לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי אתה אס!!!!!!!!!!!!

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 17 באפר׳ 2008

כלובי אתה אס!!!!!!!!!!!!

בלוסום​(לא בעסק) • 17 באפר׳ 2008
כל כך תודה שטרחת והתאמצת ימים ארוכים - בשעה טובה העלת בחזרה את ביתנו האהוב!

תודה לך!

אוהבת, חתולונת1607
dance.gif icon_chickkiss.gif icon_profilekiss.gif yes.gif cheerleader.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 17 באפר׳ 2008

זה

בלוסום​(לא בעסק) • 17 באפר׳ 2008
רוקדת בגשם כתב/ה:
rffl.gif
חחחחחחחחח, את גנובה את
}}{{

חדש לך???

באמת, חשבתי שאת מכירה אותי...
LOL....
אדון שי​(שולט)
לפני 16 שנים • 18 באפר׳ 2008

Re: כלובי אתה אס!!!!!!!!!!!!

אדון שי​(שולט) • 18 באפר׳ 2008
חתולונת1607 כתב/ה:

תודה לך!

אוהבת, חתולונת1607

אני מניח שלכל אחד יש את סולם האומדנים שלו . ובטח ובטח כאשר מדובר בהשוואה לקלפים ...
אבל רציתי להעלות כאן מספר נקודות למחשבה .

לא ממזמן נזרק חזיז מהיציע של אוהדי הפועל חולון בכדורסל ( במשחק מול הפועל ירושלים ) . התוצאה היתה פגיעה חמורה בידו של המאבטח . השלכת החזיז גררה תהליך שיפוטי כנגד קבוצת הפועל חולון שבסופו נגזר עליה לשחק מספר משחקים ביתיים ללא קהל . הבעלים של הקבוצה שלח צ'קים בסכומים היחסיים למנויים שישלמו מראש עבור הזכות לצפות בכל משחקי הבית של הקבוצה היות ונבצרה מהם זכות זו . וזאת על אף העובדה שההנהלה עצמה לא אשמה במה שקרה , אלא רק מתוך ההכרה שאנשים ששילמו לא קיבלו תגמול לכספם . בראיון עם הבעלים הוא טען כי הצעד של החזרת הכספים הוא הצעד ההוגן וההגיוני וזאת למרות שכל האירוע נגרם כתוצאה מהתנהגות קלוקלת של אוהד ולא של ההנהלה .

דוגמא נוספת :

אם נרכש מוצר מזון כלשהו ומתגלה בו בעיה , החברה ( מייצרת המוצר ) תפצה את הצרכן וזאת בתנאי שהמצרך לא עבר את תאריך התפוגה שלו ביום התלונה .

אני יכול להמשיך לתת דוגמאות שכל המשותף להם הוא : שאם שולם מראש על מוצר שלא סופק כלל או לא סופק בצורה מלאה , נהוג לפצות את הצרכן על כך .

בימים האחרונים אתר הכלוב נתקל בקשיים טכנים ותפקודו נפגם כתוצאה מכך . חשוב לזכור כי לאתר יש מנויים ששילמו מכספם מראש ( בדומה לדמי מנוי של קבוצת כדורסל ) . מסיבות אובייקטיביות נבצר מהאתר לספק את השירותים לאותם בעלי המנוי ששילמו מכספם . וזאת חובת הבעלים מול המנויים של האתר להחזיר את האתר לרמת התפעול הרגילה שלו .

האתר מתמודד עם הקשיים והכשלים במשך פרק זמן של שבוע לערך , התשלום עבור המנוי הוא בין 15 ש"ח לחודש ( מנוי חצי שנתי ) ל 12.5 ש"ח לחודש ( מנוי שנתי ) .
זה יהיה קטנוני מצד כל מנוי לבקש החזר בעבור פרק הזמן היחסי שבו האתר לא תפקד או תפקד באופן חלקי , אך אני הייתי מצפה מבעלי האתר להתנהלות הוגנת כלפי בעלי המנויים שלו . ואני אסביר :
אני מצפה מבעל האתר לתרום את החלק היחסי של הכסף למען ארגון וולונטרי לבחירתו בשם כלל מנויי הכלוב .

