בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Dungeon - There Is No Place Like Home

ניקי666 niki
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008
ניקי666 niki • 29 באפר׳ 2008
חשבתי הרבה אם להגיב לשרשור המכוער הזה ,והחלטתי שלמרות ההתעסקות בשטחים האפורים תגובתי מחוייבת .

אני מבלה בנו לימיט קרוב לשנה ומכיר את רוני באופן אישי ,מיותר לציין כי ההכרות ביני ובין רוני נעשתה באמצעות ליין המסיבות כאשר אותם מארגנים ידעו על עברו ובכל זאת בחרו בלימיט כמקום
לערוך בו את הליין ,גם אחרי שאותם מארגנים עזבו והגיעו אחרים ובכל הגלגולים של הלימיט ידעו המארגנים והמקורבים על אותו עבר פלילי ,יתרה מכך ,לא תהייה חוצפה מבחינתי לטעון כי גם האדם שהעלה את הנושא בשרשור הנל ידע על עברו מבעוד מועד ועל כן נשאלת השאלה מדוע
בחר לפרסם זאת דווקא עכשיו ..?

למרות שאני מכיר את רוני גלילי אישית אינני מעוניין לכתוב כאן עדות אופי בעבורו ,אני גם לא אנקוט בגישה מתגוננת ,לא אדון אתכם על אחוזי השותפות של רוני בדאנגן החדש ואפילו לא אבקש
מחילה חברתית עבורו בדמות "האיש שילם את חובו"
לדעתי אין מה להסתתר ולהתגונן מאחורי כל אלה, כל אדם יש לו יתרונות וחסרונות ומי שירצה
להתרשם בעצמו מהאיש יוכל להגיע לשוחח עימו ולהתרשם כפי שיחפוץ בדיוק כפי שאני עשיתי
וזאת מבלי לקרוא פסקי דין ולהקשיב לשמועות .

אמרתי ואומר זאת שוב רוני לדעתי הוא האיש הנכון שיכול לתרום לקהילה ,אני מבקש מכל המגוננים
למינהם להפסיק כי אין צורך בזה ,דיון בנושא הזה משרת אך ורק את האנשים שבאו להרוס טרם סיום הבנייה ,אני מאחל לרוני בהצלחה ומחזק את ידיו בכדי לסיים את הפרוייקט שייתן את הביית
שהרבה אנשים מדברים עליו .
נאכטגייסט​(שולט)
לפני 16 שנים • 29 באפר׳ 2008

Re: פיזדץ בלאט סוקה נחוי!!!!!!!!!!!!!!!!!

נאכטגייסט​(שולט) • 29 באפר׳ 2008
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
Nachtgeist כתב/ה:
אני לא אהיה בארץ למסיבת הפתיחה המחודשת! איזה תזמון! לסע"ע מתבקש לשמור לי כרטיס חבר.

בכל מקרה, אם זה נתון בידיו הנאמנות של לסע"ע אני סמוך ובטוח שהכל ילך כדת וכדין ולא יסגרו את המקום לעולם.

שיהיה בהצלוחס, אני אגיע מיד אחרי הנחיתה.

נ.ב - הכרס של הבחור המשפץ מוכרת לי מאיפשהו... icon_wink.gif

דר מייסטר ידידי (בשבילי תמיד תישאר דר מייסטר icon_smile.gif ), טוס לך בשלום לארה"ב, תהנה שם, אל תשכח לבקר במועדוני סאדו בניכר, ואנחנו נחכה לך כאן כשתחזור. טיסה נעימה!

פלאשי, כשאני חושב על זה, זה לא נשמע לי כזה נורא שתתבשלי עוד קצת, אם זה אומר שאני אקבל אותך חמה ומבושלת היטב במסיבת הפתיחה.

אגב, מי זה העבד הסקסי הזה בתמונות? אני חושק בו.

