שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד עושים ביזאר בצורה בטוחה?

נאמן​(נשלט)
לפני 20 שנים • 19 באוק׳ 2003

כיצד עושים ביזאר בצורה בטוחה?

נאמן​(נשלט) • 19 באוק׳ 2003
מהם הסיכונים הבריאותיים במקלחות צהובות וחומות, והאם יש דרך לעשות את זה בצורה בטוחה?
Miu​(מתחלפת){היצור}

סיכונים בריאותיים

Miu​(מתחלפת){היצור} • 19 באוק׳ 2003
קודם כל עלי לציין שהדברים הבאים נאמרים מתוך הידע הרפואי המוגבל שלי.

סיכונים רפואיים במקלחות צהובות
שתן, למרות הדימוי שלו, הוא חומר כמעט סטרילי ולכן כמעט שאין כאן סיכון אלא אם יש דלקת בכליות או בשלפוחית השתן ואז זה יכול להדביק.
שתיית שתן בכמויות גדולות מאוד גורמת להרעלה ובמקרים קיצוניים יכולה לגרום למוות אבל לא מדובר על כמות של השתנה אחת.

סיכונים בריאותיים במקלחות חומות
במגע עם העור לא צריכה להיות בעיה אבל יכול לגרום לזיהום רציני במגע עם פצעים פתוחים או שריטות (במקרה של מגע צריך לחטא עם אלכוהול ולשים משחה אנטיביוטית כמו סינטומיצין או ויטה-מורפין).
במגע עם השופכה יכול לגרום לדלקת שלפוחית השתן, הדבר נכון לשני המינים אבל בעיקר לגבי נשים שצינורית השתן שלהן יותר קצרה. במידה ויש מגע צריך קודם כל ללכת להשתין ואחרי זה לשתות המון מים.
במגע עם הנרתיק יכול לגרום לדלקות.
במגע עם הפה יכול לגרום לזיהום במערכת העיכול או במילם פשוטות - קלקול קיבה. וזה במקרה הטוב. במקרה הרע יכול להדביק בצהבת מכל הסוגים, איידס ועוד מחלות שעוברות דרך נוזלי גוף.
נאמן​(נשלט)

אז אין דרך בטוחה

נאמן​(נשלט) • 19 באוק׳ 2003
לפי מה שאני מבין, גם אם אני עושה חיסון נגד צהבת ויודע שלפרטנר אין איידס, עדיין לא בטוח לעשות מקלחות חומות בפה?
Faara​(שולטת)
לפני 20 שנים • 28 באוק׳ 2003
Faara​(שולטת) • 28 באוק׳ 2003
מה שנקרא, הדרך הכי בטוחה זה לא לעשות....
Faara​(שולטת)
לפני 20 שנים • 28 באוק׳ 2003
Faara​(שולטת) • 28 באוק׳ 2003
אבל שכחתי להוסיף שזה .....בכל זאת כיף.

נ.ב. יש מצב שאפשר יהיה לתקן הודעה אחרי שנשלחה ולא לפתוח הודעה חדשה בפורום הזה?
Tame
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
Tame • 23 בדצמ׳ 2003
יש מצב.. ממשק ה PhpBB מאפשר לתת למשתמשים אפשרויות עריכה להודעות שלהם...
לא יודע למה בפורומים כאן אפשרות זו כבויה.. זה קצת מעיק...
Miu​(מתחלפת){היצור}
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

תלוי

Miu​(מתחלפת){היצור} • 25 בדצמ׳ 2003
עקרונית העיניים הן מקום מאוד רגיש ולא סובלות שיהיה בהן שום חומרים זרים - אם נכנס משהו כזה הן ינקו אותו מיד, מה שאומר שהן יתמלאו דמעות.
אם המשתין בריא ואין חיידקים ודומיהם בשתן שלו אז זו תהיה התגובה היחידה, ואם יש - אז יכולה להתפתח דלקת.
הסיכון הוא די נמוך, אבל שוב - אני לא לוקחת אחריות רפואית על העניין. אולי כדאי לשאול רופא.