי זה בסה"כ אישה, ולפי מה שאת מתאר אתה מכיר את הנשים האלה בצורה כל כך אישית , אז תרשה לי למסור דרכך שאני מעריצה אותן...

אישה מסוגי וואו- תודה על הסיווג, כל מה שניסיתי לומר הוא שהיית נוהג אחרת אם אלה היו אחת מבנות המשפחה שלך, אבל כאמור שוב לא הבנת....

יש הבדל בין סחיטה יקירי, לבין להגיד לבן אדם שאנס אותך שאם הוא לא ישלם על הטיפול והנזק הפסיכולוגי שנוצר מזה- ותאמין לי שנוצר, היא תצטרך ללכת למשטרה ולהגיש תלונה. זה לא איום.

הפרקליטות בעצמה לוקחת תיקים רק שהיא מאמינה שהיא תנצח בהם ב 100 במקום לעשוות את תפקידה כמו שצריך. אז אל תדבר איתי על פרקליטות כאילו אתה יודע מה הזבל שיש שם מאחורה.

נשים מגישות תלונה הרבה פעמים אחרי הרבה מאוד זמן, סטטיסטית אחרי 5 שנים לערך.

אני בטוחה שאתה יודע ומכיר את נושא פגיעה המינית כל כך טוב שאתה יודע גם את ההשלכות, כי אחרת לא הייתה סיבה בעולם שתדבר ככה.

ליצנית בורה למי שחושבת שלא כמוך זה בוודאי בוגר.

לבית המשפט אין שיניים וזה בדיוק הבעיה של המדינה הזו