רגע של מתמטיקה

אם לצורך החישוב נתייחס לדמי המנוי החודשיים כאל 12 ש"ח עבור כל המנויים .
ואם ניקח את היחס שבו 4 שבועות בחודש .
אז נקבל את התוצאה שעבור כל שבוע כל מנוי משלם 3 ש"ח .
אם נכפיל זאת במספר המנויים שבהערכה גסה נע בסביבות ה 350 . נקבל סכום שנע בסביבות ה 1000 ש"ח שאותו ניתן ואף ראוי לתרום .

ואולי אז יהיה ניתן וראוי לשלוף את חבילת הקלפים ולהתחיל לכנות כאן אנשים בכינויים שלקוחים משם .

גילוי נאות

אני לא בעל מנוי זהב ולכן כל מה שנכתב כאן הוא בגדר נקודות למחשבה ולא בגדר דרישה כזו או אחרת .
dragon fly
dragon fly • 18 באפר׳ 2008
בעניין של דורסמן

הכל התחיל שחלק מהקהל דרש החזר מההנהלה על המשחקים ללא קהל.

ברגע שביקשו החזר הוא לא היסס לרגע והצקים הגיעו בדואר לכ רוכשי המנויים..

המון אוהדים החזירו את הצקים בחזרה לקבוצה כתרומה דרך אגב,

ויש אפילו קבוצה של 5 אוהדים שמוכנה לקנות 200 מנויים לשנה הבאה ולחלקם

לילדים הלומדים בעיר.(בעקבות יחסו של דורסמן לקהל הקהל מחזיר לו בהתאם)

ביום שני הקרוב תראו בערוץ 10 את הקהל הזה בפעולה icon_lol.gif icon_lol.gif
סמית​(שולט)

מה שכתב שי ...

סמית​(שולט) • 18 באפר׳ 2008
הוא בגדר התחשבנות קטנונית ונבזית של מישהו שמשתמש בשירותי האתר אך לא מוצא לנכון להשתתף בסכום של 12.50 ש"ח לחודש בכדי לאפשר פעילות סדירה יותר של האתר, אך בקשר לכך לא אשפוט שהרי יתכן שהפרוטה אינה מצויה בכיסך.

מה שנכתב כאן הוא ביטוי נוסף של סוציומט מיוסר וממורמר שכל ישותו אומרת כאב וסבל, המנסה לעורר ריב ומדנים.

ולכלובי,
ככל שהדברים נוגעים אלי, אני מניח שהסכום אותו אני משלם הוא מינורי ודיספרופורציונלי יחסית להשקעה הנדרשת בכדי לתחזק את האתר הזה, אין לי צורך בהחזר, או בתמורה לארגון וולנטרי כלשהו ואני מודה לך על השעות שאתה משקיע בכדי שהאתר הזה יעמוד.

ובאשר לאותו איש ריב ומדון, יש פרספקטיבה האומרת שמשאנו נתקלים ביצורים מסוג זה עלינו להעלות שיר והלל לאלים על כך שאנשים אלו אינם חלק אינטגרלי מחיינו וההתקלות שלנו איתם מוגבלת בזמן ובה בעת לזכור את אותם בני משפחה אומללים שלא יכולים לנתק אותם מחייהם ולהתפלל עבורם.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: כלובי אתה אס!!!!!!!!!!!!

בלוסום​(לא בעסק) • 18 באפר׳ 2008
אדון שי כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

תודה לך!

אוהבת, חתולונת1607

אני מניח שלכל אחד יש את סולם האומדנים שלו . ובטח ובטח כאשר מדובר בהשוואה לקלפים ...
אבל רציתי להעלות כאן מספר נקודות למחשבה .

