אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה רע בקופי-פייסט? מה, באמת רצית שאפנה אלייך באופן אישי???

Vestri
לפני 16 שנים • 21 באפר׳ 2008

מה רע בקופי-פייסט? מה, באמת רצית שאפנה אלייך באופן אישי???

Vestri • 21 באפר׳ 2008
הוא - פנה אלי במשפטים שחוקים בהם הוא פונה לכל אחת. ואז שכח שכבר פנה אלי, ושלח לי שוב את אותה ההודעה. בדיוק.
"שלום, אני XYZ, ואני בן ?? ואני אינטליגנטי אקדמאי נאה..." וכו.

אני - הייתי בכזה מצב רוח שנמאס לי לקרוא עוד "קופי-פייסט" אז אמרתי לו
נו נו נו.

הוא - כתב: מה רע? לא בסדר?

אז אני - אם כבר השקעתי בלענות, כבר הסברתי. ואז החלטתי לעשות קופי-פייסט משלי. אולי מישהו ילמד מזה משהו. כתבתי:

חחח, תודה על ההתייחסות האישית

"בסדר" זה עניין יחסי. אתה כמובן יכול לעשות מה שאתה רוצה, ואני יכולה לדבר רק בשם עצמי. אבל בתור מישהי שמקבלת הרבה פניות, כמו רוב הנשלטות באתר, אני יכולה רק לספר לך את ההתייחסות שלי, ותלמד מזה או לא, כפי שנראה לך. אני לא מגיבה (בחיוב, ז"א) להודעות לא מושקעות, ולא אישיות. זה אפילו קצת מעליב. זה כמו לדוג עם רשת גדולה, ולא אכפת לך מה אתה מעלה מהמים, העיקר שאתה מגדיל את סיכוייך למשוך משהו.

עכשיו - אולי זה באמת מה שאתה רוצה. אני לא אהיה זו שאשלול את זה ממך... אולי אתה לא מחפש בחורה אינטליגנטית. אולי אתה ממש לא רוצה מישהי בעלת כושר אבחנה... ואם כך, זה באמת מה שתמצא. אבל זה לא דורש עד כדי כך הרבה מאמץ לפנות למישהי על סמך מה שהיא כותבת על עצמה, באופן אישי ומושקע. וזה מה שמרשים בחורה. ולא רק מרשים, זה מה שבאמת ייצור חיבור - כמעט כל מי שפונה אלי הוא "אינטליגנט ואקדמאי ונראה טוב". עם כל הכבוד.

טוב - אז כל זאת רק כי טרחת לכתוב רק לי icon_smile.gif

אז מאחלת לך הצלחה בלמצוא את הנכונה

V
ים_yam​(לא בעסק)

המכה ה -11

ים_yam​(לא בעסק) • 21 באפר׳ 2008
שלא רשומה בשום הגדה והחמירה לאחרונה בעקבות המתנה המוזהבת מכלובי לחג...

הצפה של פניות קופי פייסט ולא רק לנשלטות או שולטות, אלא לכל מי שאינה עונה על קטגוריית מין זכר.

גם מקולרות, תפוסות, לא בעסק, לא מוגדרות, ובקיצור - כל מי שאין לה ז' בתעודת הזהות או בין הרגליים קיבלה "מתנה לחג" של די הרבה פניות מציקות שכאלו.

בדיקה קטנה באופציית ההיסטוריה העלתה כי לרבים מהפונים זו לא הפעם הראשונה שפנו וקיבלו תשובה מנומסת של "לא תודה, וכדאי שתקראו פרופילים לפני שאתם פונים לוודא שזה רלוונטי..."

אולי הם אכן אקדמאים ונאים, אבל בהבנת הנקרא רובם קיבלו ציון נכשל.
icon_rolleyes.gif
להבה חשופה

Re: המכה ה -11

להבה חשופה • 21 באפר׳ 2008
ים_yam כתב/ה:

הצפה של פניות קופי פייסט ולא רק לנשלטות או שולטות, אלא לכל מי שאינה עונה על קטגוריית מין זכר.

גם מקולרות, תפוסות, לא בעסק, לא מוגדרות, ובקיצור - כל מי שאין לה ז' בתעודת הזהות או בין הרגליים קיבלה "מתנה לחג" של די הרבה פניות מציקות שכאלו.

בדיקה קטנה באופציית ההיסטוריה העלתה כי לרבים מהפונים זו לא הפעם הראשונה שפנו וקיבלו תשובה מנומסת של "לא תודה, וכדאי שתקראו פרופילים לפני שאתם פונים לוודא שזה רלוונטי..."

אולי הם אכן אקדמאים ונאים, אבל בהבנת הנקרא רובם קיבלו ציון נכשל.
icon_rolleyes.gif

יאמצ'וק יקירתי icon_smile.gif

כל מילה נכונה .פאתטי למדי התנהלות שכזו.

חג שמח.

להבה חשופה.!@!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 באפר׳ 2008
אני אחת שאלה ארוכה נורא בבקשה:

אז מי כתב בצהוב זוהר, הוא או את, ואם הוא, האם גם בפעם שעברה עשה כן והאם זה אותו גוון בדיוק?

(ועוד אחת, לכלל הציבור - רבא/עק, לא הגיע הזמן לוותר על מרקרים בצבע של מסטיק? אחרי הכל, אנחנו כבר בכיתה ז')
קליבר​(שולט)

ועוד מעט עולים ל- ח'

קליבר​(שולט) • 21 באפר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:

אז מי כתב בצהוב זוהר, הוא או את, ואם הוא, האם גם בפעם שעברה עשה כן והאם זה אותו גוון בדיוק?