אבקר גם אבקר. למען הרחבת ידיעותי או משהו... אני כבר אמצא תירוץ. בכל מקרה, אני אצטרך שידור חוזר של מסיבת הפתיחה, אני יכול לסמוך על אוסף הוידאו המפואר שלך שיכיל גם כמה דברים תוצרת בית? icon_wink.gif

על החתום:
Der Meister,
מאסטר הבית של הפאקולטה להנדסה.
icon_whipper.gif icon_moon.gif
אני פשוט מת על האנימציה הזו!!!!!!
מכשפונת ממתק
לפני 16 שנים • 30 באפר׳ 2008
מכשפונת ממתק • 30 באפר׳ 2008
niki 666 כתב/ה:
אמרתי ואומר זאת שוב רוני לדעתי הוא האיש הנכון שיכול לתרום לקהילה , .

צר לי שאנשים פשוט לא מסוגלים להבין.
רוני יכול להיות אחלה בן אדם שבעולם באמת,
אבל...
הבן אדם ביצע פישעי מין. כמה וכמה פעמים.
הורשע. ישב בכלא.
עברייני מין, הסיכוי שישובו לסורם מאוד גבוה.
אני לא מבינה איך אפשר להגיד שהוא האיש הנכון לתרום לקהילה?
הוא בדיוק מסוג האנשים שלא צריכים לאפשר כניסתם לסוג המועדונים של הBDSM
בגלל האופי ואוירה המינית שיש שם.בגלל כל סיגנון ההתנהלות במועדון ובגלל התחומים האפורים שיש בBDSM.

נכון רוני ישב בכלא ושילם את חובו לחברה על פי החלטת בית המשפט.מה דעתי על 6 שנים בכלא לעומת הרס חיים של מישהי , את זה אני אשמור לעצמי.

אף אחד לא קרא להחזיר אותו לכלא.
אבל לעשות חגיגות על כך שהוא הולך לנהל מועדון BDSM, זה נראה לי קצת תמוה.
להגיד שהוא האיש הנכון לנהל את המועדון? זאת אחת האמירות הטפשיות ששמעתי לאחרונה.

כול האנשים שקפצו והגנו על רוני, מה היה קורה אם רוני היה אונס את אחותכם/חברתכם הקרובה/בת זוגתכם ? גם אז הייתם מגינים עליו בחירוף נפש וחושבים שרוני הוא הבן אדם הנכון?
אני בטוחה במליון אחוזים שלא.
אין כמעט אישה שלא הוטרדה מינית.
רבות הותקפו מינית ויש גם אחוז לא מבוטל של נשים שנאנסו.
ורבות מתוך נשים אלו, נמצאות בקהילה הזאת ממש.
את ההרגשה האיומה של מי שחוותה את הדברים על בשרה, את הצלקות והכאב שלא עובר אף פעם באמת, אי אפשר להסביר. רק מי שהיתה שם יודעת.
ולקרוא את התגובות של חלק מהאנשים פה, הזלזול במעשה, האגרסיביות שבתגובות, השינאה העצומה לכל מי שמעז לומר בקול רם, רוני הוא לא האיש שצריך להיות בעל המקום.
למה בחורה צריכה לחשוש לצאת למועדון, כי בעל המועדון היה אנס מורשע בעברו?
למה בחורה צריכה להרגיש לא בנוח?
למה יש פה אנשים כל כך אטומים שלא רואים אף אחד חוץ מעצמם ושיותר חשוב להם שיהיה להם את הדנגן לצאת אליו, מאשר האפשרות הלא כל כך הזויה (דרך אגב) שעוד בחורה תאנס.

הרצון של רוני לעשות דברים, אני בעד. זה משמח לראות בן אדם שבונה את החיים שלו ומשתקם.
אלא שעבריין שביצע עברות מיניות, מקומו לא במועדונים מסוג זה.
ברברה

במקום כמו הדאנג'ן יוכל רוני להכות על חטא

ברברה • 30 באפר׳ 2008
תרתי משמע
האמפרי
האמפרי • 30 באפר׳ 2008
mind games כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
...יחד עם זאת אני
יודע שכשאני רואה אותו או כל אחד אחר מכם/ן אני לא רואה מפלצת מולי. מעולם
לא העמקתי בעברו למרות השמועות שהיו אודותיו ואני מבין שאלו הן למעשה
עובדות. אתם איתי עד כאן? מצוין...