לא ממזמן נזרק חזיז מהיציע של אוהדי הפועל חולון בכדורסל ( במשחק מול הפועל ירושלים ) . התוצאה היתה פגיעה חמורה בידו של המאבטח . השלכת החזיז גררה תהליך שיפוטי כנגד קבוצת הפועל חולון שבסופו נגזר עליה לשחק מספר משחקים ביתיים ללא קהל . הבעלים של הקבוצה שלח צ'קים בסכומים היחסיים למנויים שישלמו מראש עבור הזכות לצפות בכל משחקי הבית של הקבוצה היות ונבצרה מהם זכות זו . וזאת על אף העובדה שההנהלה עצמה לא אשמה במה שקרה , אלא רק מתוך ההכרה שאנשים ששילמו לא קיבלו תגמול לכספם . בראיון עם הבעלים הוא טען כי הצעד של החזרת הכספים הוא הצעד ההוגן וההגיוני וזאת למרות שכל האירוע נגרם כתוצאה מהתנהגות קלוקלת של אוהד ולא של ההנהלה .

דוגמא נוספת :

אם נרכש מוצר מזון כלשהו ומתגלה בו בעיה , החברה ( מייצרת המוצר ) תפצה את הצרכן וזאת בתנאי שהמצרך לא עבר את תאריך התפוגה שלו ביום התלונה .

אני יכול להמשיך לתת דוגמאות שכל המשותף להם הוא : שאם שולם מראש על מוצר שלא סופק כלל או לא סופק בצורה מלאה , נהוג לפצות את הצרכן על כך .

בימים האחרונים אתר הכלוב נתקל בקשיים טכנים ותפקודו נפגם כתוצאה מכך . חשוב לזכור כי לאתר יש מנויים ששילמו מכספם מראש ( בדומה לדמי מנוי של קבוצת כדורסל ) . מסיבות אובייקטיביות נבצר מהאתר לספק את השירותים לאותם בעלי המנוי ששילמו מכספם . וזאת חובת הבעלים מול המנויים של האתר להחזיר את האתר לרמת התפעול הרגילה שלו .

האתר מתמודד עם הקשיים והכשלים במשך פרק זמן של שבוע לערך , התשלום עבור המנוי הוא בין 15 ש"ח לחודש ( מנוי חצי שנתי ) ל 12.5 ש"ח לחודש ( מנוי שנתי ) .
זה יהיה קטנוני מצד כל מנוי לבקש החזר בעבור פרק הזמן היחסי שבו האתר לא תפקד או תפקד באופן חלקי , אך אני הייתי מצפה מבעלי האתר להתנהלות הוגנת כלפי בעלי המנויים שלו . ואני אסביר :
אני מצפה מבעל האתר לתרום את החלק היחסי של הכסף למען ארגון וולונטרי לבחירתו בשם כלל מנויי הכלוב .

רגע של מתמטיקה

אם לצורך החישוב נתייחס לדמי המנוי החודשיים כאל 12 ש"ח עבור כל המנויים .
ואם ניקח את היחס שבו 4 שבועות בחודש .
אז נקבל את התוצאה שעבור כל שבוע כל מנוי משלם 3 ש"ח .
אם נכפיל זאת במספר המנויים שבהערכה גסה נע בסביבות ה 350 . נקבל סכום שנע בסביבות ה 1000 ש"ח שאותו ניתן ואף ראוי לתרום .

ואולי אז יהיה ניתן וראוי לשלוף את חבילת הקלפים ולהתחיל לכנות כאן אנשים בכינויים שלקוחים משם .

גילוי נאות

אני לא בעל מנוי זהב ולכן כל מה שנכתב כאן הוא בגדר נקודות למחשבה ולא בגדר דרישה כזו או אחרת .

תגיד לי, כל מה שיש לך בראש זה כסף? קצת חבל, לא? שתרגמת את זה לכסף.
אני בדעתו של סמית - הסכום שאני משלמת בחודש הוא אפסי לגמרי לעומת ההשקעה העצומה של זמן ותשומת לב שכלובי נותן פה. בעיני המצב הוא שלא משנה כמה אשלם - מה שאני מקבלת זה כל כך הרבה יותר, ובימים שהכלוב לא היה באוויר הבנתי את זה עוד יותר.

