בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Dungeon - There Is No Place Like Home

סדום והמורה​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 1 במאי 2008

חחח

האמפרי לא שזה מעניין אותך אבל אני משועשעת ממך מאוד icon_smile.gif

אני מצטרפת לים בכל אשר כתבה כולל מה שחוותה ועדיין עומדת מאוחרי כל מילה שכתבתי בפוסט הזה!
האמפרי

Re: חחח

האמפרי • 1 במאי 2008
ה ת נ ש מ ת כתב/ה:
האמפרי לא שזה מעניין אותך אבל אני משועשעת ממך מאוד icon_smile.gif

למה לבוא ככה ישר עם הורים?
ועוד איך מעניין. כל אדם המשועשע על ידי ולו בקצת זה כבר פחות סבל בעולם הזה
וכך זה גם חוזר ומשפיע עלי בסופו של דבר.

(אני חולה על התחת שלי לפעמים עם התובנות האלה).
ע מ י ת​(נשלטת)
ע מ י ת​(נשלטת) • 1 במאי 2008
ים_yam כתב/ה:
כאחת שעברה תקיפה מינית בעבר, החל מנסיון של ממש לאונס וכלה בצביטות בישבן מכל מיני גברים בכל מיני מקומות, אני יודעת מה הצלקות שדברים שכאלו מותירים.
אין לי ספק שאונס של ממש מותיר צלקות כואבות הרבה יותר ולכל החיים.
אני יכולה להבין את הכעס כלפי אדם שביצע פשעי מין, היו לי כאלו ולכן מעולם לא שתקתי על הפעמים שהותקפתי, הגשתי תלונה במשטרה על נסיון האונס וכשהמפקד בצבא צבט אותי בישבן הושבתי אותו לשיחת "יחסינו לאן" ופתרנו את הסוגיה בצורה יפה ובוגרת, וכשמישהו נדחק אלי "במקרה" באוטובוס, אז אני "במקרה" תוקעת לו מרפק בצלעות וגורמת לו לעבור מקום מקופל מכאב.

רוני עבר עבירות מין, הועמד למשפט וישב בכלא.
לא אני ולא רוב האנשים פה לא יודע מה זה לשבת שנים בכלא ומה התהליכים הנפשיים שעוברים על אדם שיושב במשך שנים כלוא, רחוק ממשפחתו ומחבריו ומשגרת החיים הרגילה של כולנו.
אני מאמינה שבמצבים שכאלו יש לאדם הרבה זמן לחשבון נפש ולהבנת חומרת מעשיו ולשינוי אמיתי.

לא הכרתי את רוני "לפני", אני מכירה אותו כשנתיים, ושמעתי על עברו ולמרות זאת מעולם לא הרגשתי פחד להגיע ל NO LIMIT, ההיפך הוא הנכון.
הרגשתי הכי בטוחה בעולם להגיע לשם, אפילו להרדם לפנות בוקר על איזו ספה נוחה או מיטה והרגשתי הכי מוגנת בעולם וידעתי שלא רוני ולא אף אחד אחר שם יפגע בי או יתן שאחרים יפגעו.
במקרה חד פעמי בתחילת ימי מסיבות הפטיש במקום, דווקא אחד שהגיע מסצנת חילופי הזוגות ניצל נימנום שתפסתי שם כדי ללטף לי את הרגל מבלי רשותי, התעוררתי ונבחתי עליו שאף אחד לא נוגע בי בלי רשות והאיש התנצל. בשלב מסויים סיפרתי לרוני על המקרה והוא ישר אמר לי שאראה לו מי האיש והוא ידאג להוציא אותו מהמועדון. כיוון שהאיש התנצל וקיבל הסבר מלא על חוקי ה"שפוי בטוח ובהסכמה" לא ראיתי בכך צורך.

בכל התקופה הזו נתקלתי אך ורק באנשים שהיה אכפת להם מאנשים אחרים במועדון הזה, אנשים שעשו את המקסימום לסינון חומר אנושי בעייתי לטובת כולנו, הרחקה של אנשים שלא כיבדו את הכללים, ועזרה לנשים שהיו במצוקה מסיבה זו או אחרת.

אני לא באה לכפות או להטיף לסליחה ולמחילה מוחלטת לפושעים, אני בהחלט מאמינה שיש מקום להעניש על פשעים חמורים, אבל אני כן מאמינה ביכולת של אדם ללמוד מהטעויות שעשה, חמורות ככל שיהיו, ומהעונש שבעקבותן ולשנות דרכיו, ואני כן מאמינה שאדם שעבר שינוי שכזה ראוי לקבל סיכוי נוסף בחייו.