האמפרי,

גם אנשים שאנסו את בנותיהן וביצעו גילוי עריות - אף אחד לא חשב שהם מפלצות עד שלא ידע מה הם עשו. בד"כ מכרים וקולגות של אנשים כאלה חושבים שהתוקפים הם אנשים רגילים ואנשי משפחה טובים עד שפתאום בא הבום.
גם על כל גבר שיש לו חברה לא תחשוב שהוא מפלצת אבל יש כאלה שאונסים את החברות שלהם.
כנ"ל לגבי גבר מכה - דן כנר נראה לך מפלצת? לא, נכון? אבל הוא היכה את אשתו.

בקיצור, "לא נראה מפלצת" לא אומר שהוא לא תקף מינית ולא ביצע פשע אלים ואכזר.

זה היה החלק השולי יותר ממה שכתבתי ואם לא הצלחתי להסביר את עצמי אני מתנצל.
לא נורא. נתראה כולנו בטקס הפתיחה של האולימפיאדה מלאי סיפוק עצמי ונייק חדש בלב.

(לדן כנר, אגב, יש בעיות גדולות יותר מהיותו אלים. דמט ! הוא "דן כנר" על כל המשתמע מכך
וזה לכשעצמו פרוייקט התמודדות לא פשוט).
נילי ונילי
נילי ונילי • 30 באפר׳ 2008
בנימה אישית לפומיקי- תודה על שהעלית את הנושא. כמי שהתלבטה כבר זמן רב, מאוד שמחתי לראות שמישהי אזרה את האומץ שלא היה לי ופתחה את זה לדיון.

ובנושא הדיון עצמו-
כקהילה שמנסה כבר שנים ללמוד וללמד את ההבדל בין אלימות ובין בדסמ, חובה עלינו לדבר את הנושא הזה גם בינינו ובין עצמנו וחובה עלינו לסמן סימון ברור וחד משמעי מה היא "אלימות" לא קבילה ומה הוא "בדסמ".

שילם את חובו לחברה- אני מסכימה בהחלט. לא הייתי עוברת דירה לו היה נכנס לגור בדירה השכנה ולא הייתי מחרימה את המכולת שלו, לו היה פותח חנות מכולת. בהחלט שילם את חובו לחברה.

א-ב-ל,
וזה אבל גדול מבחינתי, כבליינית במועדון בדסמ, אני רוצה את הקו המפריד שלי בין אלימות ובין בדסמ, כקו מפריד ברור, חזק, חד משמעי, מסומן בניאון ואם אפשר גם בתעלה עם תנינים בבפנוכו.

בהחלט הייתי קונה במכולת של רוני גלילי, או בחנות כלי הכתיבה שלו, אבל העובדה שהוא מנהל מועדון בדסמ היא בעייתית לי מדי ומטשטשת לי את הגבול הברור שלי.

אני לא רוצה שאנשים עם עבר של עבירות אלימות מין ואונס יטשטשו את עצמם פנימה לתוך גבולות הבדסמ שלי.
ברברה
לפני 16 שנים • 1 במאי 2008

מה רציתם שאת הדאנג'ן שהוא מקום של סוטים ינהל פרופסור

ברברה • 1 במאי 2008
או איזה רב.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 1 במאי 2008
כאחת שעברה תקיפה מינית בעבר, החל מנסיון של ממש לאונס וכלה בצביטות בישבן מכל מיני גברים בכל מיני מקומות, אני יודעת מה הצלקות שדברים שכאלו מותירים.
אין לי ספק שאונס של ממש מותיר צלקות כואבות הרבה יותר ולכל החיים.
אני יכולה להבין את הכעס כלפי אדם שביצע פשעי מין, היו לי כאלו ולכן מעולם לא שתקתי על הפעמים שהותקפתי, הגשתי תלונה במשטרה על נסיון האונס וכשהמפקד בצבא צבט אותי בישבן הושבתי אותו לשיחת "יחסינו לאן" ופתרנו את הסוגיה בצורה יפה ובוגרת, וכשמישהו נדחק אלי "במקרה" באוטובוס, אז אני "במקרה" תוקעת לו מרפק בצלעות וגורמת לו לעבור מקום מקופל מכאב.