כלובי - אתה באמת אדם מדהים. תודה לך על האתר המדהים הזה, עבורי הוא ממש בית שני. אין אף אתר אחר שבכלל עומד בתחרות.

שיהיה לכולנו חג שמח וכשר, שנשתדל לא להכנס לראיה צרה וחומרית של דברים
.
אדון שי​(שולט)

Re: מה שכתב שי ...

סמית כתב/ה:
הוא בגדר התחשבנות קטנונית ונבזית של מישהו שמשתמש בשירותי האתר אך לא מוצא לנכון להשתתף בסכום של 12.50 ש"ח לחודש בכדי לאפשר פעילות סדירה יותר של האתר, אך בקשר לכך לא אשפוט שהרי יתכן שהפרוטה אינה מצויה בכיסך.

מה שנכתב כאן הוא ביטוי נוסף של סוציומט מיוסר וממורמר שכל ישותו אומרת כאב וסבל, המנסה לעורר ריב ומדנים.

ולכלובי,
ככל שהדברים נוגעים אלי, אני מניח שהסכום אותו אני משלם הוא מינורי ודיספרופורציונלי יחסית להשקעה הנדרשת בכדי לתחזק את האתר הזה, אין לי צורך בהחזר, או בתמורה לארגון וולנטרי כלשהו ואני מודה לך על השעות שאתה משקיע בכדי שהאתר הזה יעמוד.

ובאשר לאותו איש ריב ומדון, יש פרספקטיבה האומרת שמשאנו נתקלים ביצורים מסוג זה עלינו להעלות שיר והלל לאלים על כך שאנשים אלו אינם חלק אינטגרלי מחיינו וההתקלות שלנו איתם מוגבלת בזמן ובה בעת לזכור את אותם בני משפחה אומללים שלא יכולים לנתק אותם מחייהם ולהתפלל עבורם.

טוב זה רק היה סביר להניח שבמקום שבו מופיע האס יתגלה גם הג'וקר .....
הגבירה שלי​(שולטת)
הגבירה שלי​(שולטת) • 18 באפר׳ 2008
אכשהו תמיד יוצא שכל המתבכיינים הם אלו שלא משלמים.
יסביר כבוד אדון שי בבקשה מדוע לא ישלח לי צק על הסכום היחסי
בו אני בעזרת תשלום המנוי שלי מאפשרת לו לכתוב את הגיגיו באתר.
אני מניחה שהמתמטיקה היא רק לגבי כיסם של אחרים.

חג שמח.
אדון שי​(שולט)
הגבירה שלי כתב/ה:
אכשהו תמיד יוצא שכל המתבכיינים הם אלו שלא משלמים.
יסביר כבוד אדון שי בבקשה מדוע לא ישלח לי צק על הסכום היחסי
בו אני בעזרת תשלום המנוי שלי מאפשרת לו לכתוב את הגיגיו באתר.
אני מניחה שהמתמטיקה היא רק לגבי כיסם של אחרים.

חג שמח.

מעולם לא נתקלתי בהתנגדות כה גורפת כנגד תרומה לעמותה וולנטרית .

אולי זה נובע בשל הטעות הנאיבית לחשוב כי האתר הזה הוא גם סוג של עמותה וולנטרית .

ובכן ...

הוא לא .

אני חושב שיש יסוד להניח שאם נבדוק ברשם העמותות לא נמצא את הכלוב באחת הרשומות .

ואגב אני אשמח לשלוח לך צ'ק מיד אחרי שאקבל ממך צ'ק על השימוש בחמצן של כולנו .

לתשומת ליבך :

לא אני יזמתי את אופי הפעילות של האתר . ולא אני קבעתי על מה ישלמו או לא .

והאמיני לי שאילולי התרומה של אלה שמלהגים " על חשבונך " גם אלה שמשלמים ברובם לא היו כאן . וגם התשלום עבור הפרסומות באתר היה קטן באופן משמעותי .

הכלוב הוא קודם כל עסק . ויש להתייחס אליו בהתאם .

אבל בכל הנוגע לתשלום עצמו אני רק אתן את הקישור הבא

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=246223#246223

תביני ממנו מה שתביני ....