לא סתם בבתי כלא מופעלות תוכניות שיקום למיניהן, לא סתם יש בחו"ל תוכניות לסיפוק תעסוקה ועזרה של קציני מבחן ועובדים סוציאלים כדי לעזור לאנשים שמעדו לעלות על דרך הישר (לפחות ככה ראיתי בסרטים וסדרות אמריקאים) ואני כן רוצה להאמין שאדם שנותנים לו הזדמנות שניה בחייו יכול להצליח ולשקם את עצמו ולחיות חיים תורמים לקהילה.

מהכרותי עם רוני, נתקלתי באדם שאכפת לו מהזולת, שבאמת תורם מיוזמתו למען אנשים, ולכן הרגשתי שקל לי לתת לו הזדמנות ולאהוב אותו על מי שהוא כיום.

מצטערת אם דעתי והרגשתי פוגעת באנשים, לא זו כוונתי.
אני פשוט לא מסוגלת לשבת בצד ולשתוק לנוכח הלינץ שנעשה לאדם על מעשה נורא ככל שיהיה שעשה בעברו הרחוק ושילם עליו מחיר כבד ומאז היטיב את דרכיו.

פשוט מדהים ים,פרס יקיר ישראל בדרכו אליך ואת כבר תעניקי אותו הלאה. אני לא חושבת שמי שהוכיח סידרתיות,זאת לפי פסק הדין המפורסם בתקדימון,ישנה את עורו.
אני ממש לא מכירה את רוני אבל אני בטוחה שאני לא רוצה להכיר,לא לישון על איזו ספה ולא לחשוב שבאתי לבלות וביננו מהלך עבריין מין.להלך אימה על אנשים בפורום זו בטח לא השיטה,לאיים עליהם גובל בפלילים.כשאדון רוני יואיל בטובו לעלות מולנו ולענות על השאלות במקום ה"צבא" כדברי אדון קטסטרופה/קונילמל ושאר ניקים שמגיב כאן ומספר על טוב ליבו של רוני. אני ממש חושבת שעם ליבו של רוני יש לנו פחות בעיה,הבעיה טמונה באיבר אחר שלו.
לדעתי כבר יש הרבה יותר מעשרה אנשים ברשימה השחורה של הדובר קטסטרופה,הרבה יותר והשאלה החדשה היא כמה יהיו ברשימה הלבנה.
שמישהו יקרא לרוני ויתן הוראה לחיילים ולדוברים לנוח קצת.יש כאן נשים שמבקשות תשובות וישירות.
mind games​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 2 במאי 2008
mind games​(מתחלפת) • 2 במאי 2008
האמפרי כתב/ה:
mind games כתב/ה:
[לא מתאים שאדם עם היסטוריה של פשיעה מינית ינהל מועדון בדס"מ. שינהל כל דבר אחר אבל לא מועדון שיש בו פעילות אירוטית / מינית.

גם אולמרט ורוחמה אברהם לא מתאימים לדבר ממה שהם מונו לעשותו ובכל זאת בניגוד
לכל התחזיות השחורות לגביהם - הם ממש לא מתאימים.
בכלל לא מתאים לי לצטט מתוך שתי תגובות ושה quote נחתך באמצע ויוצא לא מסודר.
אז מה? קיטרתי? התבכיינתי? לא. יש כאן מסיבות על סדר היום ולא באנו פה לבלות ואם
אני לא אשעשע את עצמי אף אחד לא יעשה זאת.

גם באולמרט ורוחמה אברהם לא בחרתי.
האמפרי, הטיעונים שלך פאתטיים. לפעמים כשאין משהו חכם לומר עדיף לשתוק.
האמפרי
האמפרי • 2 במאי 2008
mind games כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
mind games כתב/ה:
[לא מתאים שאדם עם היסטוריה של פשיעה מינית ינהל מועדון בדס"מ. שינהל כל דבר אחר אבל לא מועדון שיש בו פעילות אירוטית / מינית.

גם אולמרט ורוחמה אברהם לא מתאימים לדבר ממה שהם מונו לעשותו ובכל זאת בניגוד
לכל התחזיות השחורות לגביהם - הם ממש לא מתאימים.
בכלל לא מתאים לי לצטט מתוך שתי תגובות ושה quote נחתך באמצע ויוצא לא מסודר.
אז מה? קיטרתי? התבכיינתי? לא. יש כאן מסיבות על סדר היום ולא באנו פה לבלות ואם
אני לא אשעשע את עצמי אף אחד לא יעשה זאת.

גם באולמרט ורוחמה אברהם לא בחרתי.
האמפרי, הטיעונים שלך פאתטיים. לפעמים כשאין משהו חכם לומר עדיף לשתוק.

You got that right
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 2 במאי 2008
כבר אמרתי את זה בבלוג ואומר גם כאן.
יש אלטרנטיבה , ויש איפה לבלות - גם אם לא היתה אני (קטה אמרתי אני - שים לב לפני שאתה קופץ בברבריות הרגילה שלך ) מעדיפה לוותר על "התענוג" .
מעדיפה לזכור את הדאנג'ן כמו שהוא היה- בית.