רוני עבר עבירות מין, הועמד למשפט וישב בכלא.
לא אני ולא רוב האנשים פה לא יודע מה זה לשבת שנים בכלא ומה התהליכים הנפשיים שעוברים על אדם שיושב במשך שנים כלוא, רחוק ממשפחתו ומחבריו ומשגרת החיים הרגילה של כולנו.
אני מאמינה שבמצבים שכאלו יש לאדם הרבה זמן לחשבון נפש ולהבנת חומרת מעשיו ולשינוי אמיתי.

לא הכרתי את רוני "לפני", אני מכירה אותו כשנתיים, ושמעתי על עברו ולמרות זאת מעולם לא הרגשתי פחד להגיע ל NO LIMIT, ההיפך הוא הנכון.
הרגשתי הכי בטוחה בעולם להגיע לשם, אפילו להרדם לפנות בוקר על איזו ספה נוחה או מיטה והרגשתי הכי מוגנת בעולם וידעתי שלא רוני ולא אף אחד אחר שם יפגע בי או יתן שאחרים יפגעו.
במקרה חד פעמי בתחילת ימי מסיבות הפטיש במקום, דווקא אחד שהגיע מסצנת חילופי הזוגות ניצל נימנום שתפסתי שם כדי ללטף לי את הרגל מבלי רשותי, התעוררתי ונבחתי עליו שאף אחד לא נוגע בי בלי רשות והאיש התנצל. בשלב מסויים סיפרתי לרוני על המקרה והוא ישר אמר לי שאראה לו מי האיש והוא ידאג להוציא אותו מהמועדון. כיוון שהאיש התנצל וקיבל הסבר מלא על חוקי ה"שפוי בטוח ובהסכמה" לא ראיתי בכך צורך.

בכל התקופה הזו נתקלתי אך ורק באנשים שהיה אכפת להם מאנשים אחרים במועדון הזה, אנשים שעשו את המקסימום לסינון חומר אנושי בעייתי לטובת כולנו, הרחקה של אנשים שלא כיבדו את הכללים, ועזרה לנשים שהיו במצוקה מסיבה זו או אחרת.

אני לא באה לכפות או להטיף לסליחה ולמחילה מוחלטת לפושעים, אני בהחלט מאמינה שיש מקום להעניש על פשעים חמורים, אבל אני כן מאמינה ביכולת של אדם ללמוד מהטעויות שעשה, חמורות ככל שיהיו, ומהעונש שבעקבותן ולשנות דרכיו, ואני כן מאמינה שאדם שעבר שינוי שכזה ראוי לקבל סיכוי נוסף בחייו.

לא סתם בבתי כלא מופעלות תוכניות שיקום למיניהן, לא סתם יש בחו"ל תוכניות לסיפוק תעסוקה ועזרה של קציני מבחן ועובדים סוציאלים כדי לעזור לאנשים שמעדו לעלות על דרך הישר (לפחות ככה ראיתי בסרטים וסדרות אמריקאים) ואני כן רוצה להאמין שאדם שנותנים לו הזדמנות שניה בחייו יכול להצליח ולשקם את עצמו ולחיות חיים תורמים לקהילה.

מהכרותי עם רוני, נתקלתי באדם שאכפת לו מהזולת, שבאמת תורם מיוזמתו למען אנשים, ולכן הרגשתי שקל לי לתת לו הזדמנות ולאהוב אותו על מי שהוא כיום.

