שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מזהים נשלט

ר1וני
לפני 16 שנים • 24 במרץ 2008

איך מזהים נשלט

ר1וני • 24 במרץ 2008
היום בעודי נוסע באוטובוס משתעמם להנאתי צץ במוחי רעיון הרי בארצנו הקטנטונת לא נהוג לקרוא לבחורה בכינוי 'גברתי' אומרים מותק בייבי חמודה פה ושם אפשר לשמוע איזה הלו גברת אבל לשמוע שלום גברתי זה נדיר אז בא נתחיל להשתמש במילה הזאת כך המלכה תוכל לדעת ש99 אחוז שהעומד מולה כלבלב לא קטן למרות שהוא בתחפושת של מנכ"ל חייל איש עסקים ירקן ...
מה דעתכם?
Dom_Quixote

Re: איך מזהים נשלט

Dom_Quixote • 24 במרץ 2008
אישית, אני חושב שהרצועה וזה שהוא מלקק נעליים זה רמז טוב יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Dom_Quixote

Dom_Quixote • 24 במרץ 2008
אה, ובנוסף - ישנם מקומות בהם אתה יכול לשמוע "גבירתי" כל הזמן, כמו למשל בבית משפט, שם מחוייבים עורכי הדין לכנות את השופטת כך, ולעתים גם את הקולגות והעדות (לא מחוייבים לקרוא להם "גבירתי", אך לעתים משתשים בפניית גוף שלישי, וזה מה שיוצא). בקיצור, לפי הטענה הזו כל עורכי הדין באשר הם, הם סאבים.

מצד שני, זה די נכון.
devotion​(מתחלפת)

devotion​(מתחלפת) • 24 במרץ 2008
Dom_Quixote כתב/ה:
אישית, אני חושב שהרצועה וזה שהוא מלקק נעליים זה רמז טוב יותר.

הקרניים שיוצאות מראשם הם סימן מובהק דיו.

icon_eek.gif
המלכה ננה NNA

אני לא מודאגת מזה

המלכה ננה NNA • 24 במרץ 2008
אני פשוט נותנת להם לזהות אותי
וכמעט תמיד יש עלי משהו שיכול לרמוז
נגיד חולצה שכתוב עליה queen of everything
או צמיד שנסגר עם אזיקים
משהו ואם הם מפקששים אותי בעיה שלהם icon_smile.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 24 במרץ 2008
לפנות למישהי בגילך פחות או יותר בנסיבות לא רישמיות ב- "גבירתי" זה טרחני ופתאטי. היא אולי תזהה אצלך איזה אלמנט של נישלטות אבל זה לא יגרום לה לחבב אותך במיוחד.

אם היא רוצה לבדוק אותך היא יכולה לבקש ממך משהו או להפיל איזה מפתח למשל ולבדוק את התגובה. נשלט בד"כ ינהג בג'נטלמניות וירים את מה שנפל. אם היא תגיד תודה אז תגיד שזה היה התענוג שלך ושלא אכפת לך ללוות אותה למקרה שיפול עוד משהו. אם במקום תודה היא תתקדם מהר ותגיד שלקח לך הרבה זמן אז תציע לה להעביר לך קורס בעניין כי חשוב לך לעשות את זה טוב או תשאל אותה אם אפשר לפצות אותה וכיו"ב.

בקיצור, כמו בכל דבר, צריך ביטחון וצריך להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון.

אם אתה לא נשלט אז ספק אם תרים את הכפפה או שבסגנון מציצים תגיד לה "וואלק בובה תזהרי שלא תיפלי בעצמך למה לא בטוח שיבוא לי להרים אותך"
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 24 במרץ 2008
כשקוראים לי "גבירתי" אני יודעת שאני נראית זקנה... בארץ, בכלל, זה נחשב לכינוי מתנשא, אפילו "מעליב" משהו.
מיקה האחת

אצלי זה בדיוק להיפך

מיקה האחת • 24 במרץ 2008
כמעט בכל הזדמנות, כשאני רואה/נתקלת בגברים, אני מנסה לנחש מה מתחבא מאחורי הדמות שמולי. האם זה שולט פוטנציאלי או עבד שפוט..

הממ.. יש לי מן תיאוריה שהוכיחה את עצמה, וגם אינטואיציה לא רעה, ש... אפשר בהחלט לזהות עבדים/נשלטים בתוך ערב רב של גברים באשר הם icon_smile.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

בלי מילים

אם הגבר שמולך מסתכל קודם כל על הנעליים / רגליים שלך ולא על החזה תחת, את יכולה להיות בטוחה שהוא לכל הפחות פטישיסט.

ההצעה לזיהוי על פי "גבירתי" לא ממש יעילה כי בשלב מסוים רוב האנשים נוטשים את "אחותי" ועוברים לפנות לזולת בצורה מכובדת יותר שכוללת את שם התואר "גברת / גבירתי".
נילי ונילי
נילי ונילי • 24 במרץ 2008
טוב, חשבתי שאני חזקה מספיק כדי לא להגיד את זה. אבל אני לא.

הדרך הכי בטוחה לזיהוי נשלט היא אם כתוב לו "שולט" ליד הניק.

(יפ, הבגרות הנפשית ממני והלאה. ויש מצב שאני גם קצת ממורמרת. מקווה שזה לא סופני, המצב הזה)