(ועוד אחת, לכלל הציבור - רבא/עק, לא הגיע הזמן לוותר על מרקרים בצבע של מסטיק? אחרי הכל, אנחנו כבר בכיתה ז')

( ועוד מעט ... עולים לח'
וגם ...
שם המשחק היום הוא שיווק המוני , להמונים והמונות ..
אני טורח ומקדיש לכל אחת שיר , אז זה עוזר לי ? ..
(נ.ב. למה נשים מזיפות אורגזמה ? כי הן חושבות שלגברים איכפת ..)
Brave Dwarf

Re: ועוד מעט עולים ל- ח'

Brave Dwarf • 21 באפר׳ 2008
קליבר כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

( ועוד מעט ... עולים לח'
וגם ...
שם המשחק היום הוא שיווק המוני , להמונים והמונות ..
אני טורח ומקדיש לכל אחת שיר , אז זה עוזר לי ? ..
(נ.ב. למה נשים מזיפות אורגזמה ? כי הן חושבות שלגברים איכפת ..)

עם כל הכבודקה אותי השאירו שנה, שנתיים, שלוש, אבל מי סופר. בגן.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 16 שנים • 22 באפר׳ 2008

Re: המכה ה -11

ים_yam כתב/ה:

icon_rolleyes.gif

למרבה השעשוע, לפעמים הם גם נופלים בקטע של מי זכר ומי לא icon_smile.gif
גוליבר​(שולט)

מילא כל השאר,

גוליבר​(שולט) • 22 באפר׳ 2008
אבל מה זה XYZ??
איזה ניק חסר השראה.
נוריתE

קופי פייסט?

נוריתE • 22 באפר׳ 2008
משחת קפה כזה?
icon_cool.gif גם זה וגם זה לא נישמע מושך מידי
הלאה....

Mooooon

מה עם איזה שיר או סיפור ?

Mooooon • 22 באפר׳ 2008
Vestri כתב/ה:
הוא - פנה אלי במשפטים שחוקים בהם הוא פונה לכל אחת. ואז שכח שכבר פנה אלי, ושלח לי שוב את אותה ההודעה. בדיוק.
"שלום, אני XYZ, ואני בן ?? ואני אינטליגנטי אקדמאי נאה..." וכו.
אני - הייתי בכזה מצב רוח שנמאס לי לקרוא עוד "קופי-פייסט" אז אמרתי לו
נו נו נו.
הוא - כתב:מה רע? לא בסדר?
אז אני - אם כבר השקעתי בלענות, כבר הסברתי. ואז החלטתי לעשות קופי-פייסט משלי. אולי מישהו ילמד מזה משהו. כתבתי
[i]חחח, תודה על ההתייחסות האישית
"בסדר" זה עניין יחסי. אתה כמובן יכול לעשות מה שאתה רוצה, ואני יכולה לדבר רק בשם עצמי. אבל בתור מישהי שמקבלת הרבה פניות, כמו רוב הנשלטות באתר, אני יכולה רק לספר לך את ההתייחסות שלי, ותלמד מזה או לא, כפי שנראה לך. אני לא מגיבה (בחיוב, ז"א) להודעות לא מושקעות, ולא אישיות. זה אפילו קצת מעליב. זה כמו לדוג עם רשת גדולה, ולא אכפת לך מה אתה מעלה מהמים, העיקר שאתה מגדיל את סיכוייך למשוך משהו.
עכשיו - אולי זה באמת מה שאתה רוצה. אני לא אהיה זו שאשלול את זה ממך... אולי אתה לא מחפש בחורה אינטליגנטית. אולי אתה ממש לא רוצה מישהי בעלת כושר אבחנה... ואם כך, זה באמת מה שתמצא. אבל זה לא דורש עד כדי כך הרבה מאמץ לפנות למישהי על סמך מה שהיא כותבת על עצמה, באופן אישי ומושקע. וזה מה שמרשים בחורה. ולא רק מרשים, זה מה שבאמת ייצור חיבור - כמעט כל מי שפונה אלי הוא "אינטליגנט ואקדמאי ונראה טוב". עם כל הכבוד.
טוב - אז כל זאת רק כי טרחת לכתוב רק לי
אז מאחלת לך הצלחה בלמצוא את הנכונה

יש דרכים חינניות למשוך צומי.
פרסום חווית התכתבות בנאלית, שבה את לבטח לא נפגעת, אך לעומת זאת נראה שפגעת
באדם תמים, היא לא אחת מהם. משום מה חבל לי דווקא עליו, לא עליך.
אם פניה כפולה באמת מפריע לך, אז עומד לרשותך כפתור "הוסף לרשימת התעלמות", פעולה פשוטה בהרבה מכתיבת פוסט שמצליח בבת אחת להיות גם בכייני וגם מתלהם. לכאורה אילו שתי תכונות נוגדות, אך כישוריך איפשרו שילוב שניהם בטקסט אחד. כבוד ...
אני ממליץ בפעם הבא לכתוב איזה שיר או סיפור, או לחלופין לפתוח שירשור בנושא שזכה לפופולריות בעבר.

אגב, מקריאת הפרופיל שלך מצטיירת תמונה מקיפה, עולם ומלאו, שללא ספק תאפשר למעמדים הפוטנציאלים לנסח פניות אישיות העונות לצרכיך. חחחחח. או במילים אחרות ...
לפני שאת מתבכיינת על פניות לא מושקעות, אולי תטרחי ותשקעי בפרופיל שלך, לפחות עד לרמה שיהיה ברור מי את ומה את רוצה ?