מצטערת אם דעתי והרגשתי פוגעת באנשים, לא זו כוונתי.
אני פשוט לא מסוגלת לשבת בצד ולשתוק לנוכח הלינץ שנעשה לאדם על מעשה נורא ככל שיהיה שעשה בעברו הרחוק ושילם עליו מחיר כבד ומאז היטיב את דרכיו.
mind games​(מתחלפת)
mind games​(מתחלפת) • 1 במאי 2008
ים_yam כתב/ה:
...רוני עבר עבירות מין, הועמד למשפט וישב בכלא.
לא אני ולא רוב האנשים פה לא יודע מה זה לשבת שנים בכלא ומה התהליכים הנפשיים שעוברים על אדם שיושב במשך שנים כלוא, רחוק ממשפחתו ומחבריו ומשגרת החיים הרגילה של כולנו.
אני מאמינה שבמצבים שכאלו יש לאדם הרבה זמן לחשבון נפש ולהבנת חומרת מעשיו ולשינוי אמיתי...
...בכל התקופה הזו נתקלתי אך ורק באנשים שהיה אכפת להם מאנשים אחרים במועדון הזה, אנשים שעשו את המקסימום לסינון חומר אנושי בעייתי לטובת כולנו, הרחקה של אנשים שלא כיבדו את הכללים, ועזרה לנשים שהיו במצוקה מסיבה זו או אחרת.

אני לא באה לכפות או להטיף לסליחה ולמחילה מוחלטת לפושעים, אני בהחלט מאמינה שיש מקום להעניש על פשעים חמורים, אבל אני כן מאמינה ביכולת של אדם ללמוד מהטעויות שעשה, חמורות ככל שיהיו, ומהעונש שבעקבותן ולשנות דרכיו, ואני כן מאמינה שאדם שעבר שינוי שכזה ראוי לקבל סיכוי נוסף בחייו.

לא סתם בבתי כלא מופעלות תוכניות שיקום למיניהן, לא סתם יש בחו"ל תוכניות לסיפוק תעסוקה ועזרה של קציני מבחן ועובדים סוציאלים כדי לעזור לאנשים שמעדו לעלות על דרך הישר (לפחות ככה ראיתי בסרטים וסדרות אמריקאים) ואני כן רוצה להאמין שאדם שנותנים לו הזדמנות שניה בחייו יכול להצליח ולשקם את עצמו ולחיות חיים תורמים לקהילה.

מהכרותי עם רוני, נתקלתי באדם שאכפת לו מהזולת, שבאמת תורם מיוזמתו למען אנשים, ולכן הרגשתי שקל לי לתת לו הזדמנות ולאהוב אותו על מי שהוא כיום.

מצטערת אם דעתי והרגשתי פוגעת באנשים, לא זו כוונתי.
אני פשוט לא מסוגלת לשבת בצד ולשתוק לנוכח הלינץ שנעשה לאדם על מעשה נורא ככל שיהיה שעשה בעברו הרחוק ושילם עליו מחיר כבד ומאז היטיב את דרכיו.

יקירתי,

לא נעשה פה לינץ' (לפחות לא על ידי) וזה לא על רוני בגלל שהוא רוני אלא בגלל ההיסטוריה שלו.
למרות כל תוכניות השיקום וכל הזמן שיש לחשוב על מה שעשית - הרבה פושעים יוצאים מהכלא וחוזרים לסורם וזה מוכר במיוחד בתחום של עבירות מין. גם אחרי שרוני שוחרר מהכלא הייתה מישהי שטענה שהוא תקף אותה מינית. אז לא, לא מתאים שאדם עם היסטוריה של פשיעה מינית ינהל מועדון בדס"מ. שינהל כל דבר אחר אבל לא מועדון שיש בו פעילות אירוטית / מינית.
האמפרי
האמפרי • 1 במאי 2008
mind games כתב/ה:
[לא מתאים שאדם עם היסטוריה של פשיעה מינית ינהל מועדון בדס"מ. שינהל כל דבר אחר אבל לא מועדון שיש בו פעילות אירוטית / מינית.

גם אולמרט ורוחמה אברהם לא מתאימים לדבר ממה שהם מונו לעשותו ובכל זאת בניגוד
לכל התחזיות השחורות לגביהם - הם ממש לא מתאימים.
בכלל לא מתאים לי לצטט מתוך שתי תגובות ושה quote נחתך באמצע ויוצא לא מסודר.
אז מה? קיטרתי? התבכיינתי? לא. יש כאן מסיבות על סדר היום ולא באנו פה לבלות ואם
אני לא אשעשע את עצמי אף אחד לא יעשה זאת.